Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вірус у китаї

Re: вірус у китаї

Есно. Там медицина бесплатна...

не

я имею в виду вообще...
в австралии например

или в сша
   
Re: вірус у китаї

А как в Непале определили зараженного?
Там лучше медицина?
Откуда тесты?
Непал, то Китай
   
Re: вірус у китаї

Если вирус придет к нам ( я думаю месяца через.... А я понятия не имею) то болезнь будет переноситься тяжело потому что никто с ней не знаком. Со штаммами разновидностями не знаком. Иммунитет отсутствует.
Лекарств не существует. Украинцы чрезвычайно темный нарід привыкший к самолечению ( особенно блть антибиотиками). Мужики привыкли ходить на работу до последнего. Взять больничный - это наслушаться сколько можно бухать иди работай щас начальству позвоню. В стационаре вымогают хабар все включая санитарок. Поэтому будут поступать туда в критическом состоянии.
По зомбоящику будут продавать фуфло. Полфупа верит в гроприна.... Как он там Зин.

Но я надеюсь что этот вирус мутирует во что нибудь не очень опасное. И смертность 2% не превысит. И никакая мразь в Украине на эпидемии не обогатится. Аминь

КИЕВ. 29 января. УНН. В прошлом году в Украине в результате осложнений гриппа было зарегистрировано около 60 летальных случаев. Об этом во время брифинга в среду сказала врач-эпидемиолог Центра общественного здоровья Украины Оксана Кошалко, передает корреспондент УНН.

"По поводу летальных случаев - в прошлом году их было около 60, и в этом году их 13 .
Без всяких короновирусов

В Украине населения на 3 Уханя.
   
Re: вірус у китаї

Давайте так рассуждать.

Есть грипп группы А. Он есть везде и никто не пытается его остановить, смертность  0.02 %, от него продолжают умирать здоровые молодые люди в Украине

Был SARS, он остановился, поскольку он распространяется по-другому, смертность 10%

Новый  2019-nCoV, распространяется так же или лучше, чем грипп группы А, смертность то ли 50%, то ли 2.5%, смотря как считать.

Лекарств от вирусов нет, но говорят, что прививка действует ?
Прививку будут делать не меньше года ?

Выводы:

В течение года 2019-nCoV побывает везде.
Умрёт от 2.5 до 50% населения планеты, в основном люди старше 60 лет.

Выростет спрос на кислородные баллоны, кислород и акции пенсионных фондов.
Упадёт нефть, авиакомпании, авиапроизводители, туризм и их производные

Что я понял неправильно ?

а считать надо за период времени и в зависимости от даты поступления
   
Re: вірус у китаї

Непал это отдельное гос-во. Там даже этнических китайцев нет, они к индусам по этносу относятся.
   
Re: вірус у китаї

Епідемія коронавірусу: ВООЗ закликає країни світу готуватися до протидії інфекції

КИЇВ. 30 січня. УНН. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) закликала всі країни світу готуватися протидії новому виду коронавірусу, спалах якого стався в китайському місті Ухань. Про це повідомляє УНН з посиланням на заяву ВООЗ.

У ВООЗ стурбовані тим, що багато країн світу залишаються непідготовленими до коронавірусу, і закликають негайно вжити всіх необхідних заходів для забезпечення протидії поширенню вірусу.

Зокрема, в ВООЗ просять забезпечити швидку та відкриту передачу всієї інформації про спалах коронавірусу. Також всі держави, включно з тими, хто ще не постраждав від нового вірусу, повинні виділити ресурси для виявлення і запобігання вірусу, а також для порятунку хворих.

Крім того, приватні та державні науково-дослідні установи повинні терміново прискорити скоординовану розробку вакцин проти коронавірусу, діагностику та терапію.

Всесвітня організація охорони здоров’я закликала підтримувати її та дозволити їй взяти на себе головну роль у реагуванні на коронавірус, зокрема, шляхом повного і стійкого фінансування заходів з підготовки до реагування за допомогою добровільних внесків і поповнення Фонду дій в надзвичайних ситуаціях.
Епідемія коронавірусу: ВООЗ закликає країни світу готуватися до протидії інфекції
КИЇВ. 30 січня. УНН. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) закликала всі країни світу готуватися протидії новому виду коронавірусу, спалах якого стався в китайському місті Ухань. Про це повідомляє УНН з посиланням на заяву ВООЗ.

У ВООЗ стурбовані тим, що багато країн світу залишаються непідготовленими до коронавірусу, і закликають негайно вжити всіх необхідних заходів для забезпечення протидії поширенню вірусу.

Зокрема, в ВООЗ просять забезпечити швидку та відкриту передачу всієї інформації про спалах коронавірусу. Також всі держави, включно з тими, хто ще не постраждав від нового вірусу, повинні виділити ресурси для виявлення і запобігання вірусу, а також для порятунку хворих.

Крім того, приватні та державні науково-дослідні установи повинні терміново прискорити скоординовану розробку вакцин проти коронавірусу, діагностику та терапію.

Всесвітня організація охорони здоров’я закликала підтримувати її та дозволити їй взяти на себе головну роль у реагуванні на коронавірус, зокрема, шляхом повного і стійкого фінансування заходів з підготовки до реагування за допомогою добровільних внесків і поповнення Фонду дій в надзвичайних ситуаціях.



Додамо, кількість підтверджених в Китаї випадків захворювання пневмонією, викликаною коронавірусом 2019-nCoV, в четвер увечері досягла 8 152. Як випливає з інформаційних повідомлень, опублікованих в четвер комітетами з питань гігієни та охорони здоров’я регіонів КНР, кількість летальних випадків досягла 171.

Джерело: УНН
   
Re: вірус у китаї

Доставка посилок з AliExpress в Україну : Укрпошта зробила оголошення

Доставка посилок з AliExpress в Україну проходить без обмежень — китайська торгова площадка працює в штатному режимі і не обмежувала доставку товарів через коронавірус. Таке оголошення зробила пресслужба "Укрпошти", нагадавши, що ніяких доказів, які б свідчили про ризики поширення коронавірусу через посилки з Китаю, не зафіксовано, передає ONLINE.UA.
   
Re: вірус у китаї

Давайте так рассуждать.

Есть грипп группы А. Он есть везде и никто не пытается его остановить, смертность  0.02 %, от него продолжают умирать здоровые молодые люди в Украине

Был SARS, он остановился, поскольку он распространяется по-другому, смертность 10%

Новый  2019-nCoV, распространяется так же или лучше, чем грипп группы А, смертность то ли 50%, то ли 2.5%, смотря как считать.

Лекарств от вирусов нет, но говорят, что прививка действует ?
Прививку будут делать не меньше года ?

Выводы:

В течение года 2019-nCoV побывает везде.
Умрёт от 2.5 до 50% населения планеты, в основном люди старше 60 лет.

Выростет спрос на кислородные баллоны, кислород и акции пенсионных фондов.
Упадёт нефть, авиакомпании, авиапроизводители, туризм и их производные

Что я понял неправильно ?

Відсоток смертності невідомий, можливо, дехто не звертається по допомогу, бо в легкій формі проходить хвороба.
   
Re: вірус у китаї

КИЕВ. 29 января. УНН. В прошлом году в Украине в результате осложнений гриппа было зарегистрировано около 60 летальных случаев. Об этом во время брифинга в среду сказала врач-эпидемиолог Центра общественного здоровья Украины Оксана Кошалко, передает корреспондент УНН.

"По поводу летальных случаев - в прошлом году их было около 60, и в этом году их 13 .
Без всяких короновирусов

В Украине населения на 3 Уханя.
я не понимаю какой ваш вывод. у меня техническое образование. я знаю слова экспонента и геометрическая прогрессия
   
Re: вірус у китаї

Доставка посилок з AliExpress в Україну : Укрпошта зробила оголошення
Доставка посилок з AliExpress в Україну проходить без обмежень — китайська торгова площадка працює в штатному режимі і не обмежувала доставку товарів через коронавірус. Таке оголошення зробила пресслужба "Укрпошти", нагадавши, що ніяких доказів, які б свідчили про ризики поширення коронавірусу через посилки з Китаю, не зафіксовано, передає ONLINE.UA.
одна моя посылка сегодня уехала в житомир из киева что экстраординарно
   
Re: вірус у китаї

В течение года 2019-nCoV побывает везде.
Умрёт от 2.5 до 50% населения планеты,
Если бы проводился конкурс на самого большого паникера в ветке, без сомнения, это был-бы вариант на победу с огромным отрывом.

Останнє редагування: 30 січня 2020 20:27:18 від OlegP
   
Re: вірус у китаї

Если бы проводился конкурс на самого большого паникера в ветке, без сомнения, это был-бы вариант на победу с огромным отрывом.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1066173.0

а так...в загальному: ШУХЕР!!!!!!
   
Re: вірус у китаї

До речі, від Хубейської чуми 1320 здохло тодішнє хуйло - Симеон московський, і взагалі мало не вся Орда вимерла, що дозволило звільнити Русь від татарви.
   
Re: вірус у китаї

Если бы проводился конкурс на самого большого паникера в ветке, без сомнения, это был-бы вариант на победу с огромным отрывом.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1065398.0
   
Re: вірус у китаї

А как в Непале определили зараженного?
Там лучше медицина?
Откуда тесты?

Гарне питання.

А ще одне чому за межамі Китаю  порядок заражених одиниці, а в Китаю тисячі. Хоча вже якби місяць з початку виявлення вірусу, а інкубаційний період до 2 тижнів.
Що значить що все якби почалося з середини грудня.Та за цей час вже  весь світ мав бути у вірусі зважаючи на кількість китайців і те що вони як таргани розповзлися по світу.
Заражені теж.
Ще в грудні. ТО де масові спалахи за межами Китаю?


Останнє редагування: 30 січня 2020 21:01:06 від Людас
   
Re: вірус у китаї

У людних місцях роздавати маски, ввести тимчасовий штраф за появу на людях без маски.

Буга-га...
Ржунимагу...

Все эти ЫкспЭрды представляют себе разницу в размерах вируса и ячеек маски?  :lol:

Даже через 10 слоев марли любой вирус не то, что пролезет, но пройдет строевым шагом с песней в колонну по 20...  :facepalm1:
   
Re: вірус у китаї

Маски до сраки. В прямому сенсі  цього слова. Хіба  давати хворим ,щоб бризки не так летіли. От і вся користь.
   
Re: вірус у китаї

Буга-га...
Ржунимагу...

Все эти ЫкспЭрды представляют себе разницу в размерах вируса и ячеек маски?  :lol:

Даже через 10 слоев марли любой вирус не то, что пролезет, но пройдет строевым шагом с песней в колонну по 20...  :facepalm1:

ви не вірите дописувачу?

ТО ГАНЬБА ВАМ
   
Re: вірус у китаї

А є хоча б якась інформація про стійкість вірусу поза межами організму?
   
Re: вірус у китаї

А є хоча б якась інформація про стійкість вірусу поза межами організму?

В маске как раз благодатная влажная и теплая среда для размножения... :D
   
Re: вірус у китаї

Я ж до чого: є первірені методи оздоровлювати повітря у житлі і власне тіла. Сауна, ультрафіолет, регулярне багаторазове миття всього. Регулярне, накінець, вживання легкоалкогольних напоїв...
   
Re: вірус у китаї
Agh

В маске как раз благодатная влажная и теплая среда для размножения... :D
Вирус размножаются только внутри клеток организма, а вот не здохнуть дольше ему среда внутри маски поможет

Останнє редагування: 30 січня 2020 21:14:47 від Agh
   
Re: вірус у китаї

В маске как раз благодатная влажная и теплая среда для размножения... :D
На чому? То ж вірус, не бактерія чи грибок. Йому живі людські клітини до смаку...
   
Re: вірус у китаї

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1065398.0
Я же не автора сообщения обсуждал.
Мой пост касался исключительно написанного им.

Хіба  давати хворим ,щоб бризки не так летіли. От і вся користь.
Разумеется. Именно в этом и есть смысл ношения масок.
Больными и потенциально больными (уже заразился, но еще не болен). Т.е. носить нужно всем.
Ношение масок очень сильно сдерживает распространение вируса.

Все эти ЫкспЭрды представляют себе разницу в размерах вируса и ячеек маски?
Уже из-за того, что не дает/значительно ограничивает разлет инфицированых брызг их нужно носить.




Останнє редагування: 30 січня 2020 21:23:22 від OlegP
   
Re: вірус у китаї

Лучше всего носить полнолицевую пластиковую маску.
   
Re: вірус у китаї

Честно говоря, как-то сыкотно становится...Вот от H3N1 помогает осельтамивир, Ештейна-Бара и др. герпесы - гропринозин и т.д. А тут что ?? Ну не может быть, чтобы корону ничего не брало !
 
   
Re: вірус у китаї

Головне - не контактувати у черзі в полікліниці...

   
Re: вірус у китаї

Честно говоря, как-то сыкотно становится...Вот от H3N1 помогает осельтамивир, Ештейна-Бара и др. герпесы - гропринозин и т.д. А тут что ?? Ну не может быть, чтобы корону ничего не брало !

если есть вылеченные,значит лечится
   
Re: вірус у китаї

Вот от H3N1 помогает ...
Именно -- помогает. Не лечит.

значит лечится
Конечно лечится. Примерно как и любой другой грип, преимущественно симптоматически.


Останнє редагування: 30 січня 2020 21:36:23 від OlegP
   
Re: вірус у китаї

Ну, припустимо, буде нова іспанка, 100 років якраз минуло... Але людство краще підготовано, насправді. :)
   
Re: вірус у китаї

Перша вторична трансмісія вірусу зареєстрована в США

Пташка вилетіла з гнізда

Блд, усі три останні масштабні інфекції ебола чи сарс - все від пожирання літучих мишей

Дохтури кажуть що в результаті еволюції і адаптації до польоту (що потребує багато енергії) миші звикли жити з вірусами в організмі на які навіть температура не підвищується

У людей подібної адаптації нема, і тому хвороба часто летальна
   
Re: вірус у китаї
Agh

Ну, припустимо, буде нова іспанка, 100 років якраз минуло... Але людство краще підготовано, насправді. :)
Що не завадить виздихати парі мільонів народу ;)
   
Re: вірус у китаї

6000 людей блоковано на 40 діб в  Італії....

   
Re: вірус у китаї

я не понимаю какой ваш вывод. у меня техническое образование. я знаю слова экспонента и геометрическая прогрессия
при всій повазі, "знати слова" і "розуміти значення термінів" є різниця  :)
   
Re: вірус у китаї

Ну, якщо в тих двох людей знайдуть той вірус, то весь круізник сідітиме 40 діб у карантині, так вирішила влада Італії... Харчами їх забезпечать :)

 
   
Re: вірус у китаї

6000 людей блоковано на 40 діб в  Італії....

https://www.youtube.com/watch?v=sQwxm5d7_CI

а за чей счет банкет?
   
Re: вірус у китаї

   
Re: вірус у китаї

   
Re: вірус у китаї

а за чей счет банкет?
Мабуть МОЗ Італії  :-)o  ... так дешевше
   
Re: вірус у китаї

нушо

де екпьорди мєсні  :weep:

Пряма мова очільника ВООЗ Тедроса Аданома Гебреєсуса: "Головна причина (надзвичайного стану – ред.) не те, що відбувається в Китаї, а те, що відбувається в інших країнах. Ми найбільше занепокоєні тим, що вірус може потрапити в країни зі слабкою системою охорони здоров'я"

Ви уже здогадались які то країни , нє ?

йопані панікьори, нє ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія