Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

О 12.00 в київському парку Шевченка стартував «Марш за імпічмент»

"Сандра!"  X(

фам нушьня баротся с каррупсией  :rotate:
   
Ну я розумію, на цугундері саркастично про Марш. А тут чому? Є пости, майже дослівні. То це там вата, чи тут?

Вот такой он...ГлавКурчатко.. .все ржут.
   
останній цього року шпацір нездар
потім свята, алівьє, йолкі, холодно- і до весни по кублам

 B-)

думаєте, наступної неділі скидати Порошенка вже не будуть?
   
думаєте, наступної неділі скидати Порошенка вже не будуть?

Кто-то сказал, что 40 лет будет собирать по воскресеньям "Киев-вставай!" Моисей Саакашвили...
   
це мені здалося чи дійсно там на сцені Кучеренко тусується?
   
з дуба рухнув?
в кого підгорає-то?...
навпаки - осьо. від влади всі умови + безпека. НЄТ БЛ*** - "знову не так". Не розумію :facepalm:

УП веде прямий реп до речі

Вы как журналистка должны понимать что любое упоминание это пиар,цитируемость,придание весомости итд.А если бы никто ничего не написал и не транслировал,то считай что и самого события не было.
   
Не сепарський Zik висвітлює.
https://www.youtube.com/watch?v=g7BdpP09Ogg


Останнє редагування: 17 грудня 2017 13:34:01 від strict5
   
ZIK теж транслює. Теж сепари?
   
Ну я розумію, на цугундері саркастично про Марш. А тут чому? Є пости, майже дослівні. То це там вата, чи тут?

хуйло тоже всех пугал Саакашвили шляющимся по площадям,почти слово в слово как местный бомонд
   
Вы как журналистка должны понимать что любое упоминание это пиар,цитируемость,придание весомости итд.А если бы никто ничего не написал и не транслировал,то считай что и самого события не было.

не зрозуміла - то де зрада-то?
уп пише, трансляції ведуть
ну - не провідні канали, а трохи другорядні. Оце - зрада? чи шо

***я заплуталася
   
ZIK теж транслює. Теж сепари?

Ні. Це садоводи-фрідмановці.
   
Скажімо так...львівська кацапня...:)
   
ну - не провідні канали, а трохи другорядні. Оце - зрада? чи шо
Це не висвітлення новин "провідними каналами".
   
Це не висвітлення новин "провідними каналами".
ну то хто їм дохтур? і каналам, і організаторам
не розумію все одне
   
не зрозуміла - то де зрада-то?
уп пише, трансляції ведуть
ну - не провідні канали, а трохи другорядні. Оце - зрада? чи шо

***я заплуталася

Да при чём тут зрада?Просто если люди против этого цирка,то не нужно его обсуждать,поддерживая это УГ на плаву
   
останній цього року шпацір нездар
потім свята, алівьє, йолкі, холодно- і до весни по кублам

 B-)

ці генії революції не тільки 24-го але і 31-го ще вийдуть. і 7-го січня мабуть теж.
   
Це не висвітлення новин "провідними каналами".

Взагалі - то у нас всі канали належать олігархам (окрім Еспресо Княжицького) і всі, окрім 5-го - опозиційні.

Робіть висновки, курчатка...
   
Сааке уже пора перед паствой предстать в образе Губарева точнее Деда Мороза.
   
ну то хто їм дохтур? і каналам, і організаторам
не розумію все одне
Добре, висновок: провідні канали контролюються владою, їм дохтор в журналістиці не потрібен.
УТ1 - перший , суспільне мовлення - чому не показує? За нього громадяни налоги платять, а не рошен.
   
хуйло тоже всех пугал Саакашвили шляющимся по площадям,почти слово в слово как местный бомонд
Отож. Я вже вкотре кажу, що місцеві прихильники певної політсили проявили себе як ватяні синяки. Слово в слово.
   
думаєте, наступної неділі скидати Порошенка вже не будуть?

ні, там католицьке різдво 25-го, вихідний, вже на Новий рік затарюватися треба, мабуть не будуть
або ж нечисленний мітінг типу "дємбєльскій аккорд". щоб решту коштів Курченка "асвоїть"- і з'їбатися у відпустки в теплі краї
   
Це не висвітлення новин "провідними каналами".

Про "не висвітлення" можна буде сказати тоді, коли у вечірніх випусках провідних канавів про марш не буде репортажів.
А транслювати - ніхто не зобов"язаний.
   
Отож. Я вже вкотре кажу, що місцеві прихильники певної політсили проявили себе як ватяні синяки. Слово в слово.

Хто ж тоді Курченко?
   
Це не висвітлення новин "провідними каналами".
просто у курочки денег не хватило на провидни каналы
   
ці генії революції не тільки 24-го але і 31-го ще вийдуть. і 7-го січня мабуть теж.

1 січня марш Бандери
можуть спробувати підмазатися, але імовірніше за все відхватять піздюлів
   
Я помню показывали похороны Сашка Белого, один канал показал "на похороны пришло всего две сотни человек", другой канал, вроде ЗИК показал тысячи человек, так к сожалению можно показать одно и то же с разных позиций.
   
Хто ж тоді Курченко?

соратнік Юлі по боротьбі з режимом Дарт Пороха
Принцесса Ю-Лея та джідай Оба ван Курчоба
   
просто у курочки денег не хватило на провидни каналы

Денег у него хватит. Он дохерища наворовал. Он просто дал немного денег...хочет посмотреть как их отработают. Есть ли смісл дальше Моисею давать бабло.
   
о, вже парубія скидати хочуть  X(
   
Чтобы акция имела шанс на успех, надо иметь какие-то альтернативные кандидатуры. Иначе это просто бабки на ветер. Организаторы считать умеют, отсюда вывод: смысл этих майданов какой-то другой, пока непонятный. Может хотят нового кандидата заявить или беспорядки в Кмеве спровоцировать. А может хотят проверить готовность правоохранителей и их руководства защищать шоколадного. 
   
Хто ж тоді Курченко?
Пох.
   
Це не висвітлення новин "провідними каналами".
Про "не висвітлення" можна буде сказати тоді, коли у вечірніх випусках провідних канавів про марш не буде репортажів.
А транслювати - ніхто не зобов"язаний.
То ви, порошкі, там і дивіться свої "здобутки".
:)
   
Пох.

Ось і нам ПОХ.
   
Отож. Я вже вкотре кажу, що місцеві прихильники певної політсили проявили себе як ватяні синяки. Слово в слово.
оце так перекрутила
   
Денег у него хватит. Он дохерища наворовал. Он просто дал немного денег...хочет посмотреть как их отработают. Есть ли смісл дальше Моисею давать бабло.

он не только наворовал, а и сейчас на лугандоне зарабатывает нехило
не оскудеет рука дающего
   
Янука еще не зовут с *уйлом?
   
Янука еще не зовут с *уйлом?

ні, але що Порошенко гірший за Януковича- кажуть вже давно B-)
   
слухаю Донія та Хмару,
не знаю, як там буде далі, але ці двоє закликають скидати владу тільки МИРНИМ шляхом, а для цього треба вивести на вулиці Києва мільйон людей, тому треба йти та збирати мільйон,
а потім під тиском цього мільйону Порошенко сам піде, а вони виберуть нового голову Ради та почнуть справедливо царювати
   
он не только наворовал, а и сейчас на лугандоне зарабатывает нехило
не оскудеет рука дающего

ну так лугандон йому блокадники подарували, от він і вдячний їм за це
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія