Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский Гордону и Послам ЕС заявил, что хочет договориться с хуйло.

ccылка на пруф https://гордон/publications/zelenskiy-esli-menya-vyberut-prezidentom-snachala-budut-oblivat-gryazyu-zatem-uvazhat-a-potom-plakat-kogda-uydu-609294.html


– Главная проблема на сегодняшний день для Украины – это война. Сможешь ли ты ее закончить, став президентом? И если да, то как?


– А какие есть пути, какие формы? Минские соглашения – не работают. Правильно? Правильно. Идти туда войной? Я лично против: я не такой человек. Может, я и жесткий руководитель в "Квартале", но здесь я считаю, что вся эта тема, все эти куски земли – это все про человеческую жизнь. И человеческую жизнь я поставил бы на первое место: "Вот наша цель – сохраним людей". Поэтому любой вариант "мы туда пойдем армией" я отметаю сразу.

– Экономику надо строить, правда?

– Во-первых. А во-вторых, придется говорить. Хотим мы или нет, надо через себя переступить. Я хоть с чертом лысым готов договориться, лишь бы не умер ни один человек. Нужно сделать первый шаг – прекратить стрельбу и развивать свою страну.

– Вот по поводу "договориться с чертом лысым"…

– …да?

– …ты представляешь себе переговоры в формате "хуйло–Зеленский"?

– С русскими? Представляю. И не думаю, что там должен быть один лишь хуйло. Мне кажется, группа людей из Украины должна встречаться с группой людей из Кремля. В Кремле же сидят те, кто поставил этих, в "ДНР–ЛНР". Если бы эти решали, надо было бы с ними говорить, а так – какой смысл? Надо с теми, кто решает.

– Но с "чертом лысым" ты себе переговоры представляешь?

– Легко. Ну а чего?

– Вот как бы вы сели поговорить?

– А говорить, на самом деле, надо очень просто: "Чего вы хотите?".

– "Шо надо?".

– Да, чего вы к нам пришли? Напишите пункты. И я бы взял эти пункты, прочитал, но мир-то, честно говоря, нужен на наших условиях. Поэтому я сказал бы: "А вот наши требования". И где-то посередине бы сошлись.
Больше читайте тут: https://гордон/publications/zelenskiy-esli-menya-vyberut-prezidentom-snachala-budut-oblivat-gryazyu-zatem-uvazhat-a-potom-plakat-kogda-uydu-609294.html

 
Чего хочет хуйло и на чем они могут сойтись?



Останнє редагування: 11 лютого 2019 23:43:03 від МирнийКиев
   
методика переговорів у Вовки-Термоса провальна з самого початку. Так можна договорюватись, коли в тебе вже є якісь активи захоплені у протилежної сторони. У хуйла є такі - Крим і Донбас. У самому кращому для нас випадку він поступиться Донбасом, але виторгує у Зе Крим.
Вовка-Термос лузер, ще не  ставши Президентом.
   
А с крымскими татарами не хочет поговорить на всякий случай? А с миллионом ТПО он тоже хочет поговорить?
   
методика переговорів у Вовки-Термоса провальна з самого початку. Так можна договорюватись, коли в тебе вже є якісь активи захоплені у протилежної сторони. У хуйла є такі - Крим і Донбас. У самому кращому для нас випадку він поступиться Донбасом, але виторгує у Зе Крим.
Вовка-Термос лузер, ще не  ставши Президентом.


А я думаю хуйло будет требовать то, что через пару лет ему поможет захватить всю Украину.

Я согласен с Бабченко, "Украина получит мир на пару лет, а потом хуйло придет за остальной Украиной".
   
ойой, теперь на пост президента может претендовать идот? он через пять лет так и не понял, чего хочет ху йло?
   
Всі більш-менш сприйнятні спроби домовитися з Хуйлом уже були зроблені. І виявилося, що з ним немає про що домовлятися. Абсолютно. І тут з'являються клоуни, які заявляють, що "домовляться"  :facepalm1:
   
Всі більш-менш сприйнятні спроби домовитися з Хуйлом уже були зроблені. І виявилося, що з ним немає про що домовлятися. Абсолютно. І тут з'являються клоуни, які заявляють, що "домовляться"

Так и держать все в подвешенном состоянии?
АТО навека?
   
Так и держать все в подвешенном состоянии?
АТО навека?

треба тримати все в стані який відображає реальність
в реальності Україну атакували при підписаному договорі про дружбу, флоти, і так далі

то який сенс знову підписувать це все, якщо воно нічого не вартує?
миру немає, і його немає не з вини України
можна зробить вигляд що мир є, але якщо його немає, то його немає
   
А я думаю хуйло будет требовать то, что через пару лет ему поможет захватить всю Украину.

Я согласен с Бабченко, "Украина получит мир на пару лет, а потом хуйло придет за остальной Украиной".

це гірший для нас варіант, але цілком можливий. Термос отримає такий бажаний для нього мир, але вже без Донбасу і Криму, а потім, ви вірно сказали, і війну у всій Україні. Причому ще в свою кадецію, бо хуйлові гріх буде не скористатися тим, що Верховний Головнокомандувач у нас відвертий лузер.
   
Так и держать все в подвешенном состоянии?
АТО навека?

Так, тримати все в підвішеному стані. Цей підвішений стан дуже не подобається Росії. Скільки треба, стільки і тримати. Тому що альтернатива - здаваться хуйло.
   
це гірший для нас варіант, але цілком можливий. Термос отримає такий бажаний для нього мир, але вже без Донбасу і Криму, а потім, ви вірно сказали, і війну у всій Україні. Причому ще в свою кадецію, бо хуйлові гріх буде не скористатися тим, що Верховний Головнокомандувач у нас відвертий лузер.

Термос не лузер, він зрадник. Він же знімає фільмики пропагандистські зараз для Х..йла. І заробляє на тому бабло. Більш ніж впевнений, що він в контакті з кацапськими спецслужбами, і має там своїх кураторів.
   
ccылка на пруф https://гордон/publications/zelenskiy-esli-menya-vyberut-prezidentom-snachala-budut-oblivat-gryazyu-zatem-uvazhat-a-potom-plakat-kogda-uydu-609294.html


– Главная проблема на сегодняшний день для Украины – это война. Сможешь ли ты ее закончить, став президентом? И если да, то как?

– А какие есть пути, какие формы? Минские соглашения – не работают. Правильно? Правильно. Идти туда войной? Я лично против: я не такой человек. Может, я и жесткий руководитель в "Квартале", но здесь я считаю, что вся эта тема, все эти куски земли – это все про человеческую жизнь. И человеческую жизнь я поставил бы на первое место: "Вот наша цель – сохраним людей". Поэтому любой вариант "мы туда пойдем армией" я отметаю сразу.

– Экономику надо строить, правда?
– Во-первых. А во-вторых, придется говорить. Хотим мы или нет, надо через себя переступить. Я хоть с чертом лысым готов договориться, лишь бы не умер ни один человек. Нужно сделать первый шаг – прекратить стрельбу и развивать свою страну.

– Вот по поводу "договориться с чертом лысым"…
– …да?
– …ты представляешь себе переговоры в формате "хуйло–Зеленский"?
– С русскими? Представляю. И не думаю, что там должен быть один лишь хуйло. Мне кажется, группа людей из Украины должна встречаться с группой людей из Кремля. В Кремле же сидят те, кто поставил этих, в "ДНР–ЛНР". Если бы эти решали, надо было бы с ними говорить, а так – какой смысл? Надо с теми, кто решает.

– Но с "чертом лысым" ты себе переговоры представляешь?
– Легко. Ну а чего?

– Вот как бы вы сели поговорить?

– А говорить, на самом деле, надо очень просто: "Чего вы хотите?".

– "Шо надо?".

– Да, чего вы к нам пришли? Напишите пункты. И я бы взял эти пункты, прочитал, но мир-то, честно говоря, нужен на наших условиях. Поэтому я сказал бы: "А вот наши требования". И где-то посередине бы сошлись.
Больше читайте тут: https://гордон/publications/zelenskiy-esli-menya-vyberut-prezidentom-snachala-budut-oblivat-gryazyu-zatem-uvazhat-a-potom-plakat-kogda-uydu-609294.html

 
Чего хочет хуйло и на чем они могут сойтись?
І за це ще є такі, що будуть голосувати, тільки ватніки із сєпарами, або їб..ті по голові...
   
Так, тримати все в підвішеному стані. Цей підвішений стан дуже не подобається Росії. Скільки треба, стільки і тримати

Ше пять років такого стану і Україна залишиться повністю без робочої сили.
Ніякий серйозний інвестор в підвішений безлад не прийде.
   
Ше пять років такого стану і Україна залишиться повністю без робочої сили.
Ніякий серйозний інвестор в підвішений безлад не прийде.

за мир будь-якою ціною, бо не прийдуть інвестори, прийдеться платити.
Крим назавжди стане московським.
Донбас або відійде також в Московію, або увійде в Україну на правах правлячої автономії, похоронивши для нас перспективи вступу в ЄС, НАТО, припинивши цивілізаційний поступ і повністю зупинивши відродження української нації.

Ви хочете такого миру?
   
за мир будь-якою ціною, бо не прийдуть інвестори, прийдеться платити.
Крим назавжди стане московським.
Донбас або відійде також в Московію, або увійде на правах правлячої автономії, похоронивши для нас перспективи вступу в ЄС, НАТО, припинивши цивілізаційний поступ і повністю зупинивши відродження української нації.

Ви хочете такого миру?

За Крим можна забути при нашому житті.
Донбас повернеться в формі якоїсь автономії. Це реалії.
Все інше бла-бла тільки через дупу.
   
Ше пять років такого стану і Україна залишиться повністю без робочої сили.
Ніякий серйозний інвестор в підвішений безлад не прийде.

Так що, кацапику, пропонуєш йти здаватися хуйло?
   
Так що, кацапику, пропонуєш йти здаватися хуйло?

Ти ідіот?
Я про те, шо треба вже якось це владнати. АТО не може тривати вічно.
Інакше України точно не стане за кілька років
   
Ти ідіот?
Я про те, шо треба вже якось це владнати. АТО не може тривати вічно.
Інакше України точно не стане за кілька років

Предлагаю сделать автономию Донбассу как в Крыму была, и подписать новый Будапештский меморандум.

Заживем, инвестор попрет.
   
За Крим можна забути при нашому житті.
Донбас повернеться в формі якоїсь автономії. Це реалії.
Все інше бла-бла тільки через дупу.

донбас не повернеться
його повернуть
щоб заблокувать перспективи вступу в ЄС і НАТО
і повісити відбудову знищеного коцапами на Україну

це реалії
   
За Крим можна забути при нашому житті.
Донбас повернеться в формі якоїсь автономії. Це реалії.
Все інше бла-бла тільки через дупу.

ну тоді нам з вами не по дорозі.....
   
Ти ідіот?
Я про те, шо треба вже якось це владнати. АТО не може тривати вічно.
Інакше України точно не стане за кілька років

Кацапику, знаєш де знаходиться перуанське місто Nahuy?
   
Кацапику, знаєш де знаходиться перуанське місто Nahuy?

Ясно. черговий повернутий ідіот
   
Особисто мене цілком влаштовує нинішня позиція по переговорах. Нам спішити куди? Санкції і Крим з Донбасом то на Рашці висять.
   
Ти ідіот?
Я про те, шо треба вже якось це владнати. АТО не може тривати вічно.
Інакше України точно не стане за кілька років

Реконкиста - изучай
и хватит тут пугать уже ...
   
Особисто мене цілком влаштовує нинішня позиція по переговорах. Нам спішити куди? Санкції і Крим з Донбасом то на Рашці висять.

Вообще-то это украинская территория и украинский народ. Вернуть их гораздо важнее вступления в ЕС.
   
Вообщето статус автономии для лугандона подписан Порошенко в Минских. И закон про это принят, и продлен со скрипом Верховной радой. Порошенко его продавливал.
   
Це брехня що інвестори не йдуть в Україну через війну.
От Ізраїль перебуває в стані перманентної війни, і нічого. Інвестиції йдуть.

Інвестори не йдуть через "рехформи" Петра Шоколадного. Ніхто зі здоровим глуздом не буде інвестувати в країну в якій рішенням якогось кишенькового судy у нього можуть забрати власність або закошмарити всякими перевірками через несплату хабарів. В сильно корумповані країни респектабельний бізнес неохоче іде.

Війна на Донбасі це не така вже велика проблема при розумно поставленній політиці. За місяць січень 3 українських в/с загинуло. Болючі втрати але країна їх може пережити. Маленький Ізраїль подібні втрати, а подекуди набагато більші, несе вже декілька десятиліть.
   
методика переговорів у Вовки-Термоса провальна з самого початку. Так можна договорюватись, коли в тебе вже є якісь активи захоплені у протилежної сторони. У хуйла є такі - Крим і Донбас. У самому кращому для нас випадку він поступиться Донбасом, але виторгує у Зе Крим.
Вовка-Термос лузер, ще не  ставши Президентом.

зачем фантик жал руку хуйлу?
   
Ти ідіот?
Я про те, шо треба вже якось це владнати. АТО не може тривати вічно.
Інакше України точно не стане за кілька років

Без варіантів. З хуйло, який встановить свій вплив на Україну, точно України не буде, а без хуйло є шанс.
Краще конфлікт з хуйло, ніж капітуляція і ніби-то мир та ніби-то договорняки. Бо з вашою пРФ прогресу досягти неможливо, завдяки хуйло це абсолютно декадентна та ретроградна країна без майбутнього. Крім того, бандити, які захопили Росію, не створюють нічого, не здатні до конструктивних дій, вони тільки грабують, що можуть та паразитують на населенні та ресурсній базі Росії і без ніяких механізмів, навіть кволих, щоб їх хоч якось контролювати. А такого лайна і власного в Україні вдосталь, при чому є можливість якось на них впливати із-за хоч якоїсь демократії.
   
Вообще-то это украинская территория и украинский народ. Вернуть их гораздо важнее вступления в ЕС.

Це фальшива дихотомія, яку намагаються впихнути у свідомість хуйло.
І те і те важливе. І не потрібно відмовлятися від одного у шкоду іншому по забаганкам хуйло.
   
З такими ідеями, термос якщо і стане презом, то до кінця не досидить.
   
Клоуну підійшло би гасло

--Домовився з Рамзаном,
--Домовлюсь і з хуйло!

якшо сподобается-чекаю на авторский гонорар
   
Клоуну підійшло би гасло

--Домовився з Рамзаном,
--Домовлюсь і з хуйло!

якшо сподобается-чекаю на авторский гонорар
  (tu)
   
Петро в свій час теж Морду ліца сохраніть Ху@лу обіцяв. Що с цього вийшло?
   
Ше пять років такого стану і Україна залишиться повністю без робочої сили.
Ніякий серйозний інвестор в підвішений безлад не прийде.
Із України яка "домовиться" з хуйлом робоча сила здатна зацікавити нормального інвестора побіжить двічі-тричі швидше. 
Ну а москальські фірми які зайдуть  навряд хто із притомних назве  "нормальними інвесторами".  :-)o
   
Вообще-то это украинская территория и украинский народ. Вернуть их гораздо важнее вступления в ЕС.
У меня на этот счет противоположное мнение. Повесить этих орков себе на шею после того, как они притащили сюда войну?
   
Клоуну підійшло би гасло

--Домовився з Рамзаном,
--Домовлюсь і з хуйло!

якшо сподобается-чекаю на авторский гонорар

 (tu)
   
Блін ну це ж очевидно.

Чим довше окуповані території залишатимуться у окупанта, тим нам вигідніше:
1. Ми позбавляємося потужного проросійського електорату.
2. Позбавляємося обтяжливого дотаційного утримання цих регілнів.
3. Будуємо потужне проукраїнське громадянське суспільство на антимоскальській риториці.
4. Будуємо сучасну армію.
5. Підсилюємо інформаційну ізоляцію від "рускава міра".   

Так, треба навчитися розбудовувати економіку в умовах війни.
Так, треба навчитися не нести втрат на лінії зіткнення.
Так, треба підсилювати роботу на дипломатичному напрямку.

І ніяких мінських угод, про їх виконання слід забути - кацапи порушили значно важливіші зобов'язання.
Безумовно, вони були нам потрібні, щоб зупинити орків. Але вже давно слід ними підтертися.

Не голосуйте за жодного кандидата на булаву, який обіцятиме зупинити війну найближчим часом.
Повернення територій і припинення війни відбудеться тільки після зміни кремлівського режиму.
 

 
 
   
Клоуну підійшло би гасло

--Домовився з Рамзаном,
--Домовлюсь і з хуйло!
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія