Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міняю лампочки на діодні ;)

Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Я отбила свою комнату и кухню. Сказала увижу хоть одну эту лампу на кухне будет ходить голодный

Проще привыкнуть. Когда то народ не мог спокойно смотреть на  первые LCD-мониторы...)))
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Прямой свет раздражает. Если кабинет освещается светом LED линейки вниз, то люди жалуются на  рези в глазах. Затем свет направляется чуток вверх в светлую стену, она отражает в светлый потолок и вся комната равномерно освещается тройным и более отскоком. Претензий нет, все довольны.

Сейчас думаю как забацать из LED максуса 10Вт приятный светильник на основе этого:


У меня нету рези  глазах у меня почему-то зеленые пятна по стенам "бегают" и если смотришь при этом свете на печатный текст на белой бумаге кажется что каждое слово зеленым обведено. Сейас уде поменьше, а первый день просто кошмар был
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

у меня почему-то зеленые пятна по стенам "бегают" и если смотришь при этом свете на печатный текст на белой бумаге кажется что каждое слово зеленым обведено

Слишком сильная интенсивность света. Типа как "зайчики" словить на сварке. Со временем глаза должны привыкнуть.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

...
щодо виробництва у німців - "і ви кажіть" (копірайт з анекдоту)   . офіс у німців - вірю.
/* наберіть у гуглі eurolamp site:de  потім - eurolamp site:ua і порівняйте побачене */
той же philips не соромиться на лампах , зроблених в китаю - писати made in prc - якість від цього в них не міняється - бо роблять на СВОЇХ заводах.

...

Та да...
Вот пища для размышления, про то что у нас продается...
В Эпицентре продаются энергосбеоегающие лампы OSRAM...
Где то в районе 80 грн...
Цена стандартная, без акций и скидок...
Честно написано, что Китай...
В Германии, та же лампочка, стоит шесть с копейками евро...
То же честно написано что Китай...
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

В Эпицентре продаются энергосбеоегающие лампы OSRAM...
Где то в районе 80 грн...
Если это лэд, 5-6 Ватт, то это просто праздник!
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

А не в курсе чинятся ли эти лампочки?
Ага, жлобство...
Напруга скакала в тот сраный снегопад в начале декабря - 3 шт 15ти ватных издохло...
Хз, мож там тупо светодиод перепаять, или там все сложно? 
8-)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

А не в курсе чинятся ли эти лампочки?
Ага, жлобство...Напруга скакала в тот сраный снегопад в начале декабря - 3 шт 15ти ватных издохло...
Хз, мож там тупо светодиод перепаять, или там все сложно?

По идее, у них большой диапазон напряжения, странно что они сдохли. Ну, возьми отдай радиомастеру - пусть раскурочит, если в управляющем драйвере можно что-то починить, то  будет нормально. Я бы отдал.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Если это лэд, 5-6 Ватт, то это просто праздник!
Нет...
Это простая энергосберегающая.. .
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Я в 2010 році купив в Новій лінії 7 штук
 лампочок Єароламп. Заплатив майже
500грн. Через три роки всі сім штук перестали працювати.
Деякі раніше, інші пізніше. Гарантія була три роки ))
Также купавав Філіпси. На них взагалі гарантія 6 місяців.
Була наклейка магазину поверх упаковки, хоча на упаковці 3роки.
Пропрацювали два-три роки.
Всі лампочки були спіральні
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Я в 2010 році купив в Новій лінії 7 штук
 лампочок Єароламп. Заплатив майже
500грн. Через три роки всі сім штук перестали працювати.
Деякі раніше, інші пізніше. Гарантія була три роки ))
Также купавав Філіпси. На них взагалі гарантія 6 місяців.
Була наклейка магазину поверх упаковки, хоча на упаковці 3роки.
Пропрацювали два-три роки.
Всі лампочки були спіральні
Так це люмінесцентні. Вони служать значно довше, якщо їх не вимикати. Тобто ставити у таких приміщеннях, де світло горить довго. Або взагалі не вимикається - у загальних будинкових коридорах, там, де вікон немає або дуже маленькі.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Две компактные люминисцентные Филипс, купленные ещё в прошлом тысячелетии, честно отработали  порядка 12 лет: одна померла чуть раньше от искрения в выключателе, вторая умерла через год от старости - катоды почернели и сгорела спираль. Работали в среднем пару часов, порядка 4-6 циклов включения/выключения в день. Никакие другие лампы других производителей столько не выдерживали.
LED лучше брать от Филипс - у них лучше светодиоды, Осрам чуть хуже будет. Китайцы ставят непонятно какие светодиоды, с непонятно какой цветопередачей и качеством. Точно так же, электронные балласты для линейных ламп лучше у Филипса, а у Осрама фигня.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

А є світлодіодні лампи, які не моргають в схемі вимикача з підсвіткою (коли вимкнуті)?
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

А є світлодіодні лампи, які не моргають в схемі вимикача з підсвіткою (коли вимкнуті)?
є
там просто шунтуючий резистор додано.
який каналізує струм , що проходить через елемент підсвітки
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

є
там просто шунтуючий резистор додано.
який каналізує струм , що проходить через елемент підсвітки

Это как-то оговаривается? На упаковке, например?
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

є
там просто шунтуючий резистор додано.
Мені, значить, поки не попадались.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Муж поменял все лампы на LED. Горят уже три дня. Появилось устойчивое желание кого-то убить, а все лампочки выкинуть в окно  :X  Жуть какая-то а не свет

лампочку обідєть каждий может.

дуже багато залежить від того, що за лампа (від вигляду, куту розсіювання, виробника, не кажучи вже про температуру).

У батьків, ще перша світлодіодна лампа, яку я придбав світить страшним мертвецьким кольором (але так вже років ... навіть не знаю скільки - здається з 2008року) ... але я їй знайшов застосуваня - світить як додаткова лампа в туалеті разом з лампою дуже жовтого кольору(також дав маху з нею - а міняти було влом, адже дві були по ціні однієї )) ) - разом виходить якраз нормально ))
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

У меня теплый. Везда кроме ванной комнаты. Там белый. Я в туалет с фонариком хожу только чтобы его не включать  :X  Не могу понять, но у меня этот свет какое-то озверение вызывает.
Дивно.Я взагалі не помітив різниці,крім зміни інтенсивності.Хоча більшість ламп за плафонами,але є й повністю відкриті.
Колись для кухні купив люмінісцентну лампу-кулю з холодним світлом.То був той самий ефект.Обличчя здавались,як в операційній.На другий день обміняв на теплий.
Поміняйте,поки можливо.Що таке економія,якщо буде психологічний дискомфорт.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Знайшов ще одне застосування люмінесцентних ламп - компактних та лінійних. Освітлення ліфтів. Це в тому випадку, якщо світло там горить постійно.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

У мене основне світло все лед філіпс, світло приємне і не дратує шо холодне, шо тепле
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Блин,мне бы ваши проблемы.) весь дом на электрике.. Котлы, тёплые полы  и все такое..) ноябрь-4500 грн..декабрь-5100 грн..за январь с такими морозами вообще молчу.)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Это как-то оговаривается? На упаковке, например?

Диммируемая светодиодная лампа имеет этот резистор по умолчанию. Не диммируемая Филипс в цоколе Е27 тоже :) Осрам, возможно тоже...
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Я их все равно выкину когда муж в рейс уйдет.  :X  Не могу. так свет раздражает, что аж кушать не могу.

1.
неправильно підібрані.
2. світильники часто тре міняти під ЛЕДи...
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

весь дом на электрике.. Котлы, тёплые полы  и все такое..) ноябрь-4500 грн..декабрь-5100 грн..
На газі не менше.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Блин,мне бы ваши проблемы.) весь дом на электрике.. Котлы, тёплые полы  и все такое..) ноябрь-4500 грн..декабрь-5100 грн..за январь с такими морозами вообще молчу.)

та все теперь дорого - э\э, газ, дрова...  субсидия только выручить может
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Мне наши драйверы говорили, что в фошистской республике продаются лэд лампы со встроенным аккумом...
Типа когда проблемы с электрикой, они сами на аккум переключаются...
Стоит это "счастье" чы 24, чы около этого, евров...
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

На газі не менше.

Трохи менше виходить на дровах. Опалення +світло десь 4000.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Блин,мне бы ваши проблемы.) весь дом на электрике.. Котлы, тёплые полы  и все такое..) ноябрь-4500 грн..декабрь-5100 грн..за январь с такими морозами вообще молчу.)
Цікаво яка площа будинку, висота стелі та конструкція будинку?
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Мне наши драйверы говорили, что в фошистской республике продаются лэд лампы со встроенным аккумом...
Типа когда проблемы с электрикой, они сами на аккум переключаются...
Стоит это "счастье" чы 24, чы около этого, евров...

Полно их уже везде.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Сьогодні (вже вчора) в кума вперше побачив led filament лампи.
Ось такі:



На перший погляд (і на другий) від ламп розжарювання дуже важко відрізнити.

Суперова штука.

Куплю собі штук зо п'ять найближчим часом.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

класні.
це ЛЕди які світять як лампа Едісона  (tu)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Сьогодні придбав по акції в епіцентрі EuroLamp е14 9wt Bohemia м'яке світло (мав попередній позитивний досвід з "яскраве світло") - завтра несу назад ... якась жахлива жовтизна-"вирвіглаз" :(.

а комплект з 3х10вт Е27 "м'яке світло"(менше 300грн за 3 шт)  виявились в принципі прийнятні. схожі на традиційні жарівки. Відвезу в село до знайомих в подарунок :)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Аааааааааааааа!
Поміняв сьогодні одну лампочку. Намучився з проводкою. Бо все переробляв, перез'єднував.

http://krainamaystriv.com/threads/21250/page-3#post-597746
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

У Розетці акція - суттєва знижка на світлодіодну продукцію electrum. Кому важлива вартість - є змога зекономити.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Взяв отакі штуки по акції:
http://maxus.com.ua/ru/led-lampa-a65-12w-3000k-220v-e27-po-2-sht-new.html
1 лампа 12W  -104 гривні. (tu)
Домашнім сподобалося. Але сцуко, якийсь строк гарантії не дуже великий. Якщо що - розкурочу лампу та відремонтую.

Останнє редагування: 16 березня 2016 15:49:43 від птах Сорока
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

вопріс до фахівців:
чи впливає на лампочку кількість вмикань/вимикань протягом дня?
Конкретніше: чи варто вимикати світло в кімнаті з метою економії, якщо, скажімо, виходиш з
тієї кімнати на 5-10 хвилин?

   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Конкретніше: чи варто вимикати світло в кімнаті з метою економії, якщо, скажімо, виходиш з
тієї кімнати на 5-10 хвилин?

На діодних така "економія"  взагалі недоречна. Так само як й на газових економках.
Там де світло горить довго - стоять діодні. Де світло горить  нерегулярно - стоять звичайні економки.

Останнє редагування: 16 березня 2016 15:51:35 від птах Сорока
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

вопріс до фахівців:
чи впливає на лампочку кількість вмикань/вимикань протягом дня?
Конкретніше: чи варто вимикати світло в кімнаті з метою економії, якщо, скажімо, виходиш з
тієї кімнати на 5-10 хвилин?

Світлодіодні лампи не псуються при включенні-виключенні.
Але економити на тому не вийде: діодна лампа, зазвичай, споживає так мало, що витратами на освітлення у більшості випадків можна знехтувати.

Газорозрядні "економні" лампи від включень/виключень швидко псуються, та й строк служби у них у кілька разів менший ніж у світлодіодних, ремонтуються гірше.
Якщо ще врахувати потенційну можливість пошкодження колби і появи у приміщенні парів ртуті, високий рівень ультрафіолету і мерехтіння - то від купівлі цих ламп варто відмовитися взагалі.



Останнє редагування: 16 березня 2016 15:53:56 від andry
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

а люмінісцентрі (енергоощадні, німецькі)?
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

а люмінісцентрі (енергоощадні, німецькі)?

Я відредагував попереднє повідомлення. Газові лампи використовувати не варто. Я, наприклад, їх просто здав на утилізацію.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)


Я відредагував попереднє повідомлення. Газові лампи використовувати не варто. Я, наприклад, їх просто здав на утилізацію.

тю, а я недавно поставив німецьку, 100 грн. Обцяють 4 роки. :(
щоправда, вона в плафоні і мерехтіння нема.
а як пари ртуті пролазять крізь скло?  8-)

А комп"ютер варто переключати у режим сну?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія