Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут Володимир Бойко про Бурбу і Булатова цікаво пише....


Напевно, одним з найгучніших наслідків прес-конференції Одного з Найвеличніших Лідерів світу (с) став допис на Фейсбуці попереднього в.о. глави держави Андрія Богдана, який звинуватив Володимира Олександровича (нехай святиться ім’я Його) у брехні. При цьому попередній в.о. глави держави перекрутив титулатуру Гаранта Конституції, назвавши Його «Найвеличнішим Лідером нації», принизивши світове значення нашої Надії та Опори.

До того ж попередній в.о. глави держави ще й закинув Одному з Найвеличніших Лідерів світу (с) брехню стосовно колишнього начальника ГУР МО України Василя Бурби: «Ви збрехали що генерал Бурба відповідав за транспорт Майдану (повірте я перевірив і він не відповідав ні за транспорт Майдану ні за транспорт проти Майдану)».

На заперечуючи брехливу сутність Володимира Олександровича (нехай святиться ім’я Його), не можу не зазначити, що в цьому випадку збрехав Андрій Богдан. У бутність подій на Майдані Василь Бурба обіймав посаду начальника 2 Управління Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ і в силу своїх обов’язків курував знищення автомобілів активістів «Автомайдану» на підставі інформації, яку передавав негласний позаштатний працівник СБУ Дмитро Булатов. Але найуспішнішою операцію Василя Васильовича, спрямованою на ліквідацію джерел фінансування «Автомайдану», стало так зване викрадення Булатова, який впродовж тижня переховувався на дачі в одного зі своїх колишніх друзів.

Річ у тім, що «Автомайдан» на той час не був зареєстрований як юридична особа, не мав рахунків у банку й збирав пожертви на боротьбу зі злочинним режимом на банківську картку, відкриту на ім’я Булатова. Після свого «викрадення» Булатов усю ніч їздив по Києву та знімав через банкомати гроші, які були переказані на цю картку, привласнивши в такий спосіб суму, еквіваленту 50 тисячам доларів.

Як згодом розповідав Булатов, його викрали російські спецпризначенці, які його тиждень невідомо де утримували, годували, водили в туалет і навіть давали можливість оплачувати з цієї самої банківської картки придбання музичних новинок. З вкраденими грошима Булатов після свого чудового спасіння (він був знайдений і доставлений у клініку «Борис» народним депутатом України Петром Порошенком) уїхав у Домініканську Республіку, де на пляжі разом зі своєю коханкою (працівником прес-служби партії «Батьківщина», до речі) переховувався від режиму Януковича. За пережиті страждання Дмитро Сергійович був призначений міністром молоді та спорту, а коли прокуратура за моєю заявою зареєструвала кримінальне провадження за фактом розкрадання міністром Булатовим бюджетних коштів, Бурба кілька років переховував його в зоні АТО.

   
Про цю історію, а також про роль Бурби в знищенні автомобілів «Автомайдану», я розповів під протокол в Управлінні спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України, передавши також виписки з карткового рахунка Булатова, який був призначений для збору пожертв для «Автомайдану». Але переляканий Горбатюк відмовився щось розслідувати й заховав матеріали справи разом з протоколом мого допиту в прокуратурі Київської області.

Так ось, Богдане Йосиповичу, коли Ви пишете про Бурбу «я перевірив і він не відповідав ні за транспорт Майдану ні за транспорт проти Майдану», то Ви брешете. Нічого Ви не перевіряли. Та і як би Ви це перевірили – спитали б у Бурби, чи повідомляв Булатов місця парковки автомобілів активістів «Автомайдану»?..

Більш того, якби б Ви, Богдане Йосиповичу, перебуваючи на посаді в.о. глави держави, взагалі поцікавилися б хто такий Василь Васильович Бурба, то Ви б не оминули феєричну історію про те, як Бурба кілька років безнадійно судився зі мною, захищаючи «честь, гідність і ділову репутацію ГУР МО України». А, відтак, довідалися б ще безліч цікавих історії – починаючи від обставин вбивства «Ендрю» (гласний позаштатний співробітник СБУ Андрій Галущенко) під Щастям у вересні 2015 року й закінчуючи переходом у ГУР МО України колишнього начальника 5 Управління Департаменту контррозвідки СБУ Романа Червінського, агентів якого зараз судять за вбивство Павла Шеремета.
   
Переховувався в зоні АТО?
   
Про Булатова цікаво, і як йому Тетянка довірилася? :)

   
Переховувався в зоні АТО?

та да, іграшками там забавлявся

   
Переховувався в зоні АТО?

То, шо він під-час "викрадення" купував музику в інтернеті - вилізло практично зразу. І що були мутки з грошима - також.
Але якось то замнули - видно не хотіли кидати тінь на світлий образ революціонера, бо тоді могло виникнути питання - а інші не такі самі?
   
Про Булатова цікаво, і як йому Тетянка довірилася? :)

Показати зображення...

Ну, Таня і Пашинському довірялася.... Гггг...  :lol:

А про Булатова, фронт і фото - нам тут вже постили фото малого Авакяна, бойового Ляшка і інших чуваків у формі.
Осколок міг зловити випадково. Хоча про фронт нічого писати не буду - може і воював. Не знаю. Думаю свідки в неті відпишуться.
   

Річ у тім, що «Автомайдан» на той час не був зареєстрований як юридична особа, не мав рахунків у банку й збирав пожертви на боротьбу зі злочинним режимом на банківську картку, відкриту на ім’я Булатова. Після свого «викрадення» Булатов усю ніч їздив по Києву та знімав через банкомати гроші, які були переказані на цю картку, привласнивши в такий спосіб суму, еквіваленту 50 тисячам доларів.

Як згодом розповідав Булатов, його викрали російські спецпризначенці, які його тиждень невідомо де утримували, годували, водили в туалет і навіть давали можливість оплачувати з цієї самої банківської картки придбання музичних новинок. З вкраденими грошима Булатов після свого чудового спасіння (він був знайдений і доставлений у клініку «Борис» народним депутатом України Петром Порошенком) уїхав у Домініканську Республіку, де на пляжі разом зі своєю коханкою (працівником прес-служби партії «Батьківщина», до речі) переховувався від режиму Януковича. За пережиті страждання Дмитро Сергійович був призначений міністром молоді та спорту, а коли прокуратура за моєю заявою зареєструвала кримінальне провадження за фактом розкрадання міністром Булатовим бюджетних коштів, Бурба кілька років переховував його в зоні АТО.

Є і інші версії

Александр Барабошко
11 квітня 2014 р.  ·
Був вчора на сходці Автомайдану, де Дмитрий Булатов звітував за кеш.

Цитую

820 тыс 603 грн - собрано
607 тыс 870 грн - потрачено на нужды Автомайдана
212 тыс 733 грн - остаток, который передан в штаб

172 тыс 547 грн - собрано и потрачено на нужды Автомайдана (карта Приват)
...

Це тільки той кеш, який збирав Булатов.
Кілька висновків.
1) Відзвітували за кеш і це ок, є падруга в якої можна взяти деталізований звіт, хоча ще краще щоб він лежав у відкритих гугл-доксас.
2) Самі розумієте що це за суми і вчора трохи вникнув як розходились вони коли були активні майданні двіжухи. Меседж фіг тут хто зведе кінці з кінцями.
3) Наука. Жертвуючи комусь на щось вимагайте звіти витрат в он-лайнах щоб вони оновлювались щоденно. В інших випадках все це перетворюється в мутні історії
4)Булатов то відзвітував, але я вчора очікував м'ясца, є там ще інші рульні тіпи як Коба, Поярков, Гриценко, Хаджинов. Вони як і я задавали питання. Я на свої питання частково відповіді отримав, але от ці рєбятки вчора не прийшли, вони ж то все знали і могли б підкинути масла в вогонь. Але обламались.
Ну і тепер фокус на них, бо ці штемпи як виявилось теж норм касу тримали, але ні слуху ні духу від них про це, а вчора вони таки могли закрити всі питання.



все звідси https://www.facebook.com/photo/?fbid=591490917566154&set=t.100001157548730

Останнє редагування: 27 листопада 2021 22:52:06 від Optimistic
   
ще спід інфо про всяке різне цікаво писало…

   
Re: Тут Володимир Бойко про Бурбу і Булатова цікаво пише....

а вухо різати було боляче

цікаво сам собі вухо різав чи Бурба із Петром допомагали?


   
Re: Тут Володимир Бойко про Бурбу і Булатова цікаво пише....

і про машини автомайдана
Среди множества документов, спасенных от уничтожения активистами сайта YanukovychLeaks.org на территории роскошной резиденции Виктора Януковича, обнаружилась папка, содержание которой доказывает, сколь пристально органы безопасности следили за участниками протестов.
Руководитель личной охраны экс-президента Украины Константин Кобзарь стал автором любопытнейшего документа, который проливает свет на то, как реагировали власти на так называемый Автомайдан. Ставший частью недавних протестных акций в Украине Автомайдан помог гражданам выплеснуть свое негодование прямо у порога жилищ первых лиц государства.

В папке с названием «Информация о событиях, имевших место 29 декабря 2013 года», содержится поминутный отчет об акции, докатившейся прямо до ворот резиденции Януковича.

В тот день тысячи автомобилистов подъехали к Межигорью, чтобы нанести президенту визит. В итоге это стало одной из самых массовых акций протеста у резиденции Януковича, при этом для многих участие в Автомайдане вскоре обернулось весьма неприятными последствиями. Более полутора тысяч водителей по решению судов лишились прав, а десятки машин были сожжены.

Скрупулезный отчет о событиях того дня занимает более ста страниц. Оказывается, за активистами начали следить еще до того, как они отправились из Киева в Межигорье. От внимания наблюдателей в погонах не ускользнула ни одна деталь: они выяснили, кто организовывал автомобили в колонны, где было назначено место встречи, кто какие слова произносил в ходе выступлений. Записывались даже разговоры, которые активисты вели между собой.

Полный текст этого отчета «для служебного пользования» об Автомайдане можно найти здесь.

Примерно на 80 страницах этого документа содержится подробная информация об автомобилистах, принявших участие в акции у Межигорья. Помимо дат рождения и адресов водителей здесь указаны сведения об их машинах: модель, цвет, год выпуска и данные о зарегистрированных владельцах.(с)

https://www.occrp.org/ru/yanukovychleaks-national-project/ukraine-automaidan-black-list-found-in-mezhygirya
   
Є і інші версії

Александр Барабошко
11 квітня 2014 р.  ·
Був вчора на сходці Автомайдану, де Дмитрий Булатов звітував за кеш.

Цитую

820 тыс 603 грн - собрано
607 тыс 870 грн - потрачено на нужды Автомайдана
212 тыс 733 грн - остаток, который передан в штаб

172 тыс 547 грн - собрано и потрачено на нужды Автомайдана (карта Приват)
https://www.facebook.com/dmitry.../posts/646942625354316...

Це тільки той кеш, який збирав Булатов.
Кілька висновків.
1) Відзвітували за кеш і це ок, є падруга в якої можна взяти деталізований звіт, хоча ще краще щоб він лежав у відкритих гугл-доксас.
2) Самі розумієте що це за суми і вчора трохи вникнув як розходились вони коли були активні майданні двіжухи. Меседж фіг тут хто зведе кінці з кінцями.
3) Наука. Жертвуючи комусь на щось вимагайте звіти витрат в он-лайнах щоб вони оновлювались щоденно. В інших випадках все це перетворюється в мутні історії
4)Булатов то відзвітував, але я вчора очікував м'ясца, є там ще інші рульні тіпи як Коба, Поярков, Гриценко, Хаджинов. Вони як і я задавали питання. Я на свої питання частково відповіді отримав, але от ці рєбятки вчора не прийшли, вони ж то все знали і могли б підкинути масла в вогонь. Але обламались.
Ну і тепер фокус на них, бо ці штемпи як виявилось теж норм касу тримали, але ні слуху ні духу від них про це, а вчора вони таки могли закрити всі питання.



все звідси https://www.facebook.com/photo/?fbid=591490917566154&set=t.100001157548730

Повторюю - буквально по гарячих слідах після звільнення Булатова (ще Янук по-моєму не втік) - був скандал про гроші і про "викрадення".
   
Re: Тут Володимир Бойко про Бурбу і Булатова цікаво пише....

Нахіба було Булатову це все "здавати", коли була база гайцев?
   
 У бутність подій на Майдані Василь Бурба обіймав посаду начальника 2 Управління Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ і в силу своїх обов’язків курував знищення автомобілів активістів «Автомайдану» на підставі інформації,

как-то сильно на художественный  свист это смахивает )
сильно сомневаюсь, что по должностной инструкции
входит уничтожение чужой частной собственности,
 как впаривает это  автар по умолчанию и как само собой разумеющееся.
   
Re: Тут Володимир Бойко про Бурбу і Булатова цікаво пише....

Повторюю - буквально по гарячих слідах після звільнення Булатова (ще Янук по-моєму не втік) - був скандал про гроші і про "викрадення".


що Булатов під час тортур купував музику на еппл це ще менти Захарченка виявили.
вони просто не встигнули це розкрутити бо сбсн події почали стрімко розвиватись
   
А на мою думку Володимир Бойко пише про брехню Андрія Богдана 8-)
   
У бутність подій на Майдані Василь Бурба обіймав посаду начальника 2 Управління Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ і в силу своїх обов’язків курував знищення автомобілів активістів «Автомайдану» на підставі інформації,
как-то сильно на художественный  свист это смахивает )
сильно сомневаюсь, что по должностной инструкции
входит уничтожение чужой частной собственности,
 как впаривает это  автар по умолчанию и как само собой разумеющееся.
саме так, там ключове оте «в силу своїх обов’язків». це типу, «я сам нє знаю, но по долгу служби точно должен бил!»
   
Re: Тут Володимир Бойко про Бурбу і Булатова цікаво пише....

Повторюю - буквально по гарячих слідах після звільнення Булатова (ще Янук по-моєму не втік) - був скандал про гроші і про "викрадення".

І скандали саме ті, про кого пишуть в пості Оптімістіка
Коба, хаджинов, Гриценко. Бойко с  монтяншей теж приклалися до того скандалу. І перед викраденням Булатова коба, здається, його кудись запросив.
І в Щасті булатов служив. Маю підтвердження від родича, який теж в цей час там служив.
   
У бутність подій на Майдані Василь Бурба обіймав посаду начальника 2 Управління Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ і в силу своїх обов’язків курував знищення автомобілів активістів «Автомайдану» на підставі інформації,
как-то сильно на художественный  свист это смахивает )
сильно сомневаюсь, что по должностной инструкции
входит уничтожение чужой частной собственности,
 как впаривает это  автар по умолчанию и как само собой разумеющееся.

До речі, чому Бурба від Порохатого отримав звання генерал полковника? 

Під час Революції Гідності обіймав посаду начальника 2-го управління «К» ГУ СБУ[1][2][3].

Під час Євромайдану координував роботу з правоохоронними органами, прокуратурою, Міноборони, МНС і судовою владою.
За даними ЗМІ, працював із джерелами фінансування «Антимайдану»[1].
За даними документів, оприлюднених Геннадієм Москалем, був одним з виконавців планів «Бумеранг» і «Хвиля»,
якими МВС і СБУ намагалися «зачистити» у лютому 2014 року Євромайдан.


Згідно з документами, відповідав за блокування доріг на в'їздах у Київ та забезпечення безперебійного пересування спецтранспорту силовиків у центрі столиці, повинен був забезпечити необхідну кількість нарядів Держслужби з питань надзвичайних ситуацій у ході операції із зачистки Майдану[1][2][3].

В той же час...

Військові звання
генерал-майор (2016)
генерал-лейтенант (2017)
генерал-полковник (2018)[11]


Не дуже швидко?

За які заслуги?


Указ
Президента України

Про присвоєння військових звань

1. Присвоїти військове звання генерал-полковника генерал-лейтенанту БУРБІ Василю Васильовичу - начальнику Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

2. Присвоїти військове звання генерал-лейтенанта:

генерал-майору ГОРБИЛЬОВУ Вячеславу Юрійовичу - командувачу ракетних військ і артилерії Збройних Сил України - заступнику командувача Сухопутних військ Збройних Сил України;

генерал-майору ГРУНТКОВСЬКОМУ Олегу Леонідовичу - начальнику Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України;

генерал-майору КРАСНООКУ Олександру Федоровичу - командувачу військ оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України;

генерал-майору КРИВОНОЖКУ Анатолію Миколайовичу - командиру повітряного командування «Центр» - заступнику командувача Повітряних Сил Збройних Сил України.

3. Присвоїти військове звання віце-адмірала контр-адміралу ТАРАСОВУ Андрію Андрійовичу - начальнику штабу - першому заступнику командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

4. Присвоїти військове звання генерал-майора полковнику ЯРЕМЕНКУ Ігорю Віталійовичу - начальнику армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО


м. Київ
12 жовтня 2018 року
№ 322/2018



Нагороди
Орден Богдана Хмельницького ІІ ступеня (квітень 2016)[4]
Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (23.08.2011) — за вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, зміцнення економічної безпеки держави, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові та з нагоди 20-ї річниці незалежності України[12].
Іменна вогнепальна зброя[4]


Совпадєніє? Нє думаю...

 :-)o

Ну подай на Москаля в Суд...  :punish:
   
що Булатов під час тортур купував музику на еппл це ще менти Захарченка виявили.
вони просто не встигнули це розкрутити бо сбсн події почали стрімко розвиватись

Там просто Булатов оплачував з карти автомайдану покупки в інеті.
Ну і поїздка на острови на відпочинок, коли ще події не закінчились - то його туди Янукович відправив?
   

Повторюю - буквально по гарячих слідах після звільнення Булатова (ще Янук по-моєму не втік) - був скандал про гроші і про "викрадення".
І скандали саме ті, про кого пишуть в пості Оптімістіка
Коба, хаджинов, Гриценко. Бойко с  монтяншей теж приклалися до того скандалу. І перед викраденням Булатова коба, здається, його кудись запросив.
І в Щасті булатов служив. Маю підтвердження від родича, який теж в цей час там служив.
Да в счастье , перед мостом их пост был. Не самое тихое место. По службе  к нему претензий ни у кого не было. Позывной "министр". Я лично с ним не знаком.  Но с ним  на посту служили харьковские ребята , так как это была зона ответственности 92.
   

Да в счастье , перед мостом их пост был. Не самое тихое место. По службе  к нему претензий ни у кого не было. Позывной "министр". Я лично с ним не знаком.  Но с ним  на посту служили харьковские ребята , так как это была зона ответственности 92.

Ну так і я кажу - за службу нічого писати не буду - не знаю.
   
За даними документів, оприлюднених Геннадієм Москалем, був одним з виконавців планів «Бумеранг» і «Хвиля»,
якими МВС і СБУ намагалися «зачистити» у лютому 2014 року Євромайдан.

ну если есть достоверные документы, указывающие на какие-то ай-ай-ай и преступления,
то причем тогда сам Москаль ?
и почему он сам в суд не подал на такого плохиша ?

как-то бы с головой еще дружить следует, дедуська, а не только с цитатами  ))
   
Re: Тут Володимир Бойко про Бурбу і Булатова цікаво пише....


Да в счастье , перед мостом их пост был. Не самое тихое место. По службе  к нему претензий ни у кого не было. Позывной "министр". Я лично с ним не знаком.  Но с ним  на посту служили харьковские ребята , так как это была зона ответственности 92.

Так, саме харківські хлопці :)
   
Видалено

Останнє редагування: 27 листопада 2021 23:24:14 від Optimistic
   
То, шо він під-час "викрадення" купував музику в інтернеті - вилізло практично зразу. І що були мутки з грошима - також.
Але якось то замнули - видно не хотіли кидати тінь на світлий образ революціонера, бо тоді могло виникнути питання - а інші не такі самі?

Саме так
   
Re: Тут Володимир Бойко про Бурбу і Булатова цікаво пише....

дивиться, який жир

Активіст Дмитро Булатов використовував для особистих потреб картку, на яку надходили пожертви на підтримку автомайдану.

Про це заявив заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Олег Татаров на брифінгу у понеділок, передає Укрінформ.

"За даними слідства, напередодні свого зникнення, 21 січня, Булатов придбав у магазині комп'ютерної техніки коштовний ноутбук майже за 28 тис. грн і розрахувався карткою, на яку надходили пожертви на підтримку автомайдану", - сказав Татаров.

Крім того, за його словами, через 2 дні після зникнення цю картку знову було використано. "В інтернет-магазині з цієї картки знято 39 доларів за завантаження музики", - уточнив посадовець.

Він зазначив, що наразі міліція з'ясовує, де знаходився пристрій, на який перераховувалися гроші і звідки проводилася закупівля. Раніше у МВС заявляли, що Булатов відмовляється співпрацювати зі слідством і не надав жодної суттєвої інформації про своє викрадення.

Як повідомлялося, за фактом викрадення одного з організаторів автомайдану Дмитра Булатова Слідчим управлінням ГУ МВС України в Київській області розслідується кримінальне провадження за ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) ККУ.

Булатов знайшовся 30 січня, на восьмий день після зникнення за невідомих обставин. Активіст заявив, що його викрали невідомі особи, катували, а потім залишили у лісі.

2 лютого Шевченківський районний суд м.Києва надав йому дозвіл на виїзд за кордон для лікування. Наразі Булатов перебуває у Вільнюсі.(с)

https://www.ukr inform.ua/rubric-society/1616636-bulatov_koristuvavsya_kartkoyu_na_yaku_nadhodili_pogertvi_dlya_avtomaydanu___mvs_1907415.html
   
Видалено

Що там Турчинов який здав кацапам крив про Бутусова співає?
   
дивиться, який жир

Активіст Дмитро Булатов використовував для особистих потреб картку, на яку надходили пожертви на підтримку автомайдану.

Про це заявив заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Олег Татаров на брифінгу у понеділок, передає Укрінформ.

"За даними слідства, напередодні свого зникнення, 21 січня, Булатов придбав у магазині комп'ютерної техніки коштовний ноутбук майже за 28 тис. грн і розрахувався карткою, на яку надходили пожертви на підтримку автомайдану", - сказав Татаров.

Крім того, за його словами, через 2 дні після зникнення цю картку знову було використано. "В інтернет-магазині з цієї картки знято 39 доларів за завантаження музики", - уточнив посадовець.

Він зазначив, що наразі міліція з'ясовує, де знаходився пристрій, на який перераховувалися гроші і звідки проводилася закупівля. Раніше у МВС заявляли, що Булатов відмовляється співпрацювати зі слідством і не надав жодної суттєвої інформації про своє викрадення.

Як повідомлялося, за фактом викрадення одного з організаторів автомайдану Дмитра Булатова Слідчим управлінням ГУ МВС України в Київській області розслідується кримінальне провадження за ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) ККУ.

Булатов знайшовся 30 січня, на восьмий день після зникнення за невідомих обставин. Активіст заявив, що його викрали невідомі особи, катували, а потім залишили у лісі.

2 лютого Шевченківський районний суд м.Києва надав йому дозвіл на виїзд за кордон для лікування. Наразі Булатов перебуває у Вільнюсі.(с)

https://www.ukr inform.ua/rubric-society/1616636-bulatov_koristuvavsya_kartkoyu_na_yaku_nadhodili_pogertvi_dlya_avtomaydanu___mvs_1907415.html

Дааа... Шо татарова знайшли - то дійсно ЖИРРР!!! Тре в ФБ закинути - зараз понесеться!
Але з Булатовим не ясно все одно. Допустимо під час викрадення карту могли юзати викрадачі. Але як пояснити купівлю ноутбука і Домінікану під-час розстрілу Майдану?
   
Re: Тут Володимир Бойко про Бурбу і Булатова цікаво пише....

Міністерство внутрішніх справ України поширює неправдиву інформацію про розрахунки, які лідер Автомайдану Дмитро Булатов нібито здійснював 24 січня, тобто вже після викрадення. Про це сам Булатов, який продовжує лікування в Литві, написав на своїй сторінці в Facebook.

З його слів, присвоєна викрадачами банківська картка зараз заблокована, останні платежі по ній здійснювалися 22 січня, їх можуть підтвердити активісти Автомайдану . "Ніяких покупок в iTunes я не робив. Це нісенітниці і фейк ", - написав Булатов.

Він нагадав, що під час викрадення втратив паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та платіжні картки двох українських банків . " Мені як нічого було приховувати, так і немає ", - зазначив Булатов.(с)

https://ukranews.com/ua/news/231113-bulatov-zaperechuye-kupivlyu-noutbuka-na-groshi-z-pozhertvuvan-ce-nisenitnyci-y-feyk
   
ну если есть достоверные документы, указывающие на какие-то ай-ай-ай и преступления,
то причем тогда сам Москаль ?
и почему он сам в суд не подал на такого плохиша ?

как-то бы с головой еще дружить следует, дедуська, а не только с цитатами  ))

З головою як раз ти не дружиш...  :fool:

   
Чим закінчилась перевірка можливої причетності?  :pooh_lol:

   
Re: Тут Володимир Бойко про Бурбу і Булатова цікаво пише....

Дааа... Шо татарова знайшли - то дійсно ЖИРРР!!! Тре в ФБ закинути - зараз понесеться!
Але з Булатовим не ясно все одно. Допустимо під час викрадення карту могли юзати викрадачі. Але як пояснити купівлю ноутбука і Домінікану під-час розстрілу Майдану?
за ноут він відзвітував
а Домінікана - дуже просто

щодо Булатова відкрили два кримінальні провадження, в одному з яких він є потерпілим, а в іншому – підозрюваним.

Також заступник начальника слідчого управління наголосив, що будь-який запобіжний захід Булатову не обирався.

За словами Татарова, відповідно, після свого можливого повернення Булатов може бути притягнутий до відповідальності. Водночас, за його словами, на Булатова, як і на багатьох інших, поширюється «закон про амністію», якщо будуть виконані всі умови звільнення адмінбудівель і вулиць до 17 лютого.(с)

https://www.radiosvoboda.org/a/25259387.html

так що, пасквілянт не підвів
пасквілянтом і є
   
за ноут він відзвітував
а Домінікана - дуже просто

щодо Булатова відкрили два кримінальні провадження, в одному з яких він є потерпілим, а в іншому – підозрюваним.

Також заступник начальника слідчого управління наголосив, що будь-який запобіжний захід Булатову не обирався.

За словами Татарова, відповідно, після свого можливого повернення Булатов може бути притягнутий до відповідальності. Водночас, за його словами, на Булатова, як і на багатьох інших, поширюється «закон про амністію», якщо будуть виконані всі умови звільнення адмінбудівель і вулиць до 17 лютого.(с)

https://www.radiosvoboda.org/a/25259387.html

так що, пасквілянт не підвів
пасквілянтом і є

То в момент загострення тре було ноут конче купувати за грубі гроші?
А про Домінікану - якби йому Україна боліла, він би не пляжував на островах, а був би десь ближче до неньки.

Все це для мене погано пахне.
   
Re: Тут Володимир Бойко про Бурбу і Булатова цікаво пише....

То в момент загострення тре було ноут конче купувати за грубі гроші?
А про Домінікану - якби йому Україна боліла, він би не пляжував на островах, а був би десь ближче до неньки.

Все це для мене погано пахне.

так, все, що виходить від татрова, пахне погано.
   
А про Домінікану - якби йому Україна боліла, він би не пляжував на островах, а був би десь ближче до неньки.
Ви звичайно в той момент були на Майдані? Чи Вам не Україна тоді боліла?

Останнє редагування: 28 листопада 2021 00:04:37 від Sagin
   
Ви звичайно в той момент були на Майдані? Чи Вам не Україна тоді боліла?

Я була у Франківську. І я не очолювала протестну організацію, на вела за собою людей, не збирала гроші і т ю. Сова натягнута на глобус.
   
Я була у Франківську. І я не очолювала протестну організацію, на вела за собою людей, не збирала гроші і т ю. Сова натягнута на глобус.

т.е.,
проверяемых фактов у вас нет ?
   
т.е.,
проверяемых фактов у вас нет ?

Та які факти
Ця ТП з понаєхавших тягає сюди роками всяку херню
На заборі фуй намалюють, вона вигризе і в зубах притягне
   
Та які факти
Ця ТП з понаєхавших тягає сюди роками всяку херню
На заборі фуй намалюють, вона вигризе і в зубах притягне

Ну, по-перше, по Булатову інфа не з тєлєги, а від колишніх соратників і т.д. А по-друге, коли раніше про Семена Семенченко писали, що він не той, за кого себе видає - то прихильники готові були зубами порвати. А зараз уше і вбивство вилізло.

Так щоь всяке може бути.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія