Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нема хліба, нема сала, бо совєтська власть забрала :(

Нема хліба, нема сала, бо совєтська власть забрала  :(

Спогади виживших у Голодоморі
Йобані совки з кацапами  :X



Ще ми ходили на поле колоски збирати, але і це заборонили.
Ми, діти, дуже боялися об'їзчиків, які на конях охороняли поля. Одного разу всі кричать: об'їзчик їде! І тікають.
А я був найменшим. Почув коня, він під'їхав, я повернувся до нього, подивився йому в очі, а він повернувся, плюнув, поїхав геть.
На весну мати вже казала: не виходь на двір, бо тебе з'їдять. Почався канібалізм.

Це зараз усі думають, як схуднути, а тоді це незвично було, як людина така огрядна.

Про цей голод завжди мовчали. Хоча в нашому селі діти співали пісеньку, яку я й досі пам'ятаю: "Нема хліба, нема сала, бо совєтська власть забрала". І я її згадував, коли мені вішали червоний галстук і комсомольський квиток вручали.


https://www.bbc.com/ukrainian/features-42079387
   
Гарна стаття, але було би добре, якби БіБіСі її ще й англійською опублікували, а не тільки для української аудиторії.
   
Гарна стаття, але було би добре, якби БіБіСі її ще й англійською опублікували, а не тільки для української аудиторії.
Треба і  русскім язіком,бо мєлкороси українською не читатимуть.А їх якраз правда найбільше стороною обходить.
   
Re: Нема хліба, нема сала, бо совєтська власть забрала  :(

Треба і  русскім язіком,бо мєлкороси українською не читатимуть.А їх якраз правда найбільше стороною обходить.
Большинству из них правда и не нужна. До ваты достучаться практически невозможно, они тупо не слушают.
   
Часи змінилися, пісенька трансформувалася.

Нема хліба, нема сала, бо все Слуги позжирали!
   
Часи змінилися, пісенька трансформувалася.

Нема хліба, нема сала, бо все Слуги позжирали!

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія