Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Донік правий, хоч і негідник. У когось війна це віртуальна.

Цікаво, що собі думають всякі АТОВці що голосували за такий сценарій, я намагався попердити, що легко розпоряджатимуться людським життям, і втратам будуть радіти і некаятимуться, але мене чули.


Цитата: Цитата з ФБ
Roman Donik
9 год
Ночью, ствольной артиллерией противника из застройки, были обстреляны наши позиции. Прямое попадание в блиндаж. Два погибших, 10 раненых и тяжело контуженных. Да, я знаю, что ООС подало 7. Но еще троих с контузиями увезли в госпиталь.
Эту арту срисовали и на подходе и на позициях, где они разворачивались. Разрешение на огонь не дали. Три раза наблюдали перемещение этих орудий в зоне поражения. Знали что они рано или поздно по нам отработают. Три раза эту батарею могли разнести в клочья. Они явно нарушали минские по зоне отведения.
Но с самого верху запрет на открытие огня. Категоричный запрет на уровне Киева. С угрозами всех кар небесных.
Многие не знают, что от ствольной артиллерии крупного калибра, в подавляющем большинстве случаев, защиты нет. 152 мм разносит блиндажи в три и более наката, как домик из спичек. На "Зените", под Донецком, подземная станция РЛС все в бетоне. Выдержала несколько прямых попаданий, но треснула стена в бункере. Еще несколько попаданий и последствия могли быть самыми печальными. Когда работает ствольная артиллерия противника, люди просто сидят в блиндажах и молятся чтобы не было прямого попадания. Прямое попадание - это гарантированные погибшие, раненые и тяжело контуженные. Молятся и ждут, когда, в ответ, начнет работать на подавление наша артиллерия. Другого не бывает. Еще можно начать работать по артиллерии противника, когда она перемещается на позиции. Но из Киева запретили это делать.
Вот и все. Вот так это и работает. Война — это когда люди стреляют и убивают. Если не стреляем мы, убивают нас. Но нынешней власти плевать. Там никто не служил, не воевал, не хоронил близких. Для них война - это что-то виртуально. Для нас нет. Кроме артиллерии активизировались снайпера противника. Видимо им уже рассказали, знают, что им теперь можно все. Отстрел укропов как в тире.
На спостережні пункти нужна камеры видеонаблюдения. Пока это единственная профилактика
Пока армия воюет - мы с ней.
По моему мнению - до победы. Присоединяйтесь.
Если хотите сберечь нервы и помочь воюющей армии на фронте - не отказывайте себе в удовольствии.
Допомогти перемозі легко.
Гривня карта ПриватБанку 5168 7573 4764 2680 Донік Роман
И спасибо всем, кто помогает.
Пехота. На несколько опорников нужны системы видеонаблюдения.
Видеокамеры DH-SD49225I-HC (или аналог) или DH-IPC-HFW5431EP-Z5 (или аналог).
Регистратора DH-NVR2104-P-S2 (или аналог)
Камеры DH-SD22204T-GN-W (или аналог)
Витая пара, адаптеры.
Перископы UZI 5x20
...............
Допомогти перемозі легко.
Гривня карта ПриватБанку 5168 7573 4764 2680 Донік Роман
Посилки можна відправляти на Харків новой почтой.
За рахунок одержувача.
1 відділення Нової Пошти.
"Волонтерська група Романа Доніка"
050 400 56 24
Питання? Телефонуйте 093 487 99 36 Роман
И спасибо всем, кто помогает.
Телеграмм канал - https://t.me/romandonik

   
Г-н Донік найшов спосіб підробити збираючи з лохів на карточку.
Г-н скорочене від ган.
   
О, сепаратист який радувався смерті наших солдат прийшов у гілку.
   
Ну он же брешет. Не было там ни 152мм, ни попадания в блиндаж.  :facepalm1: И тем более нет запрета на ответку. Послушайте заявление Азова, представителя тех, кто там непосредственно участвовал. Вот именно для читателей Доника война виртуальная и есть.

Останнє редагування: 7 червня 2019 18:33:15 від Aston
   
Тільки разводити сторони, расширюючи сіру зону. Припинення вогню це бред. Казав ще при прихильники певної політсили, коли він цім займався.
   
Очередной шоколадный скот решил попиариться на трагедии и срубить немного денег.Ждем высер бабченко
   
Тільки разводити сторони, расширюючи сіру зону. Припинення вогню це бред. Казав ще при прихильники певної політсили, коли він цім займався.
Взагалі я і тоді і зараз кажу, єдиний шлях в перед і знищити всіх сепарів.
   
РОзводити сторони ніхто не буде))))
   
Страница Азова. Истерик про запреты  нет. Доника надо просто слать нахуj

https://www.facebook.com/tviypolk.azov

Останнє редагування: 7 червня 2019 18:43:45 від Beerimor
   
Очередной шоколадный скот решил попиариться на трагедии и срубить немного денег.Ждем высер бабченко
Я так розумію що по собі судиш? Продався за квиток на квартал і думаєш що і інші такі)))
   
Страница Азова. Истерик про запреты  нет. Доника пора просто слать (x).

https://www.facebook.com/tviypolk.azov
Азов продався Авакову, тому йому віри немає. ПО факту в нас мертві, і хтось має відповісти напркилад голова генштабу або Головнокомандувач має подати в відставку))))
   
Ну-ну....
   
Азов продався Авакову, тому йому віри немає. ПО факту в нас мертві, і хтось має відповісти напркилад голова генштабу або Головнокомандувач має подати в відставку))))
У даному випадку не Головнокомандувач має подати в відставку, а Донік має піти нахуj.
   
а нема ніякої юридичної відповідальності за подібне п***а?
   
а нема ніякої юридичної відповідальності за подібне п***а?
За політичні рішення Зеленського він несе відповідальність тільки підчас виборів, чи ти вбачаєш в його проколах злий умисел? ))))

Бо 152 калібру щоб витримав треба в 5 накатів робити бліндаж, або бетоний на глубину декілька метрів)))) Закони фізики не рушимі в цьому плані, це тобі не психологія, як хочу так верчу))))
   
Цей ганДонік пропонував по президенту Украіни та його супроводжуючим та охороні з ДШК «попрацювати»? Дивно що він ще своі зуби не випльовує в спецізоляторі СБУ!
   
У даному випадку не Головнокомандувач має подати в відставку, а Донік має піти нахуj.
Чого я маю вірити всяким Азовам, після того як з ними розірвали стосунки Зваричі і після того як вони разом Феніксом танцювали на кістках дівчини з АТО яку вбили в бліндажу ?
   
Цей ганДонік пропонував по президенту Украіни та його супроводжуючим та охороні з ДШК «попрацювати»? Дивно що він ще своі зуби не випльовує в спецізоляторі СБУ!
Я читав той його пост, він щиро вказував на прорахунки охорони, думаю охорона знала про ці прорахунки, але не перечила що це бурь так робити Зеленські і Богдановим. 
   
Про що срач?
Блін, це просто війна.
Вірогідність попасти в бліндаж невелика, але якщо є час на пристрілку - це рано чи пізно станеться.
І все залежить від контрбатарейної боротьби, але і в цьому випадку є "шанс", що прилетить першим же снарядом
   
Про що срач?
Блін, це просто війна.
Вірогідність попасти в бліндаж невелика, але якщо є час на пристрілку - це рано чи пізно станеться.
І все залежить від контрбатарейної боротьби, але і в цьому випадку є "шанс", що прилетить першим же снарядом
То чого стало саме зараз прилітати?
   
Я читав той його пост, він щиро вказував на прорахунки охорони, думаю охорона знала про ці прорахунки, але не перечила що це бурь так робити Зеленські і Богдановим.
Ти у очі довбишься? ;o
Це він так "щиро" вказує на прорахунки, справді?

Роман Доник - ти велика гнида, бо навіть при твоїй нелюбові до Зеленського, бажати знищити президента з військовослужбовцям и може тільки ворог.
І не розказуй нам про те, який ти великий волонтер та патріот України.
Якщо ти підтримуєш пороха, то ти ворог всієї України.
Крапка.
А на рахунок постріляти, то принцип бумерангу ще ніхто не відміняв. Творець все чує.

Останнє редагування: 7 червня 2019 20:54:04 від Michigan
   
Наскільки  я зрозуміла, першим таким випадком була Яна Червона.

Думаю, що кацапам і раніше був відомий такий варіант знищення живої сили противника - просто якось не задумувалися над цим, чи просто не вважали за потрібне, бо метою війни було не взаємне знищення громадян обох країн, а швидше створення хаосу не тільки на тій території, а й в економіці всієї покусяної сусідньої держави України. Тому особливо і не заморачувалися. Наразі Зеля трішки поламав плани Хуйла настільки, що він навіть не вважав за потрібне привітати його з перемогою, на відміну від перемоги Пітра на минулих виборах, тому робіть висновок, для чого Хуйлові на цих виборах потрібен був Петро, і наскільки він розізлився на таку некерованість українського народу, що тепер починає мститися в такий жорстокий спосіб. Думаю, що пристрілка в бліндаж - це один ІЗ варіантів помсти за Пецью. Помста винищенням. І далі буде ще жорстокіша війна. І то вже буде таки ВІЙНА, на відміну від Петрової ТОРГІВЛІ. Все перевернеться з ніг на голову. Ми ще довго харкатимемо Петрову минулу пірімогу вадінтур.
   
То чого стало саме зараз прилітати?
Може вичислили місцезнаходження приблизне або повісили безпілотник - та й просто фарт.
Нікого ж здивувала розстріляна шишига пару днів тому з птрк? А там майже "пістолетна" дистанція (не сприймайте дослівно, але дуже близько)
   
Тільки разводити сторони, расширюючи сіру зону. Припинення вогню це бред. Казав ще при прихильники певної політсили, коли він цім займався.
Ти хочеш сіру зону аж по Сян? Чи, як у вас на Росії кажуть, по Сан?
   
бажати знищити президента з військовослужбовцям и може тільки ворог.

А бажання "пустити газ" в зал де проходить з'їзд конкурентів - це норма???

Може досить без розуму ляпати язиками?
   
   
Наскільки  я зрозуміла, першим таким випадком була Яна Червона.

Думаю, що кацапам і раніше був відомий такий варіант знищення живої сили противника - просто якось не задумувалися над цим, чи просто не вважали за потрібне, бо метою війни було не взаємне знищення громадян обох країн, а швидше створення хаосу не тільки на тій території, а й в економіці всієї покусяної сусідньої держави України. Тому особливо і не заморачувалися. Наразі Зеля трішки поламав плани Хуйла настільки, що він навіть не вважав за потрібне привітати його з перемогою, на відміну від перемоги Пітра на минулих виборах, тому робіть висновок, для чого Хуйлові на цих виборах потрібен був Петро, і наскільки він розізлився на таку некерованість українського народу, що тепер починає мститися в такий жорстокий спосіб. Думаю, що пристрілка в бліндаж - це один ІЗ варіантів помсти за Пецью. Помста винищенням. І далі буде ще жорстокіша війна. І то вже буде таки ВІЙНА, на відміну від Петрової ТОРГІВЛІ. Все перевернеться з ніг на голову. Ми ще довго харкатимемо Петрову минулу пірімогу вадінтур.
Не уважно прочитала що написав Донік, а він там досить вірно написав.

   
Якщо ти підтримуєш пороха, то ти ворог всієї України.
Крапка.

 (tu)
   
Не уважно прочитала що написав Донік, а він там досить вірно написав.

Я можу взагалі не читати що ти пишеш чи постиш.  :beee:

Больно нада. Все одно Донік твій не дає відповіді на питання: чому раніше не розносили бліндажі. Хочеш сказать, що відведену крупнокаліберну зброю втіхаря назад привели з того боку? Дик, куди тоді дивиться ОСКЕ?
   
Я можу взагалі не читати що ти пишеш чи постиш.  :beee:

Больно нада. Все одно Донік твій не дає відповіді на питання: чому раніше не розносили бліндажі. Хочеш сказать, що відведену крупнокаліберну зброю втіхаря назад привели з того боку? Дик, куди тоді дивиться ОСКЕ?

Блін, ОрганізаціяБезтолко вихСліпихЄнотів працює з 9.00 до 18.00 з перервою на обід
   
https://twitter.com/view/status/1137051925877317632


і сміх і гріх,
порохоботська пропаганда дно уже давно пробила, а тепер копає
   
Я можу взагалі не читати що ти пишеш чи постиш.  :beee:

Больно нада. Все одно Донік твій не дає відповіді на питання: чому раніше не розносили бліндажі. Хочеш сказать, що відведену крупнокаліберну зброю втіхаря назад привели з того боку? Дик, куди тоді дивиться ОСКЕ?
Чого це не розносили?
   
і сміх і гріх,
порохоботська пропаганда дно уже давно пробила, а тепер копає
Не треба дівчині приписувати гріхи Юльковати.
   
Дивно, Азов і штаб ООС кажуть про 122мм. 3.14зДонік
   
Дивно, Азов і штаб ООС кажуть про 122мм. 3.14зДонік

Ви навскидку вибух 4 кг тротилу відрізняєте від 7кг?

А в режимі переказу від очевидців?
   
Ви навскидку вибух 4 кг тротилу відрізняєте від 7кг?

А в режимі переказу від очевидців?
Я довіряю офіційним джерелам інформації а не 3.14 донікам
   
Я довіряю офіційним джерелам інформації а не 3.14 донікам

Так с утра писали и о 152, и о 122 совместно со 120
   
шо шо ? у азова немає істерик ? ще б пак визнавати шо наїбали самі себе ,.. це не свинарчуками київ обмальовуаати
   
Блін, ОрганізаціяБезтолко вихСліпихЄнотів працює з 9.00 до 18.00 з перервою на обід
:cray: я думала, це ти мене так назвав....
   
Чого це не розносили?

Я ж тобі вже сказала: я перший такий випадок почула про Яну Червону. ДО того, як відвели крубнокаліберку - може і було. А ПІСЛЯ - вродь не чутно було, бо мабуть дрібнокаліберна так не розносила.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія