Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А вы заплатили налог на недвижимость? :-)o

По разным инфосайтам периодически прокатывается волна, шо типа всем должны шото там разослать сколько платить и куда, а кто не заплатит тому песта, штраф и тюрма. Кто-то что-то получал? У меня две квартиры, смотрю последние пару месяцев регулярно почтовые ящики специально — ничего не получал. А как у вас?
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

Сорос
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

а ш оце? ;)
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

хай ідуть нафуй.
Воно ніфуя не врегульовано.
Наприклад хата може бути недобудована, або вообще значитися як купа стройматеріалів.
та пішли вони нафуй
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

НІТ! B-)
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

Шо там дивитися?  Нарахують податківці в якийсь день(як буде творче натхнення)з штрафами і спишуть автоматично з рахунку.
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

НІТ! B-)
проспався?  :-)o
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

і спишуть автоматично з рахунку.
списувати можна тіки через суд, після того як ти там побуваєш, до речі.
А якшо не прийдеш, то суд переноситимуть
   
хай ідуть нафуй.
Воно ніфуя не врегульовано.
Наприклад хата може бути недобудована, або вообще значитися як купа стройматеріалів.
та пішли вони нафуй

Воприс не в том, кому идти накуй, а в том — извещали ли кого-то о необходимости уплаты  с указанием сколько и на какой счет платить. Я так понимаю, это должны прийти в ящик что-то типа платежки, как за коммуналку, с ней идешь в банк или в П24 и платишь
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

списувати можна тіки через суд, після того як ти там побуваєш, до речі.
А якшо не прийдеш, то суд переноситимуть
===========================
Тобі не перенесуть. Хоча ти ж ніщоброд сратий. :fuck:
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

извещали ли кого-то о необходимости уплаты  с указанием сколько и на какой счет платить
пару років тому було. У нашому місті.
Народ одразу ж пішов майданити, і місцева влада все скасувала чи шо
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

===========================
Тобі не перенесуть. Хоча ти ж ніщоброд сратий. :fuck:
ого.
вольтметр уже похмелився  :-)o
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

Воприс не в том, кому идти накуй, а в том — извещали ли кого-то о необходимости уплаты  с указанием сколько и на какой счет платить. Я так понимаю, это должны прийти в ящик что-то типа платежки, как за коммуналку, с ней идешь в банк или в П24 и платишь
зараз! Один податківець веде цей податок. І ще 5 в додаток. Йому нема що робити як виписувати десяткам тисяч квитанції. це податок.за нього є кримінальна відповідальність. клієнт сам повинен бігти і платити і не чекати час розплати.
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o
ATF

Шо там дивитися?  Нарахують податківці в якийсь день(як буде творче натхнення)з штрафами і спишуть автоматично з рахунку.

Тільки потім прийдеться довгооооо знімати блокування рахунку.
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

А как у вас?
Тиждень тому отримав рекомендованим листом. Випадково зайшов на пошту за бандероллю. В особистому кабінеті ДПС цих нарахувань нема. Отака цифрова трансформація.
   
зараз! Один податківець веде цей податок. І ще 5 в додаток. Йому нема що робити як виписувати десяткам тисяч квитанції. це податок.за нього є кримінальна відповідальність. клієнт сам повинен бігти і платити і не чекати час розплати.

Клиент не знает что есть такой податок — не смотрит ТВ, не читает СМИ. А даже если и слышал про него, он не знает сколько и куда платить
   
зараз! Один податківець веде цей податок. І ще 5 в додаток. Йому нема що робити як виписувати десяткам тисяч квитанції. це податок.за нього є кримінальна відповідальність. клієнт сам повинен бігти і платити і не чекати час розплати.
не знаю как сейчас, а раньше податок на землю, если не принёс уличком цедлык, то и не платишь. И нет никакой пени, и через год или два заиграно.
   
Що, алєні, вкрали у вас ґройсмани нерухомість?
   
Тепер будуть поступово роздягати і виганяти. Бо нерухомість тепер належить локальному державному феодалу.   (tu)
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

-
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

Воприс не в том, кому идти накуй, а в том — извещали ли кого-то о необходимости уплаты  с указанием сколько и на какой счет платить. Я так понимаю, это должны прийти в ящик что-то типа платежки, как за коммуналку, с ней идешь в банк или в П24 и платишь

так і відбувається
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

По разным инфосайтам периодически прокатывается волна, шо типа всем должны шото там разослать сколько платить и куда, а кто не заплатит тому песта, штраф и тюрма. Кто-то что-то получал? У меня две квартиры, смотрю последние пару месяцев регулярно почтовые ящики специально — ничего не получал. А как у вас?

Ставку налога устанавливает местный орган власти.
Я смотрела на городу Киеву.
На сайте налоговой службы страница местных налогов по Киеву отсутствует - ошибка 404.
Я понимаю, что потом фиг докажешь.
Но реально найти, чего и кому платить - негде.
У меня две квартиры в Киеве - одна моя, но меньше 60 м, другая больше 60, но в долевой собственности. В разных районах.
Вот убиться, если я могу понять, сколько и кому я должна платить. И за что именно.

   
По разным инфосайтам периодически прокатывается волна, шо типа всем должны шото там разослать сколько платить и куда, а кто не заплатит тому песта, штраф и тюрма. Кто-то что-то получал? У меня две квартиры, смотрю последние пару месяцев регулярно почтовые ящики специально — ничего не получал. А как у вас?

Повір як тільки встановлять якийсь податок на розкіш в того хто має 300+ метрів появиться купа співвласників або приписаних інвалідів,х.ня це все при корумпованості нашої країни,нереально.Дивись яка зараз у нас проста схема,от купив я комерційне приміщення в центрі міста під оренду,оформив на бабу,маму,діда і т д,оформив на когось з членів родини фопа і здав йому в оренду як допомогу за 1 гривню,а він вже в суборенду. Ніфіга в теперішній ситуації з того роя не буде.
   
Сорос
Бери вище
   
Мда уж... а мы хотим выдачи каких-то сертификатов вакцинирования. Эти дятлы до сих пор не наладили рассылку платежек на уплату этого налога. Среди моих родственников и знакомых никто ничего не получал. Да и тут на фупе смотрю тоже почти никто.
   
Мда уж... а мы хотим выдачи каких-то сертификатов вакцинирования. Эти дятлы до сих пор не наладили рассылку платежек на уплату этого налога. Среди моих родственников и знакомых никто ничего не получал. Да и тут на фупе смотрю тоже почти никто.

А что в кабинете плательщика налогов?
   
Мда уж... а мы хотим выдачи каких-то сертификатов вакцинирования. Эти дятлы до сих пор не наладили рассылку платежек на уплату этого налога. Среди моих родственников и знакомых никто ничего не получал. Да и тут на фупе смотрю тоже почти никто.


Зараз купити сертифікат вакцинації коштує 50 баксів,дві прививки астра,з мокрими печатками і перекладом на англ мову,особисто таку х.ню в руках тримав. Друже це країна де купується і продається ВСЕ.
   
А что в кабинете плательщика налогов?

плять я не знаю, что это такое  :D

серьезно!
   
хай ідуть нафуй.
Воно ніфуя не врегульовано.
Наприклад хата може бути недобудована, або вообще значитися як купа стройматеріалів.
та пішли вони нафуй
поповнюй офшори обраного народу і не ний. Обрав - сплачуй і не ний. Ізраїльські податки - вже тут. :laugh:
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

Тільки потім прийдеться довгооооо знімати блокування рахунку.
о.. У иеня приятель развелся и только чьо продал квартиру в москве чтоб поделить с женой. Вчера звонил плакался. Все заблокировано. Все штрафы уплатил. Налогоаая работает 2 дня в неделю по записи. Пукан у него бомбит. Все еще заблокировано
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

продал квартиру в москве чтоб поделить с женой. Вчера звонил плакался. Все заблокировано.
у нас, значить ще більше-менш.
У нас наоборот, поки не виплатиш всі штрафи, то фуй шо продаси
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

у нас, значить ще більше-менш.
У нас наоборот, поки не виплатиш всі штрафи, то фуй шо продаси
не. Все так же как у нас в точности. Деньги ему типа заплатили. Лежат в ячейке. В хате новые хозяева. Запрет на продажу.
Короче лох педальный я в ахуе. Планокур дебил
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

Деньги ему типа заплатили. Лежат в ячейке. В хате новые хозяева. Запрет на продажу.
а ну тоді розрулять.
Просто тре було перед продажем перевіритися, що до речі, дивно  :-o
Нотаріус стопудів повинен перевірити перед продажем.
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

плять я не знаю, что это такое
https://cabinet.tax.gov.ua/
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

По разным инфосайтам периодически прокатывается волна, шо типа всем должны шото там разослать сколько платить и куда, а кто не заплатит тому песта, штраф и тюрма. Кто-то что-то получал? У меня две квартиры, смотрю последние пару месяцев регулярно почтовые ящики специально — ничего не получал. А как у вас?

нічого не отримав в цьому році. В попередні роки поатив, все було ОК.

Зелень знищує країну  :(
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

https://cabinet.tax.gov.ua/

немає і там, в попередні роки все було.

Зелень знищує країну  :(
   
зю офшори треа поповнювати податками. бо казна пуста а податки беруть.
   
https://cabinet.tax.gov.ua/

а с какого рожна пересичный должен знать про этот кабинет? с какого пересичный должен иметь у себя гаджет с доступом в интернет? Куйня все это. Не прийдет бумажка по почте и желательно под роспись — никто не заплатит
   
Re: А вы заплатили налог на недвижимость?  :-)o

уйня все это. Не прийдет бумажка по почте и желательно под роспись — никто не заплатит
"желательно" зачеркнуть треба
   
Вибачте але це не податок а тупе пограбування. Податок лише на землю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія