Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро

Приятно жить в иллюзиях и с апломбом выдавать желаемое за действительное.  Но потом с реальностью всё-таки придется смириться.
Порошенко выиграет выборы

Со скрипом,выгрызет

И скорее всего-досидит

А хорошо это или плохо-рассудит история
   
Кожен має право на свою думку і на свій голос.
хто кожен? платні та щирі брехуни теж?
   
можливо, дебілів треба якось усувати від голосування? через базові інтелектуально-логічні тести, на вміння читати, писати, аналізувати інформацію.
це проблема загальносвітова, зауважу.

Безусловно, вы правы, весь цивилизованый мир наебывают с помощи так называемой демократии

Кроме нее есть вариант с диктатурой и совсем космический вариант как, например джамахирия или анархо-синдикалстическая модель общества

Кстати советую изучить Зеленую книгу Каддафи (без оценки его личности)
   
а на підставі чого його ставити? де офіційна заява в ЦВК про зняття з виборів? 

Заяви не беруть. Закон такий.

Я вважаю неправильний. Знятися з виборів можна хоч за годину до початку голосування. Це було б демократично.
   
я вважаю, що хто б не виграв ці вибори, він виграє їх чесно, бо сфальшувати в Україні вибори вже неможливо за визначенням,
соціологія показує, що в другий тур мають шанси вийти Зеленський, Порошенко та Тимошенко,
будь хто з них може чесно виграти ці вибори без всяких фальшувань

Педро уже их фальсифицирует
   
Досить вмикати кацапку "А ви докажітє! Ваші доказатєльства - нє доказатєльства!"
Раз пішов такий двіж, значить заява була. Я допускаю, що навить спочатку ЦВК її зареєструвала, але потім роздуплилася, що тоді з вкидом за кнура - всьо! і дала задню.

Оскільки Ви ввімкнули кацапку: "А ви докажітє! Ваші доказатєльства - нє доказатєльства!" більше з Вами це питання не обговорюю.

ну це ж Ви доводите те, чому немає жодного свідчення, жодного!
як можна засуджувати те, чого не немає?
якби Ви мені навели хоч одну заяву від когось, що він вчасно подав в ЦВК заяву, а ЦВК її не прийняла, чи прийняла, то можна було б хоча б серйозно це обговорювати, а так - вибачайте, це все без доказів виглядає цілковитою брехнею 
   
тобто просто сфальсифікує результати виборів.
навіщо фальсифікувати?
в Петі є серйозний "ядровий" електорат (або щирий або вимушено бо вважє що кращих за Петю наразі нема) + Петя може вплинути(охмурить, переконати і т.п.) на колеблющихся.
   
Со скрипом,выгрызет

И скорее всего-досидит

А хорошо это или плохо-рассудит история

Та уже понятно что плохо будет. Долго пояснять не буду. Смотри на запад
   
Заяви не беруть. Закон такий.

Я вважаю неправильний. Знятися з виборів можна хоч за годину до початку голосування. Це було б демократично.

Мороз подавав заяву в термін, дозволений законодавством про вибори. До вечора четверга дозволено подавати заяви і вони повинні бути зареєстровані і прийняті.
Мороз подавав в середу.
   
тобто просто сфальсифікує результати виборів.

Для Пепы сейчас Зе идеальный кандидат на второй тур.
   
Заяви не беруть. Закон такий.

Я вважаю неправильний. Знятися з виборів можна хоч за годину до початку голосування. Це було б демократично.

тобто закон не порушений?
ну тоді які підстави обурюватися на ЦВК чи Порошенка?
кандидати не знали, до якого часу можна офіційно зніматися з виборів?
через це ми повинні вимагати, щоб ДВК порушували закон та ставили печатку Вибув? щоб вибори були визнані недійсними? чи яка мета цих волань про погану ЦВК?
   
Re: Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро
NBA

na100ika я вам зараз поясню про антирейтнг і як Петя з ним виграє вибори.

Отже, антирейтинг у нього 60%. Це серед 100% населення. З яких 30-40% (в найгіршому для Петі варіанті) не прийдуть на вибори. Вони ненавидять майже всіх політиків, але на вибори не ходять.
Плюс серед тих, хто в цьому антирейтингу вистачає таких, як Одессит, Вольтер. Які не підтримують, критикують Петю, але проголосують за нього, бо не хочуть проросійського реваншу. І їх не 5, і не 10%. Це люди з критичним мисленням. Це не секта яка #твердозапетра.

От тому ці 60% антирейтингу у другому турі перетворяться на 55%, які Петя набере.
   
Сирия и Венесуэла
Отдаление Суркова
Полное разочарование "добровольцев" и местной ваты в ОРДЛО
Это лишь часть причин почему острой фазы не предвидися (если конечно не начнется майдан)
Дуже небезпечна безпечність. До речі, яка з'явилася у великій мірі завдяки діям Педри, як головнокомандуючого та міжнародного дипломата. Але якщо метод  агресії з допомогою жопочленців та іхтамнєтів  якось ЗСУ змогла нейтралізувати (бо вона має обмеження по потужності), це не значить, що інші методи агресії не продовжують дію і що хуйло не вдасться до інших форм агресії.
Нічого не предрікало "острай фази" у 2013-ому. У агресію не вірили ні українці у масі, ні росіяни. А виявилось, що хуйло давно планувало агресію. І на даному етапі пропагандистська обробка на війну населення пРФ закінчена практично.
   
Та уже понятно что плохо будет.
зразу добре - НЕ буде.
тому що УА просрала дуже багато років верятчись багатовекторно на дешевому газі.

а справжніх реформ - ті які роблять Європою - ще навть не починала:
- реформа судочинства. поліції. прокуратури. Невідворонтість покарання (не обовязково жорстоке покарання але обєктивне для всіх невзирая на лица)
- обєктивні органи контролю за якістю.
- жостке дрючення козаченьків на дотримання правил.
- прозорість держ.машини.
- відповідальність політиків за свої програми і обіцянки. Механзім імпічменту, відкликання депутата.
і т.п.

Останнє редагування: 30 березня 2019 12:15:57 від T.Blair.
   
Мороз подавав заяву в термін, дозволений законодавством про вибори. До вечора четверга дозволено подавати заяви і вони повинні бути зареєстровані і прийняті.
Мороз подавав в середу.

а ЦВК каже, що такі заяви можна було подавати тільки до 7 березня,
і що саме в законі так написано,
а Ви можете навести витяг з закону, що можна було подавати заяви до четверга, і доказ, що Мороз подав офіційну заяву в ЦВК в середу?
   
Смотрите, что для Пороха главная проблема?
Антирейтинг. Его люто ненавидят синие, это понятно, но их горстка
Юльки
Гриценковские и Садоводы
Правые
Это что касаемо тех кто в партиях идеологического содержания
А есть аполитичные люди, простые трудяги, люди с "поля"
Антирейтинг нынешней власти возник не в результате шквальной критики со стороны и не вчера
Этому явлению более двух лет
Причин много.
От цен и тарифов до блях и Свинарчуков
От зарплат Коболева и счетов за газ до Мальдив и Семочко
Убрать антирейтинг сложнее чем вам кажется
Это как в жизни, если вы не доверяете человеку вам сложно оьяснить что вы должны ему доверять
Ну выйдут они во второй тур и?
Петя будет мочить Вову?
Чем?
На слова - он не профессионал и клоун простой народ получит ответ - да, возможно, но посмотрите на то что вам за пять лет дали профессионалы!
И все, лавку можно закрывать
Кроме того что Вова лицедей ему по сути и нечего предьявлять
А вот Пете предьявлять дофига чего.

Кстати, я лично ему за титушек на митингах плюну на могилу. И за КОРД который неделю назад бил дубинами по головам парней на контрмитингах

Задачи КОРД:


Разрабатывает, готовит и проводит специальные операции по захвату опасных преступников;

Пресекает правонарушения, совершаемые участниками преступных группировок;

Освобождает заложников;

Осуществляет силовую поддержку при проведении оперативно-розыскных мероприятий, следственных (розыскных) и негласных следственных (розыскных) действий, а также мер обеспечения уголовного производства;

Оказывает поддержку другим подразделениям полиции с целью обеспечения превосходства огневой мощи над правонарушителями;

Принимает участие в антитеррористически х операциях, проводимых Антитеррористически м центром при Службе безопасности Украины;

Изучает, обобщает отечественный и зарубежный опыт, а также методику работы аналогичных зарубежных подразделений в этом направлении работы;

Обеспечивает осуществление мер безопасности лиц, участвующих в уголовном судопроизводстве.
   
навіщо фальсифікувати?
в Петі є серйозний "ядровий" електорат (або щирий або вимушено бо вважє що кращих за Петю наразі нема) + Петя може вплинути(охмурить, переконати і т.п.) на колеблющихся.
До речі, давно помітив таку фішку (по різним виборам у різних країнах).
Якщо у поточного президента є третина "твердо за", то він точно вигравав другий тур.
Правда, у Педри нема третини "твердо за", тому все може статися.
   
до чого тут я? це не мої слова,
фальшуванням зайнялися?  :)
Ти тут до того, що ти точно штабна порошковська і добре знаєш, що ви задумали і починаєш тут в несознанку падати.  Палишся.
   
Десь бачив в шведській пресі опінію. Зе попереду Пороха на 5 %, ЮТ відстає від цих десь на 10 %, 4-й Бойко - менше ніж 10 %. Преса називає перших трьох "прозахідними кандидатами".
   
na100ika я вам зараз поясню про антирейтнг і як Петя з ним виграє вибори.

Отже, антирейтинг у нього 60%. Це серед 100% населення. З яких 30-40% (в найгіршому для Петі варіанті) не прийдуть на вибори. Вони ненавидять майже всіх політиків, але на вибори не ходять.
Плюс серед тих, хто в цьому антирейтингу вистачає таких, як Одессит, Вольтер. Які не підтримують, критикують Петю, але проголосують за нього, бо не хочуть проросійського реваншу. І їх не 5, і не 10%. Це люди з критичним мисленням. Це не секта яка #твердозапетра.

От тому ці 60% антирейтингу у другому турі перетворяться на 55%, які Петя набере.

+1
кучма колись там комуніста технічно обскакав в великим своїм антирейтінгом
   
Та уже понятно что плохо будет. Долго пояснять не буду. Смотри на запад

Запад не вякнет
   
Ти тут до того, що ти точно штабна порошковська і добре знаєш, що ви задумали і починаєш тут в несознанку падати.  Палишся.

Ви набрехали з моєю нібито цитатою, яку я не писала,
а замість вибачень за помилку чи брехню ще й облаяли!  (tu)  :lol:
   
соціологія показує, що в другий тур мають шанси вийти Зеленський, Порошенко та Тимошенко,
будь хто з них може чесно виграти ці вибори без всяких фальшувань
+
я теж думаю що гарантувати щось наразі неможливо. і нема як визначити що в головах в людей і які критерії вони застосовують при виборі.
фортуна - лотерея.
   
а ЦВК каже, що такі заяви можна було подавати тільки до 7 березня,
і що саме в законі так написано,
а Ви можете навести витяг з закону, що можна було подавати заяви до четверга, і доказ, що Мороз подав офіційну заяву в ЦВК в середу?

Так я ж и говорю - закон неправильный.

А если, не дай Бог,  умрёт сегодня кандидат... :( штамп "Вибув" тоже ставить не будут...

А ты только кучу вопросов задаёшь. Думай (с)
   
Так я ж и говорю - закон неправильный.

А если, не дай Бог,  умрёт сегодня кандидат... :( штамп "Вибув" тоже ставить не будут...

А ты только кучу вопросов задаёшь. Думай (с)

закон може бути правильним чи неправильним, але ЦВК повинна його виконувати та не дозволяти псувати бюлетені штампами Вибув, бо такі бюлетені будуть визнані недійсними
   
Задачи КОРД:

Допишіть ще кому підпорядковується КОРД і хто у нас міністр.

КОРД (абр. від Корпус Оперативно-Раптової Дії) — підрозділ Національної поліції для вирішення надзвичайних ситуацій, рівень яких є настільки високим і складним, що може перевищити можливості сил оперативного реагування чи оперативно-розшукових підрозділів.
   
Запад не вякнет

+1
повоняют и заткнутся
   
Почитала закон про вибори. Таки за 23 дні.
Тут я не права і чесно це визнаю.


"1. Центральна виборча комісія приймає рішення про скасування реєстрації кандидата на пост Президента України у разі:

{Положення абзацу першого частини першої статті 56 визнано конституційним згідно з Рішенням Конституційного Суду № 26-рп/2009 від 19.10.2009}

1) звернення кандидата на пост Президента України у будь-який час після його реєстрації, однак не пізніше ніж за двадцять три дні до дня виборів та не пізніш як за тринадцять днів до дня повторного голосування, з письмовою заявою про відмову від балотування;"

   
можливо, дебілів треба якось усувати від голосування? через базові інтелектуально-логічні тести, на вміння читати, писати, аналізувати інформацію.
це проблема загальносвітова, зауважу.
Я колись міркував над варіантом технократичних виборів.
Тобто, наприклад, батько сім'ї, з вищою освітою, чи науковець, чи професіонал повинен мати додаткові очки у вагу свого голосу, ніж, скажімо, безробітний його синочок.
Але то ще більший бардак, ніж голосування у один голос
   
+1
повоняют и заткнутся

Даже вонять не будут

ну разе что какие то маргинальные,прикупленные ПодФуйловцы
   
зразу добре - НЕ буде.
тому що УА просрала дуже багато років верятчись багатовекторно на дешевому газі.

а справжніх реформ - ті які роблять Європою - ще навть не починала:
- реформа судочинства. поліції. прокуратури. Невідворонтість покарання (не обовязково жорстоке покарання але обєктивне для всіх невзирая на лица)
- обєктивні органи контролю за якістю.
- жостке дрючення козаченьків на дотримання правил.
- прозорість держ.машини.
- відповідальність політиків за свої програми і обіцянки. Механзім імпічменту, відкликання депутата.
і т.п.

Пять лет Петра закончились
Конституцинным судом отменившим наказание за незаконное обогощение
Скандалом в Укроборонпроме
Прокурором Луценко
Семочками
Грановскими и Кононенками
Гонтаревой
Курсом гривны
Роттердам +

А что до реформ.... так кто ж мешал хотябы один пункт принять? Например об импичменте и неприкосновенности
   
Я колись міркував над варіантом технократичних виборів.
Тобто, наприклад, батько сім'ї, з вищою освітою, чи науковець, чи професіонал повинен мати додаткові очки у вагу свого голосу, ніж, скажімо, безробітний його синочок.
Але то ще більший бардак, ніж голосування у один голос

американці республіканці поступили проще
підсунули дебілам підставного кандидата трумпа, що б той управляв дебілами через твіттер і роблять дальше свої справи
   
Даже вонять не будут

ну разе что какие то маргинальные,прикупленные ПодФуйловцы

Та не скажут, были некоторые нарушения, но в целом все честно и свободно.
   
Re: Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро
NBA

Пять лет Петра закончились
Конституцинным судом отменившим наказание за незаконное обогощение
Скандалом в Укроборонпроме
Прокурором Луценко
Семочками
Грановскими и Кононенками
Гонтаревой
Курсом гривны
Роттердам +

А что до реформ.... так кто ж мешал хотябы один пункт принять? Например об импичменте и неприкосновенности
А от 5 років Коломойського будь кращим :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep:
   
А от 5 років Коломойського будь кращим :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep:

цей настоянка явно не от міра сєго :weep:
   
А от 5 років Коломойського будь кращим :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep:

А он тоже ?
   
Re: Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро
NBA

цей настоянка явно не от міра сєго :weep:

Перебродила настоянка. Вже нікуди не годиться
   
цей настоянка явно не от міра сєго :weep:

Не, ну вы ж не я, настоящая интеллектуальная элита
Смайликами общаетесь, мои хорошие

Еще пару годиков и читать научитесь
   
Re: Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро
NBA

А он тоже ?
Ну поки другий тур вимальовується Коломоський - Порошенко. Ми ж, як серйозні люди, не будемо говорити, що Зе має якусь субєктність чи щось вирішує
   
Антирейтинг во втором туре работает слабо.
Потому что хейтеры пороха в первом туре голоснут за своего кандидата, а во втором на выборы просто забьют, поскольку свой кандидат не прошел.
И таких будет много.
А сторонники - наоборот, мобилизуются.
Вот и выйдет, что хейтеров пороха во втором туре может быть намного меньше половины от пришедших.
Я уж не говорю о технических возможностях повышать явку в нужных регионах, и снижать в ненужных
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія