Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

героїзація невдахи Бандери як пропагування невдахства і недолугості в українців [ua]

Минуточку!
Бандера развалил СССР!

Любого кацапа при упоминании Степана Бандеры перекашивает сразу, независимо даже от контекста.

Они впадают в истерику и начинают брызгать слюной. Потому что с нацизмом они воевали за счет граждан третьих стран - Украины, Белоруси, Средней Азии, Тувы, Закавказья... 4 года.

А с УПА они воевали сами 10 лет. И хрен чего добились. Почему УПА пошла на соглашение с Хрущевым в 1955-56 знаете сами...

Но все равно УПА - победители, а СССР здох.



   
Тут є ще один момент. Спробуйте ментальний експеримент.

Порівняйте сучасний стан "республік СРСР" із сучасним станом Австрії, Японії, Німеччини, Італїї...

Спробуйте за наслідками порівняння визначити "переможця" у другій світовій. Отож. :(

А герої вони були з обох боків :( Не визнавати очевидного героїзму багатьох вояків тогож вермахту то якось не по людськи. :(

https://youtu.be/S3AZVNeHmJM
=======================

Таки Турчинов правий відносно тебе. :X
   
Порівняйте сучасний стан "республік СРСР" із сучасним станом Австрії, Японії, Німеччини, Італїї...
А причому тут це? З часів ДСВ пройшло вже більше 70 років. Зараз це далека історія.
А от на момент голодомору 1946-1947 не пройшло і двох років. Голодом морили власне самих "переможців".
   
не треба вигадок. ніякої окремої війни УПА після закінчення другої світової не було

жодних хоча би середнього масштабу бойових дій.
УПА після війни це була діяльність людей, які хотіли уникнути покарання з боку переможців. просто вижити.

тому все звелось до переховування і безглуздого дрібного терору.
   
А причому тут це? З часів ДСВ пройшло вже більше 70 років. Зараз це далека історія.
А от на момент голодомору 1946-1947 не пройшло і двох років. Голодом морили власне самих "переможців".


ну а як морили?
продразвьорстки не було. на відміну від 33-го це був цілком природній голод а не голодомор
   
Любого кацапа при упоминании Степана Бандеры перекашивает сразу, независимо даже от контекста.

Они впадают в истерику и начинают брызгать слюной. Потому что с нацизмом они воевали за счет граждан третьих стран - Украины, Белоруси, Средней Азии, Тувы, Закавказья... 4 года.

А с УПА они воевали сами 10 лет. И хрен чего добились. Почему УПА пошла на соглашение с Хрущевым в 1955-56 знаете сами...

Но все равно УПА - победители, а СССР здох.

https://youtu.be/eg1ZyydAAag
==================
"Проведемо ментальний експеримент" ;)
УПА перемогло, але Україна найбідніша країна Європи. :facepalm1:
Про яку ти тоді перемогу, Серьоня?
   
не треба вигадок. ніякої окремої війни УПА після закінчення другої світової не було

жодних хоча би середнього масштабу бойових дій.
УПА після війни це була діяльність людей, які хотіли уникнути покарання з боку переможців. просто вижити.

тому все звелось до переховування і безглуздого дрібного терору.

ух ти...
   
До речі, тут Аеліт може згадати падіння населення України і після незалежності. Але відсоток етнічних українців  серед населення України після цього лише виріс, а відсоток етнічних кацапів значно впав.
А після голодоморів 1932-1933 та 1946-1947 відсоток етнічних українців падав, а відсоток етнічних кацапів - зростав.
   
=======================

Таки Турчинов правий відносно тебе. :X

Т.е. немцы не гибли и не воевали? Я таки прав насчет Турча, значит...

Никто военных преступлений не оправдывает.

Но утверждать, что военных преступлений не было со стороны Британии, СССР или США - признак идиотизма.

Те же ковровые бомбежки городских кварталов - или вы "Бойню №5" не читали.

Кстати, эти бомбежки только озлобили население и в итоге затянули сопротивление нацистов.
   
продразвьорстки не було. на відміну від 33-го це був цілком природній голод а не голодомор
Чомусь найбільший голод був і в 1932-1933, і в 1946-1947 на плодючих чорноземах,де мешкали українці. А от на бідному Нечорнозем"ї,де мешкали етнічні кацапи,такого голоду не було.
   
До речі, тут Аеліт може згадати падіння населення України і після незалежності. Але відсоток етнічних українців  серед населення України після цього лише виріс, а відсоток етнічних кацапів значно впав.
А після голодоморів 1932-1933 та 1946-1947 відсоток етнічних українців падав, а відсоток етнічних кацапів - зростав.


хех...  при СССР Україна була друга за привабливістю (після прибалтики) щоб осісти, наприклад, для військових. Була індустріалізація і переселення. Українці їхали на нафтопромисли в Сибір, кацапи їхали Донбас розбудовувати. Була міграція.

Зараз в Україну навіть сирійців не заманиш нічим, навіть багато азерів і вірмен виїхали із України. я не кажу там про євреїв, греківабо німців. тому в умовах масової еміграції звичайно питома доля українців росте. Ну і відвалився крим із Донбасом, звичайно расову чистоту різко підняло.
   
Т.е. немцы не гибли и не воевали? Я таки прав насчет Турча, значит...

Никто военных преступлений не оправдывает.

Ти виправдовуєш:

А герої вони були з обох боків :( Не визнавати очевидного героїзму багатьох вояків тогож вермахту то якось не по людськи. :(
==============================================


Но утверждать, что военных преступлений не было со стороны Британии, СССР или США - признак идиотизма.

 (tu)

Те же ковровые бомбежки городских кварталов - или вы "Бойню №5" не читали.

Кстати, эти бомбежки только озлобили население и в итоге затянули сопротивление нацистов.
===
Я ніколи  не виправдовував коврових бомбардувань мирного населення та атомних бомбардувань Японії, ти мене з кимось сплутав, це такі як ви зазвичай шукали цьому виправдання і завжди його знаходили.
Так що не за адресою, вибач.
==============
Точно так же, як ядерні бомби на Хіросіму і Нагасакі  ніфіга не дали і довелося йти на поклон до СРСР
щоб допоміг гарматним мясом, бо самим не хотілося вмирати...
   
Чомусь найбільший голод був і в 1932-1933, і в 1946-1947 на плодючих чорноземах,де мешкали українці. А от на бідному Нечорнозем"ї,де мешкали етнічні кацапи,такого голоду не було.
[/color]
===================

 :facepalm1:
Давай підтвердження.
   
Чомусь найбільший голод був і в 1932-1933, і в 1946-1947 на плодючих чорноземах,де мешкали українці. А от на бідному Нечорнозем"ї,де мешкали етнічні кацапи,такого голоду не було.


післявоєнний голод не по всій Україні був
Більше всіх через посуху постраждала українська таврія і сусідня Молдова.
посуха була рекордна за дуже багато років, а в колгоспах після війни ні техніки, ні худоби, ні мужиків.
   
до речі, після тієї посухи і прийняли плани меліорації півдня України, завдяки яким про подібні посухи забули на довгі роки, а тепер схоже доведеться згадати
   
не треба вигадок. ніякої окремої війни УПА після закінчення другої світової не було

жодних хоча би середнього масштабу бойових дій.
УПА після війни це була діяльність людей, які хотіли уникнути покарання з боку переможців. просто вижити.

тому все звелось до переховування і безглуздого дрібного терору.

ну для тебе очевидно що воно було безглуздим
тільки заважало завезеним труженікам освоювать території
   
хех...  при СССР Україна була друга за привабливістю (після прибалтики) щоб осісти, наприклад, для військових. Була індустріалізація і переселення. Українці їхали на нафтопромисли в Сибір, кацапи їхали Донбас розбудовувати. Була міграція.


це називається не міграція, а колонізація
тут абсолютно нема за чим сумувати

для дурачків я поясню
міграція - це коли у тебе незалежна держава і ти встановлюєш кого пускати а кого не пускати
а коли тобі кажуть із москви - то це не міграція,
це тільки в твоїй головці ці два поняття змішуються чомусь, а взагалі-то це абсолютно різні речі



Останнє редагування: 2 червня 2020 03:17:08 від рино
   
ну для тебе очевидно що воно було безглуздим
тільки заважало завезеним труженікам освоювать території


не завезеним теж заважало
ну підірвали електростанцію, спалили сільраду, пограбували склад... із часом це все відвертає від такої боротьби мирне населення
так само як багато  мирного населення ненавиіло партизан за їхні методи
   
це називається не міграція, а колонізація
тут абсолютно нема за чим сумувати

для дурачків я поясню
міграція - це коли у тебе незалежна держава і ти встановлюєш кого пускати а кого не пускати
а коли тобі кажуть із москви - то це не міграція,
це тільки в твоїй головці ці два поняття змішуються чомусь, а взагалі-то це абсолютно різні речі


ну да, це із Москви наказали франківським нафтовикам масово їхати в Сібірь за баблом  :laugh:
   
А причому тут це? З часів ДСВ пройшло вже більше 70 років. Зараз це далека історія.

Ну так, голод 46го ще моя теща дуже добре пам"ятає - ледь вижила... Її з Трахтемирова до Кагарлика забрав якийсь далекий родич - чиновник і годував   Влаштувати голод у Кагарлицькому районі в принципі неможливо, тількі якщо то мати за мету... :(

Слава, бля, ВКП(б)...  (td)

А стосовно "далекої історії" - далека вона буде за 200 років. А поки люди історію Букринського плацдарму і придурка Жукова, що влаштував ту безглузду бійню, ДУЖЕ ДОБРЕ пам"ятають.

Різниця в тому, що у Німеччині люди усвідомили ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ДІДІВ відповідальність за злочини влади у 30-40х роках.

У РФ (так звана кацапія) - злочинів своїх керманичей та свою/батьків/дідів ПЕРСОНАЛЬНУ відповідальність за ті злочини ніхто не визнав.

Навпаки, вони там чимось пишаються  (td) Певно - концтаборами та невибірковими голдоморами.

Є різниця.

Але комуняцька пропаганда - то страшна сила, просто мало хто розуміє це зараз, а треба.

Мій прадід, Гапеєв М.Н., народився 1887 року а помер у 1988, у віці 101 рік, відповідно. У другій світовій він участі не брав, бо просидів з 1938 по 1956 у концтаборі.

Уявляете собі 18 років життя навіть не на зоні - там не було таких побутових умов.

І після цього він казав, що радяньска влада - це круто, і треба її захищати.

Як звільнився, власноруч побудував будинок - де зараз вулиця Драгоманова. Ну, пожив тим трохи.

Поки його із прабабкою не викинули на 9 поверх на вул Російську, кут із трамвайною колією. Прабаця тго не витримала, а він дожив до 1988 року без змоги вийти на вулицю, бо 90% часу той радянський ліфт не працював :(

Але...

І у 1988 році, у квітні, а я тоді служив в РА (86-88)  він надіслав мені листа, що радяньска влада - це круто, і треба її захищати.

А служив я у Латвіїї і мені було соромно бути окупантом, реально. Я там у Вайнеде Ліпайського району реально виступав на зборах націоналістів, ну ще там Літувос Рітос з сусідної Литви читали вголос (Вайнеде то на кордоні з Литвою)

І я тоді не розумів сенсу тих слів.

А зараз розумію. І не горжуся/пишаюсь - а щиро засуджую ту позицію... І мені соромно, так, що з людини зробили раба. І він на це погодився.

А у 1980 мій дід (а хто читає форум, знає, кім він був на той час) мені казав - система абсолютно дебільна, але до неї можна пристосуватись... :(

Мене на поточний момент тішить, що незалежна Українська держава існує.

То, що за неї реально соромно - ну так, то моя громадянська відповідальність :(

Але отого багаторічного вже скиглення ТС я не розумію (тим більше, що колись знайомі особисто і гуляли Хрещатиком)

Ну не розумію и все... Чи людина на контракті, чи якась психодеформація.

Ну ніхто ж не тримає... Чого ти тут якщо так все неправильно??? :(

У світі є відень, париж і лондин, або пєнза ... :( 

 
 
   
ну да, це із Москви наказали франківським нафтовикам масово їхати в Сібірь за баблом  :laugh:

Так, коли відкачали до Москви Дашаву та Прикарпаття  (td)
   
не завезеним теж заважало
ну підірвали електростанцію, спалили сільраду, пограбували склад... із часом це все відвертає від такої боротьби мирне населення
так само як багато  мирного населення ненавиіло партизан за їхні методи

ну бачиш, народ значить розсудить
от і треба спитати у місцевого населення про УПА,
а не у завезених труженіків
   
ну да, це із Москви наказали франківським нафтовикам масово їхати в Сібірь за баблом  :laugh:


не треба про франківських нафтовиків розказувать
ти тут розкзазуєш всім, як було класно коли в Україну завозили коцапів, і розказуєш що це міграція, а от тепер не заманиш нікого

ще раз для дурачків
міграція - це коли у тебе незалежна держава і ти встановлюєш кого пускати а кого не пускати
коли у тебе незалежної держави немає, а імперія прямо зацікавлена розселити коцапів по всій території, щоб змінити національний склад населення - це не міграція
це колонізація
   
у місцевого населення про УПА

Чудово все місцеве населення розуміє

   
===
Я ніколи  не виправдовував коврових бомбардувань мирного населення та атомних бомбардувань Японії, ти мене з кимось сплутав, це такі як ви зазвичай шукали цьому виправдання і завжди його знаходили.
Так що не за адресою, вибач.
==============
Точно так же, як ядерні бомби на Хіросіму і Нагасакі  ніфіга не дали і довелося йти на поклон до СРСР
щоб допоміг гарматним мясом, бо самим не хотілося вмирати...
Невеличке пояснення дла ватнанчика: Японія здалась 14 серпня, через кілька днів після другого бомбардування.
Сталіна загнали в ту війну щоб хоч трохи відробив те що йому за чотири роки дали безплатно.
Ну і навоював він звичайно багато якщо почали війну другого серпня а Японія капітулювала 14-го, : )))))
Якби не ядерне бомбардування то поклали б сотні тисяч як своіх так і японців плюс знищення цивільноі іфраструктури.
Ти думаеш що Сталін чи Гітлер хоч хвилину думали б чи застосувати ядерну зброю якби вони іі мали?
   
Ну не розумію и все... Чи людина на контракті, чи якась психодеформація.

Краще не скажеш. Можна закривати тему

Як я писав вище, граний вгодований троль. Або служба, або психдеформація.

Будем продовжувати годувати?
   
Краще не скажеш. Можна закривати тему

Як я писав вище, граний вгодований троль. Або служба, або психдеформація.

Будем продовжувати годувати?

Та ні, ну його
   
 :facepalm: как верно напророчил один вошть времен атольфа хитлера "если понадобится, я истреблю 73 % the украинцев, зато 25 %  будет чистая, как стакан родниковой воды".  X(
   
:facepalm: как верно напророчил один вошть времен атольфа хитлера "если понадобится, я истреблю 73 % the украинцев, зато 25 %  будет чистая, как стакан родниковой воды".  X(

коцапе, це він тобі особисто на вушко напророчіл?
чи може це тобі на партсобранії переказали інші завезені коцапи?
   
ну а як морили?
продразвьорстки не було. на відміну від 33-го це був цілком природній голод а не голодомор
угу, за німців голоду не було, а тут бабах, і "природній голод" два роки.
на Хмельниччині ніякої посухи не було. просто "странє нужен бил хлєб", "послє вайни бистро наращівать патенціал". під каток знов українські селяни попали.
правда вже не було так жорстоко як в 32-33рр, бо на меті голодомора не було. просто мета була побільше корма витиснути, і звичайно з безоплатною працею.
   
у нас є иру герої - на яких рівняння буде конкурентним і продуктивним. 
Ошибка и твоя и всех остальных адептов теории "народ не тот попался" очень простая: поиск сугубо материалистической проблемы в идеалистической плоскости.
Доля з/п в себестоимости украинского продукта 6-12%, а в ЕС - 60-70%.
Если выполнил работу на 1000€, то в ЕС получишь 700, а в Украине 120. Это и диктует отношение.
   
:facepalm: как верно напророчил один вошть времен атольфа хитлера "если понадобится, я истреблю 73 % the украинцев, зато 25 %  будет чистая, как стакан родниковой воды".  X(

Пора наконец пить чистую воду.
   
ну бачиш, народ значить розсудить
от і треба спитати у місцевого населення про УПА,
а не у завезених труженіків


виходить по Жукова треба питати у місцевого населення у Харкові а не у завезених із Галичини комісарів?   8-)
сепаратизмом попахує

Останнє редагування: 2 червня 2020 10:06:09 від OldBoy
   
Ошибка и твоя и всех остальных адептов теории "народ не тот попался" очень простая: поиск сугубо материалистической проблемы в идеалистической плоскости.
Доля з/п в себестоимости украинского продукта 6-12%, а в ЕС - 60-70%.
Если выполнил работу на 1000€, то в ЕС получишь 700, а в Украине 120. Это и диктует отношение.


ну так для цього продуктивність праці має бути вища в рази
для цього треба випускати продукцію із високою доданою вартістю.  високотехнологічне виробництво.

а Україна випускає пшеницю, рапс, соняшник, чушки і сляби із арматурою
   
ну так для цього продуктивність праці має бути вища в рази
:lol:
Ну конечно, эффективность труда украинской кассирши в шесть раз ниже немецкой.
А чудо происхрдит на границе, при пересечении оной неэффективный украинский работник вдруг становится в 6 раз эффективней   :lol:
С эффективностью все ок. Просто кто-то не может отказаться от двух ведер икры в день и принципа "нацарювать 100 грн и сбежать".
   
:lol:
Ну конечно, эффективность труда украинской кассирши в шесть раз ниже немецкой.
А чудо происхрдит на границе, при пересечении оной неэффективный украинский работник вдруг становится в 6 раз эффективней   :lol:
С эффективностью все ок. Просто кто-то не может отказаться от двух ведер икры в день и принципа "нацарювать 100 грн и сбежать".

додану вартість не касири створюють, а передовсім експортні галузі.
металурги і хлібороби. А потім це все перерозподіляється між касирами, вчителями, лікарями, баріста і піцайолами
   
бандера це лакмусовий папірець. але не українця чи росіянина.
а  олігофрена. лиш олігофрени на нього реагують . є реакція на бандеру ( як манту) отже олігофрен \упоротий
То твою реакцію й видно. Не бачу щоб хто притомний ні з того ні з сього про Бандеру зараз гілку починав.
   
терор не в центральній Україні а на ЗУ
але ставлення загалом було таке, що країна прийшла з війни, почали відновлювати і відбудовувати, і на фоні цього то убивства, то теракти на Галичині
широкий резонанс, зокрема, мали убивства учителів
..і масові розп'яття невинних хлопчиків. А чому саме вчителів, а не "стрибків" та нквдистів? Дідів шкода?
   
..і масові розп'яття невинних хлопчиків. А чому саме вчителів, а не "стрибків" та нквдистів? Дідів шкода?


можна звичайно пробувати гигикати і робити вигляд, що цього не було
перетворити "волинську різанину" на веселий мемчик із репертуару Царьова, і погромів не було, і СС не справжня, і учителів не убивали

але це буде тільки підтвердженням тези про одіннарот

кто бля, чо бля, докажи. ми ні в чом нє віновати, нас врагі оболгалі
   
можна звичайно пробувати гигикати і робити вигляд, що цього не було
перетворити "волинську різанину" на веселий мемчик із репертуару Царьова, і погромів не було, і СС не справжня, і учителів не убивали

але це буде тільки підтвердженням тези про одіннарот

кто бля, чо бля, докажи. ми ні в чом нє віновати, нас врагі оболгалі
А при чому волинська трагедія та СС до особи Бандери? Про якого ти гілку почав. Ти ще про Івана Дем'янюка згадай і Хатинь.

Останнє редагування: 2 червня 2020 11:28:27 від Cталкер
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія