Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Віруни наступають!

Re: Віруни наступають!

Він себе відносить до гностиків - "тих, що знають".
Але, як на мене, то - секта фанатиків, котрі ВІРЯТЬ, що вони мусять шукати знання не в науці, а в 3000-літньо-древніх казках.
це лише на тебе
   
Re: Віруни наступають!

Вы ведете себя, как гопник (уж, извините, что так), который пытается втянуть "жертву" в ненужное ему общение, в расчете его обмануть. Спасибо, что мне надо, я давно почитал, a тема НЕ ОБ ЭТОМ.
прочитай стартпост
   
Re: Віруни наступають!

що ти вишукуєш, вишукувач  на https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=802810.0

Ага, вже згадав.
гы. Я, можно сказать, именно неомаркионит
Ти тоді був умовно адекватний сектант, хоч й кацапською звиздів.
А зараз шось геть засмердівся.

Фуєв єретик, якому усі традиційні христосуни, зазвичай, сцють на голову )))
   
Re: Віруни наступають!

Ага, вже згадав.
Ти тоді був умровно адекватний сектант, хоч й кацапською звиздів.
А зараз шось геть засмердівся )))
то тобі пазухою підійшло
   
Re: Віруни наступають!

Фуєв єретик, якому усі традиційні христосуни, зазвичай, сцють на голову )))
ти побачив результат тої голосувалки?
   
Re: Віруни наступають!

О! про халяль, нагадав  :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=i4rVPUPipGo
вам хіханьки, а то в свій час була неслаба така проблема. Я з мулою киівським вів перепіску, сайт киівнамаз, здаеться, доторгувалися до того, що такі свиню можна, в надзвичайних умовах, як річ йде про життя, хочь то і страшенний гріх. І каяття після має бути дуже могутнім.
   
Re: Віруни наступають!

гы. Я, можно сказать, именно неомаркионит

Цитувати
О времени происхождения ереси, получившей название "маркионитства", современные учёные спорят. Адольф Гарнак (в «Quellenkritik der Geschichte des Gnosticismus» Лпц., 1873 г.) считает её одной из древнейших гностических сект, относя её происхождение почти ко времени апостольскому. Липсиус (в статье «Ueber die Zeit des Markion», в «Zeitschrift für wissenschaftliche Theologie», 1867 г., и в сочин. «Zur Quellenkritik des Epiphanios», Вена, 1865 г.) признает её одним из позднейших видоизменений гностицизма.

beggy, треба познайомити їпанька-костяшку з твоїм тим Олексієм божим, може то також якийсь маркіоніт :K

ти побачив результат тої голосувалки?
я не заходив, просто пошуком вбив слово й знайшов твій старий допис, ти ще й мені тоді відповідав)))
   
Re: Віруни наступають!

я не заходив, просто пошуком вбив слово й знайшов твій старий допис, ти ще й мені тоді відповідав)))
так подивись, богохульник
   
Re: Віруни наступають!

beggy, треба познайомити їпанька-костяшку з твоїм тим Олексієм божим, може то також якийсь маркіоніт
То мій добрий сусід. Він мені нічого поганого не робить. Ще б під двері йому насрати порадили. Дякую, не треба.
   
Re: Віруни наступають!

так подивись, богохульник
Тю, ти галімий єретик-чмошник, що для христосів гірше атеїста.
Якшо атеїста гіпотетично ще можна навернути до вчення божого у канонічній його інтерпретації, то єретика христоси  пропонують лише спалити нафуй )))
   
Re: Віруни наступають!

Тю, ти галімий єретик-чмошник, що для христосів гірше атеїста.
ти вже подивився результат голосувалки, богохульник?
   
Re: Віруни наступають!

Тю, ти галімий єретик-чмошник, що для христосів гірше атеїста.
Якшо атеїста гіпотетично ще можна навернути до вчення божого у канонічній його інтерпретації, то єретика христоси  пропонують лише спалити нафуй )))
якщо спалювання рятує душу, пропоную з еретіками палити і хрістосіків, то зафіксує іх духовний успіх та гарантує райське життя.
   
Re: Віруни наступають!

Ви всі віруючі. Хто в бога. Хто в націю. Етс.
Вічна війна вірунів тупоконечників з гостроконечиками
   
Re: Віруни наступають!

Вы манипулируете. В христианской этике НЕЧЕГО преподавать. Это богословское учение о жизни Христа - чистокровная религия.

є що i преподавати i вивчати хочаб тому, що ця iдеологiя проiснувала тисятилiття i продувжує бути непобореною
бо це один з фундаментiв держави i нацii кожноi краiни

   
Re: Віруни наступають!

i продувжує бути непобореною
Фуй там "непобореною".
Христосуни проїпали  домінування на усіх територіях, з яких вони ширились світом - палестину, єбіпєт, кавказ.
Хто зараз одразу згадає про колись потужні єбіпетські та армянські церкви?
Усі християнські конфесії в купі займають 30% усіх вірунів в світі.
   
Re: Віруни наступають!

В найближчі двісті років іслам скотиться в такі самі соплі, що і хрістіанстово, виникне потреба в новоі, молодоі, агресівноі релігіі. Та, ми того вже не побачімо.
   
Re: Віруни наступають!

Фуй там "непобореною".
Христосуни проїпали  домінування на усіх територіях, з яких вони ширились світом - палестину, єбіпєт, кавказ.
Хто зараз одразу згадає про колись потужні єбіпетські та армянські церкви?
Усі християнські конфесії в купі займають 30% усіх вірунів в світі.
Christianity - 2.38 billion
Islam - 1.91 billion
Hinduism - 1.16 billion
Buddhism - 507 million
Folk Religions - 430 million
Other - 61 million
Unaffiliated - 1.19 billion

Religion By Country 2021 https://worldpopulationreview.com/country-rankings/religion-by-country
   
Re: Віруни наступають!

Unaffiliated - 1.19 billion
з них 700 мільйонів китайці
   
Re: Віруни наступають!

барсегу. Я чесна людина. Я не вийобуюсь як ви. Та, то справи особисті. Однак, побажання смерті, то в вашоі міфологіі - смертний гріх. Ви, педерасте, приречені горіти в вашому аду тількі за одне це.  Бажаю вам доброго здоровья!
А де я тобі смерті побажав?
Я тобі побажав прозріння і не ставитись зверхньо до Бога.
Бо він верховний суддя. А ви, чи то атеісти чи то пофігісти
дозволяєте на його адресу пред*яви кидати.
Ну от він нехай і розсудить, хто правий. Чи ти проти?
Чи то смертний гріх чи ні, не тобі покемоне вирішувати.
В мене не має нашої міфологіі. Це у вас міфологіі та бібліі.
У вас віра незнамо в що, або така сама невіра незнамо в що,
а в мене знання про існування Бога. Мені не птрібна віра,
мені не потрібна церква з її самозванцями-фарисеями попами,
яких Бог не призначав за нього командувати і дурити мізки і підставляти щеки.
В мене є знання і з ними мені жити легко і комфортно, поки ви там чубитесь
чи вірити чи ні. Так що мені начхати на будь-які побажання таких пустопорожніх
тролів-пiдapaciв як ти. Ти тупий і порожній як дирява діжка.
   
Re: Віруни наступають!

Добрий боже каже. Ану, Авраам, піздуй та заріж сина во сдаву мені. Ясно, що дуже добрий.
Жидівські боги - вони такі.
   
Re: Віруни наступають!

Усі християнські конфесії в купі займають 30% усіх вірунів в світі.
Золотий міліард?
   
Re: Віруни наступають!

Так, щоб не розводити багато дискусій
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%96%D1%88%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%8F_%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0_%D0%B2_%D0%B0%D0%B4
а тут подробиці
https://www.truechristianity.info/ua/books/catholic_church_catechism/catholic_church_catechism_1_2_2_5_1.php


Навіть витвори мистецтва на цю тему є
Показати зображення...
Да, там рассказ, даже зачитался на ночь, пока дошел до того, что на расее очень много святых, мол, все время воевали и умирали за веру, почти у каждого есть такие предки, потому они их спасут. Особенно, которые людей расстреливали, насиловали, истязали, начиная от боголюбского, сожженного Батурина, муравьевской резни и заканчивая пытками и расстрелами на Донбассе нынешних дней. У них все сводится к одному! ФСБшники это все пишут.
   
Re: Віруни наступають!

а сульфід на повітрі калити, що вийде?
Та срібло металічне і сірчистий газ ніби як. Оксид срібла термічно нестійкий і при нагріванні розпадається.
В принципі маючи гальванічний елемент срібло можна анодно розчинити в оцті ...
   
Re: Віруни наступають!

Я уникаю подібних непотрібних суперечок. Проте, не можу тут не висловитись.

Панове безбожники, знайте, як би ви не старалися, Бог поганьбленим не буває. До якогось часу Він просто терпить вас. Якщо не розкаєтесь, то уготовано для вас місце в пеклі. І не кажіть потім, що вас не попереджували.

Прохання поберегти своє завзяття і не відповідати мені. Я все сказав і вас просто ігноруватиму.
   
Re: Віруни наступають!
PAL

У них все сводится к одному! ФСБшники это все пишут.
так в рашці ж традиція
підняття в сані піп отримує разом з черговим підвищенням у званні охвіцера КГБ (ФСБ)  :laugh:
   
Re: Віруни наступають!
PAL

Я уникаю подібних непотрібних суперечок. Проте, не можу тут не висловитись.

Панове безбожники, знайте, як би ви не старалися, Бог поганьбленим не буває. До якогось часу Він просто терпить вас. Якщо не розкаєтесь, то уготовано для вас місце в пеклі. І не кажіть потім, що вас не попереджували.

Прохання поберегти своє завзяття і не відповідати мені. Я все сказав і вас просто ігноруватиму.

у такій дискусії хорошим тоном вважається підкріплювати слова цитатами зі святих текстів (як оті кляті безбожники роблять)
   
Re: Віруни наступають!

Золотий міліард?
2 мільярди 380 мільйонів
   
Re: Віруни наступають!

у такій дискусії хорошим тоном вважається підкріплювати слова цитатами зі святих текстів (як оті кляті безбожники роблять)
це хто з безбожників підкріплює?
   
Re: Віруни наступають!

Christianity - 2.38 billion
Islam - 1.91 billion
Hinduism - 1.16 billion
Buddhism - 507 million
Folk Religions - 430 million
Other - 61 million
Unaffiliated - 1.19 billion

Religion By Country 2021 https://worldpopulationreview.com/country-rankings/religion-by-country
Непонятно, что в Китае.
   
Re: Віруни наступають!

Непонятно, что в Китае.
там же нижче дані є
   
Re: Віруни наступають!

там же нижче дані є
конфуцианства нема в списку релігій.
   
Re: Віруни наступають!

конфуцианства нема в списку релігій.
бо це не релігія. А культ
   
Re: Віруни наступають!

бо це не релігія. А культ
Та я б і юдаїзм до релігії не відносив.
Знов таки.
Растафарі нема, шаманізму нема, тенгріанства нема, зороастрів нема.
   
Re: Віруни наступають!

Кто же тогда попадет в рай? Выходит, никто, рассказ вчера читал, там женщина в лагерях сидела, всю жизнь страдала, всем отдавала последнюю рубашку, и все равно никак не могла туда попасть, у нее была гордыня и сделала аборт в 18 лет. Если даже отбросить все ФСБшные закидона, а у нее там еще и дед святой был (большевики его распяли, когда он защищал церковь до последнего), который ее все время везде водил и спасал. На что тогда надеяться обычному грешному человеку. Такое впечатление, что просто хотят всем внушить чувство вины, чтоб легче было управлять.
И что с МП? Работают на врага. Что с ними делать?
   
Re: Віруни наступають!

все равно никак не могла туда попасть

Ого! А як це стало відомо? Св. Петро комусь звіт відправив?  ;o
   
Re: Віруни наступають!

Та я б і юдаїзм до релігії не відносив.
Знов таки.
Растафарі нема, шаманізму нема, тенгріанства нема, зороастрів нема.
юдаїзм релігія. Так, там все звалено в folk і other
   
Re: Віруни наступають!

Кто же тогда попадет в рай? Выходит, никто, рассказ вчера читал, там женщина в лагерях сидела, всю жизнь страдала, всем отдавала последнюю рубашку, и все равно никак не могла туда попасть, у нее была гордыня и сделала аборт в 18 лет. Если даже отбросить все ФСБшные закидона, а у нее там еще и дед святой был (большевики его распяли, когда он защищал церковь до последнего), который ее все время везде водил и спасал. На что тогда надеяться обычному грешному человеку. Такое впечатление, что просто хотят всем внушить чувство вины, чтоб легче было управлять.
в тобі виникає почуття провини якщо ти робиш непотребства?
   
Re: Віруни наступають!

юдаїзм релігія. Так, там все звалено в folk і other
Не згоден.
Термін богу присутній, але раю/аду, моральних принципів немає.
Я би назвав це маланською проекцією конфуціанства: слухай ребе, подься чемно.
   
Re: Віруни наступають!

Не згоден.
Термін богу присутній, але раю/аду, моральних принципів немає.
Я би назвав це маланською проекцією конфуціанства: слухай ребе, подься чемно.
ти не повіриш, але поняття релігія має визначення. Почитай
   
Re: Віруни наступають!

ти не повіриш, але поняття релігія має визначення. Почитай
Так саме визначенню юдаїзм і не відповідає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія