Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мохнатік, Дорофєєва...

Мохнатік,  Дорофєєва...

Який телеканал не увімкнеш, повсюди реклама із отією парою Дорофєєва + (не знаю як її партнера), повсюди виступи Мохнатіка із примітивними піснями та примітивною музикою, на фоні заповнених залів...

Чи то я нічого не розумію, чи в культурі та суспільстві, дійсно, щось відбувається незрозуміле?...
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Який телеканал не увімкнеш, повсюди реклама із отією парою Дорофєєва + (не знаю як її партнера), повсюди виступи Мохнатіка із примітивними піснями та примітивною музикою, на фоні заповнених залів...

Чи то я нічого не розумію, чи в культурі та суспільстві, дійсно, щось відбувається незрозуміле?...

Вам сколько лет?
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...
Ser

тотальна деградація + зомбі-реклама
 бачте якого президента вибрали ці самі ...
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Вам сколько лет?

Старпьори ФУПа(с)  )))
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Який телеканал не увімкнеш, повсюди реклама із отією парою Дорофєєва + (не знаю як її партнера), повсюди виступи Мохнатіка із примітивними піснями та примітивною музикою, на фоні заповнених залів...

Чи то я нічого не розумію, чи в культурі та суспільстві, дійсно, щось відбувається незрозуміле?...

зєлєпутінізація відбувається
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Вам сколько лет?

56 і не молодшаю...
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Який телеканал не увімкнеш, повсюди реклама із отією парою Дорофєєва + (не знаю як її партнера), повсюди виступи Мохнатіка із примітивними піснями та примітивною музикою, на фоні заповнених залів...

Чи то я нічого не розумію, чи в культурі та суспільстві, дійсно, щось відбувається незрозуміле?...
Дисительно. В молодости точно такое же я слышал от деда про Битлз. Куда катится мир.. B-)
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

56 і не молодшаю...

Это многое объясняет.
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Ти просто старий. Старші також само сприймали твої улюблені сорти гівна.
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Дисительно. В молодости точно такое же я слышал от деда про Битлз. Куда катится мир.. B-)

С языка снял )
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

хз хто така дорофєєва, але мохнатік то тенденція...  підміна змісту картинкою
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Наша молодежь любит роскошь, она дурно воспитана, она насмехается над начальством и нисколько не уважает стариков. Наши нынешние дети стали тиранами; они не встают, когда в комнату входит пожилой человек, перечат своим родителям. Попросту говоря, они очень плохие.

Я утратил всякие надежды относительно будущего нашей страны, если сегодняшняя молодежь завтра возьмет в свои руки бразды правления, ибо эта молодежь невыносима, невыдержанна, просто ужасна.

Наш мир достиг критической стадии. Дети больше не слушаются своих родителей. Видимо, конец мира уже не очень далек

Эта молодежь растленна до глубины души. Молодые люди злокозненны и нерадивы. Никогда они не будут походить на молодежь былых времен. Младое поколение сегодняшнего дня не сумеет сохранить нашу культуру.


   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

После того, как часть аудитории разразилась аплодисментами, доктор Гибсон открыл имена авторов цитат. Первая заимствована у Сократа (470—399 гг до н. э.); вторая у Гесиода (ок. 720 г. до н. э.); третье изречение принадлежит египетскому жрецу Ипуверу, жившему за 1700 лет до н. э. ; четвертая обнаружена совсем недавно на глиняном горшке, найденном среди развалин Вавилона. Возраст этого горшка — свыше 3000 лет.

   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Та у Дорофеєвої є популярні пісні, як і у багатьох іншіх на нашій естраді, типу Камєнскіх.
Що є у Монатіка, крім однієї пісні "Кружила" та продюсера Горової, колишньої дружини Потапа? "Талановитий" скакун по сцені.
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...
van

Вам сколько лет?
Согласно профиля даже нет даты регистрации на полном шифре . :D
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Та у Дорофеєвої є популярні пісні, як і у багатьох іншіх на нашій естраді, типу Камєнскіх.
Що є у Монатіка, крім однієї пісні "Кружила" та продюсера Горової, колишньої дружини Потапа? "Талановитий" скакун по сцені.
"Теперь давай танцуй" з кожного утюга лунало.
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Выходят на волне одного двух хитов, потом все по одному лекалу, но уже не хиты. Но уже звезда, везде приглашают.
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Та у Дорофеєвої є популярні пісні, як і у багатьох іншіх на нашій естраді, типу Камєнскіх.
Що є у Монатіка, крім однієї пісні "Кружила" та продюсера Горової, колишньої дружини Потапа? "Талановитий" скакун по сцені.

Да нет ничего конечно.
Со времен "Кружит" его популярность взлетела в разы. А так ничего нового конечно.
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...
van

Нормальные артисты  для попсы , Монатик талантливый пацан
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

дорофєєва та марув то найкраще з поп музику що мають українці у 2019
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Та у Дорофеєвої є популярні пісні, як і у багатьох іншіх на нашій естраді, типу Камєнскіх.
Що є у Монатіка, крім однієї пісні "Кружила" та продюсера Горової, колишньої дружини Потапа? "Талановитий" скакун по сцені.

Переглянув, хто у цих перелічених "зірок" автори слів та композитори.... Виявилося, що вони самі собі і слова, і музику, в наркотичному стані "пишуть"...
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

мохнатік розкрутився як постановник концертних шоу
і це у нього дійсно на рівні
класні кліпи, класні шоу на концерті.  сама музичка фуфло, я уже не кажу про "вокал"
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

а ви кого хотіли б

Теодора Кукурудзу чи Степан Гіга чи ІвоБобула ?  :weep:

Останнє редагування: 1 січня 2020 13:33:11 від DFMB
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

мохнатік розкрутився як постановник концертних шоу
і це у нього дійсно на рівні
класні кліпи, класні шоу на концерті.  сама музичка фуфло, я уже не кажу про "вокал"
+ багато
Пару днів тому доньці запропонувала послухати оте дебільно-шепеляве : "кружит, кружит". (вона не була в курсі цього Мохнатіка, взагалі). Хотіла дізнатися, чи то я вже стара для сприйняття такого, чи там справді нема чого сприймати...
Мала мужньо дослухала до середини, знизала плечима і пішла  слухати свій реп..
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Я когда учился в школе, часто слушал группу Arabesque. Даже не могу понять сейчас, почему мне они нравились. Вероятно, с какого-то возраста начинаешь отличать подделку. Ну и второе. Когда нет альтернативы, и манатик с тарабаровой певцы. 
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Виступ О. Полякової - під фонограму, у купальних костюмах.... Я розумію, що народ схаває.... Але ж народ навіть не перебирає, навіть не спробує розібратися що йому впарюють...
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

+ багато
Пару днів тому доньці запропонувала послухати оте дебільно-шепеляве : "кружит, кружит". (вона не була в курсі цього Мохнатіка, взагалі). Хотіла дізнатися, чи то я вже стара для сприйняття такого, чи там справді нема чого сприймати...
Мала мужньо дослухала до середини, знизала плечима і пішла  слухати свій реп..

Тіматі ?
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Треба було писати, що пішла слухати рок, бо за реп ще більше перепаде.
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Виступ О. Полякової - під фонограму, у купальних костюмах.... Я розумію, що народ схаває.... Але ж народ навіть не перебирає, навіть не спробує розібратися що йому впарюють...

от образ Полякової мені чомусь асоціюється з кондовим виродженим совком десь 90х, аля Алєгрову з себе корчить, но ватана в захваті
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Тіматі ?
ні, якийсь німецький реп
до речі, як на мене то не менше чортзнащо за того Махнатіка
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Тіматі ?

Capital Bra вона слухає))——

   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Жодного дримбаря на каналах.
Ганьба!
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

от образ Полякової мені чомусь асоціюється з кондовим виродженим совком десь 90х, аля Алєгрову з себе корчить, но ватана в захваті

Скажу відверто, про те, що є така Полякова, чи Мохнатик, чи Бабкіна, взнав трохи більше року тому, коли почав дивитися "ліга сміху"...
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Capital Bra вона слухає))——

https://youtu.be/RHXY3JoLt38

йопана рот, точно німецький  :laugh:
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Треба було писати, що пішла слухати рок, бо за реп ще більше перепаде.
та вона й рок також слухає, але більше старий - Пінк Флойд, Слейд
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Скажу відверто, про те, що є така Полякова, чи Мохнатик, чи Бабкіна, взнав трохи більше року тому, коли почав дивитися "ліга сміху"...

Монатік ходив на Хфактор на Танцюють Всі і там пробував шось добитись дуже довго
Вибився і молодець
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Capital Bra вона слухає))——
твоя?
моя ось цю бодягу полюбляє Bonez MC & RAF Camora
йопана рот, точно німецький
опа-на..а ти чого матюкаєсся?  ;o  за зневагу до махнатіка образився?  :)
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Монатік ходив на Хфактор на Танцюють Всі і там пробував шось добитись дуже довго
Вибився і молодець

Скажу відверто, ні усі ці фактори, ні співочі конкурси я не дивлюся. Немає ні часу, ні бажання.
Я із задоволенням слухаю Джамалу, Тіну Кароль, Ротару, Петриненка, Цісик, Зінкевича, Яремчука, Івасюка, Пономарьова та інших талановитих виконавців.
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Монатік ходив на Хфактор на Танцюють Всі і там пробував шось добитись дуже довго
Вибився і молодець
Ми всі дуже добре пам"ятаємо, чого він "добився" на х-факторі
Судді його насильницьки з"єднали у дует з якимсь досить голосистим хлопчиком, а потім постійно наголошували наскільки вокал того хлопчика переважає "вокал" Манатіка...І як вони постійно балансували на межі вильоту, саме з цієї причини - різного рівня вокалу членів дуету..І як судді потім чесно визнали, що через відсутність вокальних даних у Манатіка постраждав досить пристойний вокаліст, той другий хлопчик
   
Re: Мохнатік,  Дорофєєва...

Та у Дорофеєвої є популярні пісні, як і у багатьох іншіх на нашій естраді, типу Камєнскіх.
Що є у Монатіка, крім однієї пісні "Кружила" та продюсера Горової, колишньої дружини Потапа? "Талановитий" скакун по сцені.
у Монатика все отлично с репертуаром. Он на любителя. Но 100 млн просмотров на ютюбе и концерт на Олимпийском говорят, что любители есть
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія