Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

А коцапабляді знову заблєялі про Петра... бггггг :laugh: Відать нафтикав їм Петро, до кінця їх життя коцяпаблядського :pooh_lol:
   
а Петро не так само захищав кандидатську?  :facepalm:
підозріваю, що він взагалі не знав, що став к.н. В один пречудовий день, може до дня народження, до нього прийшли і вручили всі необхідні "корочки"  :gigi:
   
В принципі, якзо країну керує зараз тупорилий дурень, то чому б Ківі не стати кандидатом наук.
Я от думаю, що наш гаврюшка2 точно б проголосував за присудження наукового ступеня йому. Так, як і за примітивногр дебіла віддав голос на виборах.
   
компанія учьоних на Грушевського і Банковій поповнилась черговим одороблом
пересічна подія, чого стільки галасу?
   
 "Как же вам угодно именоваться? Человек поправил галстук и ответил: - Полиграф Полиграфович"  :laugh:
   
Кива - это просто артист, который играет роли. (47:30)
   
Это наверное первый случай когда человек со справкой из дурдома получил ученую степень

Ну, почему же.
В философии таких много.
Потому, что размышлять о вечном - девиация.
   
уже тоді Петро готувався протистояти російській агресії

за допомогою свинцево-кіслотних акумуляторів Рошен
Так он их кацапам и поставлял, когда те мост строили.
   
На счет киви, ну обществу пофиг, почему бы и нет. В нормальной стране те академии и академики бы уже горели к фуям и кива был бы в мусорном баке. Скоро и доктором станет и професором и академиком и член кором.
   
Нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива додав до своєї кандидатської дисертації довідку з підробленим підписом, а серед підтверджень апробації своєї роботи вказав неіснуючі матеріали науково-практичних конференцій.

Джерело: розслідування Данила Мокрика для Bihus.Info

Дослівно: "У дисертації Киви, опублікованій на сайті Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості, вказано, що Ілля Кива брав участь у двох наукових конференціях МАУПу у 2018 та 2019 роках. При цьому там вказано, що роботи Киви опубліковані в збірниках на ст. 152-154 та ст. 414-416 відповідно".

Деталі: Водночас якогось підтвердження цьому журналісти не знайшли, бо наявний в інтернеті офіційний збірник матеріалів конференції 2018 року має лише 144 сторінки, а збірник конференції 2019 року – 414 сторінок, остання з яких містить вихідні дані.

В обох із них роботи Киви відсутні.

Журналісти запитали координаторку обох конференцій Оксану Пархоменко-Куцевіл, чи брав у них участь Кива, однак пригадати нардепа вона не змогла.

Також до своєї дисертації Кива додав декілька довідок, які мають підтверджувати практичне значення його наукової роботи. Зокрема, довідку від ГО "Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління", підписану Ольгою Руденко. Але, журналісти з’ясували, що підпис на цій довідці суттєво відрізняється від підпису Руденко на інших документах, що є у вільному доступі.

Після того, як журналісти звернулися до згаданої ГО із запитанням щодо відмінності підпису Руденко у довідці для Киви, на сайті Інституту замінили файл із дисертацією нардепа. У новій версії файлу також міститься довідка від тієї ж організації із тими ж вихідними даними, але підписана не Руденко, а Євгеном Романенком (президент ГО та водночас – керівник МАУПу, в якому Кива проходив аспірантуру).

Журналісти зазначають, що на сервері Інституту підготовки кадрів ще впродовж декількох днів можна було знайти обидва файли з дисертацією Киви (перший варіант із підробленою довідкою та другий варіант із заміненою довідкою). 

Наразі перша версія дисертація видалена, але копія видаленої сторінки є на сервісі Internet Archive.

Кива також додав до дисертації довідку від Офісу генпрокурора, в якій вказано, що Офіс генпрокурора уже впроваджує результати досліджень нардепа від ОПЗЖ у свою діяльність.

Однак генпрокурор Ірина Венедіктова заявила, що офіційно дисертація Киви до Офісу генпрокурора не надходила, а довідка є "особистою позицією" людини, яка її видала. Однак, журналісти підкреслюють, що на довідці, крім підпису, також є офіційна печатка Офісу генпрокурора.
   
А вы слышали как он на вопросы отвечал, это ваще пиз...ц. Он сказал, что на этот ваш вопрос МЫ ответим в след. публикациях.
 :K  :K  :K
   
Зробимо їх відомими!  тут з фото!
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=468638274357994&id=100036354753847



Останнє редагування: 27 квітня 2021 11:05:20 від Генрих Германович
   
І ось ще про цю раду
   
У цьому "інституті" швидко готуються проФФесори-науковці від таких же проффесорів для майбутніх дуже потрібних перевірок,  актів, висновків і т.д.. Наприклад ,тему  Горбика Володимира Миколайовича  -  «Механізми державного управління природно-економічним потенціалом регіонів" , цілком реально використати для того, щоб провести "санітарну вирубку " на території якогось з заповідників чи заказників.

Останнє редагування: 27 квітня 2021 11:13:02 від boduk333
   
ахаха кондєдат дрочильних наук ківа))

Ага,члєнофізіолог,стидоба.
   
... і звідтам випала цеглина.  :laugh:
прямо тобі на голову, канадійська пьозда
   
Члены ученого совета не понимают возмущения общества из-за диссертации Кивы: "Все сделано для того, чтобы дискредитировать науку в Украине".


Журналисты "поймали" членов ученого совета, которые голосовали за диссертацию нардепа от ОПЗЖ Ильи Кивы, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Hromadske.

В репортаже есть также эпизод из выступления научного руководителя новоиспеченного кандидата наук Кивы Владимира Гурковского, "студенты", которые оберегали Киву от назойливого внимания и ответ нардепа относительно того, зачем ему ученая степень.
Примечательно, что Гурковский называет Киву вежливым и тактичным, а также ответственным исследователем.
Один из членов ученого совета сказал, что, по его мнению, Кива писал диссертацию самостоятельно. Также добавил: "Я Киву не знаю вообще, я оцениваю его научную работу".
Другой член совета на вопрос, почему вокруг этой защиты диссертации возник такой ажиотаж, а люди в соцсетях его критикуют, сказала: "Все сделано для того, чтобы дискредитировать науку в Украине ... У меня не было оснований, чтобы не голосовать "за".
   
Кандидат нЕук )

Останнє редагування: 27 квітня 2021 12:09:13 від IrokeZZ
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

Члены ученого совета не понимают возмущения общества из-за диссертации Кивы: "Все сделано для того, чтобы дискредитировать науку в Украине".

Журналисты "поймали" членов ученого совета, которые голосовали за диссертацию нардепа от ОПЗЖ Ильи Кивы, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Hromadske.

В репортаже есть также эпизод из выступления научного руководителя новоиспеченного кандидата наук Кивы Владимира Гурковского, "студенты", которые оберегали Киву от назойливого внимания и ответ нардепа относительно того, зачем ему ученая степень.
Примечательно, что Гурковский называет Киву вежливым и тактичным, а также ответственным исследователем.
Один из членов ученого совета сказал, что, по его мнению, Кива писал диссертацию самостоятельно. Также добавил: "Я Киву не знаю вообще, я оцениваю его научную работу".
Другой член совета на вопрос, почему вокруг этой защиты диссертации возник такой ажиотаж, а люди в соцсетях его критикуют, сказала: "Все сделано для того, чтобы дискредитировать науку в Украине ... У меня не было оснований, чтобы не голосовать "за".
У дупу таку науку
   
   
   Воинствующая бл...дь наукология.... :lol:  :lol:  :lol:
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

Олд а у тебе є ступінь ?

бо виходить шо Ківа одночасно тобі і колєга і поциент  :weep:


я докторську пару місяців тому захистив, так що колега Ківа має стимул до зростання
   
я докторську пару місяців тому захистив, так що колега Ківа має стимул до зростання

В Україні всі ці звання нічого не варті,  все продається і купляється..   навіть можна , дивлячись на твоє  безвилазне притирання штанів на ФУПі останніми роками , ще більше в цьому переконатися
   
Когда мой знакомый сообщил, что стал кандидатом "управленческих" наук, я понял что в Украине полная жопа с наукой. Ибо, он даже не смог понять смысл сказанного. Это началось после появления в Украине  научной степени "государственного управления"

Считаю, что результаты, тэк сказать апробация их научных разработок налицо.

Разогнать все ученые советы, лишить липовой степени и научных званий, и послать лжеученых  рыть ирригационные каналы и канавы.

Если в википедии утверждается, и никем не опровернуты эти факты, то это полный πиздец!!!

Ситуація з присудженням наукових ступенів і вчених звань в Україні на початку XXI століття є невтішною. За різними оцінками, до третини всіх дисертацій є сфальшованими дослідженнями, містять плагіат та псевдонауку. Найвідомішими прикладами плагіату серед українських політиків є Віктор Янукович-молодший, Арсеній Яценюк, Катерина Кириленко[8].

Проведене у 2016 році дослідження виявило 46 фірм, які пишуть дисертації та наукові роботи на замовлення[9].
   
я докторську пару місяців тому захистив, так що колега Ківа має стимул до зростання

Уточните, пжлста, полное название своейч научной степени и тему докторской диссертации
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

В Україні всі ці звання нічого не варті,  все продається і купляється..   навіть можна , дивлячись на твоє  безвилазне притирання штанів на ФУПі останніми роками , ще більше в цьому переконатися


не треба заздрити, Цилєчка. У тому, що ти тупа не освічена вівця, винна не Україна. Не можеш працювати головою, працюй діркою і не нарікай на долю.


   
не треба заздрити, Цилєчка. У тому, що ти тупа неосвічена вівця, винна не Україна. Не можеш працювати головою, працюй діркою і не нарікай на долю.


Показати зображення...

А може  це ти діркою працюєш у тих, хто тобі доктора  підписав,   девіативне закомплексоване  ти чмо ... :gigi:
Он Олег Київський підтвердив , яка в Україні нончє наука  :weep:
Ти ж насправді тупий по своїй природі..  :facepalm1:
Мабуть за цілевим набором в медінститут з села  попав? :laugh:

Останнє редагування: 27 квітня 2021 14:12:27 від ценительница алей
   
Члены ученого совета не понимают возмущения общества из-за диссертации Кивы: "Все сделано для того, чтобы дискредитировать науку в Украине".

Журналисты "поймали" членов ученого совета, которые голосовали за диссертацию нардепа от ОПЗЖ Ильи Кивы, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Hromadske.

В репортаже есть также эпизод из выступления научного руководителя новоиспеченного кандидата наук Кивы Владимира Гурковского, "студенты", которые оберегали Киву от назойливого внимания и ответ нардепа относительно того, зачем ему ученая степень.
Примечательно, что Гурковский называет Киву вежливым и тактичным, а также ответственным исследователем.
Один из членов ученого совета сказал, что, по его мнению, Кива писал диссертацию самостоятельно. Также добавил: "Я Киву не знаю вообще, я оцениваю его научную работу".
Другой член совета на вопрос, почему вокруг этой защиты диссертации возник такой ажиотаж, а люди в соцсетях его критикуют, сказала: "Все сделано для того, чтобы дискредитировать науку в Украине ... У меня не было оснований, чтобы не голосовать "за".

Чувствуют, что могут быть следующими для оценки их научной деятельности. Уверен на 100%, что они соответсьвуют уровнсвоего диссертанта Кивы.
   
я докторську пару місяців тому захистив, так що колега Ківа має стимул до зростання

Кива ніби як захищав Ph.D., тобто формально він буде доктором (якщо звичайно ВАК не побачить порушень). І ніби як з наступного року друга наукова ступінь в Україні захищатись більше не буде
   
До речі, у ківи ж  на рожі написано   - тупий!  Хіба ні?  :D
   
В Україні всі ці звання нічого не варті,  все продається і купляється..   навіть можна , дивлячись на твоє  безвилазне притирання штанів на ФУПі останніми роками , ще більше в цьому переконатися

ФУП - безцінний матеріал для психологів і психіатрів. Докторські робляться тут як пиріжки. Ось і Олдбой захистився...  :shuffle:
   
Так получилось, что пара диссертаций для весьма "уважаемых" людей писалась непосредственно моим близким знакомым. Более того, он один раз попросил срочно сдать канд. минимум по английскому. за одного его подопечного.

Но там люди могли хотя бы папу-маму выговорить. Интернсно, я по какому языку и где сдавал Кива канд.минимум?
   
ФУП - безцінний матеріал для психологів і психіатрів. Докторські робляться тут як пиріжки. Ось і Олдбой захистився...  :shuffle:

Він тупий..  заплітається в трьох березах,  почитай тему про пє..ди...  :gigi:
І до того ж, що за науковець сидить дослівно БЕЗВИЛАЗНО ( подивись його активність тут  в робочі дні за останні роки)..   де ти таких науковців бачив? Це тільки каже про рівень тих, хто в нас в науку заліз і хто нею заправляє  :(
   
Re: Дисертація Киви: підробки, брехня і найкращі цитати

Цилєчка це унікальна навіть для фупу худоба, яка власний нік написала із граматичною помилкою

два слова...  із помилкою  :facepalm1:

тому коли вона пише про тупих, їй можна вірити...  експерт!
   
Цилєчка це унікальна навіть для фупу худоба, яка власний нік написала із граматичною помилкою

два слова...  із помилкою  :facepalm1:

тому коли вона пише про тупих, їй можна вірити...  експерт!

Оце ще раз підкреслює, який ти  зашорений..   живеш в своїх ілюзіях...
Таки по цілевому набору..  ?  :gigi:
   
Показати зображення...

краще б він Киву спалив - Україна не бруднилась би та й кивоподібні б не лізли на люди
   
я докторську пару місяців тому захистив, так що колега Ківа має стимул до зростання

ти в скопус тож подавав гугл-транслейт ?  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія