Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Ротшильд написав :D

Джейкоб Ротшильд
11 минут назад
Отлично! Китаезы нахер с пляжа. Биткоинкеши свои в очко засуньте.

В ЖОПУ Родшильда!
Прямо в ЖОПУ!

Бо я не вірю тільки в коливання кріпти і вигоду... я вірю, що це і є незалежна система,
за згодою її учасників, що це найкраща з систем обігу коштів, заміни паперових банкнот, нова та безпаперова система підтверджень домовленостей (смарт контрактів).

І вірю що це стане світовою валютою, де люди згодні вести відкрито свої обігові кошти, платити податки з них, хоча б в середині неї.
   
В ЖОПУ Родшильда!
Прямо в ЖОПУ!

Бо я не вірю тільки в коливання кріпти і вигоду... я вірю, що це і є незалежна система,
за згодою її учасників, що це найкраща з систем обігу коштів, заміни паперових банкнот, нова та безпаперова система підтверджень домовленостей (смарт контрактів).

І вірю що це стане світовою валютою, де люди згодні вести відкрито свої обігові кошти, платити податки з них, хоча б в середині неї.

вірю
знаю
можемо

 до жопи вірування біткоінщіків і інших паразитів. Їх роздінуть і пустять по світу.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)
dmp

В ЖОПУ Родшильда!
Прямо в ЖОПУ!

Бо я не вірю тільки в коливання кріпти і вигоду... я вірю, що це і є незалежна система,
за згодою її учасників, що це найкраща з систем обігу коштів, заміни паперових банкнот, нова та безпаперова система підтверджень домовленостей (смарт контрактів).

І вірю що це стане світовою валютою, де люди згодні вести відкрито свої обігові кошти, платити податки з них, хоча б в середині неї.

Ирония?

Вместо того чтобы зависеть от сотни банков, биткоин зависит от администрации 4х наибольших китайских mining pool'ов, которые при небольшой кооперации могут делать с валютой что хотят, а контроля и законов никаких нет :)

   
Ні, дядьку, прогнозувати людську дурість я не буду :) Але, для тих хто накупив біткоїнів за 4900 вже настали чорні часи, чи не так?

Завжди є ті хто купує на хаях
І звідки ти узяв що їх багато купували а не переливали з інших кріпт просто на зростанні перед цим наприклад заробивши на монеро чи даші до 3000-5000%  за рік? ;)
   
Ирония?

Вместо того чтобы зависеть от сотни банков, биткоин зависит от администрации 4х наибольших китайских mining pool'ов, которые при небольшой кооперации могут делать с валютой что хотят, а контроля и законов никаких нет :)

Аби яка купюра теж нічим не забезпечена, тільки обіцянками!
Як хоч так і вводь інфляцію - ти да я просто повинні довіряти, що це є цінність. Ось і все.

Тому Китай і прибрали, або для варіанту просто для новин ))), або для намагання загальмувати / і навіть прибрати,  або щоб встигати поступово ставити під законодавче регулювання.
Як варіант, всі галаси що це бульбошка, це не тільки волання до залишків розуму криптоінвесторів, це також і боязливість знецінення застарілого підходу до загального планетарного майна і обліку (з економічним маніпулюванням також над паперовими купюрами).

Це бійка визнання.


Останнє редагування: 15 вересня 2017 14:52:37 від Бондар Роман /Tracker/
   
Аби яка купюра теж нічим не забезпечена, тільки обіцянками!
Як хоч так і вводь інфляцію - ти да я просто повинні довіряти, що це є цінність. Ось і все.

Тому Китай і прибрали, або для варіанту просто для новин ))), або для намагання загальмувати,  або щоб встигати поступово ставити під законодавче регулювання.

 Тото я смотрю основные мировые валюты колебаются в стоимости +- 500% за год  :laugh:
   
Тото я смотрю основные мировые валюты колебаются в стоимости +- 500% за год  :laugh:

все підкоряється логіки.
це не просто продукт - це продукт який втручається в економічну складову. Він намагається прорватись як "продукт - новинка" в систему товарів.
І поки що називається товаром.
   
все підкоряється логіки.
це не просто продукт - це продукт який втручається в економічну складову.

 Эти заклинания сродни тех что несли мммщики в 2012-13 годах. Сколько халва не повторяй, во рту слаще не станет.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)
dmp


Завжди є ті хто купує на хаях
І звідки ти узяв що їх багато купували а не переливали з інших кріпт просто на зростанні перед цим наприклад заробивши на монеро чи даші до 3000-5000%  за рік? ;)

Тому, що за електрику, що споживається майнерами, за обладнання, за приміщення треба платити юанями, я не біткоінами. А ферми нічого іншого крім валюти не виробляють :)
   
Тому, що за електрику, що споживається майнерами, за обладнання, за приміщення треба платити юанями, я не біткоінами. А ферми нічого іншого крім валюти не виробляють :)


Біткойн це просто велика обмінка між усіма іншими кріптами
А тепер подивіться на графікі перших 10-20 кріптовалют і порівняйте їх зростання з пів року-рік
Тому про чорні дні для тих хто 'купив' на 4900 це М'яко кажучи перебільшення
За рік можна було намайнити дохоєраінших кріптовалют. ...ціна яких виросла у 10 ки разів
Тим більше торги не зупинялись і падіння не було миттєвим з 4900 до 3000...і у Китаї не заборонено здається обмін на юані Біткойн. ..Чи заборонено?

Останнє редагування: 15 вересня 2017 15:10:21 від Ukraine
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)
dmp

Аби яка купюра теж нічим не забезпечена, тільки обіцянками!
Як хоч так і вводь інфляцію - ти да я просто повинні довіряти, що це є цінність. Ось і все.

Це дійсно так, але чомусь довіра до долара США і гривні різна, так чому всі подуріли і довіряють свої заощадження китайським майнерам?

   
Біткойн це просто велика обмінка між усіма іншими кріптами
А тепер подивіться на графікі перших 10-20 кріптовалют і порівняйте їх зростання з пів року-рік
Тому про чорні дні для тих хто 'купив' на 4900 це М'яко кажучи перебільшення
За рік можна було намайнити дохоєраінших кріптовалют. ...ціна яких виросла у 10 ки разів
Тим більше торги не зупинялись і падіння не було миттєвим з 4900 до 3000...і у Китаї не заборонено здається обмін на юані Біткойн. ..Чи заборонено?

 У сотні: у тисячі, у мільйони разів вони зростуть. І всі будуть плавати у золоті.

Останнє редагування: 15 вересня 2017 15:42:02 від Ukrainian
   
У сотні: у тисячі, у мільйони разів вони зростуть. И всі будуть плавати у золоті.

А чому у тебе так бомбить? Ти то плаваєш вже у золоті?нехай інші поплавають :D
Тобі що шкода?
   
Курс скаче як дохла собака :)
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Компания BTCC пояснила, что предстоящее закрытие биржевых торгов распространяется только на резидентов Китая. Остальные сервисы компании продолжают работу в нормальном режиме.

Как отмечается в опубликованной в пятницу, 15 сентября, серии твитов, BTCC – это отдельная компания, действующая независимо от BTCChina. Майнинговый пул, платформа для покупки и продажи биткоина за доллары, биржа BTCC DAX, кошелек BTCC Mobi и выпуск физических биткоинов BTCC Mint не затронуты предстоящими изменениям.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)
dmp

Біткойн це просто велика обмінка між усіма іншими кріптами
А тепер подивіться на графікі перших 10-20 кріптовалют і порівняйте їх зростання з пів року-рік
Тому про чорні дні для тих хто 'купив' на 4900 це М'яко кажучи перебільшення
За рік можна було намайнити дохоєраінших кріптовалют. ...ціна яких виросла у 10 ки разів
Тим більше торги не зупинялись і падіння не було миттєвим з 4900 до 3000...і у Китаї не заборонено здається обмін на юані Біткойн. ..Чи заборонено?

Ти за деревами не бачишь лісу. Майнер щоб сплатити рахунок за електрику на 100тисяч баксів продав 20 біткоїнів, то не є важливо через альткоіни чи напряму, але рано чи пізно ми знайдемо людей, що сплатили той рахунок своїм коштом в обмін на коіни, що коштують зараз лише 60тисяч баксів.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Здається, що вереснева стрижка хом'яків - скінчилась.
   
Здається, що вереснева стрижка хом'яків - скінчилась.

 Тільки почалась. Зараз хомяки влізуть в "5000 через неделю" і їх будуть стригти вже в районі 2200.
   
Ти за деревами не бачишь лісу. Майнер щоб сплатити рахунок за електрику на 100тисяч баксів продав 20 біткоїнів, то не є важливо через альткоіни чи напряму, але рано чи пізно ми знайдемо людей, що сплатили той рахунок своїм коштом в обмін на коіни, що коштують зараз лише 60тисяч баксів.

То міг бути тупий майнер, бо промисловий майнинг повинен передбачати ризики, тобто сплату на перед (виведення в купюри) суму на оплату трьох місяців за електроенергію НАПЕРЕД!.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)
dmp

То міг бути тупий майнер, бо промисловий майнинг повинен передбачати ризики, тобто сплату на перед (виведення в купюри) суму на оплату трьох місяців за електроенергію НАПЕРЕД!.

Не такий вже і тупий, продав по 5 тисяч :)
   
Не такий вже і тупий, продав по 5 тисяч :)
якщо в долярах - то все вірно - дуже НЕ тупий! навпаки все передбачив, і якщо електрика коштувала частинку -  перед очікуваною корекцією - то все вірно.

Я якось бачив людину, котра сплачувала купюрами,... 20 тис.грн. за електрику. Але я там подумав і порахував іншу стратегію )))) сплачувати "опісля" )))
   
Ти за деревами не бачишь лісу. Майнер щоб сплатити рахунок за електрику на 100тисяч баксів продав 20 біткоїнів, то не є важливо через альткоіни чи напряму, але рано чи пізно ми знайдемо людей, що сплатили той рахунок своїм коштом в обмін на коіни, що коштують зараз лише 60тисяч баксів.


.Тоді вже давно мало усе накритись
Бо з 2013 до 2015 курс впав з 1200 до 175

Пс: диверсифікація. Не вірю що манери тупо складають біткойни...не маючи щось з того у фіаті

Останнє редагування: 15 вересня 2017 16:03:27 від Ukraine
   
.Тоді вже давно мало усе накритись
Бо з 2013 до 2015 курс впав з 1200 до 175

Пс: диверсифікація. Не вірю що манери тупо складають біткойни...не маючи щось з того у фіаті

верно
это основная психологическая ошибка моя была первое время - считать биткоин основным средством накопления и хранения
и адово действовало на нервы.

потом пересмотрел подход  - биткоин средство спекуляции, и нестабильность его стихия
и плюсы и минусы.
а если вы радуетесь росту курса, то будьте готовы и к его падению.
ну а прибыль фиксируем в фиате.

и как-то полегчало сразу ))

Останнє редагування: 15 вересня 2017 16:46:18 від elipse
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)
dmp


ну а прибыль фиксируем в фиате.

и как-то полегчало сразу ))

О! Умный человек. Но раз кому-то прибыль, то кому-то и... нет :)
   
О! Умный человек. Но раз кому-то прибыль, то кому-то и... нет :)

бывает и нет прибыли
я отношусь к этому философски - Бог дал, он же и взял, и хорошо что деньгами ))

как там у вкладчиков банка юмор гласит ?
лучше потерять прибыль, чем тело депозита ))

Останнє редагування: 15 вересня 2017 16:56:11 від elipse
   
верно
это основная психологическая ошибка моя была первое время - считать биткоин основным средством накопления и хранения
и адово действовало на нервы.

потом пересмотрел подход  - биткоин средство спекуляции, и нестабильность его стихия
и плюсы и минусы.
а если вы радуетесь росту курса, то будьте готовы и к его падению.
ну а прибыль фиксируем в фиате.

и как-то полегчало сразу ))

Ну от...розумієш.
Гріх було не фіксанутись частково у фіаті коли почався той хай з 3200 до 4900 вже після 4000 одразу. Тим більше якщо там ферма хз  яка.
   
Вы ничиго не панимаете в экономики  , все всем платится , и всегда будет платится.  Буит только дорожать !!! Биткоин это валюта 21 века !!!

А як сплачувати податки з Bitcoin та як контролювати чи сплачені податки?
   
А як сплачувати податки з Bitcoin та як контролювати чи сплачені податки?

"Я нищеброд, из класса многих"
- але зможу повчити як глобально на ваше питання відповісти. З умовою що берете на ставку державних консультантів.



Останнє редагування: 15 вересня 2017 17:26:07 від Бондар Роман /Tracker/
   
А як сплачувати податки з Bitcoin

А відколи він став оподатковуватися?
   
А відколи він став оподатковуватися?

))) та знаю що тролиш.
оподатковується не він - а навколишні дії, які викликають прибуток з оцінкою в нац.валюті.




Ось там приклад КВЕД при роботі з "криптовалютою"

Останнє редагування: 15 вересня 2017 17:45:55 від Бондар Роман /Tracker/
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Відскок!
3655

Я їпав мати справу з такою "валютою"  :gigi:
Це куйня чисто для загону оленів.
Зараз навіть в майнінг вкладатись х.з.
А купляти на продаж - взагалі божевілля.
Чиста рулетка.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Ну шо, потуземунили?  :D

Две крупнейшие биткоин-биржи Китая продолжат работу, однако откажутся от трейдинга криптовалютами в паре к юаню. Об этом говорится в официальных заявлениях бирж.
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Ну шо, потуземунили?  :D

Две крупнейшие биткоин-биржи Китая продолжат работу, однако откажутся от трейдинга криптовалютами в паре к юаню. Об этом говорится в официальных заявлениях бирж.

 :facepalm: як же заіпали ци п***а..то забороняють то не забороняють...то повністю то частково
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Відскок!
3655

Я їпав мати справу з такою "валютою"  :gigi:
Це куйня чисто для загону оленів.
Зараз навіть в майнінг вкладатись х.з.
А купляти на продаж - взагалі божевілля.
Чиста рулетка.

прийдеш коли закалиш яйця,слабак :D
   
Відскок!
3655

Я їпав мати справу з такою "валютою"  :gigi:
Це куйня чисто для загону оленів.
Зараз навіть в майнінг вкладатись х.з.
А купляти на продаж - взагалі божевілля.
Чиста рулетка.

Я теж при першому заході просто вчасно вибіг, а воно реставрувалося. Ну хоча б не побитий.

Потім змінив стратегію ризиків.
А взагалі - тут не просто "валюта", тут покищо інновація... не то валюта, не то акції, не то товар.
але при збільшенні користувачів і переведення грошової масси воно набігає до результату своєї ідеї, тільки в масштабному сенсі.

Зараз може бути, що діє формула: зміни в одній державі - вже менше впливають на стан кріптовалюти в інших.
А теорія проста - міжнародна одиниця, швидкий перевод без багатьох посередників, менше витрат паперу, та додатково передача результатів контрактів теж без паперу, уникнення паперової бюрократії - все електронний підпис на контрактах (не тільки грошових).

Останнє редагування: 15 вересня 2017 19:29:52 від Бондар Роман /Tracker/
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

:facepalm: як же заіпали ци п***а..то забороняють то не забороняють...то повністю то частково

Думаю, що декілька китайозів, які заколотили цю всю кашу із заборонами/не заборонами, за ці пару днів заробили собі на цілий архіпелаг десь в тропічних морях от тільки хом'ячу шерсть здадуть.  :gigi:
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

)))))))))))))))))


   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

А як сплачувати податки з Bitcoin та як контролювати чи сплачені податки?

кожен сам контролює свої податки
   
Глава JP Morgan Джеймс Даймон назвал Bitcoin мошенничеством.

Как сообщает Bloomberg, об этом банкир сказал на конференции инвесторов в Нью-Йорке.

"Если я узнаю, что кто-то из сотрудников JP Morgan торгует Bitcoin, я моментально уволю его по двум причинам: это против наших правил, и это глупо", - заявил он.

"Не просите меня играть на понижение курса. Bitcoin может вырасти до $20 тыс., прежде чем лопнет. Но в конечном счете эта вещь просто взорвется", - добавил он.

https://finclub.net/news/glava-jp-morgan-nazval-bitcoin-moshennichestvom.html
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Закрывшаяся в июле криптвалютная биржа BTC-e перезапустилась на домене WEX.nz и уже ведет торги.
https://forklog.com/birzha-btc-e-perezapustilas-na-domene-wex-nz/

Останнє редагування: 16 вересня 2017 08:42:50 від Шарик72
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія