Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: В случае полномасштабного вторжения РФ (*Уточнення модератора. Цікавлять в яку країну тікати?*)

А якщо предметно - то подалі від конфлікту, в Австралію, Нову Зеландію, туди....там менше всього буде біженців, думаю... :not_i:

В плавь.  (tu)
   
Вы главное воюйте, дайте нам время убежать. А потом делайте что хотите.
розумна, виважена позіція. Відпішиться тут, як звалите. Буде можливість, пива пляшку відкрию.
   
Официальная война дает право беженцам на убежище в ЕС. А это проживание, робота, пособие и тд.

У нас режим КТО.
Так, что с неграми в ночлежке на нелегальном. Будешь как Штирлиц.
   
У нас режим КТО.
Так, что с неграми в ночлежке на нелегальном. Будешь как Штирлиц.
Это у вас, а у нас война на носу, белый дом предупреждает.
   
А чого це всюди, де зелейоби закідають порошкам про їх небоездатність, як спитаю, хто з зелейобів воював, то закідаючий завжди кудись ховаеться?
   
Границы сразу перекроют 1-2 дня. Нужно или сейчас валить, или сидеть смирно на попе ровно. Что касается валить, смотрите пример белой эмиграции почти все в итоге обнищали.
   
Re: ФЗВ: В случае полномасштабного вторжения РФ

По війні німці і Скандинавія найбільше азюлів дають. Правда данці і фіни прикрутили конкретно.
   
Это у вас, а у нас война на носу, белый дом предупреждает.
То что у вас на носу не война, а чиряк его лечить нужно.
   
Галицькі митники/прикордонники ще більше озолотяться.

Не надійся. При ВС тупо закриють кордони , без варіантів. Ніякий галицький митник в умовах ВС не резикне. Бо на фронт попаде без всяких сумнівів. ВС це не жарти. Не сміхуйочки. А його можуть ввести якщо буде реалізовано вторгнення
   
Re: ФЗВ: В случае полномасштабного вторжения РФ

Вы главное воюйте, дайте нам время убежать. А потом делайте что хотите.

Бисмарк, если бежать надо, то сейчас. Потом будет поздно, потому что будет объявлено военное положение, границы закроются и наши нацгвардейцы и погранцы тебя, как мужчыну, не выпустят из страны. Так же будут быстро закрыты аэропорты.
Будет несколько возможностей - отсидеться в подвале(гараже) пока жена носит хавчик, (а потом тебя могут посадить), отсидеть в тюрьме, потому что тебя в Ужгороде люди сдадут в полицию как дезертира, потому что их муж (сын, дочь) воюют, а ты спрятался..
Быть убитым в том же подвале кацапами, если ты не успеешь слинять в Ужгород, а наши проиграли и рус солдатня вошли в твой город.
Пойти давать п-ды россиянам с остальными людьми, как можно больше поубивать кацов, паралельно грабив их города (как компенсация за горе). Ну а там как повезет.
Или просто забить и ждать будет что будет..

Геройский вариант - если будет действительно жопа и видно, что войны уже не избежать, отвезти жен и детей на Западную Украину и вернуться воевать.
Хотя если кацапы будут захватывать наши аэродромы, они будут быстро возить десантуру самолетами..

Сейчас для всех надо быстрее решать с Тер. Обороной..










   
Re: ФЗВ: В случае полномасштабного вторжения РФ

Не надійся. При ВС тупо закриють кордони , без варіантів. Ніякий галицький митник в умовах ВС не резикне. Бо на фронт попаде без всяких сумнівів. ВС це не жарти. Не сміхуйочки. А його можуть ввести якщо буде реалізовано вторгнення

Думаю поляки теж прикриють зі своєї сторони. Заробітчани то одно, а "біженці" їм не дуже потрібні. Плюс ЄС буде бикувати - ви перша країна - ви маєте прийняти і утримувати по Дубліну!
   
Да, бежать особо на самом деле некуда. Я бы посоветовала Марс.
   
Да, бежать особо на самом деле некуда. Я бы посоветовала Марс.
В крайнем случае Сникерс.
   
Ну вам нечего переживать, ваш лидер послезавтра вернется, будете с ним в первых рядах боронити неньку, а мы трусливые драпать на запад будем, а потом с сытой Европы (Канады) вам рассказывать будем как нужно родину любить.


так я і нє пережіваю - як можна переживати, споживаючи божолє з тірамісу :) 
це у зєлуп сьогодні вєчєр-бенефіс на ФУПі:  в конвульсіях б'ються тупо ВСІ - від мічігашки з його бажання мене запінити до рапаножерки зі свіжею піснею про мої кущі  :pooh_lol:  Про скиглення любрикантусі і недолугого годі й говорити  :weep:
   
Границы сразу перекроют 1-2 дня. Нужно или сейчас валить, или сидеть смирно на попе ровно. Что касается валить, смотрите пример белой эмиграции почти все в итоге обнищали.

дета так.
p.s. 1-2 часа.
   
По війні німці і Скандинавія найбільше азюлів дають. Правда данці і фіни прикрутили конкретно.

У мене остання надія на фінів: я вже була в Лапландії - може мені скідка буде  :shuffle:
   
У мене остання надія на фінів: я вже була в Лапландії - може мені скідка буде  :shuffle:
земельку хоч встыгла продать?)
   
дета так.
p.s. 1-2 часа.

Стой стороны да. А с нашей неизвестно. Зесыкун пока от поноса отойдет может и 12-ть дней понадобится. Прецеденты уже были.
   
Re: ФЗВ: В случае полномасштабного вторжения РФ

А я не бєспокоюсь: Зєльц вайну остановіт ! 73% не збрешуть !

Что значит осиановит? Война в голове величайшего лидера уже закончилась пару лет назад.
   
земельку хоч встыгла продать?)

Недолугий, земелька - не продається :) губу закатай !
   
Что значит осиановит? Война в голове величайшего лидера уже закончилась пару лет назад.

Кстаті да !
p.s. але чому він все ще на ній наживається ? Адже українців все ще вбивають  :(
   
о ще один "воен". А ну но, Мічігане, хто із зелейобів воював? Пророшків воювавших знають всі.
а чи багато з тих хто воював залишилися "порошками"?
Особливо ті хто побував в Іловайську та Дебальцево, або в інших "мішках"?
Особливо серед добровольців?
Чи ти зараз тільки про "реєстрових патріотів" згадуєш, які стали на фінансове забезпечення свинарнику такі як Мартін Брест, Олексій Петров, ганДонік, Бірюков? 8-:
Половина армії в 2019 проголосувала за Зе - ти ще будеш питати хто із "зелейобів воював" чи ні? :shuffle:
   
Думаю поляки теж прикриють зі своєї сторони. Заробітчани то одно, а "біженці" їм не дуже потрібні. Плюс ЄС буде бикувати - ви перша країна - ви маєте прийняти і утримувати по Дубліну!
Дія безвізу автоматично припиняється при збільшені  на 50% випадків незаконного перебування чи прохань про надання притулку. Поляки відразу закриють кордони. Заробітчан депортують..
   
Кстаті да !
p.s. але чому він все ще на ній наживається ? Адже українців все ще вбивають  :(

ЗЕ логика
У не в голове война закончилась, то он не наживается на войне, просто наживается.   ;)
   
Границы сразу перекроют 1-2 дня. Нужно или сейчас валить, или сидеть смирно на попе ровно. Что касается валить, смотрите пример белой эмиграции почти все в итоге обнищали.
Посмотрите на пример белых , что остались.
И так между прочим , нищета  белой эмиграции за границей это было богаче , чем жизнь в процветающем  СССР.
   
а чи багато з тих хто воював залишилися "порошками"?
Особливо ті хто побував в Іловайську та Дебальцево, або в інших "мішках"?
Особливо серед добровольців?
Чи ти зараз тільки про "реєстрових патріотів" згадуєш, які стали на фінансове забезпечення свинарнику такі як Мартін Брест, Олексій Петров, ганДонік, Бірюков? 8-:
Половина армії в 2019 проголосувала за Зе - ти ще будеш питати хто із "зелейобів воював" чи ні? :shuffle:
всі залишилися. Тут кількасот людей. Маленькій зріз суспільства.  Назвіть того, хто поміняв свою думку щодо влади. Коротше. Повторюю голосно: Є ТУТ ВОЮВОВШИЙ ЗЕЛЕЙОБ???
   
Re: ФЗВ: В случае полномасштабного вторжения РФ

Дія безвізу автоматично припиняється при збільшені  на 50% випадків незаконного перебування чи прохань про надання притулку. Поляки відразу закриють кордони. Заробітчан депортують..

Ні, такого не буде. При повномасштабній війні поляки будуть змушені надавати притулок навіть заробітчанам без дійсних дозволів. Є єропейські закони які не дозволяють депортувати в зону конфлікту. Поляки все таки Європа...поки ще.
   
Повторюю в десятий раз. Вхавр2,  Мічіган та іньши. де тут хочь один зелепень, що воював? Як нема, заткнить своі пельки щодо боездатності порошків.
   
Re: ФЗВ: В случае полномасштабного вторжения РФ
VYR

Да, бежать особо на самом деле некуда. Я бы посоветовала Марс.

Ольга, є куди бігти.
Наприклад Нова Зеландія чи Австралія.
Ще Південна Америка: Чилі чи Колумбія.
Північна Америка: Канада (Едмонтон) чи США (Каліфорнія, Вашингтон).
І нарешті Європа: Скандинавія.
   
А взагалі якщо московія не зпід тишка а відкрито нападе на Україну, це буде її остання війна й останній рік існування.
   
Посмотрите на пример белых , что остались.
И так между прочим , нищета  белой эмиграции за границей это было богаче , чем жизнь в процветающем  СССР.



Белые  были комбатантами, а мы миряне!
   
Белые  были комбатантами, а мы миряне!
ну щож. Як не хочете бути комбатантами, станете добрими мешканцями південно-західного федерального округу.
   
А взагалі якщо московія не зпід тишка а відкрито нападе на Україну, це буде її остання війна й останній рік існування.
дуже багато українців ми поховаємо.
   
В какую страну посоветуете свалить беженцем (официально)? РФ не предлагать.
+======+
В дупу!
   
Вхавре2, де хоч один зелепень воювавший?
   
ЕС в такой ситуации просто обязаны открыть свои границы.
+================================+
Ти маєш таке письмове зобов"язання?
   
Вхавре ігнорує простесеньке питаннячко. Гівно, а не людина (с)
   
Вхавре ігнорує простесеньке питаннячко. Гівно, а не людина (с)
вас все игнорят.. окромя некоторых кои еще хуже чем вы))
   
вас все игнорят.. окромя некоторых кои еще хуже чем вы))
не лізли би ви.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія