Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів "покращення" [ua] :facepalm1:

Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

Varta:

Поясніть будь ласка, для чого знову створюються вузькі місця на кільці Богдана Хмельницького?????? Права смуга автобусна,  виїзд з кільця для автівок - 1 смуга??? Скажіть будь ласка коли в нашому місці таким речам буде край??? Зручне місто



Останнє редагування: 12 червня 2021 15:59:27 від pelfor
   
Re: Львів "покращення"  :facepalm1:

там вічний затор через те що зробили смугу громадського транспорту і рух на виїзд у 2 смуги авто - євродауни вирішили зробити 1 смугу на виїзд  :facepalm1:
   
Re: Львів "покращення"  :facepalm1:

там вічний затор через те що зробили смугу громадського транспорту і рух на виїзд у 2 смуги авто - євродауни вирішили зробити 1 смугу на виїзд  :facepalm1:

в ту сторону корків ніколи не було

стояло все в сторону епіцентру
   
Re: Львів "покращення"  :facepalm1:

в ту сторону корків ніколи не було

стояло все в сторону епіцентру

там затор - а не корок  :facepalm1: проїдь після 15 з міста побачиш що рух у 3 смуги ідуть навіть по смугах для ГТ час до часу там моя нова поліція касу піднімає і виконує план  :facepalm1:
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

Жовті завжди забиті на виїзд в межах від 15 до 21 а з 8 до 15 помірний рух
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

Жовті завжди забиті на виїзд в межах від 15 до 21 а з 8 до 15 помірний рух


жовті можуть бути забиті хіба після Мазепи, в тій частині де на віїзд їдуть як з стортони Епіцентру, так і ті шо з Мазепи

я ніколи на тому кільці не бачив заторів, вони починались після Сільпа уже
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

жовті можуть бути забиті хіба після Мазепи, в тій частині де на віїзд їдуть як з стортони Епіцентру, так і ті шо з Мазепи

я ніколи на тому кільці не бачив заторів, вони починались після Сільпа уже

А ти там буваєш хоча б ? подивись хоча б на гугл трафік. Там до епіцентру забито навіть у вихідних. А в робочі додаються ще трафік з Пластової :facepalm1:
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

А ти там буваєш хоча б ? подивись хоча б на гугл трафік. Там до епіцентру забито навіть у вихідних. А в робочі додаються ще трафік з Пластової :facepalm1:

то шо ти показав -це від епіцентру, і саме та була нормально проїздна

так буваю інколи :gigi:
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

ось тобі трафік з гуглмапсу  :facepalm1:


   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

то шо ти показав -це від епіцентру, і саме та була нормально проїздна

так буваю інколи :gigi:

Бачу навіть картою не вмієш користуватися
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

Бачу навіть картою не вмієш користуватися

я то в мію, ту дорогу з полосами ГТ шо ти показав вона йде ВІД епуцентру, а не ДО

і навіть гуглтрафік не видає там червоне стояння  :facepalm1:
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

я то в мію, ту дорогу з полосами ГТ шо ти показав вона йде ВІД епуцентру, а не ДО

Саме це я намалював і саме нею їздять при 3 смугах а тепер 2 смуги тупі єврооптимісти вирішили зробити при виїзді з кільця
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

я то в мію, ту дорогу з полосами ГТ шо ти показав вона йде ВІД епуцентру, а не ДО

і навіть гуглтрафік не видає там червоне стояння  :facepalm1:

Прекрасно тепер ще закрили виїзд тупі європрагматики
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

А рішення про смугу громадського транспорту на стрийській приймав якийсь фрілансер-урбанізд в Дніпрі. Який у Львові навіть жодного разу не був.  (tu)
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

Підтверджую, мегадовбоєбізм
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

вибрали-смокчіть!  :K
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

А рішення про смугу громадського транспорту на стрийській приймав якийсь фрілансер-урбанізд в Дніпрі. Який у Львові навіть жодного разу не був.  (tu)

Так для вас же стараються, роблять все щоб ГТ зручний був.
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

проїзд тре зробити платний через центр, нєхуй шастать, а то заїпали ґутцули шо думають, плять, як пересів з брички на евробляху то давай йому хайвей будуй у середньовічному місті, бо дупу сі хоче возити, а не злипни сі  :K
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

Ось цей трафік точно не через смугу громадського а через пішоходів в основному поруч АС та базар і епіцентр
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

Ось цей трафік точно не через смугу громадського а через пішоходів в основному поруч АС та базар і епіцентр

 :facepalm1:

це нічого що найскладніше і найбільший пішоходу потік там де не було затору  :facepalm1:
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

проїзд тре зробити платний через центр, (x) шастать, а то заїпали ґутцули шо думають, плять, як пересів з брички на евробляху то давай йому хайвей будуй у середньовічному місті, бо дупу сі хоче возити, а не злипни сі  :K

Це майже виїзд із Львова  :facepalm1: і це рішення що ускладнює не в'їзд а виїзд із ЛЬвова
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

 [ua]
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

Перлина Європи. З кожним роком все красивіше.
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

Задрали вже нити про "звуження".
Скільки років одне і те ж
   
Re: Львів "покращення"  [ua]  :facepalm1:

Задрали вже нити про "звуження".
Скільки років одне і те ж

Деградація... Вона не одразу настає
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія