Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поругался с другом

Re: Поругался с другом

Поняковский?Быдло,тебя в каком приюте нашли?Зачем  ты лезешь туда ,где ты не вывезешь ?

   
Re: Поругался с другом

Просто уровень сегодняшнего  фупа .Быдло вместо ответов на вопрос ,сбрасывает рандомные ролики  с ютуба,при этом что то хрюкают про меня .
   
Re: Поругался с другом

Теперь по нам прилетит
А до того не летіло? Все що хуйло може випустити по Україні, він випускає, незалежно від наших дій.

Як приклад, атака на Керченський міст. Ах, гражданская інфраструктура. А як же мости в Затоці і Черкасах? Це червень 2022, ЗСУ ще нічого не атакувало.
   
Re: Поругался с другом

Так вот в том то и дело.Вроде всегда друг друга понимали ,а тут …я как всегда сказал что мне пох,а он затянул про детей в паркинге и как он от этого всего устал . Он точно не вата потому что постоянно донатит,но справедливо возмущается глядя на тендеры которые сейчас гуляют по интернету
почему друг не в ЗСУ? там помогут снять усталость
   
Re: Поругался с другом

Хіба Дімес відповідає за свого друга?
Він же, як видно, не поділяє його поглядів і, можливо, тимчасової душевної слабкості.
Навіщо на нього вішати всіх собак?
   
Re: Поругался с другом

Просто уровень сегодняшнего  фупа .Быдло вместо ответов на вопрос ,сбрасывает рандомные ролики  с ютуба,при этом что то хрюкают про меня .
а какой вы хотите ответ на свой вопрос, которого в топике не видно. Донатит это хорошо, но мало

насчет тендеров, но это ваш выбор, димец, образца 2019 года. теперь и мы и вы с этим живем
   
Re: Поругался с другом

я не думаю шо він пи..з..дить. є якась межа. є сильні люди а є слабкі. терор ламає слабких людей першими.
я не верю димцю. Я не знаю ни одного человека, который бы донатил и одновременно устал от обстрелов.
Все давно резко и кардинально определились
Верю только что в одессе примерно 50 процентов калированой ваты
   
Re: Поругался с другом

а какой вы хотите ответ на свой вопрос, которого в топике не видно. Донатит это хорошо, но мало

насчет тендеров, но это ваш выбор, димец, образца 2019 года. теперь и мы и вы с этим живем
при чем тут 19 год? Сколько можно этого несчастного зелю тягать?
Тендеры это наша национальная игра испокон веков
   
Re: Поругался с другом

В друга відсутня логіка і розуміння причинно - наслідкових зв'язків. Нах таких друзів...
   
Re: Поругался с другом

при чем тут 19 год?

при всьому як раз
   
Re: Поругался с другом

я не верю димцю. Я не знаю ни одного человека, который бы донатил и одновременно устал от обстрелов.
Все давно резко и кардинально определились
Верю только что в одессе примерно 50 процентов калированой ваты
мей бі
   
Re: Поругался с другом

при всьому як раз
я жалею жертв телевизора с обеих сторон. Нужно зреть в корень проблемы.
   
Re: Поругался с другом

Що тут взагалі обговорює товариство?
У Міті затягнулась суботня вечеря, стало каламутно і скучно, кращий спосіб підняти самооцінку - повідомити хвупу, що він:
- доралавий мільйонєр, котрий не купує отель на Балі тільки через патріотизм
- у свій час ґори свєрнул (не один, з другом)
- друг виявився слабкодухим і недостатньо патріотичним, довелось з ним поруґацца, бо Мітя - не такий.
Всьо.
   
Re: Поругался с другом

Замість того щоб обговорити проблему кацапського "мислєвіруса" про "мєсть за абстрєли моста, корабля і т.д.", про те що українці самі "наскакали на майдані війну", що вкидається для переведення ненависті з агресора на тих хто захищається - на ФУПі одразу включились пара дописувачів і перевели тему в обсирання ТС і загальний срач.

Є така проблема і треба не сратись між собою, а кожен на своєму місці і владі, що взяла на себе відповідальність за країну, діяти проти таких вірусів, що вбивають нашу суспільство. Погано у нас працює пропаганда, треба було превентивно діяти, викривати і пояснювати людям що ними і їх свідомістю та емоціями маніпулюють.

Я теж почула від абсолютно проукраїнської людини у якої всі чоловіки в рідні на фронті і є загиблі, що "от потопили той корабель і в москву навіщось дрони запусти і тепер будуть обстрілювати". Тобто "не чіпайте їх, вони не будуть чіпати нас" - повний ідіотизм, але так спрацьовує той вірус.

Хай єрмак не лізе всюди, а займеться таки пропагандою? Він же продюсер, організатор! Хай автори кварталу пишуть сценарії такої нашої "антивірусної" пропаганди, що і емоційно зайде отаким втомленим і нажаханим як друг дімца.
   
Re: Поругался с другом

Для мене це не становить жодної проблеми.Я навчався в українській школі ,тому не розумію до чого це було .Я мову вивчив ще до школи від моєї бабці .Тому клоунів з Донбаса я не замовляв

проблеми не становить але не ніколи  перейде  бо, навіть якби було  бажання, то  ватні  "друзі"   не зрозуміють,  жінки, діти, ватне  оточення не дасть цього зробити..
тому цей випускник української школи і онук україномовної буде узкоязьічити  до кінця
   
Re: Поругался с другом

при чем тут 19 год? Сколько можно этого несчастного зелю тягать?
Тендеры это наша национальная игра испокон веков
Е ні. Підчас війни це такі собі криваві тендери. Щось не уявляю собі таке при іншій владі. Лише вони собі могли дозволити робити гроші на тризубі і Голодоморі. Для українців це святе.
   
Re: Поругался с другом

при чем тут 19 год? Сколько можно этого несчастного зелю тягать?
Тендеры это наша национальная игра испокон веков
а чего он несчастный?

   
Re: Поругался с другом

А чого тут дивуватися одеситу, якщо у кожного в голові така думка пролетіла.
Тому треба казати - так, будуть мстити, але ми інакше діяти не можемо. От і все.
Щодо тендерів, то вибирати владу треба для для сміху. А тих, хто життям заслужив.
   
Re: Поругался с другом

Е ні. Підчас війни це такі собі криваві тендери. Щось не уявляю собі таке при іншій владі. Лише вони собі могли дозволити робити гроші на тризубі і Голодоморі. Для українців це святе.

війна з 14 року єслі шо  :-)o
   
Re: Поругался с другом

Тема со " скажи мне кто твой друг" мгновенно перешла в срач.
Одне прохання - сріться не на українській мові.
Ні один з моїх товаришів чи друзів не почув думки про не треба відповідати або навішо захищатися. Смерть аорогам. Оце наша аідповідь.


Останнє редагування: 6 серпня 2023 10:14:00 від oleg kievsky
   
Re: Поругался с другом

А кацапи на майданах не скакали, і все одно дохнуть десятками тисяч за бздури хуйла.
То хто їм винуватий, апять хахли які наскакали майдан?
А може таки у всьому винувата кончена плешива карлота.
   
Re: Поругался с другом

Зачем мы били по этим кораблям ?Теперь по нам прилетит.

Навіщо нам перемагати? Адже хуйло буде огризатись. :facepalm1:
   
Re: Поругался с другом

Зачем мы били по этим кораблям ?Теперь по нам прилетит .Зачем они сказали что это мы ?Зачем провоцируют хуйло ?

Позиція не нова: «Прежде всего, нужно прекратить огонь. Просто перестать стрелять», – говорил Владимир Зеленский во время своей предвыборной кампании


   
Re: Поругался с другом

Дімеку:

познайом свого друга, який заздрить життю в Києві, що минулого грудня Київ (три мільйони, - три Одеси), стояв перед катастрофою:

"У грудні 2022 року, коли російські окупанти масово обстрілювали об’єкти енергосистеми, влада Києва була на межі наказу про повну евакуацію мешканців столиці.
Про це газеті The Times розповів один із полковників Збройних сил України, який побажав залишитися анонімним.
"Багато хто це знає, але Київ був на межі евакуації. Була одна битва, яка, на мій погляд, визначила долю Києва та російської кампанії знищення нашої енергетики, коли по Києву було випущено 49 крилатих ракет", — сказав він.
16 грудня Україна випустила десятки ракет зі своїх радянських С-300, американських Nasams та німецьких систем Iris-T у спробах врятувати столицю від повного знеструмлення у період морозів.
"Якби ми допустили цей удар, Київ би довелося евакуювати. А евакуювати два з половиною мільйони людей дуже важко", - наголосив полковник.
Водночас він додав, що київська критична інфраструктура змогла встояти ціною "великих зусиль" і цілодобовій праці енергетиків з комунальниками, що в рекордні строки відновлювали електропостачання у столиці.
До того ж значну роль у захисті об'єктів енергетики відіграв німецький ЗРК Iris-T SLM, який ефективно знищував російські крилаті ракети, що летіли на столицю України. У зв'язку з цим мер Києва Віталій Кличко закликав владу Німеччини пришвидшити надання озброєння та боєприпасів для України..."

https://www.stopcor.org/ukr/section-uanews/news-kiiv-buv-na-mezhi-evakuatsii-dolyu-stolitsi-viznachiv-odin-povitryanij-bij-the-times-06-08-2023.html
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія