Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Майкла Щура побив водій самоката

Re: Майкла Щура побив водій самоката

Сделали у нас в городке одну велодорожку. Ну как сделали... Нарисовали в парке на алее полосу.
:weep:
Чиновники десь  прочитали що так по європейськи .
Европейчики приедут в Киев, посмотрят на это и скажут - нафиг, нафиг. А мы скажем - то гадские кацапы нас в Европушку не пускают.
Бігають вночі з відром фарби і малюють ,причому  у Львові навмисно так щоб більше ДТП і травмуваннь було.До перехрестя велодоріжка є , а вже після немає .Велодятли пруть на тротуари і таранять  пішоходів.

   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

зачем это тут. Основная проблема в массовой езде самокатов и велосипедов по тротуарам и некоторые едут и считают что им пешеходы должны еще и уступать.
Проблеми з розумінням тексту?
)
Там на вело реакція була.
Люди гинуть на альтернативних в тч електрофікованих (вело скутери і тд) в загальному потоці з моторизованим транспортом.
Спільний потік для них питання життя і смерті тому вони пхаються на тротуари.

Куди іх запхати в європі тільки вирішують.
Тому що новий спосіб  і його все більше.
Відмітив що спізнюються.
Сліпі зони раніше означали мяте крило авто тепер смерть.

Вирішують саме зараз питання класифікація допуск до руху стахування і все інше.
Все тільки в процесі.

Е-скутери НЙ заборонив
Відень спочатку  заборонив тепер дозволив але вже  появилися ескутери на кіловат потужності. Валять 90км.
А це кінетична енергія що з Щура зробить інваліда а дитину просто вбє
І вони вже поруч.
Купа відео як апгрейдити зняти блок в мозгах і ганяти.
Зрозуміло що по тротуарам.
Не під фуру ж лізти.

Урбаністи поки шкрябають макітру(
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Чиновники десь  прочитали що так по європейськи .
Велосмуга і в Європі фрагментами будується а як не будується то теж тупо малюється по асфальту.
Ті ж самі граблі.

Ти второпай що то або заборонити все що має моторчик і батарею або будувати смуги якщо є гроші або малювати якщо іх недостатньо.

Ескутер новий коштує копійки.
2сотні
Квиток 2.40є
Чому молоді не іздити?

Потім вже виникає бажання чіпанути мозги і гнати 50. Хай пару км але 50.
Як цього уникнути?
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Велосмуга і в Європі фрагментами будується а як не будується то теж тупо малюється по асфальту.
Ті ж самі граблі.

Ти второпай що то або заборонити все що має моторчик і батарею або будувати смуги якщо є гроші або малювати якщо іх недостатньо.

Ескутер новий коштує копійки.
2сотні
Квиток 2.40є
Чому молоді не іздити?

Потім вже виникає бажання чіпанути мозги і гнати 50. Хай пару км але 50.
Як цього уникнути?

зробити інженерно можливу максимальну швидкість 25.
якщо подати ьільшу напругу на двигун щоб збільшити швидкість - від нагріву не розрахованих на збільшену від напруги ампераж  псується ізоляцуія обмоток вони коротяться і горять. все :)  інженерно передюачити що в скутер вставляється лиш винятково двигун колесо з такою обмоткою  - і скутера завжди їздитимуть з належною їм 25 - чіпуй не чіпуй. подавай збільшену напругу чи не подавай.
певні оберти лиш при певних струмі і напрузі під певною запланованою нагрузкою  - збільшення вказаних параметрів виводить двигун з ладу і все
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Казаченьки-цеевропейцы. Впрочем и пешеходы такие же. Сделали у нас в городке одну велодорожку. Ну как сделали... Нарисовали в парке на алее полосу. Алея широкая, на ней грузовик легко проедет. Но пешеходы всё равно на "велодорожку" лезут. Игнорируют. Козаченьки. И велосипедисты козаченьки. Все козаченьки. Европейчики приедут в Киев, посмотрят на это и скажут - нафиг, нафиг. А мы скажем - то гадские кацапы нас в Европушку не пускают.
в районе м.Житомирская велодорожка вообще газоном с деревьями отделена от тротуара. Но и по ней гордо бродят стада пешиков
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

зробити інженерно можливу максимальну швидкість 25.
якщо подати ьільшу напругу на двигун щоб збільшити швидкість - від нагріву не розрахованих на збільшену від напруги ампераж  псується ізоляцуія обмоток вони коротяться і горять. все :)  інженерно передюачити що в скутер вставляється лиш винятково двигун колесо з такою обмоткою  - і скутера завжди їздитимуть з належною їм 25 - чіпуй не чіпуй. подавай збільшену напругу чи не подавай.
певні оберти лиш при певних струмі і напрузі під певною запланованою нагрузкою  - збільшення вказаних параметрів виводить двигун з ладу і все
Навіть фабричні вело від проперте і фішера чіпують з 250 на 500ват легко.
З 25км на 40км.
Купа оголошень в неті хто має бажання
Саме зараз поліція парить голову як тестувати реальні цифри

Але остані 2 роки появився трабл який до електроери не мав раніше розповсюдження.
Кастомні гаражі ліплять що попало.
Сертифікаціі виробництва для електромоторних виявляється не зрозуміла.
Все писалося для двз.
Чи можна юзати вел складений "власними" руками??
То шок.
Тут спойлер на авто самому ставити не можна.
За низький профіль авто без зміни підвіски виіпуть. ТО точно що не пройдеш

І одночасно на стандарт веліку  250вт що не потребує прав тому що ліміт 25км стоіть обмеження  але "трохи" кастомізованому тест показує 1.5 квт і швидкість під 90.
Піймати такого рукороба важко по зовнішнім ознакам
Тестувати теж.

Що з тими кастомайзерами робити взагалі не ясно.
І це в краіні тотального Орднунгу.
Про Украіну можна собі уявити коли то розівється
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

я одне можу сказати
і на прорізній, і на рейтарській, і на ярвалу ці поци заіпали.

якраз вчора наїхали на мене з претензією, що я воджу по вулиці, де вони їздять, собаку.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Знову ветерана, екс воїна ато побили(
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

У нас потихоньку появился третий вид транспорта
которому нет места ни на тротуаре, ни на дороге
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

гаркнув "Пропускай пішоходів!"
Самокатчики (ролики) это такие же пешеходы как и Щур. Бить это плохо, но для профилактики надо.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

в районе м.Житомирская велодорожка вообще газоном с деревьями отделена от тротуара. Но и по ней гордо бродят стада пешиков


   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

появ-ился
-ляєцца

єшонєвечер)
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

С развитием такого транспорта нужно будет строить отдельную полосу на дороге

Таким образом, нудно выжить из города личный транспорт. Или муниципальный, или электроскутеры/велы

Свободные полосы на дороге - для коммунального и обслуживающего персонала
   
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Выучите сами и показуйте всяким щурам, горе прямославные  :D



 8-:

Ось п 17.2 ПДР України.

Цитувати
17.2. Водій, який повертає праворуч на дорозі із смугою для маршрутних транспортних засобів, що відокремлена переривчастою лінією дорожньої розмітки, може виконувати поворот з цієї смуги. У таких місцях дозволяється також заїжджати на неї під час виїзду на дорогу і для посадки чи висадки пасажирів біля правого краю проїзної частини.

https://prava.in.ua/ua/190

Сметана - це кацап із кацапстану?
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

8-:

Ось п 17.2 ПДР України.

https://prava.in.ua/ua/190

Сметана - це кацап із кацапстану?


 :lol: ПДД РФ

17.2. В жилой зоне запрещаются сквозное движение механических транспортных средств, учебная езда, стоянка с работающим двигателем, а также стоянка грузовых автомобилей с разрешенной максимальной массой более 3,5 т вне специально выделенных и обозначенных знаками и (или) разметкой мест.

Якісь дебіли робили цей знак або у нас сильно перетасувалась номерація правил.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

:lol: ПДД РФ

17.2. В жилой зоне запрещаются сквозное движение механических транспортных средств, учебная езда, стоянка с работающим двигателем, а также стоянка грузовых автомобилей с разрешенной максимальной массой более 3,5 т вне специально выделенных и обозначенных знаками и (или) разметкой мест.

Якісь дебіли робили цей знак або у нас сильно перетасувалась номерація правил.

то, наверное (предполагаю) с кацапских правил
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

то, наверное (предполагаю) с кацапских правил

так і є, кацап Сметана нам тут все кацпське впарює,  не тільки правила руху
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Вспомнила очень старый случай. Я с сыном три года шла по самому что ни на есть пешеходному бульвару. Естественно мой ребенок вышивал как хотел за голубями собаками и просто так. Пожилая тетка ехала на велике в одну сторону с нами и попыталась его объехать и так и так. В конце концов ее огромный старый велик потерял скорость и я уже не помню она или упала или неудачно соскочила и в своих авоськах явно разбила какие то банки
И она начала предьявлять мне претензии какая я херовая мамаша))
Прошли годы. По бульвару херачат велосипеды. Самокаты. Гироборды
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

И она начала предьявлять мне претензии какая я херовая мамаша))
ну ваще вона права. Тьотка могла б наїбнути дитину і ви б тіки стояли і мекали.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

ну ваще вона права. Тьотка могла б наїбнути дитину і ви б тіки стояли і мекали.
да? Ну п***а
Вот такая страна. И короткую юбку тоже нельзя носить
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

А еще мой ребенок сегодня сломал цветущую  ветку абрикоса и подарил мне) уже выслушала от подруги что ее дочь ДАЖЕ в 8 лет не догадалась бы такое сделать.
Это экзистенциально противоположный подход к жизни епт
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

да? Ну п***а
Вот такая страна.
такі мами.
я якось залажу в маршрутку і закриваю за собою двері, але в цей момент за мною пристроілась дівчинка років чотири, вона побігла до маршрутки, а мамочька провтикала. То вона шось там до мене сичала, тіпа ти шо, рібьонка не бачиш.
Я тоді шось нейтральне відповів, але подумав шо з такою мамашою дитині буде доволі травматично жити.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

А еще мой ребенок сегодня сломал цветущую  ветку абрикоса и подарил мне) уже выслушала от подруги что ее дочь ДАЖЕ в 8 лет не догадалась бы такое сделать.
Это экзистенциально противоположный подход к жизни епт
а це ваще якась ванільна фуєта яка вапще теми не стосується
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Вспомнила. Буквально сегодня подошла к переходу. Свежий асфальт только уложили. Две полосы всего. Зебры нет конечно. Только знак. Пока подходила смотрю пацан лет 10 стоит напротив. Машины едут всем все похрену. И на моей стороне остановился наконец ктото. Я вышла на дорогу и тоже остановилась. Машу ему телефоном типа давай переходи. Он посмотрел по сторонам и перебежал.
Вот так выглядит реальная жизнь. Дети до усрачки боятся водителей. Даже на своем блть переходе
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

такі мами.
я якось залажу в маршрутку і закриваю за собою двері, але в цей момент за мною пристроілась дівчинка років чотири, вона побігла до маршрутки, а мамочька провтикала. То вона шось там до мене сичала, тіпа ти шо, рібьонка не бачиш.
Я тоді шось нейтральне відповів, але подумав шо з такою мамашою дитині буде доволі травматично жити.
идиот. Это бульвар я сейчас тебе его на карте города найду. Это прямо середина микрорайона. Всегда на все времена только пешеходная зона
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Всегда на все времена только пешеходная зона
бугагась


идиот.
Оригінальний у тебе підпис  (tu)
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката


Видишь написано школа 1 и гимназия 1? И тоненькая полоска  вдоль них? Какое ебанистическое количество детей там на переменах. Это дорожка шириной 6 метров
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

бугагась


Оригінальний у тебе підпис  (tu)
слишком примитивный способ общения. Я такое игнорирую. Иди короче выноси пианино
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

а це ваще якась ванільна фуєта яка вапще теми не стосується
тема была про то какая я плохая мать? Я лишь написала что мне даже сегодня про это сказали. Ху е вая мамаша!
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката


Видишь написано школа 1 и гимназия 1? И тоненькая полоска  вдоль них? Какое ебанистическое количество детей там на переменах. Это дорожка шириной 6 метров
А у тому твоєму Южноукраїнську така сама блатна архітектура й побудова як у Прип'яті?
Адже "міста атомщиків" у 70-х будували ніяк не для бидла. Навіть квартири дворівневі мутили.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Ху е вая мамаша!
да  :laugh:
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

А у тому твоєму Южноукраїнську така сама блатна архітектура й побудова як у Прип'яті?
Адже "міста атомщиків" у 70-х будували ніяк не для бидла. Навіть квартири дворівневі мутили.
нет. Это все сказки. Я была в Припяти. Стандартные квартиры курятники как и у нас. Есть только один домик с двухуровневой квартирой во всем городе. Самый последний дом который АЭС когда либо построила. Одна. Эксклюзив. Стройка свежая
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

Есть только один домик с двухуровневой квартирой во всем городе.


Принаймні звичних хрущоб, наче нема, якщо не брати до уваги "общаги-малосімейки"
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

https://www.youtube.com/watch?v=-duBS8mwtn8
Принаймні звичних хрущоб, наче нема, якщо не брати до уваги "общаги-малосімейки"
какой то колхоз. У нас такого нет. Это же просто стандартная планировка . Две хаты в одну обьединили.
У нас в городе есть  только одна квартира где двушку с трешкой обьединили и дали дому семейного типа. На первом этаже
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

нет. Это все сказки. Я была в Припяти. Стандартные квартиры курятники как и у нас. Есть только один домик с двухуровневой квартирой во всем городе. Самый последний дом который АЭС когда либо построила. Одна. Эксклюзив. Стройка свежая
Дворівневі квартири і навіть коттеджи (та інша екзотика) то все  Славутич (постПрипять так би мовити)  :)
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

https://www.youtube.com/watch?v=-duBS8mwtn8
Принаймні звичних хрущоб, наче нема, якщо не брати до уваги "общаги-малосімейки"
откуда у нас могут быть хрущобы?
Только где то 5 зданий самых первых в городе общаг. Там стены потоньше конечно.
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

однозначно їхнє місце НЕ на тротуарах.
але вони чомусь сцуться чемних українських водіїв яких так багато на фупі, та іздять тротуарами...
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

25 км год дуже велика швидкість для тротуарів враховуючи швидкість пішохода в 5-6 км год. 
   
Re: Майкла Щура побив водій самоката

25 км год дуже велика швидкість для тротуарів враховуючи швидкість пішохода в 5-6 км год. 
Безумовно, але я пам'ятаю, як я тут казав, що українські водії агресивні і непередбачувані то мені казали самдурак.

То чого ж якщо водії чемні, роверисти їздять тротуаром? :shuffle:   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія