Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Jihad взвод vs KKK взвод

Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Смішно читати як Алі і Оля вимагають від Укі доказів ККК, коли самі на докази про джихадистку розказують "то і так ясно".
І Алі ще й підтверджує постами фоток дивіться яка та гарнюня, а та в паранджі. Це і є виборці трампа - вибирають по картинці, пофіг, що вона не знати чи читати вміє, а про математику я навіть не говорю, головне щоб фотка гарна з пістолетом була - рівень айкю виборців говорить сам за себе.

Ну у вас то с IQ всё в порядке, вы не какое-то брехливое говно. И у вас конечно есть доказательства принадлежности Грин к Демпартии и Клану.   :lol:
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Напоминаю - Клан это славное подразделение Демократов. Если кто подазбыл из-за слабого IQ
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Ну у вас то с IQ всё в порядке, вы не какое-то брехливое говно. И у вас конечно есть доказательства принадлежности Грин к Демпартии и Клану.   :lol:
Ні немає і в того іншого скводу також немає, але вони назвала ККК після того як їх назвали джихадистами.

Це так само, як я тебе назву дурою, а ти мене після того ідіотом і я буду вимагати доказів в тебе, звідки ти взяла, що я ідіот. А правильно б було щоб модератор забанив того хто перший почав говорити маячню і вот в їхній ситуації модератор проігнорив
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Бгг... Повылазыло? демублюдки уже лет сорок как называют любого республиканца расистом. Целки вы наши недоделаные.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

И ваши грязные рты это совершенно не жмёт. Зато от Грин у Uki_ полнейшая истерика. Взбешен до безобразия.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Смішно читати як Алі і Оля вимагають від Укі доказів ККК, коли самі на докази про джихадистку розказують "то і так ясно".
І Алі ще й підтверджує постами фоток дивіться яка та гарнюня, а та в паранджі. Це і є виборці трампа - вибирають по картинці, пофіг, що вона не знати чи читати вміє, а про математику я навіть не говорю, головне щоб фотка гарна з пістолетом була - рівень айкю виборців говорить сам за себе.
я про джихад писав уже просто ніхто не читає...

а картинки "злих білих бабів" почав постити саме Укі
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

я про джихад писав уже просто ніхто не читає...


Взагалі то я прокоментував всі твої пред'яви....... але ж ти не чітатєль, а пісатєль.......... навіть не читаючи кинулись поливати мене шо тіпа відбілюю скотиняку......
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

от Грин у Uki_ полнейшая истерика. Взбешен до безобразия.

 8-)  Поки що ми бачимо лише як Olga Taylor б'ється в істериці........
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

я про джихад писав уже просто ніхто не читає...
Я читав, але це не аргумент, щоб приписувати обзивати їх джихадисткою
Це нічим не відрізняєть як москалі українців фашистами називають.

я тобі вже казав а ти вперто ігноруєш.
1) 911
2) співчуття палєстині.

Цитувати
а картинки "злих білих бабів" почав постити саме Укі
Про картинки, я мав увазі, що нажаль і далі вибирають по картинці замість того щоб дивитись що людина може зробити от і виходить що що в Україні що в США понабирають корабельних сосен і маємо цирк

   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Я читав, але це не аргумент, щоб приписувати обзивати їх джихадисткою
Це нічим не відрізняєть як москалі українців фашистами називають.

Про картинки, я мав увазі, що нажаль і далі вибирають по картинці замість того щоб дивитись що людина може зробити от і виходить що що в Україні що в США понабирають корабельних сосен і маємо цирк

обаму вибирали пр картинці... трампа ні.

"Я читав, але це не аргумент, щоб приписувати обзивати їх джихадисткою " співчуття терористам дає хоч якесь право їх ототожнювати з терористами.

а яке співчуття хочаб ККК є у боберг і ко? хоч натяк? хоч щось?
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

обаму вибирали пр картинці... трампа ні.

"Я читав, але це не аргумент, щоб приписувати обзивати їх джихадисткою " співчуття терористам дає хоч якесь право їх ототожнювати з терористами.

а яке співчуття хочаб ККК є у боберг і ко? хоч натяк? хоч щось?
Ви бачите співчуття терористам бо ви всіх палестинців записали в терористи і хочете приписати ваше розуміння її слів про  911, а я не бачу співчуття терористам. Тому ототожнення не доречне на мою думку.
І не розумію чому ви дивуєтесь ототожненню з ККК, якщо можливо кортез мала на увазі що ті, що ті є хейт групи
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Взагалі то я прокоментував всі твої пред'яви....... але ж ти не чітатєль, а пісатєль.......... навіть не читаючи кинулись поливати мене шо тіпа відбілюю скотиняку......

А что не отбеливаете?! Ну выдавите из себя что Омар муслимское талибанское и алькаидское говно в одном флаконе. Не получается? Как неожиданно :)
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Ви бачите співчуття терористам бо ви всіх палестинців записали в терористи і хочете приписати ваше розуміння її слів про  911, а я не бачу співчуття терористам. Тому ототожнення не доречне на мою думку.
І не розумію чому ви дивуєтесь ототожненню з ККК, якщо можливо кортез мала на увазі що ті, що ті є хейт групи

"Ви бачите співчуття терористам бо ви всіх палестинців записали в терористи і хочете приписати ваше розуміння її слів про  911, а я не бачу співчуття терористам. Тому ототожнення не доречне на мою думку."
1. Хамаз зрісся з державою Палестина. Держава Палестина з Хамасом не бореться. Неможливо робити то що вони роблять без співпраці з державою. Тому співчуття палестинському народу на фоні того що палестинці херачать ракетами по Ізраілю я роблию висновок що Ілан співчуває террористам.
2. "якісь люди щось зробили і в нас відбирають свободи" - ХАХАХА - а як з ковідом відбирають свободи? і "якісь люди щось зробили" ? і чалма на голові? я вже навів аналог - якби Трамп з білим ковпаком прокоментував Флойда - якісь люди щось зробили... щоб йому за це було.


"І не розумію чому ви дивуєтесь ототожненню з ККК, якщо можливо кортез мала на увазі що ті, що ті є хейт групи" - вона ж не сказала хейт група - вона сказала ККК. Тепер ваша черга наводити ХОЧА б найменьший доказ ККК. Хоч тінь якусь. Крім того шо Боберг біла жінка як і Грін.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

"Ви бачите співчуття терористам бо ви всіх палестинців записали в терористи і хочете приписати ваше розуміння її слів про  911, а я не бачу співчуття терористам. Тому ототожнення не доречне на мою думку."
1. Хамаз зрісся з державою Палестина. Держава Палестина з Хамасом не бореться. Неможливо робити то що вони роблять без співпраці з державою. Тому співчуття палестинському народу на фоні того що палестинці херачать ракетами по Ізраілю я роблию висновок що Ілан співчуває террористам.
2. "якісь люди щось зробили і в нас відбирають свободи" - ХАХАХА - а як з ковідом відбирають свободи? і "якісь люди щось зробили" ? і чалма на голові? я вже навів аналог - якби Трамп з білим ковпаком прокоментував Флойда - якісь люди щось зробили... щоб йому за це було.


"І не розумію чому ви дивуєтесь ототожненню з ККК, якщо можливо кортез мала на увазі що ті, що ті є хейт групи" - вона ж не сказала хейт група - вона сказала ККК. Тепер ваша черга наводити ХОЧА б найменьший доказ ККК. Хоч тінь якусь. Крім того шо Боберг біла жінка як і Грін.
Я не збираюсь наводити нічого так як ви нічого не навели крім того що прирівняли всіх хто співчуває палестинцям до терористів (цікаво папа римський також терорист в ваших очах), порівнюєте платок на голові з білим ковпаком(напевно маючи на увазі ковпак Ккк, який більше ніхто крім них не носить навідміну від платка).
Тому любі мої аргументи будуть вами не сприйняті, так як ви сприймаєте їх не з нейтральної позиції а з упередженої

Я просто хочу вам показати(і Укі напевно також, бо мені виглядає що він не за тих і не за інших), що з іншої сторони також не сприймають ваші аргументи бо вони також упередженні.
Тому це й виглядає смішно, коли ви пробуєте довести, щось але самі поводитесь так як ті яким ви хочете щось довести
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Я не збираюсь наводити нічого так як ви нічого не навели крім того що прирівняли всіх хто співчуває палестинцям до терористів (цікаво папа римський також терорист в ваших очах), порівнюєте платок на голові з білим ковпаком(напевно маючи на увазі ковпак Ккк, який більше ніхто крім них не носить навідміну від платка).
Тому любі мої аргументи будуть вами не сприйняті, так як ви сприймаєте їх не з нейтральної позиції а з упередженої

Я просто хочу вам показати(і Укі напевно також, бо мені виглядає що він не за тих і не за інших), що з іншої сторони також не сприймають ваші аргументи бо вони також упередженні.
Тому це й виглядає смішно, коли ви пробуєте довести, щось але самі поводитесь так як ті яким ви хочете щось довести

Да кому вы кацапы на хрен нужны, что бы доказывать вам очевидное.   
     
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Да кому вы кацапы на хрен нужны, что бы доказывать вам очевидное.   
   
Оля, я з тобою погоджуюсь ти нахрєн комусь потрібна, щоб з тобою дискутувати, а вот до Алі в мене ще є  повага як до співрозмовника
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Я не збираюсь наводити нічого так як ви нічого не навели крім того що прирівняли всіх хто співчуває палестинцям до терористів (цікаво папа римський також терорист в ваших очах), порівнюєте платок на голові з білим ковпаком(напевно маючи на увазі ковпак Ккк, який більше ніхто крім них не носить навідміну від платка).
Тому любі мої аргументи будуть вами не сприйняті, так як ви сприймаєте їх не з нейтральної позиції а з упередженої

Я просто хочу вам показати(і Укі напевно також, бо мені виглядає що він не за тих і не за інших), що з іншої сторони також не сприймають ваші аргументи бо вони також упередженні.
Тому це й виглядає смішно, коли ви пробуєте довести, щось але самі поводитесь так як ті яким ви хочете щось довести

ну послушайте я хоть какие то аргументы за джихадистов привожу а с вашей стороны будет что то за ККК?
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

ну послушайте я хоть какие то аргументы за джихадистов привожу а с вашей стороны будет что то за ККК?

Ну ось тобі "какие то":

1. Ігнорують проблеми расової дискримінації силовими органами та заперечують існування расової дискримінації взагалі
2. демонізують іммігрантів, мусульман та інші кольорові групи
3. Час від часу допускають в своїх промовах внутрішнього вжитку всякі національно-, релігійно-, расово- принизливі коменти..........

Шо це як не ознаки латентної ксенофобії, яка була рушійною силою ККК  B-)
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Ну ось тобі "какие то":

1. Ігнорують проблеми расової дискримінації силовими органами та заперечують існування расової дискримінації взагалі
2. демонізують іммігрантів, мусульман та інші кольорові групи
3. Час від часу допускають в своїх промовах внутрішнього вжитку всякі національно-, релігійно-, расово- принизливі коменти..........

Шо це як не ознаки латентної ксенофобії, яка була рушійною силою ККК  B-)

1. Ігнорують проблеми расової дискримінації силовими органами та заперечують існування расової дискримінації взагалі

дуже цікава тема. а ігнорування статистики то не расова дискримінація? статистики яка говорить яка раса скільки злочинів вчинила. далі, я наприклад вважаю що расової дискримінації не існує. те що я бачу... хто кого притісняє?

2. демонізують іммігрантів, мусульман та інші кольорові групи

мусульман - так. тут мушу частково погодитись. але це не ККК... нєгрів бояться вже та навпаки возводять на п'єдестал. тобто ККК не в тему.

3. Час від часу допускають в своїх промовах внутрішнього вжитку всякі національно-, релігійно-, расово- принизливі коменти..........

гм, не помічав. зате з табору скводу були коменти про християн. тобто сквод - ККК? Взагалі мені здалося що вся дем партія останні 2 роки різко проти білих людей. то ще бил махєр помітив. тобто дем партія - ККК?
наприклад White People Sucks. Це расізм = ККК по твоєму


   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

взагалі Укі, щось у тому є - пиха та зневага Американців - корнєвих до понаєхів. Але - я не бачу то по кольору шкіри. Якась нєгра буде проявляти пиху не меньше а може й більше за білого кондового амера...

хоча те що я бачу добіса амерів беруть дружини імігранток. мабудь місцеві "принцеси" в доску заїпали.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Гм... вот меня ни разу никто из коренных не попрекал как понаехавшую. Может чего не так делаю :)
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Оце у кацапських пропагандонів підірвались пукани.  :lol:  :good:

А всьогото їхніх "кумирів" назвали тою назво, яку вони самі заслужили.

Взвод ККК дуже влучна назва для всіх цих боберів та грінів, вони старанно працювали щоб заслужити цю назву.
Не здивуюсь, якщо вони і насправді є членами ККК.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Оце у кацапських пропагандонів підірвались пукани.  :lol:  :good:

А всьогото їхніх "кумирів" назвали тою назво, яку вони самі заслужили.

Взвод ККК дуже влучна назва для всіх цих боберів та грінів, вони старанно працювали щоб заслужити цю назву.
Не здивуюсь, якщо вони і насправді є членами ККК.
дивись у 17 році ганялися за багатіями. потім як багатії закінчилися почали шукати ворогів народу. дітей та онуків багатіїв.

ти так радієш травлі а не думаєш що воно потім на тебе повернеться?
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

дивись у 17 році ганялися за багатіями. потім як багатії закінчилися почали шукати ворогів народу. дітей та онуків багатіїв.

ти так радієш травлі а не думаєш що воно потім на тебе повернеться?

 :weep: аж на сльозу пробило........... хто почав цей срач?
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Как же этого Uki_ корёжит от нормальных людей. Который день бьётся в падучей с визгом что "ККК наступает".
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

дивись у 17 році ганялися за багатіями. потім як багатії закінчилися почали шукати ворогів народу. дітей та онуків багатіїв.

ти так радієш травлі а не думаєш що воно потім на тебе повернеться?

Це ти зараз про ККК взвод чи про себе, коли звинувачуєш будь-якого мусульманина в належності до терористів?  :shuffle:

То чому ти дивуєшся, що вас почали відносити до ККК? Якраз підстав вважати отих боберів, грінів членами ККК набагато більше ніж вважати протилежну групу джихадистами.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Це ти зараз про ККК взвод чи про себе, коли звинувачуєш будь-якого мусульманина в належності до терористів?  :shuffle:

То чому ти дивуєшся, що вас почали відносити до ККК? Якраз підстав вважати отих боберів, грінів членами ККК набагато більше ніж вважати протилежну групу джихадистами.

ну тут же вважають кацапів мерзотниками поголовно і нічого. вы ж Українців ККК не називаєте
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

ну тут же вважають кацапів мерзотниками поголовно і нічого. вы ж Українців ККК не називаєте

Тобі за кацапів образно стало? Кацапи добровільно ВИБРАЛИ хуйла і ОДОБРИЛИ окупацію Криму і війну на Донбасі, тому вони несуть відповідальність за дії хуйла, і саме за це я їх ненавиджу.
А ти звинувачуєш людей в причетності до терористів лише на основі того, що вони мусульмани, саме так як члени ККК.


Цікава ситуація, всі трампісти рано чи пізно, починають тягнути мазу за кацапів. :suicide2:

Останнє редагування: 7 грудня 2021 14:15:24 від Tatus
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Я от не розумію, чому трампісти так ображаються, коли їх порівнюють з членами ККК?

Якщо подививтись на лозунги Трампа, то він висуває лозунги 1920-х років, саме в той час ККК мали найбільший вплив, в деяких штатах навіть були відкритою організацією.
Саме ті порядки і хоче відродити Трамп та трампісти.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Мерзавцы опять за своё. Кацапская саратовская нечисть сравнивает американских патриотов с ублюдочным муслимским джихадом. И не боится же дрянь.  Обнаглели за время Обамы.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Тобі за кацапів образно стало? Кацапи добровільно ВИБРАЛИ хуйла і ОДОБРИЛИ окупацію Криму і війну на Донбасі, тому вони несуть відповідальність за дії хуйла, і саме за це я їх ненавиджу.
А ти звинувачуєш людей в причетності до терористів лише на основі того, що вони мусульмани, саме так як члени ККК.


Цікава ситуація, всі трампісти рано чи пізно, починають тягнути мазу за кацапів. :suicide2:

ты наверное гуманитарий, когда не понимаешь логики и причиной следственной связи.

так же я вижу излишнюю эмоциональность.

давай разберём: ты сказал "Це ти зараз про ККК взвод чи про себе, коли звинувачуєш будь-якого мусульманина в належності до терористів? " то есть человек является ККК если он обвиняет поголовно другую нацию в терроризме. Это же ты сказал верно?
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Мерзавцы опять за своё. Кацапская саратовская нечисть сравнивает американских патриотов с ублюдочным муслимским джихадом. И не боится же дрянь.  Обнаглели за время Обамы.

Пішли погрози  8-)
І хто ж тут терорист......
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

ты наверное гуманитарий, когда не понимаешь логики и причиной следственной связи.

так же я вижу излишнюю эмоциональность.

давай разберём: ты сказал "Це ти зараз про ККК взвод чи про себе, коли звинувачуєш будь-якого мусульманина в належності до терористів? " то есть человек является ККК если он обвиняет поголовно другую нацию в терроризме. Это же ты сказал верно?


Да не он это сказал и даже не Uki_. Это новый темник отрабатывается в котором американских патриотов сравнивают с джихадом. Готовят почву для будущих репресий. Из той же серии что и "кровавый мятеж" 6-го Января. Потому как мирным путём эта публика власть не удержит.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Пішли погрози  8-)
І хто ж тут терорист......

Теророист Омар, вы - напёрсточник у этой скотины на прикорме. На игры с вами в напёрстки никто тратить время не будет. Пример вашего божка Куомо вам в назидание.
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

KKK squad and Christmas Spirit  :love:

   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

KKK squad and Christmas Spirit  :love:

https://twitter.com/view/status/1468412072547520516

отличная фотка что тебя смущает? в США 400 млн единиц оружия. более 50% домовладений имеют оружие.
если тебе больше нравится фото детей с гитарами и фенечками- это личное дело вкуса
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

отличная фотка что тебя смущает? в США 400 млн единиц оружия. более 50% домовладений имеют оружие.
если тебе больше нравится фото детей с гитарами и фенечками- это личное дело вкуса

Розвиток у вірному напрямку........... ... Треба рухатись далі..... Перші фотки новонароджених теж з АР 15  :super:
   
Re: Jihad взвод vs KKK взвод

Розвиток у вірному напрямку........... ... Треба рухатись далі..... Перші фотки новонароджених теж з АР 15  :super:

по моему твоё движение уже проходили..



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія