Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А що як Порошенко агент хуйла?

Re: А що як Порошенко агент хуйла?

За перших 100 днів Порох звільнив десятка зо 2 українських міст, а тепер прихильники певної політсили всрані порівняйте з першими 100 хуйловського ставленика.

Мова про Іловайськ і участь Підри у тих подіях, дякле
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Дальше можно не читать  :facepalm:


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=212500299716682&id=100028701406062
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Ну вот время прошло и стало окончальено очевидно, что вазеленский - агент хуйла.
Он просто нарезат Украину как салями для хуйла: отводит войска и готовится к какой-то "амнистии" террористов.
Вопрос к юрызду вазеленскому: как можно амнистировать тех, кто не осужден ?
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Бо щось складується таке враження що цей поц діє в інтересах хуйла.
Перше що кажуть, що він підняв армію. Добре, тоді покажіть хоч одну перемогу цієї армії.
Мені ось здається що він робить все, щоб наші бійці не виграли жодного бою.
А почалося все тоді, коли він влаштував бійню в Іловайську.
Замість того, щоб взяти на себе відповідальність і діяти рішуче, це мурло побігло домовлятися до хуйла про коридор.
І це треба було бути настільки обдарованим, щоб дати наказ віходити бійцям по пристрілному артилерією шляху.
Інший рішучий воєначальник, розробляв би план прориву, віддав би наказ прориватися, на крайняк здаватися дрібними групами в безвіхідній ситуації.
Або ось кажуть ніхто не знав що хуйло нападе. Ну це взагалі звиздець.
Загнати купу солдат в кишку вздовж кордону і не прогнозувати варіант що хуйло то може все розстріляти градами зі своєї териториії?  ;o
Це або легковажністьяка яка межує з дурістю, або  взагалі дії в інтересах ворога.  Тому...
Я бачу дії, які дозволили хуйлу досягти своїх цілей без відкритого втручання.
Я бачу дії, які допомогли уникнути  хуйлу жорстких санкцій.
Я бачу дії, які направлені щоб не була створена дійсно боєздатна армія, яка перемагає.
Я бачу дії, які перешкоджали щоб нашій армії було надано сучасне озброєння, бо озброєння надають армії яка воює і яка перемагає, а не агентам хуйла.
Ну і якщо на питання глянути з цього ракурсу, то дуже багато подій мають свою певну логіку.
[/q
надо меньше на слова хряка обращать внимание.К примеру на словах вира армия мова. На деле липецкий гешефт. Или возьмите подмену Будапешта Минском. Или возьмите разрушение Южмаша, аместо восстановления носителей типа Сатаны. А распил гривни с гонтаревой и кролем. А уничтожение добровольцев.Торнад о.Сашко Мельник. Лесник.А многочисленные бандиты из сволоты и нацкорпуса ВТЫЛУ! Крышующие наливайки. Многие думали что самый плохой президент юсчинка, потому что он забрал надежду у нации.Сейчас ясно хуже юсчинки мажор=хряк, папашка которого слямзил канфетный завод. Это просто нацию по ветру пустил и подшготовил почву для прихода шоблы, которая просто землю страны по ветру пустит.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія