Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пацан у війську з 2019 року
https://www.facebook.com/share/p/BEfr3QgzFgD6T9gK/
Показати зображення...
а як же головний ухілянт?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ти, курво, себе до України не дорівнюй. Сруть на тебе, а не на Україну.
Пішов нахуй, сцикун краківський)
Тут досить було постів - де еміги писали що спати хотіли на український паспорт і громадянство)
А скільки постів про те що ми повинні посилити мобілізацію?)
А риторичне запитання від краківських ухилянтів - чому не в окопі?)
А також що вони державі нічого не винні)
А тут бач - паспорт не видали - і готові штурмувати да документ і волати про порушення прав)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тепер у мене питання до влади .Якого лешого ви самі фактично спонукали всілякими шпаринками втечу сотен тисяч ухилянтів ,а тепер у вас срака горить бо хлопці на фронті задають питання "якого  хєра"

А питань до влади, куди вона діла сотні мільонів доларів, які ухилянти заплатили за виїзд за кордон, у тебе немає?

Виглядає так, що це друге коло на "обілєчіваниє". Арахаміям нові машинки треба купувати.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це був Dobre
Треба йому кидати то відео з нашими варшавськими спартанцями)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А питань до влади, куди вона діла сотні мільонів доларів, які ухилянти заплатили за виїзд за кордон, у тебе немає?

Виглядає так, що це друге коло на "обілєчіваниє". Арахаміям нові машинки треба купувати.
які гроші за виїзд ,кому ? Що ти мариш
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

А питань до влади, куди вона діла сотні мільонів доларів, які ухилянти заплатили за виїзд за кордон, у тебе немає?

Виглядає так, що це друге коло на "обілєчіваниє". Арахаміям нові машинки треба купувати.
Яку ти відповідь очікуєш на це питання і чим ця відповідь допоможе у війні?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

які гроші за виїзд ,кому ? Що ти мариш
Та він божевільний)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Тепер у мене питання до влади .Якого лешого ви самі фактично спонукали всілякими шпаринками втечу сотен тисяч ухилянтів ,а тепер у вас срака горить бо хлопці на фронті задають питання "якого  хєра"
Бо дибіли)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та він божевільний)
логіка рівня абирвалг
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Звиздиш. Все в тебе є. І на нові прізвище з ім'ям.

Та Сергій мабуть що зареєстрував вже 10 акаунтів всі на різні призвища, а потім запропонує военкому вгадати який з них справжній і якщо не вгадає, то повістку не вручить. І потім буде военкому доказувати які документи з якої стопки як він вже неодноразово нам тут робив.  (P)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Брехня. Без документу, що посвідчує особу - ні як.


Та шо ты звиздишь... По свидетельствам о рождении въезжали... И до сих пор паспорта не сделали некоторые. Я без паспорта 10 лет жил и через год, похоже, опять буду.... И не жмёт...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та шо ты звиздишь... По свидетельствам о рождении въезжали... И до сих пор паспорта не сделали некоторые. Я без паспорта 10 лет жил и через год, похоже, опять буду.... И не жмёт...

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Дядя Сем і ЄС донатять, а решта то таке, для заспокоєння докорів сумління переважно.

Дядя Сем і дядя Барель донатять здебільшого військову допомогу та зарплату військовим. Хто буде перекривати все інше? У нас тут українська громада в Гамільтоні відправила 4 повні літаки гуманітарки в Україну станом на осінь 2023. Більшість з тих людей не мають канадського громадянства (а часом і статусу), то давайте їм зробимо проблеми з отриманням паспортів? Це їх якось повинно надихнути? Як там казалось у дитячій казці коли Іван хотів у звірів з лука поцілити, а вони його питали «Іван не стріляй в мене, я тобі ще знадоблюсь!»
Це як мінімум не далекоглядно, а як максимум праця на ворога і на поразку України, бо повернути тих чоловіків що знаходяться за кордоном шансів нуль, а от шкоди наробити може багато.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Будять дітей якщо сплять або вдягаютьчкщо не сплять і дують в укриття де сидять до відбою
Це піпо нормально отак дітям рости?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Дядя Сем і дядя Барель донатять здебільшого військову допомогу та зарплату військовим. Хто буде перекривати все інше? У нас тут українська громада в Гамільтоні відправила 4 повні літаки гуманітарки в Україну станом на осінь 2023. Більшість з тих людей не мають канадського громадянства (а часом і статусу), то давайте їм зробимо проблеми з отриманням паспортів? Це їх якось повинно надихнути? Як там казалось у дитячій казці коли Іван хотів у звірів з лука поцілити, а вони його питали «Іван не стріляй в мене, я тобі ще знадоблюсь!»
Це як мінімум не далекоглядно, а як максимум праця на ворога і на поразку України, бо повернути тих чоловіків що знаходяться за кордоном шансів нуль, а от шкоди наробити може багато.

Співчуваємо, далеко зʼєбалися, мабуть, на останні гроші  :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Дядя Сем і дядя Барель донатять здебільшого військову допомогу та зарплату військовим. Хто буде перекривати все інше? У нас тут українська громада в Гамільтоні відправила 4 повні літаки гуманітарки в Україну станом на осінь 2023. Більшість з тих людей не мають канадського громадянства (а часом і статусу), то давайте їм зробимо проблеми з отриманням паспортів? Це їх якось повинно надихнути? Як там казалось у дитячій казці коли Іван хотів у звірів з лука поцілити, а вони його питали «Іван не стріляй в мене, я тобі ще знадоблюсь!»
Це як мінімум не далекоглядно, а як максимум праця на ворога і на поразку України, бо повернути тих чоловіків що знаходяться за кордоном шансів нуль, а от шкоди наробити може багато.
Українська громада в гамільтоні - скільки в ній тих хто приїхав після 2022 року чоловіків призовного віку?)
І що перестанете донати і це ваше право
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це піпо нормально отак дітям рости?
Пропонуєш всіх дітей вивезти?)
Ти нормальний?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я щось до емігрантів які 20 років сидять за кордоном казав, єбанько?)
Я казав про наших ухилянтів які виїхали за кордон і звідти сруть на Україну  та відправляють тих хто в Україні в окоп, а як їм паспорт не продовжили - то Україна їм раптом знадобилась)
І які думають що за їх донати українці їм в ноги кланяться будуть)
Оновити дані - це не повернутися в Україну і жити під мостом)
Консульскі послуги для кого припинили надавати?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пропонуєш всіх дітей вивезти?)
Ти нормальний?
Глянь що Британії в другу світову робили коли Лондон бомбили.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це піпо нормально отак дітям рости?
мудило так ти пропонуєш взагалі усім покинути батьківщину ? Ти в адекваті взагалі ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я щось до емігрантів які 20 років сидять за кордоном казав, єбанько?)
А от закон пан Кулеба сказав до всіх. Як відрізав, нє?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Кацапи якісь в Варшаві стоять за українськими паспортами  :facepalm1:

Нехай в Київ приїжджають - тут у нас бе черг і без проблем.

?single
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Глянь що Британії в другу світову робили коли Лондон бомбили.

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Кацапи якісь в Варшаві стоять за українськими паспортами  :facepalm1:

Нехай в Київ приїжджають - тут у нас бе черг і без проблем.

https://t.me/chat_of_nexta/8007561?single

жиробасу з ньюджерщини те болить..
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Покупка индульгенции это а не пожертвование...

Пожертвования делают молча и благодарности не ждут.

Покупка індульгенції за що специфічно? За те, що тобі пощастило народитися в Україні і ти її громадянин? Пан Лис має рацію у тому, що тим, кому потрібні паспорти могли б запропонувати їх за 500 доларів - втікачі б зрозуміли бо справи складні, а державі - фінансові надходження. І всі б були задоволені. Навіть Але.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

жиробасу з ньюджерщини те болить..

Може він теж український паспорт береже.

А тепер - фіґ, або реєструватися або паспорт і громадянство загубиш. В Ялту складно буде приїхать.. от горе.. :(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Консульскі послуги для кого припинили надавати?
Для громадян України за кордоном 18-60 до оновлення даних а що?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Глянь що Британії в другу світову робили коли Лондон бомбили.
Це було 80 років тому - до чого тут це взагалі?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

мудило так ти пропонуєш взагалі усім покинути батьківщину ? Ти в адекваті взагалі ?
Це щоб було за що воювати - евакуація дітей з цілої країни - десь був прецедент?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Кацапи якісь в Варшаві стоять за українськими паспортами  :facepalm1:

Нехай в Київ приїжджають - тут у нас бе черг і без проблем.

https://t.me/chat_of_nexta/8007561?single
Краківське ТРО писало, що за такі акції можуть вигнати з Польщі (коли питали, чому біженці в Польщі не вийдуть проти блокувальників).
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

А от закон пан Кулеба сказав до всіх. Як відрізав, нє?
Ну за 20 років могли і з громадянства вийти якщо обовʼязки громадянина для них необовʼязкові - які проблеми?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це щоб було за що воювати - евакуація дітей з цілої країни - десь був прецедент?)
хз,але цей маразм вже не дивує від деяких
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Покупка індульгенції за що специфічно? За те, що тобі пощастило народитися в Україні і ти її громадянин? Пан Лис має рацію у тому, що тим, кому потрібні паспорти могли б запропонувати їх за 500 доларів - втікачі б зрозуміли бо справи складні, а державі - фінансові надходження. І всі б були задоволені. Навіть Але.
Державі не потрібні 500 баксів - а потрібні солдати, гроші ми отримуємо з інших джерел)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Краківське ТРО писало, що за такі акції можуть вигнати з Польщі (коли питали, чому біженці в Польщі не вийдуть проти блокувальників).
Ну тепер не вигорять - паспорту нема)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Українська громада в гамільтоні - скільки в ній тих хто приїхав після 2022 року чоловіків призовного віку?)
І що перестанете донати і це ваше право

Хтось приїхав. Здебільшого ті, хто вже були за кордоном на початок війни, чи виїхали у перші години. Але паспорти та довіреності закрили для всіх. Я не думаю, що поділяти українців і сіяти розбрат то шляхетно чи навіть розумно. Люди є різні і треба якось гуртуватись і приймати розумні і вивірені рішення під час війни.
Я от дивився відео тих, хто через гори йшов у Румунію. Так вони робили собі новенькі паспорти, відсилали їх собі у Румунію курʼєрською поштою друзям і потім йшли через кордон. Тобто якраз у втікачів можливо проблеми з паспортами якраз і немає. Ті шо їхали через «шлях» теж завчасно паспорти собі робили, бо мабуть щось таке підозрювали що зробить влада. В них досвід прямо свіжий, а ті хто до Польші подалися давненько ті розслабилися, а в тих хто з початком війни виїхав у перші 24-48 годин мабуть не до паспортів було. А саме їх ці заходи непропорційно будуть утискати цим законом (що навіть у дію ще не вступив, але паспорта вже припинили видавати).
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Хтось приїхав. Здебільшого ті, хто вже були за кордоном на початок війни, чи виїхали у перші години. Але паспорти та довіреності закрили для всіх. Я не думаю, що поділяти українців і сіяти розбрат то шляхетно чи навіть розумно. Люди є різні і треба якось гуртуватись і приймати розумні і вивірені рішення під час війни.
Я от дивився відео тих, хто через гори йшов у Румунію. Так вони робили собі новенькі паспорти, відсилали їх собі у Румунію курʼєрською поштою друзям і потім йшли через кордон. Тобто якраз у втікачів можливо проблеми з паспортами якраз і немає. Ті шо їхали через «шлях» теж завчасно паспорти собі робили, бо мабуть щось таке підозрювали що зробить влада. В них досвід прямо свіжий, а ті хто до Польші подалися давненько ті розслабилися, а в тих хто з початком війни виїхав у перші 24-48 годин мабуть не до паспортів було. А саме їх ці заходи непропорційно будуть утискати цим законом (що навіть у дію ще не вступив, але паспорта вже припинили видавати).
Більшість тих хто в Україні, рішення нашого МЗС підтримує
Розбрат з ким ? З олдвудом? Чи з номерним?)
Переживемо
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну за 20 років могли і з громадянства вийти якщо обовʼязки громадянина для них необовʼязкові - які проблеми?)
Я не є власністю держави, щоб за вихід з громадянства я платив гроші. Кріпацтво відмінили давно, але не в головах наших чиновників.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Я не є власністю держави, щоб за вихід з громадянства я платив гроші. Кріпацтво відмінили давно, але не в головах наших чиновників.
Ну не є так не є - в чому проблема?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

https://www.facebook.com/serhii.marchenko.ua/posts/7905715849460958

Це один в один мій сентимент. Зробили половинчатий закон, прибрали більшість примусових заходів, не додали ніяких стимулів для проходження служби і при тому зробили його «справедливим» для тих, хто вже за кордоном і кого залучити до війска немає ніяких ні практичних ні законних засобів у закордонних юрисдикціях щоб тільки зробити срач з мінусовим загальним підсумком. 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

У нас тут українська громада в Гамільтоні відправила 4 повні літаки гуманітарки в Україну
що ще за гуманітарка
 особисто я ніякої гуманітарки не бачив ні тепер ні в буремні 90-ті
 хоча я інвалід дитинства
кому там ковбасники шлють гуманітарку - невідомо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія