Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Збір коштів у світі на ЗСУ - ідеї для Уряду :)

Зараз на рахунки НБУ скидають регулярно ‚ковбасники‘ та іноземні громадяни.

А чому би Уряду України не оголосити:

- продаж сг та промислових земель на окупованих територіях, право власності настає після звільнення.

- звільнення від податків на території України для бізнесу, якщо зареєструється й задонатить на ЗСУ певну суму - тут можна градацію на розміри донатів та на розміри бізнесу зробити.

- продаж високодохідних військових облігацій без посередників - щоби кожен (незалежно від громадянства, фізична чи юр особа) міг придбати в 2 кліки з оплатою карткою або ПейПел, або банк трансфером.

Я хочу сказати, що в Уряду безмежні можливості, щоби залучити не лише донати, а й інвестиції в ЗСУ.

   
Re: Збір коштів у світі на ЗСУ - ідеї для Уряду  :)
Bmx

Немає закону:
Фракції Батьківщини, Європейської солідарності, За майбутнє та ОПЗЖ не підтримали норму продажу землі іноземцям
   
Зараз на рахунки НБУ скидають регулярно ‚ковбасники‘ та іноземні громадяни.

А чому би Уряду України не оголосити:

- продаж сг та промислових земель на окупованих територіях, право власності настає після звільнення.

- звільнення від податків на території України для бізнесу, якщо зареєструється й задонатить на ЗСУ певну суму - тут можна градацію на розміри донатів та на розміри бізнесу зробити.

- продаж високодохідних військових облігацій без посередників - щоби кожен (незалежно від громадянства, фізична чи юр особа) міг придбати в 2 кліки з оплатою карткою або ПейПел, або банк трансфером.

Я хочу сказати, що в Уряду безмежні можливості, щоби залучити не лише донати, а й інвестиції в ЗСУ.
большая часть сх земель находится в собственности громад.

По поводу военных ОВДП - сталкивался сам, что иностранцы хотят купить, но я так и не понял как это можно сделать иностранцу физлицу из-за границы
   
Чергові "кармільци".

Пам'ятаю, як на Майдані зі сцени пафосно оголошували про велелюдний мітинг українців в підтримку майданівців, що пройшов чи то в США чи то в Канаді, вже не пам'ятаю, та й не важливо. І урочисто передавали Майдану зібрані кошти. Щось біля тисячі доларів.
Цуко, я б ту штуку назад би нах відіслав.
Це ж по скільки той велелюдний мітинг скинувся на допомогу Батьківщині? На ціну гамбургеру, чи більше?

Декілька десятків простих ФУПчиків, відзначу, - не багатіїв, тоді назбирали бабла на порядок більше.
   
Re: Збір коштів у світі на ЗСУ - ідеї для Уряду  :)

- продаж сг та промислових земель на окупованих територіях, право власності настає після звільнення.

- звільнення від податків на території України для бізнесу, якщо зареєструється й задонатить на ЗСУ певну суму - тут можна градацію на розміри донатів та на розміри бізнесу зробити.
Мабуть на Канарах загострення трохи гальмує і починається влітку  :facepalm1:
   
Зауважу, що вже під час війни, що почалася в 14-му декілька українських діаспорян допомагали дуже відчутно. Але то була вже інша історія і в приватному порядку, а не на мітингу.
   
Re: Збір коштів у світі на ЗСУ - ідеї для Уряду  :)

Зараз на рахунки НБУ скидають регулярно ‚ковбасники‘ та іноземні громадяни.

де переглянуть, скiльки накидали i на що витратили грошi?
   
Re: Збір коштів у світі на ЗСУ - ідеї для Уряду  :)
Bmx

Станом на 4 липня на спецрахунку Національного Банку України для потреб військових лишилось 469 млн гривень. Всього за від початку російського вторгнення через спецрахунок для потреб військових перерахували 17,3 млрд гривень, частина з яких пішла також іншим відомствам.

Про це повідомляють у Національному Банку України.

Відомо, що з поміж зібраних коштів майже 5,4 млрд гривень в еквіваленті надійшло з-за кордону в іноземних валютах. Окрім українців, перекази здійснювало чимало іноземців з різних країнах, від Польщі та Сполучених Штатів до далекого Гонконгу
   
Станом на 4 липня на спецрахунку Національного Банку України для потреб військових лишилось 469 млн гривень. Всього за від початку російського вторгнення через спецрахунок для потреб військових перерахували 17,3 млрд гривень, частина з яких пішла також іншим відомствам.

Про це повідомляють у Національному Банку України.

Відомо, що з поміж зібраних коштів майже 5,4 млрд гривень в еквіваленті надійшло з-за кордону в іноземних валютах. Окрім українців, перекази здійснювало чимало іноземців з різних країнах, від Польщі та Сполучених Штатів до далекого Гонконгу

ну от. 5.4 ярда гривень це приблизно 150-170 млн доларів, залежно від курсу, по якому рахували.
припустимо, що половина з цих грошей - іноземці не украінці, а половина - українська діаспора.

Скільки в нас діаспори, мільйонів 20 набереться?

То ж аж по 4 долари в середньому на ніс за 4+ місяці війни в Ненці. По долару на місяць в середньму виходить.

Ну чо, жирно! самовіддано! по-багатому.

Це при тому, що моя дочка, яку початок війни застав за кордоном, жертвує щомісяця на потреби ЗСУ сто баксів, як отримує зарплату. І ті щомісячні 100 баксів - в тих 5.4млрд. гривень.
   
Повторюсь, я знаю самовідданих українців в Канаді, але то не масове явище.
Моя до них повага.
І зневага до пі3даболів за 1 долар на місяць.
   
Re: Збір коштів у світі на ЗСУ - ідеї для Уряду  :)

І зневага до пі3даболів за 1 долар на місяць.
Така срань скрізь. Дали 20 і все, що ви ще просите я 4 місяці тому вже дав.
   
Така срань скрізь. Дали 20 і все, що ви ще просите я 4 місяці тому вже дав.

І в Лондоні знаю )))
   
ну от. 5.4 ярда гривень це приблизно 150-170 млн доларів, залежно від курсу, по якому рахували.

от для чого хєрню писати, давно не банили?
читай уважно 5.4 ярди це кошти які надійшли тільки на спецрахунок, а скільки грошей помпується емігами через різні інші канали, навіть жоден підрахуй не підрахує...
   
Re: Збір коштів у світі на ЗСУ - ідеї для Уряду  :)

А чому би Уряду України не оголосити:

Я хочу сказати, що в Уряду безмежні можливості, щоби залучити не лише донати, а й інвестиції в ЗСУ.

Військові облігації – це цільові державні боргові цінні папери, призначені для запозичень на ринку з метою фінансування потреб ЗСУ та держави в умовах війни. Виплати за таким облігаціями на 100% гарантуються державою та обслуговуються Мінфіном.
   
от для чого хєрню писати, давно не банили?
читай уважно 5.4 ярди це кошти які надійшли тільки на спецрахунок, а скільки грошей помпується емігами через різні інші канали, навіть жоден підрахуй не підрахує...

Ти трохи мітлу свою притримуй, діяспора. Не розмовляй так і не погрожуй.
Веди себе чемно, тьотя.
Особливо, сидячи десь далеко від України.
Мені до сраки твої "інші канали". Там приблизно така ж сама хєрня.
Я маю чітку інфу від інсайдерів щодо охочості серед емігів до пожертв.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія