Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міняю лампочки на діодні ;)

Re: Міняю лампочки на діодні ;)

3 года тому заказал с Китая 12 ламп в подвесной потолок, все светят, доволен
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Маю в хаті 48 лампочок.
Усі економки.
Міняю на діодні.
Наразі поміняв 20 штук.
3 вати споживання !
Побачимо шо то за фігня така ;)

Экономия на освещении - то сказки маркетологов для загона оленей... главные потребители ЭЭ - нагреватели, холодильники, плиты, утюги, бойлеры, но даже на них в домашнем хозяйстве экономия копеечная...
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)
SimSim

:S
такі, наприклад, Тиць!
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Цитувати
Экономия на освещении - то сказки маркетологов для загона оленей... главные потребители ЭЭ - нагреватели, холодильники, плиты, утюги, бойлеры, но даже на них в домашнем хозяйстве экономия копеечная...

Розжарювання => економки (не всі) - 30%
Економки => LED - 10%.

Після першого етапу (років 10 тому) риссю прискакала комісія "ви крадете е.е." :D
Обламались. :K
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)
SimSim

Экономия на освещении - то сказки маркетологов для загона оленей... главные потребители ЭЭ - нагреватели, холодильники, плиты, утюги, бойлеры, но даже на них в домашнем хозяйстве экономия копеечная...
погоджуся, але, є ще кілька переваг - дизайн, розподілення потоку, безпека, тощо

мені не подобається в них тільки спектр, бо схильний до більш червоного діапазону
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Маю в хаті 48 лампочок.
Усі економки.
Міняю на діодні.
Наразі поміняв 20 штук.
3 вати споживання !
Побачимо шо то за фігня така ;)
рога на голову адеть
они притягивают энергию с космоса  :D 
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Цитувати
такі, наприклад, Тиць!
Дорогувато. І колір синій... (5200, оптимально 3200). :(
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)
SimSim

Розжарювання => економки (не всі) - 30%
Економки => LED - 10%.

Після першого етапу (років 10 тому) риссю прискакала комісія "ви крадете е.е." :D
Обламались. :K
якщо для освітлювання теплиці взимку - то одне, а як для вбиральні - та "економія" на відіб'ється роками   :)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Розжарювання => економки (не всі) - 30%
Економки => LED - 10%.

Після першого етапу (років 10 тому) риссю прискакала комісія "ви крадете е.е." :D
Обламались. :K

То есть экономия на освещении - 30 грн, а разница в цене лампочек - 60 на каждой... :K
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

погоджуся, але, є ще кілька переваг - дизайн, розподілення потоку, безпека, тощо

мені не подобається в них тільки спектр, бо схильний до більш червоного діапазону
так бери теплый, я себе тоже такой только беру
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Цитувати
якщо для освітлювання теплиці взимку - то одне, а як для вбиральні - та "економія" на відіб'ється роками   :)

Квартира, велика. Давно відбилася. :D
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

якщо для освітлювання теплиці взимку - то одне, а як для вбиральні - та "економія" на відіб'ється роками   :)
а ты откуда прознал про теплицу/зимний сад?  :)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)
SimSim

Дорогувато. І колір синій... (5200, оптимально 3200). :(
у мене сприймається як білий,
1350люмен, індекс кольору від 80ra,
для коридочика у 7 квадратів - з головою

а так, погоджуся, потрібно дивитися на все наочно і зупинятися на тому, що до вподоби, або по кішені
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)
SimSim

а ты откуда прознал про теплицу/зимний сад?  :)
а я з тобою майже через тин мешкаю, ага..
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)
SimSim

так бери теплый, я себе тоже такой только беру
поток менший в "тьоплому", у мене над діваном брашка, там, відповідно, тепліше стоїть
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

а я з тобою майже через тин мешкаю, ага..
Ухахахахаа
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

а я з тобою майже через тин мешкаю, ага..
(tu)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Цитувати
для коридочика у 7 квадратів - з головою

ESTARES NLS-15 15W - 15 Вт на 7 квадратів, ще й за 549 грн...

Кухня 20 м2, стелі 3.4 м - 12 - ватної практично досить. Коштувала 120 грн. ;)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)
SimSim

ESTARES NLS-15 15W - 15 Вт на 7 квадратів, ще й за 549 грн...

Кухня 20 м2, стелі 3.4 м - 12 - ватної практично досить. Коштувала 120 грн. ;)
кому що потрібне  :)
залежить від багато чого, включаючи місце встановлення..

в кімнаті 16м, стеля 3.7м, зараз висить одна 7Вт-ка у патроні, бо було відкладене рішення "на потім", та й так це "потім" пів року бовтається, теж звикли, ніби так і треба  :)

п.с. коли купляли нлс-15, він коштував дешевше ніж 500грн, не пам'ятаю остаточно,
мо, щось змінилося

Останнє редагування: 21 січня 2017 16:55:40 від SimSim
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

З останнього, що пробував - бренд "Євроламп" різних типів да потужностей (5-7-10Вт). В Епіцентрі було їх повно, 99грн за коробку з 2-х або 3-х ламповий комплект.
Жодного браку з 12шт, пів року роботи.
Взяв 4 Евролампи і 4 Максуси, невеликі, під Е14 патрон, філаментні. За 2 тижні один максус здох.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

рс.
для особо одаренных :D
экономия Только в местах постоянного освещения.
например -
для рыбок или внутренний темный межквартирный коридор. (два года светит. не сгорела...) :D
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

рс.
для особо одаренных :D
экономия Только в местах постоянного освещения.
например -
для рыбок или внутренний темный межквартирный коридор. (два года светит. не сгорела...) :D
В такому режимі також доцільно використовувати люмінесцентні лампи.
Вони дешевші зазвичай, бувають винятки.
При роботі 24/7 такі лампи майже не псуються і служать дуже довго.
Але це переважно не в квартирі.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

В такому режимі також доцільно використовувати люмінесцентні лампи.
Вони дешевші зазвичай, бувають винятки.
При роботі 24/7 такі лампи майже не псуються і служать дуже довго.
Але це переважно не в квартирі.
изучайте мат часть о сроке службы и надежности.  :D
и стройте кривую - деньхи-срок
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Дорогувато. І колір синій... (5200, оптимально 3200).

"Синій" то КТ сильно більше 6000 (хоча синевою може віддавати і дешева (з низьким CRI) лампа 4000K за рахунок піку в синій частині спектру)

Бери 3000K - буде тобі щастя

Для прикладу - колір сонця перез заходом влітку і колір лампи Electrum LED A55 8W E27 3000 PA LS-8 (A-LS-0377)




Останнє редагування: 21 січня 2017 17:17:08 від andry
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)
SimSim

Взяв 4 Евролампи і 4 Максуси, невеликі, під Е14 патрон, філаментні. За 2 тижні один максус здох.
так, є один максус досі, валяється на полиці,
було два, замерехтіли майже через місяць і не вертаються до робочого ладу ні під яким соусом,
тому розковиряв теж, щоб подивитися на конструкцію баласту - вирішив що це, вибачте "гамно", бо крім кандьору і діоду з гасячим резистором там ніц нема
поставив на марку хрест

до речі, перевага світильника (основна) - це наявність повноцінного баласту в його конструктиві, на відміну від окремої лампи,
з рештою, тому світильники й дорогі, бо сам "світлодіод" - копійки, як і пластиковий плафон, хоч і розмальований

в цьому легко переконатися, якщо у маркеті подивитися в розділ, де продають стрічки, рейки та інше принаддя для освітлення,
старт на ціну "коробочки" з притомним драйвером починається десь зі 120грн
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

изучайте мат часть о сроке службы и надежности.  :D
и стройте кривую - деньхи-срок
Одна лінійна люмінесцентна лампа світить з листопада 2013 в коридорі на 4 квартири, вимикач заклеєний ізо-стрічкою або скотчем.
Інша при вході в будинок з 1 вересня 2015, вимикач відсутній.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)
SimSim

изучайте мат часть о сроке службы и надежности.  :D
и стройте кривую - деньхи-срок
та то вже сто раз порахували, діодні, теоретично можуть працювать десятки тисяч годин без переви,
там про акваріум йшлося ще, а для нормальної, не шахрайської акви, спектр обов'язковий і лампи люмінісцентні тільки мають ефект (вони тіко в зоомагах продаються)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)
SimSim

Одна лінійна люмінесцентна лампа світить з листопада 2013 в коридорі на 4 квартири, вимикач заклеєний ізо-стрічкою або скотчем.
Інша при вході в будинок з 1 вересня 2015, вимикач відсутній.
ну, це ж тільки один показник - не основний  :)
в режимі "безперервно" люди ж не жиють, а саме включення-відключення найважчий режим для прибору,
тому й гехкають звичайні, часто-густо при клацанні тумблером, а стартери заставляють блимати люменісценки до одурі

у люменки є трохи інша відома вада - потк різко зменшується на перших місяцях використання, потім стабілізуєтся, але вже десь на 25-30 відсоткім менше за декларований рівень
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

у люменки є трохи інша відома вада - потк різко зменшується на перших місяцях використання, потім стабілізуєтся, але вже десь на 25-30 відсоткім менше за декларований рівень

Дуже швидко падає потік. Мав дві однакові газові лампи, куплені одночасно. Одна майже не використовувалася, включалася кілька разів, інша світила майже увесь час. Через 2 роки та, яка світила постійно при прямому порівннянні світила мало не вдвічі слабше. Це на око (давно було), в реальності, думаю там третина в кращому випадку (на око 20% майже не помітно, 50 - помітно)
Щодо світлодіодних, то за рік використання різницю у яскравості прилад не показує.

Останнє редагування: 21 січня 2017 17:28:37 від andry
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

еще
лэд лампы не рассеивают свет.
что будет с вашим зрением через .... лет....?
в сральник и коридор можна  :D
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)
SimSim

еще
лэд лампы не рассеивают свет.
..
ее-е..  поясни
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

"Мої" люмінесцентні мають потужність 36 та 30 ват. Втрата яскравості не так страшна в коридорах, де вони світять. Але я її не помітив, приладами не вимірював.

Що до жарівок - є така технологія. http://krainamaystriv.com/threads/23618/ Тобто діод. Постійно-включений або з шунтом у вимикачі.

Останнє редагування: 21 січня 2017 17:35:59 від com1
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

еще
лэд лампы не рассеивают свет.
что будет с вашим зрением через .... лет....?
в сральник и коридор можна  :D
якась дурня, по-моєму.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

ее-е..  поясни
все постигается на практике  :D
после ремонта... лампачки по кругу на кухне в потолке. не я дизайнер...
ну кароч. две сгорело. я вкрутил лэд возле стенки.   :facepalm:
итого. Я своим. "Я же говорил, что этого строителя надо было еще в первый день....."
на стене виден каждый неровный прыщь. ну типа лазером светишь вдоль стены  :D
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)
SimSim

"Мої" люмінесцентні мають потужність 36 та 30 ват. Втрата яскравості не так страшна в коридорах, де вони світять. Але я її не помітив, приладами не вимірював.
люменки вимруть, як масовий прилад, через деякий час,
а релігію робити з цього не варто, мабуть,
зміна технології звичайна, от і все,
принаймі, в цій галузі вже друга за короткий проміжок часу (15-20років)
і яку ми бачимо наочно: розжарювальна-люменка-діодна
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)
SimSim

все постигается на практике  :D
после ремонта... лампачки по кругу на кухне в потолке. не я дизайнер...
ну кароч. две сгорело. я вкрутил лэд возле стенки.   :facepalm:
итого. Я своим. "Я же говорил, что этого строителя надо было еще в первый день....."
на стене виден каждый неровный прыщь. ну типа лазером светишь вдоль стены  :D
ааа.. то ті про направленность речь ведешь   :)
ну, дік, конструкцию светильника предусмотреть нужно и ньюансі установки, тут ті прав  :)
я меня та кухне светильники тоже на стене, однако вібирали по типу прожекторной линейки (по три шт на светильник), они разворачиваются на оси, установил под разніми углами с направлением вверх, на натяжной потолок, вішло неплохо, с отраженнім рассеиванием
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

ааа.. то ті про направленность речь ведешь   :)
ну, дік, конструкцию светильника предусмотреть нужно и ньюансі установки, тут ті прав  :)
я меня та кухне светильники тоже на стене, однако вібирали по типу прожекторной линейки (по три шт на светильник), они разворачиваются на оси, установил под разніми углами с направлением вверх, на натяжной потолок, вішло неплохо, с отраженнім рассеиванием
да пля не в этом дело.
вкручивай лампочки поочередно в настольную лампу и делай под ними что-то точное под лупой ....
светить и освещать  - разные понятия.  :D
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)
SimSim

да пля не в этом дело.
...
бляяя... я таку херню у себя увідел после твоего копипаста...    :facepalm:
"ньюанс"!
мне стідно, простиете.. єтот нюанс..
сто раз дико раздражался, когда неправильно пишут, а тут.. расстрился короче,
пойду сто грамм бахну, что ли..
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

еще
лэд лампы не рассеивают свет.
что будет с вашим зрением через .... лет....?
в сральник и коридор можна  :D

Бред, во-первых большинство ледламп с рассеивателем, во-вторых от точечного света никто не умирал, солнце это точечный источник, смотреть на него не нужно, но люди всю жизнь смотрят на предметы освещенные им.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Бред, во-первых большинство ледламп с рассеивателем, во-вторых от точечного света никто не умирал, солнце это точечный источник, смотреть на него не нужно, но люди всю жизнь смотрят на предметы освещенные им.
3 класса? или все таки пТУ ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія