Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Возобновление полётов гражданской авиации в Украине ;o

Який сенс? В Жешові дуже гарний модерновий Аєропорт.

до Жешова є прямий потяг з Києва? нема,
і до Кракова нема, і до Катовіце нема, а там теж аеропорти є
   
Re: Возобновление полётов гражданской авиации в Украине  ;o

Перемишль - це пересадка з проходженням кордону,
квитків на прямий потяг до столиць не дістати 
нашо тобі до столиць??
маєш на захід по лінії залізниці: Жешув, Краків, Катовіце
   
Re: Возобновление полётов гражданской авиации в Украине  ;o
PAL

я щитаю треба закрити кацапам небо аж до Уралу.
тре масово кошмарити дронами (а краще ракетами) кацапські аеропорти. Щоб вони не витримали і посадили всю цивільну авіацію. Ну а  хулє?

от тобі стан на прям зараз
Все, до чого ми можемо дотягнутися тим що є, закрито
Далі - тіки томагавки

   
Re: Возобновление полётов гражданской авиации в Украине  ;o

до Жешова є прямий потяг з Києва? нема,
і до Кракова нема, і до Катовіце нема, а там теж аеропорти є
блєать
ну вийдеш в Перемишлі. випєш кави, купиш квиток і поїде далі Польскоими Коліями.
   
Який сенс? В Жешові дуже гарний модерновий Аєропорт.

Туди ніхто не літає і до кордону далекувато,  нема залізничного сполучення.
   
ваша Галя балувана(с) враховуючи що часи воєнні.
Поятг це в будь-якому разі гарантований час прибуття (? чи зараз теж бувють затримки на кордоні?) в Польщу.

в тому то й справа, що і прибуття негарантоване, і час на прохід через кордон незрозумілий, і взагалі пересадка з дітьми та чемоданами - це ще те задоволення
   
от тобі стан на прям зараз
Все, до чого ми можемо дотягнутися тим що є, закрито
Далі - тіки томагавки

Показати зображення...

Не хило однако! Судя по всему кацапы страдают покруче нас. С нашими расстояниями авиация всегда имела больше вторичное значение. У кацапов это просто жизненная необходимость - да еще и самые густонаселенные районы страны
   
нашо тобі до столиць??
маєш на захід по лінії залізниці: Жешув, Краків, Катовіце

якби мова йшла тільки про мене, і питань не було б,
а з дітьми та чемоданами стрибати з потяг на потяг, потім в готель, на наступний день в аеропорт - і тільки потім туди, куди треба
   
Re: Возобновление полётов гражданской авиации в Украине  ;o

в тому то й справа, що і прибуття негарантоване, і час на прохід через кордон незрозумілий, і взагалі пересадка з дітьми та чемоданами - це ще те задоволення
та я розумію.
але кому щас лєгко, в існуючій ситуації
   
Re: Возобновление полётов гражданской авиации в Украине  ;o

от тобі стан на прям зараз
Все, до чого ми можемо дотягнутися тим що є, закрито
Далі - тіки томагавки

Показати зображення...
маловато будя!
є потнціал обробляти аеропорти Москви.
після регулярних прольотів дронів, москалі будуть змушені закрити аеропорти.
   
Бацка вообще бибу сосёт, мало того что через него давно нет никакого европейского транзита с которого он лупил нехилое бабло после 2014 года, так еще и его балавиа бездействует. Вот это кацапы наломали так наломали дыбилы.
   
15 мест первым классом на завтра.
https://booking.uz.gov.ua/?from=2200001&to=5100096&date=2023-04-28&time=00%3A00&train=715%D0%9A&wagon_type_id=%D0%A11&wagon_num=5&url=train-wagon
ну, приперся ти в 20-30 в перемишль. Ііі? :D Круто на ніч глядя приїхати в перевалочний хаб, правда ж?
всім потрібні 53 або 705, які приїжджають вранці. А на них квитків не буває майже ніколи
   
та я розумію.
але кому щас лєгко, в існуючій ситуації

та так, згодна, просто, здається, чому б не збільшити потяги до столиць, коли люди і так страждають під час війни з цими подорожами,
ну чому хоча б тут їм життя не полегшити
   
Туди ніхто не літає і до кордону далекувато,  нема залізничного сполучення.

В Жешов Райан летает, ЛОТ, я раньше много оттуда летал. Регулярные - Франкфурт, Варшава, Британия много направлений
   
Хайпова назва статті не відповідає змісту. Жодного слова про відновлення рейсів під час війни в цитатах нема.

Як у вчорашній новині про використання кацапами загадкового додатка для позначення точок розташування. Озвучення назви додатка викликало повальне качання під столом у всіх туристів похилого віку.

Журналісти щодня пробивають дно все глибше.
   
В Жешов Райан летает, ЛОТ, я раньше много оттуда летал. Регулярные - Франкфурт, Варшава, Британия много направлений

з Кракова райани літають
   
Який сенс? В Жешові дуже гарний модерновий Аєропорт.

анріал :) жешув щільно зайнятий літаками нато. Наших туди не пустили - вже пробували і МАУ, і Скай ап
   
Re: Возобновление полётов гражданской авиации в Украине  ;o
PAL

маловато будя!
є потнціал обробляти аеропорти Москви.
після регулярних прольотів дронів, москалі будуть змушені закрити аеропорти.

всьому свій час
й дотуда доберуться

(хтів свої думки викласти, коли це зробить й навіщо, але потім стер. Краще самі думай-те)
   
анріал :) жешув щільно зайнятий літаками нато. Наших туди не пустили - вже пробували і МАУ, і Скай ап

До війни маєшь на увазі? Там угода Райана и аеропорта Жешув. Коли Жешув був провінційним селом, то місцева влада дуже запрошувала Райан до себе. І якусь угоду підписали щоб інші лоукости туди не йшли. Ось і все.
   
какие проблемы летать Wizz Air ,  даже в Киев?

   
до речі, ще одне здивування для мене тут було,
купа квитків на потяг в Кишинів, ну думаю, те, що треба,
їдемо в Кишинів, а звідти літаком куди треба - а от фіг вам,
в Молдові ні віззейрів, ні райанів, літаки всього в декілька столиць і квитки дуже недешеві,
в сусідню Болгарію ні літаків, ні потягів немає, тільки автобус,
я оцінила, якою була крутою Україна в цьому плані до війни, а ми сприймали, як належне
   
а Туркиш аоздушный флот кацапы будут сбивать? риали? :rotate:
   
Львів наприклад. Взліт 15 хв і вже над Польшей, однак якщо нема згоди з Москалями то туди може і прилетіти.
Хоча прилетів, швидко вигрузив - загрузив и назад. Ракети до Львова більше години летять.
кінджали ?
   
ну, приперся ти в 20-30 в перемишль. Ііі? :D Круто на ніч глядя приїхати в перевалочний хаб, правда ж?
всім потрібні 53 або 705, які приїжджають вранці. А на них квитків не буває майже ніколи

Самый быстрый и комфортный вариант на сегодня, в пять утра за руль и прямиком в Медыку на границу, там  пешим переходом и примерно в 14-15 дня ты уже в Перемышле.
Это я уже формулу вывел, делюсь)
   
кінджали ?

Цолибри
   
То шо це за новина під гаслами «скоро»
п***а називається
   
Цолибри
то який підліт цього гівна ? годину ?
   
Re: Возобновление полётов гражданской авиации в Украине  ;o
PAL

то який підліт цього гівна ? годину ?

а яка різниця для цивільних?
шо, за повітряної тривоги всі, що в аеропорті, зразу на зліт та за кордон?
   
то який підліт цього гівна ? годину ?

Дивлячісь звідки випустили то гівно. Якщо з Єнгельсу до Львова години три. Встигне пілот зїбатися  :laugh:
   
Re: Возобновление полётов гражданской авиации в Украине  ;o
PAL

Дивлячісь звідки випустили то гівно. Якщо з Єнгельсу до Львова години три. Встигне пілот зїбатися  :laugh:

а скіки боїнг кочегарити "на холодну"?
   
Re: Возобновление полётов гражданской авиации в Украине  ;o

офіційні папери підписані нами, кацапами та бульбашами

З цим можуть бути проблеми
   
Дивлячісь звідки випустили то гівно. Якщо з Єнгельсу до Львова години три. Встигне пілот зїбатися  :laugh:
а якшо від бульбофарера ?
   
а скіки боїнг кочегарити "на холодну"?

А як лоукост літає, він годину в аєропорту стоїть, а то і менш
   
а якшо від бульбофарера ?

Та звісно куйня. Це я так пожартував )
   
А як лоукост літає, він годину в аєропорту стоїть, а то і менш
а то і до 10 годин  :gigi:
   
Французький міністр заявив про це, говорячи про співпрацю з Україною у сфері навчання українських пілотів цивільної авіації та авіадиспетчерів.
За словами Бона, українці вже проходять практику на симуляторах у Франції, а під час переговорів у Києві дві країни погодилися розширити цю співпрацю.

А они что до этого не умели летать и диспетчерить?
Можливо йдеться про диспетчирить у Франції і літати там же - у тебе ж військова освіта начебто - як ти собі уявляєш відкриття неба для цивільної авіації  і роботу ппо в умовах війни?)
   
Дивлячісь звідки випустили то гівно. Якщо з Єнгельсу до Львова години три. Встигне пілот зїбатися  :laugh:
Ахуєть - в аеропорту звучить тривого, пілот готується зібатися, пасажири зйобуються з аеропорту - уявив цей треш)
   
а як в ізраїлі літають, там теж ракети люблять політати, час від часу, україну якраз зараз починають потихеньку насичуювати засобами ппо, вдасться забезпечити ешеловану оборону, літаки на зу буде питанням часу
   
ну, приперся ти в 20-30 в перемишль. Ііі? :D Круто на ніч глядя приїхати в перевалочний хаб, правда ж?
всім потрібні 53 або 705, які приїжджають вранці. А на них квитків не буває майже ніколи

Йожа, ну не надо ляля. Я брал сейчас 705-й без проблем за 18 дней. Мест было валом и без намека на дефицит.
   
з Кракова райани літають

С Кракова летает все. И прикольный перевалочный пункт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія