Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ!!! :super: Хто там скаржився на онлайн-запис на біометрику в Києві? ЛАЙФХАК (продам недорого)

ггг))) суб"єкти, що надають послугу: http://ac.dozvil-kiev.gov.ua/AdminServices/Details/75709d0c-79bc-459d-ad12-e81424ed6c9b?categoryId=0f2825dc-5b72-4565-8070-34eb69eb70cb&tab=2

ше раз: цнапи біометрикою НЕ займаються. Навіть центральний

Птстец, ты чо гонишь?
Возьми позвони, ты склонна более верить какой то ссылке или живому фуповцу, который сделал себе паспорт?
   
коли?

В марте
   
Птстец, ты чо гонишь?
Возьми позвони, ты склонна более верить какой то ссылке или живому фуповцу, который сделал себе паспорт?

ніарі і не матюкайся
я запитала - коли ти робив?
   
В марте
прекрасно. А в 2017 і у січні-2018 цнапи не робили цього, і черги були шалені
я не змогла через шевченківський цнап навіть простий паспорт дитині зробити у грудні-17- довелося йти в "документ" і сплачувати 450 грн за безкоштовну послугу
хоча свій внутрішній, - простий, не картка - спокійно зробила через цнап
   
термінову біометрику зробили за 2 тиждні
двом дорослим та двом дітям
   
термінову біометрику зробили за 2 тиждні
двом дорослим та двом дітям
у тебе ж не київ )
у мене подружка у франеку теж без проблем і черг зробила собі нетерм.біометрику
   
ДМС неплохо подлохматилась на ажиотаже. Такса - 1000грн за подачу без очереди. Теперь 10 лет до следующей волны.  :rotate:
   
у тебе ж не київ )
у мене подружка у франеку теж без проблем і черг зробила собі нетерм.біометрику
если это я, то я ж подавала документы в январе 2017 и паспорт был готов через месяц в феврале, ажиотажа такого не было
   
нічого не розуміюся на тому, що написано вище, але маю запитаннячко, а що роблять із звичайним паспортом після отримання біометричного? він лишається?
   
нічого не розуміюся на тому, що написано вище, але маю запитаннячко, а що роблять із звичайним паспортом після отримання біометричного? він лишається?

Можеш залишити, можеш здати. Якщо хочеш залишити, напишеш заяву, що у тебе запланована поїздка на час виготовлення біометричного.
   
нічого не розуміюся на тому, що написано вище, але маю запитаннячко, а що роблять із звичайним паспортом після отримання біометричного? він лишається?
біометричного - якого? внутрішнього чи загран?
внутрішній або міняють (книжку на картку), або одразу видають картку (перший паспорт), або лишають книжку за бажанням (при переклеюванні фоти). Але документ завжди один - або книжка, або картка.
я переклеювала фото і міняла дещо в паспорті - залишила книжку. Син отримував перший паспорт - там навіть питання не стояло, це одразу картка

а загран - це окремий документ

Останнє редагування: 26 квітня 2018 08:30:29 від африканский_йож
   
А у мене:
Документ доставлено до територіального органу міграційної служби 25.04.2018.
Рівно три місяці. Тепер вони смску пришлють, коли забирати?
   
А у мене:
Документ доставлено до територіального органу міграційної служби 25.04.2018.
Рівно три місяці. Тепер вони смску пришлють, коли забирати?
а подавалися пізніше за мене )
   
а подавалися пізніше за мене )
Ага, як то кажуть, на хвіст впала :)
Може, до мого відділення ближче везти... 8-)
   
Ага, як то кажуть, на хвіст впала :)
Може, до мого відділення ближче везти... 8-)
нє, я дум, поки ставили і налагоджували другу лінію - взагалі робили тільки термінові паспорти. А наші гамузом десь в "підсобці" чекали )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія