Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Петро малює червоні лінії та надає настанови Зілєнскаму, срошно в номєр! :gigi:

Я тебя разочарую, то что сделано нынешней властью в плане сотрудничества с западом это вершина. Может кто-то ее преодолеет, но пока что зелёные обули всех.
===================================
Ага! В ОП кацапське шпигунське кубло. Частково вже й в розвідці та контррозвідці.
   
===================================
Ага! В ОП кацапське шпигунське кубло. Частково вже й в розвідці та контррозвідці.

Так и есть.И дипломаты тоже завербованы

Посли країн G7 обговорили з Єрмаком законопроєкт про реформу СБУ і обрання нового голови САП

Посли країн G7 обговорили з Єрмаком законопроєкт про реформу СБУ і обрання нового голови САП
Посли країн Великої Сімки обговорили законопроєкт про реформу Служби безпеки України і обрання голови САП з головою Офісу Президента Андрієм Єрмаком.
Про це повідомила пресслужба групи послів G7 з підтримки реформ в Україні, інформує Цензор.НЕТ.
Сторони обговорили "безпеку та солідарності з Україною".
"Посли також наголосили на важливості скорішого ухвалення чинного законопроекту про СБУ без змін, як основи для перетворення його на сучасну службу безпеки", – йдеться в повідомленні.
Крім того, посли вказали на необхідність "прозорої, конкурентної, правової процедури відбору нових суддів Конституційного Суду". Вони також закликали швидко та прозоро завершити обрання нового голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Джерело: https://censor.net/ua/n3303680
   
Знатно Петро залил раскалённого олова под шкури малороссам :D  (tu)

Вся подхуйлятская нечисть в корчах отметилась.

Бьіть добру!
   
Я тебя разочарую, то что сделано нынешней властью в плане сотрудничества с западом это вершина. Может кто-то ее преодолеет, но пока что зелёные обули всех.

форумна зелень надалі у якомусь своєму вигаданому світі живе  :(
   
Ага! В ОП кацапське шпигунське кубло. Частково вже й в розвідці та контррозвідці.
И зачем тогда ПЕтя просит оружие сейчас ? Ведь в 2014 году было прямая агрессия, но просьб не помню .
   
Так и есть.И дипломаты тоже завербованы

Посли країн G7 обговорили з Єрмаком законопроєкт про реформу СБУ і обрання нового голови САП

Посли країн G7 обговорили з Єрмаком законопроєкт про реформу СБУ і обрання нового голови САП
Посли країн Великої Сімки обговорили законопроєкт про реформу Служби безпеки України і обрання голови САП з головою Офісу Президента Андрієм Єрмаком.
Про це повідомила пресслужба групи послів G7 з підтримки реформ в Україні, інформує Цензор.НЕТ.
Сторони обговорили "безпеку та солідарності з Україною".
"Посли також наголосили на важливості скорішого ухвалення чинного законопроекту про СБУ без змін, як основи для перетворення його на сучасну службу безпеки", – йдеться в повідомленні.
Крім того, посли вказали на необхідність "прозорої, конкурентної, правової процедури відбору нових суддів Конституційного Суду". Вони також закликали швидко та прозоро завершити обрання нового голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Джерело: https://censor.net/ua/n3303680
Ні, не завербовані, в останньому абзаці чітко вказали на конкрутні провали реформ моновлади Зе , перелічили чого сае не вистачає в процедурахвідбору  ПРОЗОРОСТІ, КОНКУРЕНТНОСТІ, ПРАВОВОЇ ПРОЦЕДУРИ.  Тобто цього НЕМА.  Відшмагали . Ганьба. 
   
форумна зелень надалі у якомусь своєму вигаданому світі живе  :(

Интоксикация ЗЕ!лёной ссаниной.

Передоз привёл к тяжёльім необратимьім потерям.
Хотя не исключаю частичного отрезвления после встречи их малоросского ебaлa с носком кацапского кирзача.
   
Знатно Петро залил раскалённого олова под шкури малороссам :D  (tu)

Вся подхуйлятская нечисть в корчах отметилась.

Бьіть добру!

шо саме добро медведчук чи ахметов?
   
Интоксикация ЗЕ!лёной ссаниной.

Передоз привёл к тяжёльім необратимьім потерям.
Хотя не исключаю частичного отрезвления после встречи их малоросского ебaлa с носком кацапского кирзача.

маєш на увазі зустріч байрактара з кацапами?
   
Я тебя разочарую, то что сделано нынешней властью в плане сотрудничества с западом это вершина. Может кто-то ее преодолеет, но пока что зелёные обули всех.


Про некомпетентність  , мабуть так, деякі заяви були недоречні,  і дії,  ось згадалися зустріч з През Молдови Санду, візит у США ,...
   
шо саме добро медведчук чи ахметов?

Тьі что такое?

ЗЕ!дегенератьі вводят свежие резервьі?

Пока на 0,001 Мироськи тянешь.

Старайся!
   
форумна зелень надалі у якомусь своєму вигаданому світі живе  :(

Захисна реакція незрілої, інфантильної психіки.
   
Посли країн G7 обговорили з Єрмаком законопроєкт про реформу СБУ і обрання нового голови САП

===============================

Маю до зєлуп свіже питання: А ХТО ТАКИЙ ЄРМАК ??? що з ним розмовлять посли G7 ?
Ви можете відповісти ?
   
заберіть у цього дебіла червоний фломастер
   
 bober,ось мені навіть цікаво: що це означає?  :facepalm1:  Ти незгоден,або як і будь який прихильники певної політсили ніх...я не зрозуміло,або не слухало? Оці смайлики недолугих холопів аж сміші. Ну що? Зможеш хочь щось пробекати? Чи на чолі цієї людине не помічено подих інтеллекту? :D  X(
   
на чолі цієї людине не помічено подих інтеллекту?
дійсно, правильно ти замітив, немає там і подиху інтелекту у людини на тій фотці  :(
   
червоні лінії для розмови Байдена і хуйла  :facepalm1:

та хто він такий?  8-:
   
https://m.youtube.com/watch?v=hiP7Ft-zCDc
Про некомпетентність  , мабуть так, деякі заяви були недоречні,  і дії,  ось згадалися зустріч з През Молдови Санду, візит у США ,...

А нещодавня відмова зустрічатися з Туском - тільки тому, що він напередодні зустрівся з Порошенком.

А епічні заяви, що союзники брешуть про скупчення хуйловійськ на кордоні.

Генії дипломатії і сатруднічєства з заходом мля  :facepalm1:

   
В кацапоблядєй істерика. Приємно спостерігати :laugh:
   
Тьі что такое?

ЗЕ!дегенератьі вводят свежие резервьі?

Пока на 0,001 Мироськи тянешь.

Старайся!

Це все нащо ти здатен? Слабенько
   
червоні лінії для розмови Байдена і хуйла  :facepalm1:

та хто він такий?  8-:
----------------------------------------------------
Він може єдиний,що щось робить та пропонує. Твій нарік давно неадекватний.
   
Чому петро не провів червоні лінні перед тим як підписав мінськи з захарченком і тим як його що в луганську курував??

Йожин бажин єні айдіас?
   
Чому петро не гидував медведчуком?? Йожин бажин поясни бо не зрозуміло ти в нас експерт я бачу по петровєдєнію
   
Полегше, це наш майбутній Президент

То есть опять трубу Медведчуку отдаст?


   
В прихильники певної політсили розрив шаблону що хтось може просто так щось допомогти і порадити.
   
форумна зелень надалі у якомусь своєму вигаданому світі живе  :(
Вчора на СС одна з обслуговувачок інтересів олігарха така собі Климпуш-Цинцадзе декілька разів у своїх промовах - а всі вони мали досить чітке спрямування - вжила словосполучення "президент Порошенко" у прив"язці до сьогодення.
   
То есть опять трубу Медведчуку отдаст?
І поверне всі відібрані канали
   
----------------------------------------------------
Він може єдиний,що щось робить та пропонує. Твій нарік давно неадекватний.
Терміново телефонуйте блінкену і байдену! Бо вони того не знають :(
   
ти в нас експерт я бачу по петровєдєнію
по  гівномєтанію він  ікспєрд, хто петю  не любе так  як  Йожин,  в  того  Йожин  кидає лайно,  або  плюється  какахами,  ну  як завжди
   
Чому петро не провів червоні лінні перед тим як підписав мінськи з захарченком і тим як його що в луганську курував??
Ви нічого не розумієте
Це був такий хитрий план, щоб всіх спочатку ввести в оману, а потім здолати однією лівою
не вистачило другого президентського терміну

Я ніколи не зрозумію, ЯК людина, яка щиро вболіває за українські інтереси, могла так по-дружному чірікати з Хуйлом, жмурукати і обніматися? Анексований Крим, сотні підло злодійськи вбитих і закатованих Українців, триваюча війна на Донбасі...
   
І поверне всі відібрані канали

И вместе с Семочко скажут - каких вам пляц реформ не хватает?
   
Вчора на СС одна з обслуговувачок інтересів олігарха така собі Климпуш-Цинцадзе декілька разів у своїх промовах - а всі вони мали досить чітке спрямування - вжила словосполучення "президент Порошенко" у прив"язці до сьогодення.

Він і є президент. Це пожиттеве звання.

Хоча вам там в палаті цього не розказують, я думаю.
   
по  гівномєтанію він  ікспєрд, хто петю  не любе так  як  Йожин,  в  того  Йожин  кидає лайно,  або  плюється  какахами,  ну  як завжди
ООООООООООООО, у бік тих хто незапетро там налаштована така потужна каналізаційна труба!  :gigi:
Від якої слава богу можна убезпечитися функцією ігнору)))
   
Він і є президент. Це пожиттеве звання.

Хоча вам там в палаті цього не розказують, я думаю.


Только есть понятие действующий и бывший.Он мне напоминает Трампа.У того тоже до сих пор вскукареки на тему как он мощно хуйло давил
   
Він і є президент. Це пожиттеве звання.

Хоча вам там в палаті цього не розказують, я думаю.
Ага, ага. Це і є ваша головна проблема - перебування у своїй вигаданій паралельній "реальності", де не було ніяких жмурукань з Хуйлом, мудачуків і прочіх зашкварів, і де ваше ідолище завжди "президент"
   
Цікаво прихильники певної політсили на Петра збуджуються - знають хто справжній Президент)

   
знають хто справжній Президент)
От нащо Кучма огидне, а не опустилося до того, щоб повзати по телеканалах з нескінченним камланням "президент Кучмо,президент Кучмо"
   
Цікаво прихильники певної політсили на Петра збуджуються - знають хто справжній Президент)

він просрав четверть країни

який з нього порадник?

ще має нахабство проводити червоні лінії Байдену  8-:

клоун  :bueee:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія