Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кльова штука на подарунок підлітку ?

Кльова штука на подарунок підлітку ?



Чи блочний буде за надто складний ? і краще такий ?





   
В 16 років буде цікаво ?
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

а оно к холодному оружию не приравнивается? Там же с 10 метров наверное человека насквозь пробивает  :-)o
   
це зброя, може когось вбити
   
а оно к холодному оружию не приравнивается? Там же с 10 метров наверное человека насквозь пробивает  :-)o

і там і там плечі послаблені  натяг  20 кг. в комплекті  - не вважається холодною зброєю
но там і там можна замовити і поставити і до 80ти кг плечі  . але то вже буде холодна зброя і потрібен дозвіл ...
Верхній "блейд" - мисливський більше  там достатньо серйозний апарат.
Той що нижче попростіше для спорту....
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

гарний девайсь проти тітушні :D
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Я-б не купував таке.
   
які якості розвине ця штука? до якої професії заохотить?
   
гарний девайсь проти тітушні :D

з такими наконечниками

   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Кльова штука на подарунок підлітку ?

щоб очі один одному повибивали
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

ТС зізнайся, що хочеш швидше сам награтися з дитинства в арбалета...  :gigi:
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

з такими наконечниками

Показати зображення...

стріляти у сраку 8-)
   
ТС зізнайся, що хочеш швидше сам награтися з дитинства в арбалета...  :gigi:

не, в мене трохи  друге хоббі.
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

арбалет подростку? как по мне идея не айс
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

подари квадрокоптер, фотик хороший ну и в том же духе. полезные и интересные подарки
   
арбалет подростку? как по мне идея не айс

а що йому ? айфон чи  ляльку яку ?
якраз саме айс думаю  (tu)
   
подари квадрокоптер, фотик хороший ну и в том же духе. полезные и интересные подарки

це не менш корисний для підлітка і цікавий подарунок :-)
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Якщо вже зброя, то краще пневматичну рушницю,
вона не уб'є.
   
В лучшем случае подарок надоест через месяц и будет доставаться раз  в год на пьяную вечеринку. В худшем кто-то сядет в тюрьму, жалетально папа, подаривший такое.
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

????????????

Я б такі речі купувала б підлітку тільки якщо він професійно займається стрільбою десь у секції. І то ще десять разів подумала б.

А так подаруєш і будеш весь час сіпатися, щоб дитина когось з інших дітей не скалічила. 

Зараз подумала - навіть якщо дитина почне стріляти з цієї гупавки мишенях, рано чи пізно йому захочеться постріляти і по живих мишенях - по птицях, чи по котах або по собаках... Це ж привчати дитину до жорстокості та садизму, бо якщо та стріла не вб'є тварину, то скалічить, і той підліток буде дивитися, як тварина конає?

Що то за ігри такі і навіщо?



   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

це не менш корисний для підлітка і цікавий подарунок :-)

Гироборд купи...

   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

а оно к холодному оружию не приравнивается? Там же с 10 метров наверное человека насквозь пробивает  :-)o
+1
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Ему бы, конечно, лучше было бы недорогую мелкашку подарить. Полезнее во всех смыслах.
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

У нас в дитинстві робили арбалет зі старої сточеної коси.
Гарно стріляло.
Але то в селі, там є кого постріляти без шкоди для оточуючих.
В місті якщо хочеться постріляти то краще вже справжню нарізну зброю купувати та їздити з нею на стрільбища.
І вражень буде достатньо, і навик потрібний отримається, і в господарстві може знадобитися, і буде розуміння, що то не іграшка.

Останнє редагування: 9 березня 2018 14:57:53 від VikS
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

????????????

Я б такі речі купувала б підлітку тільки якщо він професійно займається стрільбою десь у секції. І то ще десять разів подумала б.

А так подаруєш і будеш весь час сіпатися, щоб дитина когось з інших дітей не скалічила. 

Зараз подумала - навіть якщо дитина почне стріляти з цієї гупавки мишенях, рано чи пізно йому захочеться постріляти і по живих мишенях - по птицях, чи по котах або по собаках... Це ж привчати дитину до жорстокості та садизму, бо якщо та стріла не вб'є тварину, то скалічить, і той підліток буде дивитися, як тварина конає?

Що то за ігри такі і навіщо?
Правильная идея, с ранних лет надо приучать к оружию, к правилам безопасности, к ответственности, к разумному обращению
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Правильная идея, с ранних лет надо приучать к оружию, к правилам безопасности, к ответственности, к разумному обращению


Можна ще гранату подарувати або гранатомет. Теж файний подарунок. Дуже якісно привчає до техніки безпеки.
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Можна ще гранату подарувати або гранатомет. Теж файний подарунок. Дуже якісно привчає до техніки безпеки.
Когда же вы вылечитесь от тупого пацифизма? Уже ж нагнули, Крым отобрали, Донбасс. И всё равно люди лепечут что-то невнятное насчёт оружия, дескать, убивает!
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Когда же вы вылечитесь от тупого пацифизма? Уже ж нагнули, Крым отобрали, Донбасс. И всё равно люди лепечут что-то невнятное насчёт оружия, дескать, убивает!

Зброя - для повнолітніх. Крапка.

Для дитини та підлітка з несформованою психікою це робити не можна.

Потім Мільчакови виростають.

Для когось він, доречі, теж - "захистник" :X
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Гранатомёт - полезный подарок для подростка, который решил делать военную карьеру. А мелкашка - отличный подарок для любого подростка, неважно чем в жизни будет заниматься. Я так думаю.
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Гранатомёт - полезный подарок для подростка, который решил делать военную карьеру. А мелкашка - отличный подарок для любого подростка, неважно чем в жизни будет заниматься. Я так думаю.

Кого він буде цілити тією мілкашкою? Горобців та кошаків?
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Когда же вы вылечитесь от тупого пацифизма? Уже ж нагнули, Крым отобрали, Донбасс. И всё равно люди лепечут что-то невнятное насчёт оружия, дескать, убивает!
Це не пацифізм, це розуміння дитячої психології, яка не зможе відрізнити зброю "для погратися" від справжньої зброї, яка може вбити в процесі "грання".
Тому слід дарувати, або іграшку, якою можна гратися без потенційної шкоди для оточуючих, або справжню зброю, яка позиціонується "не іграшкою" і тому з нею гратися не можна.
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Арбалет?!!!! Ипить твою мать! Прикиньте...мукачев ские леса,поляна, сынок наставляет арбалет на папу.... "Папа,я давно хотел тебя спросить- почему ты ипёшь сИкрИтаршу?  Мне за мамочку обидно..."- и дзыньк.... B-)
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Зброя - для повнолітніх. Крапка.

Для дитини та підлітка з несформованою психікою це робити не можна.

Потім Мільчакови виростають.

Для когось він, доречі, теж - "захистник" :X
К тебе когда враг заявится на порог, ты ему так и скажи, строго и решительно: «Крапка!». Это всегда производит сильное впечатление на вражеских солдат.
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Це не пацифізм, це розуміння дитячої психології, яка не зможе відрізнити зброю "для погратися" від справжньої зброї, яка може вбити в процесі "грання".
Тому слід дарувати, або іграшку, якою можна гратися без потенційної шкоди для оточуючих, або справжню зброю, яка позиціонується "не іграшкою" і тому з нею гратися не можна.
В 16 лет у них детская психология? Как же вы их воспитываете, с ложечки кормите, что ли?
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Той арбалет, - це, дійсно, іграшка? Цікаво, чи не бояться батьки за своє життя, даруючи підлітку (підлітку?) такі, з дозволу сказати, іграшки! Стріли ж мають справжнісінький вигляд!

Останнє редагування: 9 березня 2018 15:12:31 від Інгредієнт
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Кого він буде цілити тією мілкашкою? Горобців та кошаків?
Да хоть тех же крыс, лисиц, да мало ли вредителей?
Но, вообще-то, пулевая стрельба - это солидный уважаемый вид спорта, олимпийский, между прочим. Стоит поинтересоваться. В 16 лет, конечно, поздновато, но уже лучше чем в 50.
   
Правильная идея, с ранних лет надо приучать к оружию, к правилам безопасности, к ответственности, к разумному обращению

+100500 і я такої ж думки  (tu)
   
Арбалет?!!!! Ипить твою мать! Прикиньте...мукачев ские леса,поляна, сынок наставляет арбалет на папу.... "Папа,я давно хотел тебя спросить- почему ты ипёшь сИкрИтаршу?  Мне за мамочку обидно..."- и дзыньк.... B-)

це з твого особистого досвіду ?  :gigi:
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

+100500 і я такої ж думки  (tu)
Надо об этом чаше писать, говорить, убеждать!
   
Re: Кльова штука на подарунок підлітку ?

Є такі з натягом 100кг. Пробивають людину наскрізь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія