Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"


так вони ж навіть більше не шифруються
   
Баба дає прочуханку школьній мережі за федеральні хабарі на геноцид дітей.

https://www.bitchute.com/video/s1RJVmjAnwIc/
   
“We’re an empire now, and when we act, we create our own reality. And while you’re studying that reality — judiciously, as you will — we’ll act again, creating other new realities, which you can study too, and that’s how things will sort out. We’re history’s actors . . . and you, all of you, will be left to just study what we do.”

― Karl Rove
   
Цитати кліматологічних злодіїв

https://www.bitchute.com/video/s1vRpYTEcJqy/
   
In their own words: Фаучі, Дачак та інша кримінальна підарасня

https://www.bitchute.com/video/oioUJZu9NwQ4/
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Послухайте розумну людину (інтерв'юверша також зачотна!  :D )

https://www.bitchute.com/video/hYh9PzP5hqtj/
   
Дуже раджу канацдям подивитися інтерв'ю з емердж лікарем Ружане Кіліан яка звільнилася після того як наприкінці літа її бидло-рептилоїдний бос розказав як будуть прикручувати гайки. Останні пів години телеконференція з отим бидлорептилоїдом.

https://rumble.com/vn1adb-the-5th-doctor-ep.-5-did-we-ever-ask-granny-dr.-rochagn-kilian-exposes-heal.html
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Дуже раджу канацдям подивитися інтерв'ю з емердж лікарем Ружане Кіліан яка звільнилася після того як наприкінці літа її бидло-рептилоїдний бос розказав як будуть прикручувати гайки. Останні пів години телеконференція з отим бидлорептилоїдом.

https://rumble.com/vn1adb-the-5th-doctor-ep.-5-did-we-ever-ask-granny-dr.-rochagn-kilian-exposes-heal.html

Банячки не пропустіть, воно того вартує.
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Банячки не пропустіть, воно того вартує.

дослухав до 25 хвилини, коли починає розказувати про потік паціентів з побочками - перелік побочок вражає! Дякую, Боже, що не вакцинований.
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

31 хвилина - про паціентів з мікротробозами  і позитивним d-dimer test: To help rule out clotting (thrombotic) episodes and to help diagnose conditions related to thrombosis.
https://rumble.com/vn1adb-the-5th-doctor-ep.-5-did-we-ever-ask-granny-dr.-rochagn-kilian-exposes-heal.html
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

https://www.bitchute.com/video/QhqmbUL0iMcI/

тут клята агентка кремля просто взяла та подзвонила пфайзеру шоб взнати де можна швабанутись новою вакциною Комирнаті, тою яку буцімто затвердив гамериканський FDA під кінець серпня...хмм, тільки тьотя з пфайзеру шось нічо про це не чула...та ще зачитала такий довгий лист напевно написаний цілим штабом лоєрів...плять, це вам не пістьож від браЙана стелтера оф СіЕнЕн так званих нюз...ту за пістьож тре відповідати  8-)
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

https://www.bitchute.com/video/QhqmbUL0iMcI/

тут клята агентка кремля просто взяла та подзвонила пфайзеру шоб взнати де можна швабанутись новою вакциною Комирнаті, тою яку буцімто затвердив гамериканський FDA під кінець серпня...хмм, тільки тьотя з пфайзеру шось нічо про це не чула...та ще зачитала такий довгий лист напевно написаний цілим штабом лоєрів...плять, це вам не пістьож від браЙана стелтера оф СіЕнЕн так званих нюз...ту за пістьож тре відповідати  8-)

Идем на официальный веб-сайт FDA на страницу "Vaccines Licensed for Use in the United States"  Нажимаем на "COVID-19 Vaccine, mRNA" и получаем единственную лицензированную  прости Господи, "вакцину"



Которой в наличии в штатах на сейчас практически нет. И уколоться ей, даже при желании не представляется возможным.

Но власть настойчиво выкручивает руки народу, требуя вакцинироваться субстанцией которая находится под Emergency authorization. Побочные эффекты и осложнения от которой не ведут к материальной ответственности этой власти и производителя этой вакцины.

   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Идем на официальный веб-сайт FDA на страницу "Vaccines Licensed for Use in the United States"  Нажимаем на "COVID-19 Vaccine, mRNA" и получаем единственную лицензированную  прости Господи, "вакцину"

Показати зображення...
Которой в наличии в штатах на сейчас практически нет. И уколоться ей, даже при желании не представляется возможным.

Но власть настойчиво выкручивает руки народу, требуя вакцинироваться субстанцией которая находится под Emergency authorization. Побочные эффекты и осложнения от которой не ведут к материальной ответственности этой власти и производителя этой вакцины.
дурак, ти знаєш що таке tradename?
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Ветка долбоебов б***ь  :weep:

Верят в план геноцида через вакцины.... Ебанутые

Останнє редагування: 11 жовтня 2021 11:41:18 від Serge_D
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Если есть геноцид где отгеноциженые ? Учитывая охват вакцинации... Ну например в израиле
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Слушать маркетологов простому манюпасу не нужно это внутреняя кухня... Точно так же как например телеыонные разговоры президентов. Большая проблема что быдло ролучило возможность обсасывать разговоры и стоить на этом безумные ьеории... Уже и накуй никого не послать в частном разговоре.. ато всплывет запись
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

дурак, ти знаєш що таке tradename?

Обьясни нам, какое отношение понятие trade name имеет к сути проблемы о которой я написал?

Заодно может ты нам обьяснишь где "вакцины" от Moderna и Johnson & Johnson в разделе Vaccines Licensed for Use in the United States официального веб-сайта FDA?
https://www.fda.gov/vaccines-blood-biologics/vaccines/vaccines-licensed-use-united-states



Останнє редагування: 11 жовтня 2021 15:19:01 від Valentyn
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Обьясни нам, какое отношение понятие trade name имеет к сути проблемы о которой я написал?
подивись на свою картинку, дурак
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

подивись на свою картинку, дурак

Понятно, извините что побеспокоил. Не буду вам мешать самоудовлетворяться .
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Ветка долбоебов б***ь  :weep:

Верят в план геноцида через вакцины.... Ебанутые
Ну так а накуй ты долбоёб сюда пишешь? :lol:
Не писал бы, была бы ветка нормальных :beach:
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

подивись на свою картинку, дурак
подивись в дзеркало, дурак там відпочиває :shuffle:
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Если есть геноцид где отгеноциженые ? Учитывая охват вакцинации... Ну например в израиле
sionofashisti sobi fizrozchin koljut.
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Гинацит!! Гинацит!!! Мив се умреьом, колять бормотуху!
Але вакцина жидів не бере курво...
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Понятно, извините что побеспокоил. Не буду вам мешать самоудовлетворяться .
побачив нарешті на ній слово tradename, дурак? :laugh:
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

побачив нарешті на ній слово tradename, дурак? :laugh:

Бачу, и шо? Разьясни мне дураку , что это значит.

   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Бачу, и шо?
тепер спитай у бригадира що воно означає, дурак
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

тепер спитай у бригадира що воно означає, дурак
Спитав,  он не знает. Просит чтобы ты разьяснил.
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Спитав,  он не знает. Просит чтобы ты разьяснил.
то спитай у начальника відділу, дурак
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

то спитай у начальника відділу, дурак

То есть ты не сможешь нам помочь? Мы знаем, что такое trade name. Если ты просто абстрактно напоминаешь нам о том, что Comirnaty это trade name COVID-19 Vaccine, mRNA то спасибо. Если тебе больше нечего сказать то не мельтеши здесь, не мешай взрослым людям обсуждать эти вопросы. Иди накручивай посты в другом месте.

   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

То есть ты не сможешь нам помочь? Мы знаем, что такое trade name. Если ты просто абстрактно напоминаешь нам о том, что Comirnaty это trade name COVID-19 Vaccine, mRNA то спасибо.
прошу, дурак. Яка не торгівельна назва цієї вакцини, дурак?
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

прошу, дурак. Яка не торгівельна назва цієї вакцини, дурак?

Я не знаю, я так понимаю ты себя считаешь умным то не подскажешь нам "Яка не торгівельна назва цієї вакцини" ?
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Я не знаю, я так понимаю ты себя считаешь умным то не подскажешь нам "Яка не торгівельна назва цієї вакцини" ?
у бригадира спитай, дурак
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

На сайт під назвою «bitch Ute” тільки кацапські пропагандони і лазять  :bueee:
а що робити якщо Сорос загнав бігтек у тотальну цензуру ?
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

у бригадира спитай, дурак

Спитав, бригадир говорит что в сполученых штатах только одна вакцина Comirnaty - официально лицензирована FDA.

Остальные вакцины от Pfizer,  Moderna и Johnson&Johnson находятся на сегодня под FDA Emergency authorization.

Имеете что-то возразить по данному вопросу?

   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

шановні, продовжуємо вивчати механіку творення пландемії  (tu)


Цитата: Over-the-counter aspirin could protect the lungs of COVID-19 patients and minimize the need for mechanical ventilation, according to new research at the George Washington University.

The team investigated more than 400 COVID patients from hospitals across the United States who take aspirin unrelated to their COVID disease, and found that the treatment reduced the risk of several parameters by almost half: reaching mechanical ventilation by 44%, ICU admissions by 43%, and overall in-hospital mortality by 47%.

“As we learned about the connection between blood clots and COVID-19, we knew that aspirin – used to prevent stroke and heart attack – could be important for COVID-19 patients,” said Dr. Jonathan Chow of the study team. “Our research found an association between low-dose aspirin and decreased severity of COVID-19 and death.”
https://www.jpost.com/health-and-wellness/aspirin-lowers-risk-of-covid-new-findings-support-preliminary-israeli-trial-681127

тут, на тижні появляється дослідження з ізраєля шо аспірин...так ви прочитали правильно...аспірин, той шо можна купити в любій аптеці за декілька зьєлєбаксів за пачку, понижує ймовірність попадання на ШВЛ, реанімацію та смертність десь на половину

то як ви думаєте media industrial complex та мій улюблений інформаційний канал СіЕнЕн так званих нюз відреагували??
you got it  (tu)  horse paste  8-)

аспірин вбиває  :facepalm:
https://www.cnn.com/2021/10/12/health/daily-aspirin-heart-disease-stroke-draft-recommendation-wellness/index.html

бляять, навіть такий сопляк як я знає шо аспірин в невеликих дозах допомагає в запобіганні серцевих захворювань та інсульту......прина ймні до недавна це всім з малку вдоблювали..чи це мандела-еффект   8-)
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

шановні, продовжуємо вивчати механіку творення пландемії  (tu)


https://www.jpost.com/health-and-wellness/aspirin-lowers-risk-of-covid-new-findings-support-preliminary-israeli-trial-681127

тут, на тижні появляється дослідження з ізраєля шо аспірин...так ви прочитали правильно...аспірин, той шо можна купити в любій аптеці за декілька зьєлєбаксів за пачку, понижує ймовірність попадання на ШВЛ, реанімацію та смертність десь на половину

то як ви думаєте media industrial complex та мій улюблений інформаційний канал СіЕнЕн так званих нюз відреагували??
you got it  (tu)  horse paste  8-)

аспірин вбиває  :facepalm:
https://www.cnn.com/2021/10/12/health/daily-aspirin-heart-disease-stroke-draft-recommendation-wellness/index.html

бляять, навіть такий сопляк як я знає шо аспірин в невеликих дозах допомагає в запобіганні серцевих захворювань та інсульту......прина ймні до недавна це всім з малку вдоблювали..чи це мандела-еффект   8-)

Хорошо подмечено.  Спасибо. Я думаю скоро можно ожидать прес-релиз от FDA или CDC что они запрещают использовать аспирин.
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Хорошо подмечено.  Спасибо. Я думаю скоро можно ожидать прес-релиз от FDA или CDC что они запрещают использовать аспирин.



тут покрутіше, навіть не FDA чи CDC, a якийсь US preventative services task force   :love:
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Показати зображення...
тут покрутіше, навіть не FDA чи CDC, a якийсь US preventative services task force   :love:

The U.S. Preventive Services Task Force is an independent, volunteer panel of national experts in disease prevention and evidence-based medicine.

Aspirin Use to Prevent Cardiovascular Disease: Preventive Medication October 12, 2021
Recommendations made by the USPSTF are independent of the U.S. government. They should not be construed as an official position of the Agency for Healthcare Research and Quality or the U.S. Department of Health and Human Services.


Но для кретинов которые смотрят CNN пойдёт. Им все пойдет. Но название то какое устрашающее - task force. Из носа козявки выколупывают и туда же.



Останнє редагування: 13 жовтня 2021 03:33:11 від Valentyn
   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

Спитав, бригадир говорит что в сполученых штатах только одна вакцина Comirnaty - официально лицензирована FDA.

Остальные вакцины от Pfizer,  Moderna и Johnson&Johnson находятся на сегодня под FDA Emergency authorization.

Имеете что-то возразить по данному вопросу?

ну якшо сам бригадир підтвердив тоді сміливо пошчу дослідження з Epoch Times  (tu),

так, саме дослідження,
я розумію, шо таке поняття як журналістське дослідження це якийсь анахронізм у нашому хороброму новому світі...принаймні, на розважальних каналах як СіЕнЕн Нюз про це навіть не заїкнуться, не те шо висміють

тому енджой  :love:

   
Re: "It sounds like a conspiracy because it is a criminal conspiracy"

ну якшо сам бригадир підтвердив тоді сміливо пошчу дослідження з Epoch Times  (tu),

так, саме дослідження,
я розумію, шо таке поняття як журналістське дослідження це якийсь анахронізм у нашому хороброму новому світі...принаймні, на розважальних каналах як СіЕнЕн Нюз про це навіть не заїкнуться, не те шо висміють

тому енджой  :love:

Показати зображення...

https://www.zerohedge.com/political/approved-version-pfizers-covid-19-vaccine-still-not-available-us
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія