Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міняю лампочки на діодні ;)

Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Я майже 10 років тому замінив всі лампи на філіпси, названі тут клл. Якщо пам'ять не зраджує, то прибл. 35грн($7) за штуку. Всі досі працюють; думаю, вже окупилися. В одній відвалилася колба, добре що є один плафонний світильник. І ще одна від самого початку розкочегарювалася з затримкою. Мамі якраз така сподобалася. Міняти на LED зараз не бачу сенсу. Є одна "на пробу", ніби непогано. І ще люстра, але там світлодіодна матриця, а не лампи.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

10 ватт за 75 гривен? Это где? В Днепре ниже 130 гривен хренвамвсем. Разве что только в наборах E27 по 5 штук электрума в пачке.

С мощностью соглашусь - 75 = 10 - по световому потоку, ну почти так.

Время работы - еще раз повторюсь ДЕГРАДАЦИЯ СВЕТОДИОДОВ из-за хиренового отвода тепла или источника тока.
Она столько отработает - да, но яркость упадет прилично.

Маркетинг... посыл на людей не понимающих процессов происходящих при работе подобных изделий.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

давайте расскажу простые правила - три простых пункта

1. покупаем LED не более 6 ватт и только брендовые, желательно с широкой юбкой где стоит "толстый" теплоотвод.
2. не верим рекламе, соотношение к свечению обычной лампы получаем умножая не на 10, а на 8 - то есть 5 ватт LCD это 40 ватт обычной по световому потоку
3. источник тока или же по народному питатель - включаем лампу и смотри на нее свозь фотик смарта или мобилки - если мерцает, значит там китайское Г. и засовываем ее продавцу в Ж. При нормальном источнике тока биений 50 герц не буде.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

60...70, бо спіралі холодніші.
Я ж не вимірював. Тут йдеться про споживання/електричну потужність лампи розжарювання 100 ват через діод.
У мене всі діоди 1N5408. На 3 ампери, 1000 вольт. Думаю, що витримають 380 вольт, якщо нуль десь обірветься. Вже спостерігав два таких випадки. Але в двух різних містах.

Що до економії - можна холодильник на балкон поставити. Або в холодному приміщенні - у кого є таке. І заміряти споживання/економію.

Останнє редагування: 7 грудня 2015 21:53:40 від com1
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Що до економії - можна холодильник на балкон поставити.

А потім викинути і купити новий. І порахувати економію
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

А потім викинути і купити новий. І порахувати економію
Чому ж викинути?

Тут трохи теорії, але я не перевіряв.
http://obalkonah.ru/ispolzovanie/holodilnik-na-balkone-69

Останнє редагування: 7 грудня 2015 23:03:14 від com1
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

А потім викинути і купити новий. І порахувати економію
Застекленный и утепленный балкон, холодильник стоит 13 лет. Кстати - двухкамерный "Норд"  :)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Цитувати
не верим рекламе, соотношение к свечению обычной лампы получаем умножая не на 10, а на 8

В середньому - так, але холодного свічення ~ 9, а теплого 6,5...7.
Нейтральна - 12 Вт лед - практично сотка (міряно люксметром).
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

У светодиода есть фича - он светит направленно, в отличие от клл. Поэтому точечный светильник ярче будет диодный. Больше световой поток в одном направлении.

Да. Еще рекомендую брать леды, у которых диапазон рабочего напряжения 165-230В, они не будут мерцать на 50Гц. Мощнее 10Вт на е27 я бы не брал, лучше купить раздвоитель патрона и вкрутить несколько менее мощнывх, дольше прослужат, естественно, если это не в ущерб дизайну.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Пока не появятся 10-ваттные LED с цоколем E14 буду оставаться на "экономках"
Пять семиватных LED было поставлено в люстру - а в комнате визуально стало темнее чем при пяти 15-ваттных экономках.
Хотя все таблицы тупо указывают что они должны быть равны по световому потоку. Взял люксометр - так и есть - брешут.

Показатели следующие:
За основу измерений была взята обычная лампа накаливания 100 ватт, цветовая температура при замере была определена как 2900К
Поэтому для сравнения брались "экономка" и LED не 2700К, а 3000К
15 ватт экономка светит как 72 ватт обычная
7 ватт LED  светит как 64 ватт обычная

На сегодня 10 ватт LED с цоколем E14 в продаже в магазинах не обнаружено.
Кроме того MAXUS и OSRAM оказывается их вообще не выпускают в таком исполнении.
Брать у китайцев "кота в мешке" тем более не хочу.

И не будет e14 на 10вт, теплоотвод нормальный не возможен, китайцы сделают конечно кукурузину длинную, которая сгорит через недлелю.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Не надо обольщаться 30000 часами службы светодиодов - это сферический конь в вакууме, реально будет меньше. Это раз.
Во-вторых, у светодиодов, по сравнению с люминисцентными и лампами накаливания, прилично уже диаграмма направленности, поэтому необходимы разработанные с учётом этой особенности светильники.
В-третьих, светодиоды не терпят перегрева, от него они быстро деградируют, поэтому светильники должны обеспечивать хорошую вентиляцию - обычно это требование не выполняется.
В-четвёртых, вы уверены в том, что в продукции дедушки Ляо (типа Максусов, Евроламп и прочая) стоят высококачественные светодиоды, которые в теории могут обеспечить заявляенный ресурс, имеют хороший индекс цветопередачи, а ток стабилизирован правильным высокочастотным балластом, а не копеечным балластным конденсатором?

+1
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

В наших реалиях точка где их купили прекратит существование через полгода-год.
И можно засунуть эту гарантию.... Ну все поняли куда.

Деградация перегревающихся светодиодов - 18-26 месяцев до 40%
Поэтому получить через полтора года вместо 100 ватт 50 - очень как-то "радует".

в LED на сегодня обмана более 80%, что для маркетинга слишком избыточно.
Все пытаются урвать на новых технологиях.

Однако действительно хорошие LED либо еще дороги, либо из-за технологических проблем - редкость.
Ну а то что народ сейчас массово лепит... Извините, но дерьмецо еще то.....

У меня на китайских за гож деградация 3%, но китайские местные, не с али.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Там вище є таблиця, можна апроксимувати дані.

На моєму прикладі - у мене в ванній стояло 4 жарівки(40вт) в підвісній стелі - термін їхнього життя був в середньому 3-4 місяці(задовбався вже міняти). Отже за рік я би поміняв 4*3 - 12 ламп, по 10грн в середньому за шт (можливо вже і більше)

Я поставив лампу з 5 річною гарантією на 9вт, яка замінила мені всі 4 жарівки (спочатку поставив дві - але було занадто яскраво). Це задоволення обійшлось мені в 165грн.

Менше ніж за 1,5 роки я отримую ті самі витрати на покупку ламп - але при цьому я не бігаю до магазину і не роблю ніяких запасів (плюс незручності з перегорянням в самий непідходящий момент, або з вибухом лампи, як у мене (окрема пісня) ). Це не враховуючи різниці в 16 раз по споживанню електроенергії ;). А ще матиму гарантовані 3,5 роки роботи, за які я зекономлю всередньому 42лампи по 10грн - здається непагано

Спасибо за инфу, но насчет многих лет гарантии у меня есть печальный опыт с энергосберегающими лампами
Покупал (если не путаю названия) максимус, евроламп и что-то еще
Гарантия у них тоже длинная
Живут они не намного дольше обычных
Но при этом гарантией можно сразу подтереться, тк написано, что она не действует, если пластиковый цоколь лампы темнеет
А он у всех моих сдохнувших ламп реально темнеет перед смертью
Уж не знаю, что виновато - или скачки напряжения в наших сетях, или что еще
В общем, выгоды от энергосберегающих я на практике не почувствовал
Да еще и хрен знает, куда эти лампы девать потом
Они ж вредные шописец, а где их принимают на утилизацию - я так и не нашел, так и держу пока дома, поскольку об экологии забочусь по мере сил
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Спасибо за инфу, но насчет многих лет гарантии у меня есть печальный опыт с энергосберегающими лампами
Покупал (если не путаю названия) максимус, евроламп и что-то еще
Гарантия у них тоже длинная
Живут они не намного дольше обычных
Но при этом гарантией можно сразу подтереться, тк написано, что она не действует, если пластиковый цоколь лампы темнеет
А он у всех моих сдохнувших ламп реально темнеет перед смертью
Уж не знаю, что виновато - или скачки напряжения в наших сетях, или что еще
В общем, выгоды от энергосберегающих я на практике не почувствовал
Да еще и хрен знает, куда эти лампы девать потом
Они ж вредные шописец, а где их принимают на утилизацию - я так и не нашел, так и держу пока дома, поскольку об экологии забочусь по мере сил


Дивно - я міняв без проблем махуси з потемнівшим пластиковим цоколем.

Щодо утилізації - також тримаємо здохлі КЛЛ (хоча кілька штук вдалося реанімувати для коридору). Влітку(ми провтикали) приймали на утилізацію - Епіцентр та Леруа ... зараз згорнули лавочку по якійсь з причин
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Пока не появятся 10-ваттные LED с цоколем E14 буду оставаться на "экономках"
Пять семиватных LED было поставлено в люстру - а в комнате визуально стало темнее чем при пяти 15-ваттных экономках.
Хотя все таблицы тупо указывают что они должны быть равны по световому потоку. Взял люксометр - так и есть - брешут.

Показатели следующие:
За основу измерений была взята обычная лампа накаливания 100 ватт, цветовая температура при замере была определена как 2900К
Поэтому для сравнения брались "экономка" и LED не 2700К, а 3000К
15 ватт экономка светит как 72 ватт обычная
7 ватт LED  светит как 64 ватт обычная

На сегодня 10 ватт LED с цоколем E14 в продаже в магазинах не обнаружено.
Кроме того MAXUS и OSRAM оказывается их вообще не выпускают в таком исполнении.
Брать у китайцев "кота в мешке" тем более не хочу.
В принципі ви правильно рахуєте.У вас люстра лише на 5 ламп.Я так само чекав 6-7 ватних 3000К.Справа в тому,що я передбачив в гостинній (12+4) ламп,а в кухні та спальні по 9.Тому мені в гостинну підійшли 4 ватні леди-свічки,а кухню і спальню 6-7 ватні леди.Тобто освітлення на рівні 500 Вт традиційного на великі площі(від 20 кв м).
Але воно того варте.Світло постійно горить в зоні перебування.Вимикає мо,коли йдем з дому та перед сном.Не уявляю свою квартиру з 60 спіралевидними економками.Наче в лабораторії.Хібо що якось приховати за закритими плафонами.І питання освітлення постає  в гіпотетичному плані при обговоренні на форумі.
Чомусь всі рахують копійки,гривні саме на освітленні.Не бачив обговорення,як зекономити на побутовій техніці,сантехніці,плитці,столярці,мебляхТам на першому місці функціональність,зручність,комфорт,естетика,хоча масштаб економії міг би бути на порядок вище.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

До речі останнім часом зацікавився питанням.Чи можна в багатокімнатній квартирі встановити загальний вимикач сходового типу в спальні ,щоб при бажанні вмикати-вимикати загальне освітлення.Бажано,щоб в кожній кімнаті можна було би вмикати світло при потребі також незалежно. Як це зробити простіше і чи можуть бути якісь нюанси.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

До речі останнім часом зацікавився питанням.Чи можна в багатокімнатній квартирі встановити загальний вимикач сходового типу в спальні ,щоб при бажанні вмикати-вимикати загальне освітлення.Бажано,щоб в кожній кімнаті можна було би вмикати світло при потребі також незалежно. Як це зробити простіше і чи можуть бути якісь нюанси.

Официальное название - проходной выключатель.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

що таке "затрати на пріобрєтєніє ламп на 1 год" і чим воно відрізняється від "затрати на покупку ламп "?

цікаво звідки взялось 210грн для жарівок 12 :). Формул також не видно обрахунку е.е. (приходиться вірити на слово :) )


ЗІ: а взагалі так ... колись років 10-13 назад для себе подібний ексельчик зробив і переконав усіх довкола в раціональності переходу на економки :)

 Затраты на приобретение ламп на 1 год, грн =  Количество используемых ламп, шт * Стоимость 1й лампы, грн * Количество замен в 1 светильник за 1 год, раз

Затраты на покупку ламп, грн = Количество используемых ламп, шт * Стоимость 1й лампы, грн

Згоден, треба буде підробити назви деяких пунктів, щоб було більш ясно.






   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Дивно - я міняв без проблем махуси з потемнівшим пластиковим цоколем.

Щодо утилізації - також тримаємо здохлі КЛЛ (хоча кілька штук вдалося реанімувати для коридору). Влітку(ми провтикали) приймали на утилізацію - Епіцентр та Леруа ... зараз згорнули лавочку по якійсь з причин

Хм... Насчет того, что меняют и с потемневшим цоколем - не знал. Прочитал где-то, что это не гарантийный случай, и даже не пробовал возвращать. Лошара.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Це не освітлення, це нічне світлодіодне підсвічування.


http://www.treehugger.com/gadgets/led-night-light-outlet-covers-install-minutes-use-just-5-cents-power-year.html
https://www.snappower.com/
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Муж поменял все лампы на LED. Горят уже три дня. Появилось устойчивое желание кого-то убить, а все лампочки выкинуть в окно  :X  Жуть какая-то а не свет
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Муж поменял все лампы на LED. Горят уже три дня. Появилось устойчивое желание кого-то убить, а все лампочки выкинуть в окно  :X  Жуть какая-то а не свет

проблема не в лампочках.
проблема в їх виборі.
рекомендую не брати  китайських нових брендів. хімічать з параметрами, технологіями, тощо.
дайте мені марку лампочок (можна в приват ) - розкажу докладніше.

якщо не фахівець - краще брати перевірені десятиліттями фірми з досвідом і які дорожать репутацією - типу  osram, philips
і колір світла - 4000 К для офісу, 2700-3000К для дому.

і ще - краще брати світильники, а не лампочки - це якщо йде глобальний ремонт .
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

проблема не в лампочках.
проблема в їх виборі.
рекомендую не брати  китайських нових брендів. хімічать з параметрами, технологіями, тощо.
дайте мені марку лампочок (можна в приват ) - розкажу докладніше.

якщо не фахівець - краще брати перевірені десятиліттями фірми з досвідом і які дорожать репутацією - типу  osram, philips
і колір світла - 4000 К для офісу, 2700-3000К для дому.

і ще - краще брати світильники, а не лампочки - це якщо йде глобальний ремонт .

Что скажете вот про них .... видел в Сильпо их лед лампочки .... http://eurolamp.ua/svetodiodnye-lampy.html

З.Ы. Клянутся что чистые немцы, никакого китая  .....
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

проблема не в лампочках.
проблема в їх виборі.
рекомендую не брати  китайських нових брендів. хімічать з параметрами, технологіями, тощо.
дайте мені марку лампочок (можна в приват ) - розкажу докладніше.

якщо не фахівець - краще брати перевірені десятиліттями фірми з досвідом і які дорожать репутацією - типу  osram, philips
і колір світла - 4000 К для офісу, 2700-3000К для дому.

і ще - краще брати світильники, а не лампочки - це якщо йде глобальний ремонт .

Я их все равно выкину когда муж в рейс уйдет.  :X  Не могу. так свет раздражает, что аж кушать не могу.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

З порівняно доступного на нашому ринку вартують уваги Максуси. Євроламп ліпші за китайську кукурузу, але в тої лампи, яку я брав якість світла не дуже...
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Поставил Philips 14 Вт 2700К - великолепная замена обычных 100Вт или энергосберегающих 27 Вт. В Киеве в Светофоре брал со скидкой - было по 257 грн, взял по 139 грн. Пока очень доволен.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Я их все равно выкину когда муж в рейс уйдет.  :X  Не могу. так свет раздражает, что аж кушать не могу.

ну, вообще-то надо выбирать  - некоторым даже нравится ярко-белый... хотя как по мне - он все же для общественных помещений, а домой лучше теплый\мягкий
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

коли в новий будинок переселявся, купив у коридор три австрійські світильники колларс. Ми нуло 2.5 роки і майже одночасно в них погоріли лампочки.
я думав там якась херня китайська, вийняв, нє:  осрам, галогенові, супер еко, мейд ін джермані....  по дві в світильник.... найшов такі філіпс по 80 грн.
Мяко кажучи, дорогувато імно на 2.5 роки 500 грн за 6 лампочок. У мене деякі лампи накалювання звичайні більше 2 років служили.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

ну, вообще-то надо выбирать  - некоторым даже нравится ярко-белый... хотя как по мне - он все же для общественных помещений, а домой лучше теплый\мягкий

У меня теплый. Везда кроме ванной комнаты. Там белый. Я в туалет с фонариком хожу только чтобы его не включать  :X  Не могу понять, но у меня этот свет какое-то озверение вызывает.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)



рік назад замінив ось на такі, задоводлений

тільки в дитячій не міняв
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Я их все равно выкину когда муж в рейс уйдет.  :X  Не могу. так свет раздражает, что аж кушать не могу.
Якщо чеки є можна поміняти на інші, з іншим кольором світла.
Якщо чеків немає - також можна поміняти, наприклад, на базарі.
коли в новий будинок переселявся, купив у коридор три австрійські світильники колларс. Ми нуло 2.5 роки і майже одночасно в них погоріли лампочки.
я думав там якась херня китайська, вийняв, нє:  осрам, галогенові, супер еко, мейд ін джермані....  по дві в світильник.... найшов такі філіпс по 80 грн.
Мяко кажучи, дорогувато імно на 2.5 роки 500 грн за 6 лампочок. У мене деякі лампи накалювання звичайні більше 2 років служили.
Для вас явно підійшло б оце.
http://krainamaystriv.com/threads/23618/
Але з галогенами я не перевіряв, не знаю, як воно буде. Це для звичайних або світлофорних (біля 3000 годин роботи по паспорту і дорожчі вони, трохи менша сила світла) ламп розжарювання.

Останнє редагування: 26 грудня 2015 19:54:06 від com1
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Что скажете вот про них .... видел в Сильпо их лед лампочки .... http://eurolamp.ua/svetodiodnye-lampy.html

З.Ы. Клянутся что чистые немцы, никакого китая  .....

активно на ринку України намалювалися 4 років тому.
стартували з люм.ламп.

щодо виробництва у німців - "і ви кажіть" (копірайт з анекдоту)   . офіс у німців - вірю.
/* наберіть у гуглі eurolamp site:de  потім - eurolamp site:ua і порівняйте побачене */
той же philips не соромиться на лампах , зроблених в китаю - писати made in prc - якість від цього в них не міняється - бо роблять на СВОЇХ заводах.

-----------------------------------------------------------
Excerpt from Creditreform Company database to Greenpower Euro Electric GmbH
Creditreform No .:   2012157244
Competent office Creditreform:   Berlin
Commercial Register:   registered
Company registration number:   HRB 128267 B
Management level:   1 Manager
Shareholding structure:   1 partner
Available balance:   3 years accounts
http://www.firmenwissen.de/az/firmeneintrag/12099/2012157244/GREEN_POWER_EUROELECTRIC_GMBH.html

====================


позиціонуються в одному раду з electrum, maxus, Delux тощо. тобто - якісний китай.
хоча, як і в усього китайського - нестабільна якість по різних видах продукції - бо виготовлення на різних заводах.

   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Я их все равно выкину когда муж в рейс уйдет.  :X  Не могу. так свет раздражает, что аж кушать не могу.

перемістіть в гараж чи на вулицю - щоб бачити стовп, коли треба паркуватися ;)
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Муж поменял все лампы на LED. Горят уже три дня. Появилось устойчивое желание кого-то убить, а все лампочки выкинуть в окно  :X  Жуть какая-то а не свет

Те ж саме. Але я поміняв лише третину. Ночнічки по ціні золота.
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

позиціонуються в одному раду з electrum, maxus, Delux тощо. тобто - якісний китай.

Ага, "Евроламп" - качественный китай, немного дешевле максуса, но добротней схема изготовления.
У максуса немного упрощенней схема, чуть дороже, но зато максус рулит за счет регулярных  акций - типа"две лампочки по цене одной".

У меня теплый. Везда кроме ванной комнаты. Там белый. Я в туалет с фонариком хожу только чтобы его не включать    Не могу понять, но у меня этот свет какое-то озверение вызывает.
Привычка. Сначала тоже бурчали домашние, потом привыкли. Теперь приходишь куда-то, где обычный свет, так все кажется таким тусклым и мерзко-желтым... :gigi:

Останнє редагування: 26 грудня 2015 20:13:10 від птах Сорока
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

активно на ринку України намалювалися 4 років тому.
стартували з люм.ламп.

щодо виробництва у німців - "і ви кажіть" (копірайт з анекдоту)   . офіс у німців - вірю.
/* наберіть у гуглі eurolamp site:de  потім - eurolamp site:ua і порівняйте побачене */
той же philips не соромиться на лампах , зроблених в китаю - писати made in prc - якість від цього в них не міняється - бо роблять на СВОЇХ заводах.

-----------------------------------------------------------
Excerpt from Creditreform Company database to Greenpower Euro Electric GmbH
Creditreform No .:   2012157244
Competent office Creditreform:   Berlin
Commercial Register:   registered
Company registration number:   HRB 128267 B
Management level:   1 Manager
Shareholding structure:   1 partner
Available balance:   3 years accounts
http://www.firmenwissen.de/az/firmeneintrag/12099/2012157244/GREEN_POWER_EUROELECTRIC_GMBH.html

====================


позиціонуються в одному раду з electrum, maxus, Delux тощо. тобто - якісний китай.
хоча, як і в усього китайського - нестабільна якість по різних видах продукції - бо виготовлення на різних заводах.


А что по ЛЕД можете присоветовать?
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

А что по ЛЕД можете присоветовать?
Максус или евроламп.  Брать несколько (8-10) штук по оптовой цене, стараясь подловить всякие "акции"
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Муж поменял все лампы на LED. Горят уже три дня. Появилось устойчивое желание кого-то убить, а все лампочки выкинуть в окно  :X  Жуть какая-то а не свет
На 100% проблема в температуре цвета. Вам судя по всему, подходит только теплый свет (2700-3000).
У меня на кухне получилась подобная история. После замены на акционные LED лампы, кухня стала напоминать
морг по освещению  :D Пришлось делать микс - три лампы (из шести) заменить на теплые экономки. Стало
нормально.

Упс. Прочитал, что как раз обратная ситуация с цветом  :gigi:

Останнє редагування: 26 грудня 2015 20:24:38 від Нельотчик
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

Те ж саме. Але я поміняв лише третину. Ночнічки по ціні золота.

Я отбила свою комнату и кухню. Сказала увижу хоть одну эту лампу на кухне будет ходить голодный
   
Re: Міняю лампочки на діодні ;)

У меня теплый. Везда кроме ванной комнаты. Там белый. Я в туалет с фонариком хожу только чтобы его не включать  :X  Не могу понять, но у меня этот свет какое-то озверение вызывает.

Прямой свет раздражает. Если кабинет освещается светом LED линейки вниз, то люди жалуются на  рези в глазах. Затем свет направляется чуток вверх в светлую стену, она отражает в светлый потолок и вся комната равномерно освещается тройным и более отскоком. Претензий нет, все довольны.

Сейчас думаю как забацать из LED максуса 10Вт приятный светильник на основе этого:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія