Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Просто щоб уточнити - вся та русня і білорусня яка НЕнаправляє зброю на Україну, а просто закликає з дивану "мачіть хахлов" не винна і покарана не має бути?

Коли буде покарана озброєна частина, ви їх більше не знайдете.
Тож давайте ставити реальні цілі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Коли буде покарана озброєна частина, ви їх більше не знайдете.
Тож давайте ставити реальні цілі.
Цілі треба ставити НЕреальні, аби здійснити хочаб реальні.

По-друге, ви самі написали "має" бути покараний. Це не реальність. Це намір, бажання. І він повинен бути таким що всі причетні прямо чи через мовчазну підтримку мають бути покарані в той чи інший спосіб.

А що вийде а що ні - це вже як історія вирулить.

Ну і по-третє, якщо ота бидломаса русні не отримає покараня в той чи інший спосіб - вони наплодять нових виродків і вернуться. Безкарність породить "можем повторіть".
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

"Как говорил классик шансона, "опа-опа, срослась там с чем-то попа". Но этого не может быть, должен быть промежуток. Мы с вами - эта промежность. Поэтому промежуток, начиная от Александра Невского..."
(с) Цитати з єбанаріуму
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Цілі треба ставити НЕреальні, аби здійснити хочаб реальні.

По-друге, ви самі написали "має" бути покараний. Це не реальність. Це намір, бажання. І він повинен бути таким що всі причетні прямо чи через мовчазну підтримку мають бути покарані в той чи інший спосіб.

А що вийде а що ні - це вже як історія вирулить.

Ну і по-третє, якщо ота бидломаса русні не отримає покараня в той чи інший спосіб - вони наплодять нових виродків і вернуться. Безкарність породить "можем повторіть".

Мабуть, у вас є час дожити до покарання всієї бидломаси.
А я вже немолода.
Я хочу дожити до звільнення України. Довіряю вам покарати всіх причетних.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

"Как говорил классик шансона, "опа-опа, срослась там с чем-то попа". Но этого не может быть, должен быть промежуток. Мы с вами - эта промежность. Поэтому промежуток, начиная от Александра Невского..."
(с) Цитати з єбанаріуму
https://t.me/supernova_plus/8804

Цікаво, чи пам'ятає хтось, що менш ніж рік тому Стрємоусов був одним із лідерів антиваксерів, а ще видавав мутним тіпам сотні журналістських посвідчень, за допомогою яких вони кошмарили різні державні заклади і установи? І де зараз  його львівський поплічник, якого затримувала СБУ?

Останнє редагування: 11 серпня 2022 22:06:54 від Fisher
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Мабуть, у вас є час дожити до покарання всієї бидломаси.
А я вже немолода.
Я хочу дожити до звільнення України. Довіряю вам покарати всіх причетних.

Домовилися, ви караєте всіх хто направив зброю, а я потім всіх інших причетних.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

для мене це одне з найбільших питань. брехати знаючи, що решта нормального світу знатиме правду. я в шоці від їхньої паралельної реальності.

Так совок жив з цим 70 років і проблем у більшості совків не було.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Домовилися, ви караєте всіх хто направив зброю, а я потім всіх інших причетних.

Ок.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Какая-то вyндерваффа приїхала.
Солідно.
 8-)



Тільки нам би такіх 450шт далі би.
Било би харошо.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

не перекручуйте

мова йде не про удари
 А про захід піхоти на територію іншої держави.
тим більше якщо мова йде про «грубі гроші»
Я неточно висловився. Мав на увазі саме удари наземних сил з заходом на територію.
Ну от, допустим, вирішили блокувати, знешкодити певні об'єкти. І? Воїни ЗСУ будуть підписувати якісь бомаги, перш ніж переступлять лінію кордону?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Заместитель председателя Совета безопасности РФ Дмитрий Медведев приехал 11 августа в Луганскую народную республику и встретился там с главой ЛНР Леонидом Пасечником, а также лидером ДНР Денисом Пушилиным. Об этом Медведев сообщил в своем Telegram.

на встрече были генпрокурор РФ Игорь Краснов, первый замруководителя администрации президента Сергей Кириенко
Це отой чувак шо був ще при Єльцин  Пемьеромі, так отой вселадний халуй Міхалков у нього колись спросив - ти бухаєш?
 :)

Дуже мерзотний персонаж. Немає жодних принципів окрім служби «головному»

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Та ні ви не втручаєтесь, це форум :)

Просто не можу збагнути чому ви вважаєте що якщо генштаб має таку інфу (від своїх агентів, по перехопленням, через агентури інших країн), то оприлюднювати її - дилетантсько?

Чи ви вважаєте що якщо є така справа (вербовка військовослужбовців білорусі) то ніхто не знає точних цифр?
Мова начебто не про вербовку (ким, куди?), а про моральну готовність воювати на стороні кацапів.
Потім, є певне відчуття, що від імені генштабу іноді озвучується сумнівна інформація, були такі випадки, хоч і нечасто, на щастя.
Так і тут. Можливо, в прес-службу потрапляють якісь надто креативні люди без належного досвіду роботи в військовому середовищі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

quote author=argo:
 Подрыв моста возле Чонгара не остановил бы наступление из Крыма – Резников

Сто пудов. І зірка смерті не зупинила б, бо зірка - одна, а напрямків наступу - багато.
Але є така штука - сукупність факторів.
Хто зна, може десь саме кілька годин, на які затримався б рух через Чонгар, виявилися б вирішальними для всього ходу війни.

Трохи маніпулятивно, нє? А якби не виявився вирішальним? Щось ж ви, порошки, такі недолугі?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

підписали згоду на участь у війні проти України.
А, сорян, цього я не помітив.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Дуже мерзотний персонаж. Немає жодних принципів окрім служби «головному»

Сірьожа Кіріенко - всюжізнь сразy на 4 разведкі работаеть.

Он кстаті патрон професора із мгімо - Соловья.

Прі том шо Соловей - наш брітанській агент вліянія в мордорі,
хароший спеціаліст по перформансам та революціям.
Сідіт в москве до момента Х.

 :-)o

А вот Кіріенка - сабака некрещьоная.
Запроданець среблолюбівий.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

І де зараз  його львівський поплічник, якого затримувала
ніби його в дурку завезли на експертизу, а далі щезло лайно
мабуть в рашку чи білорашку здриснув
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

звичайно
ми в своєму праві
але просто так "уїпать" не можна, треба передбачити реакцію, бо другий фронт на півночі, вочевидь, зупинить нас на півдні

зважаючи на реакцію сьогодні - все розрахували правильно
Воно так. Але навряд чи відкриття другого фронту залежить від нашого "уєбати/не уєбали".
Вся справа в конкретній воєнній доцільності такого удару, мабуть.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
PAL

Воно так. Але навряд чи відкриття другого фронту залежить від нашого "уєбати/не уєбали".
Вся справа в конкретній воєнній доцільності такого удару, мабуть.

справа у тому, наскільки таракан злякається за себе особисто
тобто поки ніяких активних дій з нашого боку немає, він не хоче воювать своїми силами, звивається й крутиться
а напад та активний обстріл території Білорусі можуть бути сприйняті як пряма погроза його владі (що загалом таким й є) й спровокувать на напад під обіцянки про допомогу від хуйла (він жеж недарма відкрито розповідав про ядрьоні іскандери, мовляв, поставимо - й будеш теж перед всіми танцювать "психічєского", усі злякаються)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Трохи маніпулятивно, нє? А якби не виявився вирішальним? Щось ж ви, порошки, такі недолугі?
То шкідливим би не виявився теж.
За "порошка", та ще й "недолугого", я б післав нах'й. Але не знаю, чи можна це робити стосовно модератора (ти ж модератор?).
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

То шкідливим би не виявився теж.
За "порошка", та ще й "недолугого", я б післав нах'й. Але не знаю, чи можна це робити стосовно модератора (ти ж модератор?).

Наче від цього щось зміниться, працюй далі, друже...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

напад та активний обстріл території Білорусі можуть бути сприйняті як пряма погроза його владі (що загалом таким й є) й спровокувать на напад під обіцянки про допомогу від хуйла (він жеж недарма відкрито розповідав про ядрьоні іскандери, мовляв, поставимо - й будеш теж перед всіми танцювать "психічєского", усі злякаються)
Хм. Невже тарган такий тупий, аби сподіватись, що пряма участь в агресії не може спричинити не менш прямої "атвєтки"?
Чорт його знає, тут і справді нашому генштабу видніше, на якому етапі цю атвєтку увімкнути.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

кацапо-Мисливці за хімерсами... B-)

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Наче від цього щось зміниться, працюй далі, друже...
Я не працюю тут, не є порошком, не є недолугим. Не є модератором, щоб забанити того, хто робить спробу спровокувати на політсрач. Лишається лише послати на йух, це нічого не змінить, хіба принесе невелике моральне задоволення.
Ну не доповіді ж писати на модератора.
Ти вчергове попутався трохи. Друже.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

А якби не виявився вирішальним?
Звісно, не виявилось би. Але мости руйнувати треба було. Чи ні? Он про антонівський казали те ж саме. А зараз буравимо його дорогими боєприпасами.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/truexanewsua/56858
а хто ж там ін чардж?
один пу ??
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

а хто ж там ін чардж?
один пу ??

цілком вірогідно. це і невзоров здається казав
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Звісно, не виявилось би. Але мости руйнувати треба було. Чи ні? Он про антонівський казали те ж саме. А зараз буравимо його дорогими боєприпасами.

Звичайно що треба було. Що не треба так переводити це зараз в політичну площину. Бо саме цим займаються  порохоботи.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

кацапо-Мисливці за хімерсами... B-)

https://twitter.com/view/status/1557704146807132161

Цікаво, чи Хаймарси в курсі, що якісь довпойопи на них полювали?  8-) 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

кацапо-Мисливці за хімерсами... B-)

https://twitter.com/view/status/1557704146807132161
Розповсюдження кацапської маячні.

Якщо це ті вагнерівці яких уїбали ще на початку червня на спортивній базі в Кадієвці, то вони хіба за «покемонами» могли полювати.

Тоді про Хімарси в українській армії мова взагалі не йшла.

Й як у себе в тилу вони там щось «полювали»? В літробол хіба грали.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
Yyu

Русня воює на Донбасі навіть з загиблими захисниками України!  :X

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Давид и Голиаф. День 170.

В нас не верил никто, дальше вы сами знаете что было. И то ли ещё будет.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія