Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Министр присоединяется к эвакуированным

Re: Министр присоединяется к эвакуированным

Британія
1й літак
The first plane, carrying 83 UK evacuees, arrived at RAF Brize Norton in Oxfordshire on 31 January before they were taken into quarantine at Arrowe Park Hospital on the Wirral for a fortnight.
в лікарні Arrowe Park Hospital для них виділено окрему будівлю

2й літак
Another 11 British nationals were on a second plane that flew back to the military base on 2 February. Ten were then taken to the same NHS site to be quarantined, while the 11th went to a different hospital as they were unwell on the flight.
те саме місце що й пасажири з 1го літака

3й літак:
Arrowe Park Hospital is a large, acute hospital, located on a 15-acre (6.1 ha) section of Arrowe Park, close to the village of Upton, Wirral, Merseyside.
Upton, Merseyside - Population 16,130
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

Arrowe Park Hospital is a large, acute hospital, located on a 15-acre (6.1 ha) section of Arrowe Park, close to the village of Upton, Wirral, Merseyside.
Upton, Merseyside - Population 16,130
карантин НЕ відбувається в самій лікарні там де лікують і де лежать хворі.

в Arrowe Park Hospital виділили окремий будинок. Який служив жиьлом (готельного типу) для персоналу.
в milton keynes карантин відбувався в конференц-центрі і готелі.
карантиновані просто прожили там 14 діб. під наглядом лікарів.
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

карантин НЕ відбувається в самій лікарні там де лікують і де лежать хворі.

в Arrowe Park Hospital виділили окремий будинок. Який служив жиьлом (готельного типу) для персоналу.
в milton keynes карантин відбувався в конференц-центрі і готелі.
карантиновані просто прожили там 14 діб. під наглядом лікарів.
а у нас виділили медичний центр Нацгвардії, окрема будівля. Що не так?
   
От чому не можна було сказати в якій санаторій відправлять евакуйованих? Заздалегідь.  В чому державна тайна?

судя по дрыганью властей, они не знали, КУДА отправят на карантин.
куда получилось - туда и запихнули. а сейчас делают вид, шо так и планировали
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

Скалецкая :

Я прийняла рішення приєднатися до людей в обсервації. Разом з ними я проведу наступні 14 днів, в одному приміщенні, в тих самих умовах. Сподіваюсь, що моя присутність заспокоїть як тих, хто знаходиться в Нових Санжарах, так і решту країни.

Ми ретельно готувалися до евакуації та підготували безпечні умови перебування в обсервації, врахувавши всі стандарти ВООЗ та практику інших країн, які здійснили евакуацію своїх громадян з Китаю.

Ще раз хочу наголосити: ці люди – наші співвітчизники, вони нам не чужі. Ми живемо в одній країні та мусимо дбати про їхнє здоров’я і безпеку.

Те, що відбувалося сьогодні, та паніка і несприйняття, негатив та агресія дуже мене вразили. Ще більше вони вразили людей, евакуйованих з Китаю. Тому прошу вас висловити їм слова підтримки і подяки за те, що вони погодились провести в ізоляції два тижні задля безпеки нас усіх.

Сподіваюсь, що моя персональна поведінка сприятиме втихомиренню ситуації та примиренню. Це необхідно нам усім.

Також хочу принагідно подякувати тим, хто працював над евакуацією та особливо – екіпажу літака, нашім медикам і всій команді супроводу, які добровільно озвались здійснити евакуацію та провести наступні 14 днів разом з усіма в ізоляції.

P.S. І ще хочу звернутися до своєї дочки, якій завтра виповниться 10 років. Доню, я тебе дуже люблю і дуже хотіла відсвяткувати цей важливий день з тобою. Але так сталося, що мені треба бути в цей день не вдома. Коли я повернусь, ми ще раз відсвяткуємо його з тобою. Обіцяю!
молодец
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

ну сам он туда не поедет. для этого и обсервируют их. сидят в своем санатории... появились симптомы... провели тесты и уже дальше пугаться или нет.... зависит от их результатов. ну и дальше конечно в инфекционный бокс .... если не дай бог болячка китайская
Ви щось чули про те що в Україні є тестсистеми проти коронавіруса?
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

молодец
Поясніть?
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

Шановна пані міністр. Це не ваша вина що не працюють відповідні служби в україні і немає у влади політичної волі щоб вони запрацювали. Вони будуть постійно пропускати гібридні голи від хуйло, поки комусь не спаде на думку з цим боротися. Думаю в кремлі зараз ржуть з дебілів і неуків з хохляндії. Читайте книжки по гібридній війні , учіться нарешті оборонятись- то в ваших же кровних інтересах,бо так і буде хуйло сцяними тряпками ганяти українську владу в самій же україні.

+1
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

+1
Ну взагалі-то це її вина. Вона погодилася стати міністром без освіти, без базових знань без розумінн за що вона відповідає. Нафіга ховатися до евакуйованих, вона не зможе їм допомогти навіть якщо серед них будуть хворі. Воне не епідіміолог, не лікар, не санітарка в решті решт.
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

Есть очень простые понятные любому человеку действия. Человеку без особого интеллекта образования. Любых политических пристрастий. Любых предубеждений
Жить с людьми в карантине - это такое действие

Ну на фупе где хайп - это религия то и это действие вызовет хайп
   
Жить с людьми в карантине -  ето популистская  профанация, т.к она даже не то что не врач-инфекционист - а даже просто не врач.
   Она тупо сбежала  подальше от  гнева  Лучезарного в карантин,   т.к  четкое планирование и проведение евакуации и размещения на карантин  бьіло ее непосредсьвенньім професиональньім обов'язком.

  В тушении Ющем степного пожара бьіло больше смьісла, т.к он там вьіполнял фунциональное действие - тушил)
   
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

Есть очень простые понятные любому человеку действия. Человеку без особого интеллекта образования. Любых политических пристрастий. Любых предубеждений
Жить с людьми в карантине - это такое действие

Ну на фупе где хайп - это религия то и это действие вызовет хайп
А польза від того яка? В чумний барак входять щоб спасати хворих, а не для того щоб створювати проблеми лікарям, які там працюють. Ця ідіотка повинна була тримати ситуацію, готовити місця розмішення, ремонтувати каналізацію і роз'ясняти, роз'ясняти, роз'ясняти... А зараз це навіть не героїзм, це дурість. Не дай бог там хтось захворює - вона миттєво здрисне в найкращу клініку Європи, да і евакуйованих не кинуть бо піар. А от місцевих хто спасать буде?

Щей детину свою притягла... Чи ви вірите що 10-річній дитині дозволяють читати фейсбук.
   
 Взагали,  якщоб вірус  представляв трохи більшу  небезпеку в плані вірулентності  -  з  таким  "сумбурно"  влаштованним процесом  зомбі- апокаліпсіс чи іспанка вже росповсюджувались би  по місцям діслокаціі  постраждалих..
 
Було б прикро  -   в  Санжарах     розплідник  рослин  у однієї тітонькі дуже кошерний,  періодично беру там посадковий матеріал.
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

Взагали,  якщоб вірус  представляв трохи більшу  небезпеку в плані вірулентності  -  з  таким  "сумбурно"  влаштованним процесом  зомбі- апокаліпсіс чи іспанка вже росповсюджувались би  по місцям діслокаціі  постраждалих..
 
Було б прикро  -   в  Санжарах     розплідник  рослин  у однієї тітонькі дуже кошерний,  періодично беру там посадковий матеріал.
За 2 тижні від одного хворого в умоваї ізоляції на Діаманд Принцес захворіло 630 осіб із 3000. Тобто це 20%. Вірулентність вірусу доволі велика.
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

А польза від того яка? В чумний барак входять щоб спасати хворих, а не для того щоб створювати проблеми лікарям, які там працюють. Ця ідіотка повинна була тримати ситуацію, готовити місця розмішення, ремонтувати каналізацію і роз'ясняти, роз'ясняти, роз'ясняти... А зараз це навіть не героїзм, це дурість. Не дай бог там хтось захворює - вона миттєво здрисне в найкращу клініку Європи, да і евакуйованих не кинуть бо піар. А от місцевих хто спасать буде?

Щей детину свою притягла... Чи ви вірите що 10-річній дитині дозволяють читати фейсбук.
1. 10-летние дети не только читают фб. Они ведут свои ютуб и телеграм каналы
2. Какой на х у й чумной барак. Немедленно выключите телевизор. Он вам очень вреден
3. Министр молодец
   
Между  раціонализмом и популизмом украинцьі всегда вьібирают  популизм 
 Почему ?
 
 Патамуша  Малаццьі!
   
Якби генерал вискакував з окопу і бігав попід кулями, то він був би "молодець", чи ідіотом?
   
Вот новая министерша триндит что подготовлен санаторий по стандартам ВОЗ.
Где то можео посмотреть на эту подготовку? Нафотах с аваковым в маске ( sic) обычный сарай.
В чем заключается «подготовка».
Ну люди паникуют, надо снять репортаж изнутри, успокоить...
Где?
   
Нігдє. Була б підготовка вони б не шарахались по всій Україні.
   
Уже ниче не надо. Надо уволить врачей и условные сроки тем кто камни кидал
   
Скалецька по скайпу покаже.
   
Якби генерал вискакував з окопу і бігав попід кулями, то він був би "молодець", чи ідіотом?

Ех, я беріг це порівняння,  а ти вирвав його в мене з кишені(

   Про Зе, котрий як головнокомандувач  заради хайпу їде під обстріл  на ВОП.
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

Если бы:
По поводу ситуации велась бы нормальная  разьяснительная работа а не пиарговнобрифинги
Вместо пиара для дурнализдов была серьёзная подготовка
Продумано место, время и маршрут
На карантин забирали бы без лишнего шума, завезли на военный аэродром а оттуда в продуманное место
Дурнализды на месте увидели бы профессионалов а не сумбурное действо по перевозке детей в пионерский лагерь солнышко тока в сопровождении танков и БТР
И главзебил не пугал кого то зачем то биологическим оружием из уханя

То министру не надо было б жить на обсервации а кацапам бы обломилось такое чудное действо, но прихильники певної політсили с, увы
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

1. 10-летние дети не только читают фб. Они ведут свои ютуб и телеграм каналы
2. Какой на х у й чумной барак. Немедленно выключите телевизор. Он вам очень вреден
3. Министр молодец
Міністр дура, як доречі і ви. Десятирічним дітям в нормальних родинах мережі тапа ФБ заборонені або тільки під контролем батьків. "Чумний барак" алігорія щодо вашого "жить с людьми в карантине". Можете продовжувати дивитися телевізор він якраз для тих кому міністр, який не виконав своїх обовязків, а піариться в "карантине" для "человеков без особого интеллекта образования" в самий раз.
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

роз'ясняти, роз'ясняти, роз'ясняти..

Инфантилизм зашкаливает. Разьяснять что?
В эти моменты разъяснять поздно. Тут многие ностальгируют по системе Семашко. Это как раз ее место. И население последние кого спрашивали. Вспомните Чернобыль. И кидающие камни валили бы уже лес в Сибири.
   
Нема підготовки. На сайті новосанжарської ради є звернення, де описується як там все "приготоване."
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

Если бы:
По поводу ситуации велась бы нормальная  разьяснительная работа а не пиарговнобрифинги
Вместо пиара для дурнализдов была серьёзная подготовка
Продумано место, время и маршрут
На карантин забирали бы без лишнего шума, завезли на военный аэродром а оттуда в продуманное место
Дурнализды на месте увидели бы профессионалов а не сумбурное действо по перевозке детей в пионерский лагерь солнышко тока в сопровождении танков и БТР
И главзебил не пугал кого то зачем то биологическим оружием из уханя

То министру не надо было б жить на обсервации а кацапам бы обломилось такое чудное действо, но прихильники певної політсили с, увы
если бы все это было сделано то сепарские каналы вещали бы 48 часов в сутки что ничего не сделано
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

Если бы они  нормально готовились  к эвакуации и карантину то не нужно было бы организовывать весь этот цирк с поездкой  Скалецкой
и руководством МОЗ по скайпу хотя можно было бы весь кабмин куда нибудь вывезти что бы они руководили по скайпу а потом выключить им интернет и оставить там
вот это был бы самый лучший результат всей этой эпопеи
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

Міністр дура, як доречі і ви. Десятирічним дітям в нормальних родинах мережі тапа ФБ заборонені або тільки під контролем батьків. "Чумний барак" алігорія щодо вашого "жить с людьми в карантине". Можете продовжувати дивитися телевізор він якраз для тих кому міністр, який не виконав своїх обовязків, а піариться в "карантине" для "человеков без особого интеллекта образования" в самий раз.
может я и дура но ни за педрилу аморального уебка ни за клоуна я не голосовала
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

может я и дура но ни за педрилу аморального уебка ни за клоуна я не голосовала
Зато топите за нього на ФУПі справно.
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

Если бы:
По поводу ситуации велась бы нормальная  разьяснительная работа а не пиарговнобрифинги

Вот как вы себе представляете разъяснение? "Ми не довіряємо цій владі!" "Піар!"
Костюми Авакова! Геноцид!
Какие в ...  разьяснения?
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

Инфантилизм зашкаливает. Разьяснять что?
В эти моменты разъяснять поздно. Тут многие ностальгируют по системе Семашко. Это как раз ее место. И население последние кого спрашивали. Вспомните Чернобыль. И кидающие камни валили бы уже лес в Сибири.
Розяснять що от для карантину вибрано місце.. Вибрано воно тому що... Для безпеки там зроблено .... і ... Перебування цих людей не несе небезпеки іншим громадянам України тому що... Це не інфантелізм, це професіоналізм, якого немає. А очікувать що люди без спротиву сприймуть дії влади які на їх думку загрожують небезпекою їхнім рідним і дітям це або верх цинізму, або тупість влади.
   
Ідіот (давньогрецький термін) — людина, що живе у відриві від суспільного життя, не бере участі у загальних зборах громадян поліса та інших формах державного і громадського демократичного управління.
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

И сторонникам " вернуть все взад" не стоит обольщатся. Вот назначат Самого Главного Санитарного Врача, выдаст он распоряжение - везти в город Х. А ему - иди нах, у нас децентрализация.
Система копируется целиком. На тот же Китай посмотрите. Как работает карантин , полиция, военные, сроки за сокрытие симптомов ...
   
О! Нарешті розумна думка. Наша зелена влада може гарно репетувати з усіх "медіащєлєй" тільки про злочини свнарчукє-є-єєє. І то, лише перед виборами. А донести інформацію до людей - зась. Не кажучи, про якісь дії з підготовки до зустрічі людей в карантин.
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

Зато топите за нього на ФУПі справно.
я просто ненавижу педрилу и его гвардию
   
Re: Министр присоединяется к эвакуированным

А очікувать що люди без спротиву сприймуть дії влади які на їх думку загрожують небезпекою їхнім рідним і дітям

Думку. Ага. Они не думают, они "не верят".
Вот громить колонну потенциально инфицированных людей они долго думали?
   
Нема підготовки. На сайті новосанжарської ради є звернення, де описується як там все "приготоване."
были фотки. Обычный санаторий. А что еще что то надо?
Тут уже чумным бараком называли это место. П и з д ец надо эмигрировать. Блох я к тебе еду!
   
Какие такие больные в названии темы?
О ху е в ши е от телевизора зомби
   
Какие такие больные в названии темы?
О ху е в ши е от телевизора зомби
Ти трохи не права... Карантин на випадк. А якщо реально хтось захворіє то де готовнісь приміщень транспорту персоналу та ін?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія