Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ігнор не працює.

Ігнор не працює.

Робіть щось.
   
Re: Ігнор не працює.

+++ Будь-ласка!
   
Re: Ігнор не працює.

Залізо не справляється за наволою читачів. От і виключають різні примочки...

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1033245.0


А так хотілось по жартувати спочатку, велкам фо реалеті... З поверненням з зони комфорту))))
   
Re: Ігнор не працює.

саме так, в мене фоксік вилізло.
я не маю бажання цього бота читати.
фу...
   
Re: Ігнор не працює.

 Приєднуюсь до прохання.
   
Re: Ігнор не працює.

Сподіваюсь, ігнор-список повернеться, бо бачити весь порохоботський кал нема ніякого бажання.
   
Re: Ігнор не працює.

Привіт в реальності.  :lol:

   
Re: Ігнор не працює.

пів року тому почистив список ігнору, вибори всетаки, вчуся витримці))) а вам місяць чи два потерпіти.
   
Re: Ігнор не працює.

 :gigi: а у мене він був чистий. Ну, майже чистий, за виключенням Аеліта. Т а і того збиралася вже вишкрібати звідти, бо все-рівно і читаю його і коментую.


Ви чого такі тонкошкурі? Закаляйтеся. Бо зима минула, а ви наче щойно з теплиці - не знаєте як поводитися з подразниками. ВЧІТЬСЯ!
   
Re: Ігнор не працює.

 Нема про що спілкуватися з людьми які зловживають особистими образами.
 Поверніть, будь ласка, ігнор.
   
Re: Ігнор не працює.

Нема про що спілкуватися з людьми які зловживають особистими образами.
 Поверніть, будь ласка, ігнор.
Так в тому-то і плягає увесь ігнор. Просто не спілкуйтеся і все. НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ. Вчіться себе стримувати не тільки технічним способом.
   
Re: Ігнор не працює.

Так в тому-то і плягає увесь ігнор. Просто не спілкуйтеся і все. НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ. Вчіться себе стримувати не тільки технічним способом.

  Я на фуп хожу спілкуватися, а не у цапську с..альню.
   
Re: Ігнор не працює.

Але ми ніжні!  :laugh:
Форум став просто літати - УРА, УРА, УРА!.
   
Re: Ігнор не працює.

Але ми ніжні!  :laugh:
Форум став просто літати - УРА, УРА, УРА!.
Я думаю, що треба щоб залізо тягло форум навіть підчас виборів, виходить залізо не тягне двіжок...

не думав що форум такий прожорливий.... Особливо коли вибори.
   
Re: Ігнор не працює.

Я думаю, що треба щоб залізо тягло форум навіть підчас виборів, виходить залізо не тягне двіжок...

не думав що форум такий прожорливий.... Особливо коли вибори.
як на мене. там не з залізом проблеми, а з софтом.
   
Re: Ігнор не працює.

як на мене. там не з залізом проблеми, а з софтом.
Ти забуваєш, що працючих користувачів збільшилось в 2-4 рази а обчилення збільшишись в 10 і більше разів... Я не слідкую за відвідуваністю, а вона різко зросла під вибори.
   
Re: Ігнор не працює.

Ти забуваєш, що працючих користувачів збільшилось в 2-4 рази а обчилення збільшишись в 10 і більше разів... Я не слідкую за відвідуваністю, а вона різко зросла під вибори.
ну і шо? скіки проців і скіки ядер має мати сервер аби потягнути далеко не найбільший форум?
   
Re: Ігнор не працює.

ну і шо? скіки проців і скіки ядер має мати сервер аби потягнути далеко не найбільший форум?

 :shuffle: Тут в рейд масив собирали ведешку, не най дорожчий. А більльше на чому він працює ми не знаємо. А планку були шукали 8 гіг узу, не впевнений чи 8 тоді казали.
   
Re: Ігнор не працює.

:shuffle: Тут в рейд масив собирали ведешку, не най дорожчий. А більльше на чому він працює ми не знаємо. А планку були шукали 8 гіг узу, не впевнений чи 8 тоді казали.
щось не думаю,шо там пентіум ммх
   
Re: Ігнор не працює.

щось не думаю,шо там пентіум ммх
Нам не скажуть комерційну таємницю...  :shuffle:
   
Re: Ігнор не працює.

  Я на фуп хожу спілкуватися, а не у цапську с..альню.

Та бачила я твоє "спілкування" не прибідняйся.
   
Re: Ігнор не працює.

Please!
   
Re: Ігнор не працює.

Re: Ігнор не працює.

Да, Ні!
   
Re: Ігнор не працює.

форум став зовсім "некористабельним".
мало небану відвертих ольгінців, ще їх і читати, та в цій божевільній кількості...   :facepalm:   (td)
 :zrada:
   
Re: Ігнор не працює.

форум став зовсім "некористабельним".
мало небану відвертих ольгінців, ще їх і читати, та в цій божевільній кількості...   :facepalm:   (td)
 :zrada:
омг. а то шо 502 та 504 пропало, і тіки за 10-м разом завантажувалось?
   
Re: Ігнор не працює.

Народ, а нафіга вам той "ігнор"? я якщо бачу "знакомиє всьо ліца", то просто прокручую ту гілочку, в якій раніше щось писала, не кажучи вже про гілочки, які тільки читала.

Чого ви такі тепличні? Чого за вас інші повинні все робити? Загартовуйтеся в політичних баталіях! Умійте не тільки харкнути в опонента, а й промовчати, обійшовши стороною його лайно.
   
Re: Ігнор не працює.

Народ, а нафіга вам той "ігнор"? я якщо бачу "знакомиє всьо ліца", то просто прокручую ту гілочку, в якій раніше щось писала, не кажучи вже про гілочки, які тільки читала.

Чого ви такі тепличні? Чого за вас інші повинні все робити? Загартовуйтеся в політичних баталіях! Умійте не тільки харкнути в опонента, а й промовчати, обійшовши стороною його лайно.

Тому що забагато бидлоти, яка нічого окрім образ не пише.
   
Re: Ігнор не працює.

Народ, а нафіга вам той "ігнор"? я якщо бачу "знакомиє всьо ліца", то просто прокручую ту гілочку, в якій раніше щось писала, не кажучи вже про гілочки, які тільки читала.

Чого ви такі тепличні? Чого за вас інші повинні все робити? Загартовуйтеся в політичних баталіях! Умійте не тільки харкнути в опонента, а й промовчати, обійшовши стороною його лайно.
Звичайно ж можна загартовуватися не помічаючи та оминаючи купу лайна серед хати. Але навіщо?
   
Re: Ігнор не працює.

Звичайно ж можна загартовуватися не помічаючи та оминаючи купу лайна серед хати. Але навіщо?

Ну, почнемо з того, що це не ваша хата. У своїй ви повинні прибирати самі. У ніщіх слуг нєт. Ви повинні виживати в таких умовах самі, адже задовольняючи ваше прохання, доводиться затикати чійогось рота, тобто, урізати чиїсь права. Бо наразі технічний ігнор форум забезпечити не може - до вашого відому це було доведено. Так от, ваші права закінчуються там, де починаються інтереси іншого. І кожен з вас хоче, щоб ваша точка зору була почута.

Тому самі, все самі. Ще раз кажу: у мене в ігнорі був лише сам Аеліт, і то останнім часом мені ігнор лише заважав, а руки не діходили його зняти. Мені якось однаково, хто і що пише. В гілки Листка+Зірки+Лірника+Стіві+..... тобто, порохоботів можна і не заглядати, бо вже навіть із ніка аффтара зрозуміло, що у гілці може бути наскладовано.
Вчіться ігнорити без ігнору. І запам*ятайте, на форумі існує принаймні щонайменше один юзер, який так само страждає без ігнору саме через вас.  :gigi:
   
Re: Ігнор не працює.

Тому що забагато бидлоти, яка нічого окрім образ не пише.

А кнопочька дятла вам для чого? 

Мені теж пишуть образливі слова і шо? Коли я намагаюся відповідати тим же, вони одразу ж клюви свої стирають об кляузну кнопачьку, бо пісьтма счястя від модера мені надходять теж регулярно.

І що найцікавіше, ато - воно таке ато....  Оце подумую таки заігнорити. Бо вже починаю зневірюватися у наших воїнах.
   
Re: Ігнор не працює.

Ну, почнемо з того, що це не ваша хата. У своїй ви повинні прибирати самі. У ніщіх слуг нєт. Ви повинні виживати в таких умовах самі, адже задовольняючи ваше прохання, доводиться затикати чійогось рота, тобто, урізати чиїсь права. Бо наразі технічний ігнор форум забезпечити не може - до вашого відому це було доведено. Так от, ваші права закінчуються там, де починаються інтереси іншого. І кожен з вас хоче, щоб ваша точка зору була почута.

Тому самі, все самі. Ще раз кажу: у мене в ігнорі був лише сам Аеліт, і то останнім часом мені ігнор лише заважав, а руки не діходили його зняти. Мені якось однаково, хто і що пише. В гілки Листка+Зірки+Лірника+Стіві+..... тобто, порохоботів можна і не заглядати, бо вже навіть із ніка аффтара зрозуміло, що у гілці може бути наскладовано.
Вчіться ігнорити без ігнору. І запам*ятайте, на форумі існує принаймні щонайменше один юзер, який так само страждає без ігнору саме через вас.  :gigi:
До чого тут цей потік свідомості, да ще й з повчаннями? Дітей своїх будете повчати, ОК? Мова за те, що була технічна можливість не бачити писанину тих, кого читати неприємно та/чи марнотратно. І цю можливість прибрали без будь яких пояснень. Нікого не повинно стосуватись моє право читати когось з дописувачів форума чи ігнорувати. Так зрозуміло?
   
Re: Ігнор не працює.

До чого тут цей потік свідомості, да ще й з повчаннями? Дітей своїх будете повчати, ОК? Мова за те, що була технічна можливість не бачити писанину тих, кого читати неприємно та/чи марнотратно. І цю можливість прибрали без будь яких пояснень. Нікого не повинно стосуватись моє право читати когось з дописувачів форума чи ігнорувати. Так зрозуміло?
Пояснення було, не вистачає потужності заліза інакше.
   
Re: Ігнор не працює.

Пояснення було, не вистачає потужності заліза інакше.
Та чи його гребуть ті пояснення? Йому головне, щоб з ним носилися по всьому форуму як дурень з писаним Томасом.
   
Re: Ігнор не працює.

мені потрібен ігнор заради зберігання своїх нервів.

вже не та я стала )))
більш імпульсивна і запальна на брехню, маніпуляції, перекручування і цинізм.
навіщо воно мені?
не хочу!
   
Re: Ігнор не працює.

мені потрібен ігнор заради зберігання своїх нервів.

вже не та я стала )))
більш імпульсивна і запальна на брехню, маніпуляції, перекручування і цинізм.
навіщо воно мені?
не хочу!
Зараз Karoffka Вам пояснить, що раз їй вдалося загартувати свою гидливість, то і інші повинні колупатися в чужому лайні.
   
Re: Ігнор не працює.

Зараз Karoffka Вам пояснить, що раз їй вдалося загартувати свою гидливість, то і інші повинні колупатися в чужому лайні.
Пане Романе, стісняюсь спитать - ви викладаєте в інституті шляхетних панянок? B-)
   
Re: Ігнор не працює.

Зараз Karoffka Вам пояснить, що раз їй вдалося загартувати свою гидливість, то і інші повинні колупатися в чужому лайні.

Навпаки, вчіться його обминати. І поки не навчитеся - на форум не вилазьте. Конкретно ви особисто.


Як казала одна б***ь: "Я пака нє научілась на животє чімадан пєрєворачівать, под клієнта нє лажилась!".  :beee:

Останнє редагування: 22 березня 2019 21:24:13 від Karoffka
   
Re: Ігнор не працює.

ППЦ - догрались! Ігнор з"явився, пропала можливість редагувати повідомлення! :X
   
Re: Ігнор не працює.

Навпаки, вчіться його обминати. І поки не навчитеся - на форум не вилазьте. Конкретно ви особисто.


Як казала одна б***ь: "Я пака нє научілась на животє чімадан пєрєворачівать, под клієнта нє лажилась!".  :beee:
Karoffka, може Ви і вилазите, а я заходжу на форум щоб узнати новини та іноді висловити свою думку. І ще раз, не переймайтеся що мені робити, якось впораюсь без Вас
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія