Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Антіфуфловакцинє питання??

Re: Антіфуфловакцинє питання??

от геппатитов сколь нибудь действующую фарму исскали десятилетиями

Гепатит А - лікується фізрозчином - організм постійно миють від білірубіну та продуктів розпаду. Десь 2 неділі
Гепатит Б - лікується противірусними + фізрозчином  десь за 21- 42 дні. І якщо не слідкуєш за їжею - буде ціроз.
Гепатит С - лікується бо вируси уже приходять в благодатне середовище . А препарати вбивають вируси були знайдені за півроку - тощо вони майже хіміотерапія то саме тому що вчені рукодупі але знайшли їх за 4 місяця..

Не бажаєте захворіти на В і С ведіть здоровий образ життя і обов'язково не хавайте їжу з посилювачами смаку чи замінниками смаку ..


ЗИ Дітки це особливе і вони за 14 років тільки вчать свій імунітет.


   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

в 10 разів

Тобто фівті фівті...
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Тому що ідея теперішньої 'вакцинації' не має нічого спільного власне з вакцинацією.

Глобалістам кортить:

а) зменьшити популяцію,
б) зрубати на цьому бабла,
в) отримати тотальний контроль над тілами заради своїх їбанутих трансгуманістичних екпериментів.

А) навіщо?.
Б) навіщо якщо все бабло і так їх?
В) невпевнений

Моє пояснення - два роки 30% часу саме ковід основна тема розмов і страхів -  є чим зайняти..
Людство

Саме тому що пожраль/посраль. Красиво провів час вже неактуальне..  по іншому "суспільство споживачів" себе із жило.

Нема самої ідеї і нема форми правління крім рабовладельчества (як ви його назвете то інше : демократія без вибору, диктатура чи ще якось,)
Чи капіталізм, комунізм соціалізм чи феодалізм - ні чого не змінює..
Це видимість свободи ..

Зи. Червоне світло..
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??
Xad

Деякі роблять вигляд що роблять, навіть називали їх ліками від ковіду. Але тут така справа - вони не працюють і не допомагають.

Як і від вірусу грипу немає ліків з доведеною ефективністю крім вакцинації. Захист у вакцин від грипу менший від ковідних і люди з груп ризику намагаються зробити вакцинацію перед сезоном захворюваності (коли робили собі вакцинацію, досить багато людей літнього віку також проходили її). Я не бачу чим ковід має відрізнятися від цього, тим паче що тут взагалі держава дає змогу все це зробити безкоштовно і зручно. Бо туж вакцинацію від грипу роблять за свій кошт.

Сам з дружиною вакцинувався в кінці літа. Раніше не хотів, щоб була змога це зробити тому, кому це більш необхідно. Тим більше якщо у вас немає довіри до нових вакцин, то є той же короновак, який така ж інактивована вакцина як і проти грипу. Якою 1-2 міільйони людей в Україні кожен рік щеплюється і страшних історій щось ніде не чутно.
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Чому не роблять ліки від ковіду - саме ліки, противірусні.. чи спрей чи ще щось..
Чому саме вакцина?

Дайте ваксери вперед поясніть тупому.. :-)o

Два роки пройшло.. навіть проти гепатиту с ліки знайшли за 4 місяця ..
А тут вакцина вакцина вакцина..
 :-)o

Ну то зроби. Раз це так просто.
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Тобто фівті фівті...
математик! :facepalm:
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Деякі роблять вигляд що роблять, навіть називали їх ліками від ковіду. Але тут така справа - вони не працюють і не допомагають.

Як і від вірусу грипу немає ліків з доведеною ефективністю крім вакцинації. Захист у вакцин від грипу менший від ковідних і люди з груп ризику намагаються зробити вакцинацію перед сезоном захворюваності (коли робили собі вакцинацію, досить багато людей літнього віку також проходили її). Я не бачу чим ковід має відрізнятися від цього, тим паче що тут взагалі держава дає змогу все це зробити безкоштовно і зручно. Бо туж вакцинацію від грипу роблять за свій кошт.

Сам з дружиною вакцинувався в кінці літа. Раніше не хотів, щоб була змога це зробити тому, кому це більш необхідно. Тим більше якщо у вас немає довіри до нових вакцин, то є той же короновак, який така ж інактивована вакцина як і проти грипу. Якою 1-2 міільйони людей в Україні кожен рік щеплюється і страшних історій щось ніде не чутно.

А коли пальчик поріжемо то це величезна проблема ...
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

А) навіщо?.

Заради Матінки Землі, екології та карбонової благодаті.

Б) навіщо якщо все бабло і так їх?

Ну як, псам-розробникам (Фаучі, Дачак, Шінґлі, пфайзерам і тп) треба ж щоби щось перепало.

В) невпевнений

В чому не впевнений? Подивися що робиться в світі (Автралія наприклад), подивися з якої нарваністю вони рвуцця до тіла кожного... шо не ясно?
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??



Не бажаєте захворіти на В і С ведіть здоровий образ життя і обов'язково не хавайте їжу з посилювачами смаку чи замінниками смаку ..



:facepalm1:
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

препарати вбивають вируси були знайдені за півроку - тощо вони майже хіміотерапія то саме тому що вчені рукодупі але знайшли їх за 4 місяця..
вроде и пишите на понятном языке, но понять ни хрена не возможно.
Гепатит С открыли в 1989
Эффективная терапия была открыта 10 лет назад
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Не бажаєте захворіти на В і С ведіть здоровий образ життя і обов'язково не хавайте їжу з посилювачами смаку чи замінниками смаку ..
полная каша в голове.
Заражаются исключительно через кровь и ранки в слизистых.
Секс (особенно анальный), переливания, мед. манипуляции, шприцовая наркота
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

вроде и пишите на понятном языке, но понять ни хрена не возможно.
Гепатит С открыли в 1989
Эффективная терапия была открыта 10 лет назад

Протокол розробили

Для лікування лімфоми використовуються препарати яки знайшли у 78 році ..  але тоді виживало 7 % а зараз 80%


Протокол ...


   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

полная каша в голове.
Заражаются исключительно через кровь и ранки в слизистых.
Секс (особенно анальный), переливания, мед. манипуляции, шприцовая наркота

Кровь?
Коли студентом був - девушка була  трахався з нею без преза - хворіла на В як виявилось - і дуже давно.. чого в мене немає?
Бо також був донором - а там завжди перевіряють і на В і на віл.. потім на С стали . І навіть. на D..


   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

ТС, ти тут тролиш, чи серйозно?
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Коли студентом був - девушка була  трахався з нею без преза - хворіла на В як виявилось - і дуже давно.. чого в мене немає?
Йди ще зі спідозницею потрахайся без гондону, може також нічо не буде )))
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

ТС, ти тут тролиш, чи серйозно?

2 в одну..
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Йди ще зі спідозницею потрахайся без гондону, може також нічо не буде )))
І таке було ...
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Кровь?
Коли студентом був - девушка була  трахався з нею без преза - хворіла на В як виявилось - і дуже давно.. чого в мене немає?
Бо також був донором - а там завжди перевіряють і на В і на віл.. потім на С стали . І навіть. на D..
Вероятность заражения половым путем при незащищенном половом контакте с человеком, инфицированным вирусом гепатита С составляет 3-5%.
Для Б - несколько выше. но не более 10%
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

ТС, ти тут тролиш, чи серйозно?
на фупі повно безмізких особин
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

математик! :facepalm:

Угу.. 
А ти бачу всьому віриш що на паркані намальоване..
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

на фупі повно безмізких особин

Такий самокритичной оцінки від тебе не очікував..
Так тримати - може і перестанеш постійно в дитинство впадати.
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Вероятность заражения половым путем при незащищенном половом контакте с человеком, инфицированным вирусом гепатита С составляет 3-5%.
Для Б - несколько выше. но не более 10%

Два роки яки там шанси?
І майже чотири місяця з віл інфікований..
Трахатися в кондомі теж саме що через стінку радіо слухати.. так більш зрозуміло?
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Протокол розробили

Для лікування лімфоми використовуються препарати яки знайшли у 78 році ..  але тоді виживало 7 % а зараз 80%


Протокол ...
Хрен знает что вы пишите. какой протокол? какие 6 месяцев
После открытия геп. С лечили больше 20 лет исключительно интерферонами - малоэффективно и с жуткой побочкой.
Современная эффективная (но ооочень дорогая) терапия появилась после 2010 г.
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Такий самокритичной оцінки від тебе не очікував..
Так тримати - може і перестанеш постійно в дитинство впадати.
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Два роки яки там шанси?
І майже чотири місяця з віл інфікований..
Трахатися в кондомі теж саме що через стінку радіо слухати.. так більш зрозуміло?
шо зрозуміло? какое мне дело с кем вы там трахались
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

І ще дописувач..

Чому таки шанси захворіти 3-5 і 10..відсотків .. від такої страшної хвороби .. і яки шанси хвороби як вируси вижити в стооь жестокому світі?.  При такому низькому відсотку :-)o

Може все ж будемо шукати причину в іншому ?
Це так ..  для роздумів.
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

шо зрозуміло? какое мне дело с кем вы там трахались

Ну ви ж шанси рахували ?
Ось костуша послухайте він теж прекрасно шанси рахує..

Чи мог я після 100-го статевого акту захворіти на В чи мог я після 59 актів з віл інфікованою захворіти на віл - якщо трахався акі кролик і без гандона.
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Показати зображення...

Вово дитятко..  саме про те..

Считай свої шанси.
.
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Два роки яки там шанси?
І майже чотири місяця з віл інфікований..
Трахатися в кондомі теж саме що через стінку радіо слухати.. так більш зрозуміло?
ті ж самі - 3-5%

гепа вроді ваще передається тіки через кров, тобто через ранки там всякі чи шо.


ps
знаю одну снідом хвору, то пиляється без презів аж гай шумить, і казала шо нічо. Вона на учоті і якісь таблетки вживає, каже шо можна вважати шо вона здорова і не заразна. Хз, в общем.

pps
а і ще про одну розказували, дівчина, у неї йопарь хворий снідом, якось теж іпуться, вона дитину від нього родила, але не заразилась :S
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Ну ви ж шанси рахували ?
Ось костуша послухайте він теж прекрасно шанси рахує..

Чи мог я після 100-го статевого акту захворіти на В чи мог я після 59 актів з віл інфікованою захворіти на віл - якщо трахався акі кролик і без гандона.
а может у вас генетическая мутация CCR5-Δ32 и вы вообще не восприимчивы к спиду
а может у вас латентная формв гепатита Б. ждет своего часа
а може вы врете просто
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Заради Матінки Землі, екології та карбонової благодаті.

Ну як, псам-розробникам (Фаучі, Дачак, Шінґлі, пфайзерам і тп) треба ж щоби щось перепало.

В чому не впевнений? Подивися що робиться в світі (Автралія наприклад), подивися з якої нарваністю вони рвуцця до тіла кожного... шо не ясно?

А) матинка земля навіть цього не помічає.. людство саме себе скорійше вбьє - стадний інстинкт - всій отарою/табуном   в безодню за якимось наляканим ідіотом.
Б)  навіщо? Бабло це паяльник, молоток - це інструмент - ціну має не інструмент - ціну і значну має  то що роблять за допомогою цього інструмента.
Тому навіщо комусь купа молотків  - якщо вистачає 3-4 різновиду?
В) може поймете - закручують гайки там де родичам були бунтари та катаржники.. як і ким була населена Австралія (і Канада до речі також) почитайте...
Ми дивимось на світ так як нас навчили або отримали знання (особистий опит) а хто нас першим вчить і чию поведінку ми копіруемо?
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

а может у вас генетическая мутация CCR5-Δ32 и вы вообще не восприимчивы к спиду
а может у вас латентная формв гепатита Б. ждет своего часа
а може вы врете просто

1,2 - в мене є пояснення більш просте .. всі проблеми в голові.. всі болячки від нервів або з голови ( також комок  нервів)
Не вигадуємо проблем і вони відсутні..
Маєте страхи - вони обов'язково появляться у вашому житті - саме для того щоб ви їх позбавились..

3. Не збираюсь вам щось доказувати - не бачу в цьому смислу.  І вірити мені чи ні - то є ваша проблема а не моя..

   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

тому що якшо признати шо я ліки або альтернатива вакцинам тоді не можна використовувати їх якшо вони не пройшли всі стадії дослідження та не були ніде реєстрованими 
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

всі болячки від нервів або з голови
єбанат
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

якшо вони не пройшли всі стадії дослідження
скільки цих стадій існує?
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

ті ж самі - 3-5%

гепа вроді ваще передається тіки через кров, тобто через ранки там всякі чи шо.


ps
знаю одну снідом хвору, то пиляється без презів аж гай шумить, і казала шо нічо. Вона на учоті і якісь таблетки вживає, каже шо можна вважати шо вона здорова і не заразна. Хз, в общем.

pps
а і ще про одну розказували, дівчина, у неї йопарь хворий снідом, якось теж іпуться, вона дитину від нього родила, але не заразилась :S

Ось в тому і воно...
Немає страху - немає балячки..
Немає страху висоти - вмію пригати з парашуту і керувати літаком.
Не має страху води вмію плавати .
І т.д.
Дивно ? Але мене - моє життя в цьому переконує.
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

єбанат

Ню ти головне не плач .. витягне з попи пальчик ...і обов'язково витри шмарклі.

І не всрись від страху.. ти ж вже проштампований  тобто вакцинований і шанси в тебе 50)50 ой.. 1:10..

Останнє редагування: 26 вересня 2021 00:21:02 від Аeternitas
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

скільки цих стадій існує?


Ібоніт ... :-)o

В десять разів .. ібоніт..
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Ібоніт ... :-)o

В десять разів
це не стадії, єбанат
   
Re: Антіфуфловакцинє питання??

Ось в тому і воно...
Немає страху - немає балячки..
Немає страху висоти - вмію пригати з парашуту і керувати літаком.
Не має страху води вмію плавати .
І т.д.
Дивно ? Але мене - моє життя в цьому переконує.
та тьотка шо хвора снідом, вона теж не мала страху, але мужиньок її заразив. Шо цікаво, зачала дитину від уже хворого на снід, а дитина здорова.


ps
ті, хто боїться цієї фуєти, заражаються менше. Тупо тому шо бояться іпстися з ким попало :D


pps
у мене була одна, коли взнав шо її бивший йопарь любитель ширнутися (причому не вакциною), зразу  ж попрощався і побіг провірятися на снід, бо ну його нафуй. :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія