Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бутусов про війну .Дуже неприємні речі .

Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .
Ale

Так от ці дебілізми з командирами і є однією з головних причин, чому купа народу уникає мобілізації, як може.
Причина одна - страх померти - не натягуйте сову на глобус
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .
Ale

ФУПівські дегенерати у всій красі!  :facepalm:
Вимагають  і негодують.
Суки.
У кожного фупівця на дивані повинен бути дрон і пнб)
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .
Ale

Спілкувався сьгодні з другом, каже навіть ремонтників зі стажем 10 років на СТО забирають, ким будуть замінювати кваліфікованих спеців велике питання....
Пох
   
Причина одна - страх померти - не натягуйте сову на глобус
Логічно, але страх цей більший, коли незрозуміло яке командування і інші армійські дебілізми.
По хорошому, підрозділи мали б конкурувати за людей.
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

Логічно, але страх цей більший, коли незрозуміло яке командування і інші армійські дебілізми.
По хорошому, підрозділи мали б конкурувати за людей.
не зрозуміло якою зброєю і боєприпасом воювати, потужна підтримка України  західними союзниками дає себе знати. І багато що не зрозуміло. Зрозуміло одне лише що репресивно примусовий потенціал України як держави що може кинути предьяву на твоє життя не викликає поваги і страху. А ось за сталіна, неозброєні хохли фуфаєчники  встелили своїми тілами береги Дніпра, тому що совєти мали рецепт подолання страху.
   
я не люблю бутусова, він, цуко, довпойоп,  АЛЕ тут я йому вірю.
командири в нас мудаки, і тут би поставити якийсь процент. бо не усі, звісно.
але завжди на пару нормальних знайдеться якійсь покидьок.

дроноводів, які роблять справу от в ті окуляри на морді - ще треба вивчити, треба аби був навичка і вміння, треба здібності.
а воно гнідне, їх на штурм.

п.с. людей не бережуть. танки, залізо бережуть.людей -ні.

   
не зрозуміло якою зброєю і боєприпасом воювати, потужна підтримка України  західними союзниками дає себе знати. І багато що не зрозуміло. Зрозуміло одне лише що репресивно примусовий потенціал України як держави що може кинути предьяву на твоє життя не викликає поваги і страху. А ось за сталіна, неозброєні хохли фуфаєчники  встелили своїми тілами береги Дніпра, тому що совєти мали рецепт подолання страху.
Ок, тобто нічого не міняти, нездалих командирів не рухати, за пройоби ніяк не понижати, а підлеглим - не давати можливості міняти місце служби?
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

Ок, тобто нічого не міняти, нездалих командирів не рухати, за пройоби ніяк не понижати, а підлеглим - не давати можливості міняти місце служби?

То все добре, але ж ти сам добре зрозумієш що всі предьяви до держави і військових то є такий засіб виправдати себе і своє бажання не ризикувати. Авось менш юридично підковані оборонять, ну чи хуйловці прийдуть, змінять вивіски і залишать в спокої живим. Журавель перемоги він так високо, а синиця життя ось ось можна за хвоста вхопити.
   
То все добре, але ж ти сам добре зрозумієш що всі предьяви до держави і військових то є такий засіб виправдати себе і своє бажання не ризикувати. Авось менш юридично підковані оборонять, ну чи хуйловці прийдуть, змінять вивіски і залишать в спокої живим. Журавель перемоги він так високо, а синиця життя ось ось можна за хвоста вхопити.
це питання більше піднімають ті що воюють
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

То все добре, але ж ти сам добре зрозумієш що всі предьяви до держави і військових то є такий засіб виправдати себе і своє бажання не ризикувати.
А з чого ви взяли, що такі претензії є лише у тих, хто не на фронті? Якщо мета - довгострокова війна на роки - підходи треба міняти. Якщо ще один штурм й перемога - тоді, мабуть міняти нічого не треба. Звичайно, що потрібно також активізувати дії щодо військової підтримки союзників аж до прямої участі при певних обставинах, бо без такої підтримки лопати - це не засіб перемоги, а прискорене самознищення. Й, НМД, зараз багато чого робиться, щоб така підтримка не була втрачена. Бо ніякого плану "Б" бути не може. Або всі разом, або перемовини.
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

я не люблю бутусова, він, цуко, довпойоп,  АЛЕ тут я йому вірю.
командири в нас мудаки, і тут би поставити якийсь процент. бо не усі, звісно.
але завжди на пару нормальних знайдеться якійсь покидьок.

дроноводів, які роблять справу от в ті окуляри на морді - ще треба вивчити, треба аби був навичка і вміння, треба здібності.
а воно гнідне, їх на штурм.

п.с. людей не бережуть. танки, залізо бережуть.людей -ні.


Я теж спочатку так подумав що це бутусов знов розганяє якийсь поодинокий випадок але коли на це відреагував Залужний,Стерненко,Осман та інші військові ,то я теж у це повірив особливо розуміючи як такі речі робляться ,коли керівництво вимагає неможливого
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

це питання більше піднімають ті що воюють
ті що воюють розказують багато диких речей в які не хочеться вірити, як то покупка не участі в атаках і таке інше. Чому хуйловці можуть кинути в бій і зеків, і нацменів і хохлів, і всякий непотріб а Україна спалює найкращих? Тому що непотріб боїться пресу в хуйляндії більш ніж куль. В Україні такий страх на порядки менше, а тому квітнуть народні знавці конституцій і законів, і стратегії, і геополітики.
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

Встань з дивану і піди командиром на нуль потім матимеш право когось звинувачувати.
Офуєть. Аналітик почав говорити розумні речі. (tu)
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

У ЗСУ нема штурмової авіаціі.
У всіх тих випадках земля мала викликати грачів, які мали бути постійно у повітрі за лінією фронту і з'являтись через 10 хвилин.


   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

Офуєть. Аналітик почав говорити розумні речі. (tu)
Відправляти до окопів або критикувати військових з дивану це як Інь-Янь на фупі.
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

Залужний відреагував на новину від Бутусова

Прокоментувавши ++
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

Тому що непотріб боїться пресу в хуйляндії більш ніж куль
Вы застряли в своей же старой пропаганде.
Там уже достаточно и куража после успешного для них отражения нашего наступления, и деньги роль играют, не только "кувалды".
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

Вы застряли в своей же старой пропаганде.
Там уже достаточно и куража после успешного для них отражения нашего наступления, и деньги роль играют, не только "кувалды".
вон даже радіо свобода скиглить що дєнєг вєтєранам не дають, і справок про помилування також. Даже на коліна не стають щоб бунтувати. Да західні союзники додають лаптєногим впевненості що можна додавити, і в них щось включається щось в мізках, але ж переважна більшість, якби хуйловські вертухаї дали таку можливість, воліла б все ж таки кіно дивитись і за команду Х вболівати. Хуйло трампи вбили якусь ще там віру в людину, куди поженуть туди і побіжать, головне щоб погонич був в авторитетах.
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .
TC

Большинство умеет считать ) Если в армии больше миллиона, а на фронте людей нет, где они ?

А звідки цифра у мільйон?
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

Залужний відреагував на новину від Бутусова

Прокоментувавши ++

Так треба не плюсіки ставити а робити зміни у статут. Чи наказ видавати.
Шо з цими плюсіками робити?
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

Причина одна - страх померти - не натягуйте сову на глобус
Він хотів сказати що це командири які воюють(а там є різні, є і хороші і їх більше.)винуваті що сонечки не наважуються .
А там ще ф16 не надали,підводних лодок, бородавочників,далекобійних ракет ,як без цього воювати?
А що думали коли йли ті які йшли на початку війни?Коли ще нічого не було ясно?





   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .
TC

Причина одна - страх померти - не натягуйте сову на глобус
Саме так.
Усе геніальне - просте! :)
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

А що думали коли йли ті які йшли на початку війни?Коли ще нічого не було ясно?

Много чего думали. И ничего не было ясно. На запад мощные надежды были, на санкции и "экономика России в клочья", на то что русские испугаются от тысяч трупов своих. Видели перспективу, как ни странно.
Сейчас с перспективой сложнее.
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

А там ще ф16 не надали,підводних лодок, бородавочників,далекобійних ракет ,як без цього воювати?
А подумайте, как? Или у нас особенный путь?
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

За гострий язик - може бути . Крадіжка - сумніваюсь .

Скоріш за все, вони поконфліктували з командиром, він їх просто вбив, пославши на таке завдання.
Відомі такі  випадки,що командири посилають на передок без необхідності, людей, що поспорили з ними. Таких командирів треба судити. Бо вони навмисно вбивабть своїх військових. 
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .
TC

Скоріш за все, вони поконфліктували з командиром, він їх просто вбив, пославши на таке завдання.
Відомі такі  випадки,що командири посилають на передок без необхідності, людей, що поспорили з ними. Таких командирів треба судити. Бо вони навмисно вбивабть своїх військових. 

Нікого судити не будуть.
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

А подумайте, как? Или у нас особенный путь?
Я не думав я пішов .
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

Скоріш за все, вони поконфліктували з командиром, він їх просто вбив, пославши на таке завдання.
Відомі такі  випадки,що командири посилають на передок без необхідності, людей, що поспорили з ними. Таких командирів треба судити. Бо вони навмисно вбивабть своїх військових. 

Кому ці випадки відомі? Де можна прочитати?
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

Я не думав я пішов .

Ну вы же думаете сейчас что дальше?
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

Кому ці випадки відомі? Де можна прочитати?

є таке, що відправляють "сильно розумних" мені вже декілька знайомих те саме казали...
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

Кому ці випадки відомі? Де можна прочитати?
недавно такого поховали,пробув в Авдєєвці 14 днів після учєбкі. посварився з командиром, він послав його на передок у розвідку, і не посилав йому заміну 10 днів,чувак сидів в окопі на віддалені  весь мокрий без їжі в холоді без заміни (інших з його групи міняли). Там і сконав. Розказувала його мати.
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .
TC

недавно такого поховали,пробув в Авдєєвці 14 днів після учєбкі. посварився з командиром, він послав його на передок у розвідку, і не посилав йому заміну 10 днів,чувак сидів в окопі на віддалені  весь мокрий без їжі в холоді без заміни (інших з його групи міняли). Там і сконав. Розказувала його мати.

   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

Розказувала його мати
А їй хто розказував?
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

А їй хто розказував?

хлопці, що з ним воювали.

не хочеш вірити, не вір. це реальний факт із життя.

хлопець що загинув з Києва, похорони були на днях, він був ботаном.
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

хлопці, що з ним воювали.

не хочеш вірити, не вір. це реальний факт із життя.

хлопець що загинув з Києва, похорони були на днях, він був ботаном.

Чувак ти в арміі сам служив ? У бойових частинах , там де 24 години всі зі зброєю?
Шось не віриться мені шоб офіцер сильно вийобувся там де всі зі зброєю.
   
Шось не віриться мені шоб офіцер сильно вийобувся там де всі зі зброєю

І що там можна просто так застрелити офіцера?
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .
TC

Чувак ти в арміі сам служив ? У бойових частинах , там де 24 години всі зі зброєю?
Шось не віриться мені шоб офіцер сильно вийобувся там де всі зі зброєю.

Це солдат не вийoбyється, якшо хоч трохи розуму має.
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .

це реальний факт із життя.
О небо...
Не можу заперечувати, що такого не могло бути категорично, на світі всяке буває.
Але от як ти можеш категорично стверджувати, що ця розповідь - "реальний факт"?  Ти там був? Ти чув розповіді свідків і аналізував їх?
Побратими загиблого розказували мамі про те, як камандір загнобив до смерті її сина, а вони, побратими, десять днів це мовчки спостерігали.. :facepalm1:
Сцуко, а потім баби будуть носити цю правдиву розповідь по світу, і завсєґдатаї теми про військкомат притягнуть її теж, коли замкнеться коло.
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .
TC

І що там можна просто так застрелити офіцера?

Такі байки за межами військової частини регулярно розповідають.
   
Re: Бутусов про війну .Дуже неприємні речі  .
TC

О небо...
Не можу заперечувати, що такого не могло бути категорично, на світі всяке буває.
Але от як ти можеш категорично стверджувати, що ця розповідь - "реальний факт"?  Ти там був? Ти чув розповіді свідків і аналізував їх?
Побратими загиблого розказували мамі про те, як камандір загнобив до смерті її сина, а вони, побратими, десять днів це мовчки спостерігали.. :facepalm1:
Сцуко, а потім баби будуть носити цю правдиву розповідь по світу, і завсєґдатаї теми про військкомат притягнуть її теж, коли замкнеться коло.

Та ще й голодом заморив. :)
Але побратимство, то для телемарафона. Насправді, коли комусь достається занадто ризикована задача, майже усі це розцінюють, як "добре, шо не мені". Та бажаючих замінити того когось на себе - немає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія