Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А давайте добьем тему авто и растамжка?

Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

шо, секта свидетелей двадцатилетнего ездящего опеля всё никак не успокоится.

скажите честно, вы что перегоном машин на разборку занимаетесь?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Может быть с задержкой...
На джимейл сразу пришло...
А на яндекс, например, с тормозами...

там до доби буває затримка ... як зроблено не зрозуміло ???
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

шо, секта свидетелей двадцатилетнего ездящего опеля всё никак не успокоится.

скажите честно, вы что перегоном машин на разборку занимаетесь?

середній вік москвичів 37 років - ними користується майже 600 тисяч чоловік
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

шо, секта свидетелей двадцатилетнего ездящего опеля всё никак не успокоится.

скажите честно, вы что перегоном машин на разборку занимаетесь?

На, дурко, вникай:


І авто з Європи:


   
середній вік москвичів 37 років - ними користується майже 600 тисяч чоловік

Ти хочеш сказати, що кожен десятий автомобіль на шляхах Украіни - це москвич мінімум 25 річного віку?
Я особисто цього не помітив, чи вони десь кучкуються?
   
що, знов ковбасники набігли повчати тупих аборігенів на які авто ми маємо їздити?  :lol:  :weep:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Ти хочеш сказати, що кожен десятий автомобіль на шляхах Украіни - це москвич мінімум 25 річного віку?
Я особисто цього не помітив, чи вони десь кучкуються?

а ти по районах прокатайся ... на чем народ ездит ...
особенно по селам и СМТ....
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

а ти по районах прокатайся ... на чем народ ездит ...
особенно по селам и СМТ....

+1.

Київ чи Одеса - то не вся Україна.

   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

що, знов ковбасники набігли повчати тупих аборігенів на які авто ми маємо їздити?  :lol:  :weep:

ты веришь что 25 летний бмв с движком 1.6 будет ездить?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Ти хочеш сказати, що кожен десятий автомобіль на шляхах Украіни - це москвич мінімум 25 річного віку?
Я особисто цього не помітив, чи вони десь кучкуються?

37 річного
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

а ти по районах прокатайся ... на чем народ ездит ...
особенно по селам и СМТ....

он чого захтіли, хфеодалам зась на захцянки недорозвинутих холопів!!!
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Поки не буде нормальної інфраструктури , нєхуй пускати дешеві машини . А її не буде.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

ты веришь что 25 летний бмв с движком 1.6 будет ездить?



уже в діло пішли 25 річні бмв :)

лол

так лайнос виявляється конкурує з 25 річними БМВ


в очікуванні 30 річних БМВ :)
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Поки не буде нормальної інфраструктури , нєхуй пускати дешеві машини . А її не буде.

У школу...

Попит породжує пропозицію

До якості є лише 2 способи дійти геніальністю, або кількістю.

Про геніальність теперішніх керманичів у мене сумніви...
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?


уже в діло пішли 25 річні бмв :)

лол

так лайнос виявляється конкурує з 25 річними БМВ

в очікуванні 30 річних БМВ :)

смотри на картинки которуе тут запостили

ты серьезно считаешь, что эти бмв будут ездить ? ну честно скажи, какой у них пробег? 300 тыс?
   
37 річного

Я написав мінімум, а скільки там максимум, я не знаю.
В Україні, наскільки мені відомо, автомобільнних звалищ немає і зняттям здохлої машини з реєстрації ніхто собі голову не морочить. У кращому разі більшість розібрали на запчастини, бо повірити в те, що москвич може їздити на рідних деталях 20 років (бо стільки їх уже не випускають) я при всьому своєму оптимізмі не можу.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

смотри на картинки которуе тут запостили

ты серьезно считаешь, что эти бмв будут ездить ? ну честно скажи, какой у них пробег? 300 тыс?
слыш... хочеш посмотреть на мой В3 пассат 90 года с пробегом 500 тис..? могу продемонстрировать и еще проедет не мало...
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

У школу...

Попит породжує пропозицію

До якості є лише 2 способи дійти геніальністю, або кількістю.
Про геніальність теперішніх керманичів у мене сумніви...

Ржу. в 2007-2008му завдяки кредитним тачкам Київ тупо став в пробку. Когось те хвилювало? В центрі парковочний апокаліпсіс  досі не вгамували , майже 10 років пройшло
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?
Bit

ты веришь что 25 летний бмв с движком 1.6 будет ездить?
неужели бмв хуже ваза.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

смотри на картинки которуе тут запостили

ты серьезно считаешь, что эти бмв будут ездить ? ну честно скажи, какой у них пробег? 300 тыс?

ви подивіться на наступні фактори:
1. скільки гільзування коштує в Україні і який на нього попит
2. скільки коштує розшити метал та зварити заново з необхідним номером - МРЕВ  - не доколупається тому що там треба робити експертизу по металу вартість якої буде просто шалена
3. скільки їздить двійників - і скільки їх в продажі -

тому просто смішно слухати аргумент про те що не буде їздити 25 бмв /ауді/та інше - 37 років це середній - СЕРЕДНІЙ вік.
крім того хто буде купляти 25 річні коли 15 річні в ту ж ціну

   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Я написав мінімум, а скільки там максимум, я не знаю.
В Україні, наскільки мені відомо, автомобільнних звалищ немає і зняттям здохлої машини з реєстрації ніхто собі голову не морочить. У кращому разі більшість розібрали на запчастини, бо повірити в те, що москвич може їздити на рідних деталях 20 років (бо стільки їх уже не випускають) я при всьому своєму оптимізмі не можу.

всі дохляки йдуть на металолом , я дідового запорожця віддав пацанам , ті ще й гроші пропонували
   
смотри на картинки которуе тут запостили

ты серьезно считаешь, что эти бмв будут ездить ? ну честно скажи, какой у них пробег? 300 тыс?

тобі яка різниця? якщо я хочу придбати це авто - це мій головний біль чи буде вона їздити чи ні! а не твій, не кулювлоба, не чоколадне мурло ... так зрозуміло?  :shuffle:
   
всі дохляки йдуть на металолом , я дідового запорожця віддав пацанам , ті ще й гроші пропонували

Ти його з обліку знімав? Куди вони йдуть це інші справа.
   
слыш... хочеш посмотреть на мой В3 пассат 90 года с пробегом 500 тис..? могу продемонстрировать и еще проедет не мало...

так и лорен-дитрих  можно сохранить и держать в рабочем состоянии  - но смысл? пипец, всю жизнь на одном авто -это совок какой-то
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

так и лорен-дитрих  можно сохранить и держать в рабочем состоянии  - но смысл? пипец, всю жизнь на одном авто -это совок какой-то

щоб купити щось свіжіше на вторинному ринку, треба мати як мінімум 5-8к доллара на руках, а при нашому курсі 120-160 тисяч грн. Багато манюпасів собі таке може дозволити?
   
щоб купити щось свіжіше на вторинному ринку, треба мати як мінімум 5-8к доллара на руках, а при нашому курсі 120-160 тисяч грн. Багато манюпасів собі таке може дозволити?

ну, якщо в людини є мета, то не зразу... але з часом все можливо..хоча особисто я, маючи на руках лише 5-8 шт.  - не купував би авто взагалі... краще утеплити житло \обновити систему опалення
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

тобі яка різниця? якщо я хочу придбати це авто - це мій головний біль чи буде вона їздити чи ні! а не твій, не кулювлоба, не чоколадне мурло ... так зрозуміло?  :shuffle:

нет проблем , покупай, уплати пошлины и акцизы и покупай.

кто тебе не даёт, вопрос же стоял иначе : ты веришь что эта машина будет ездить?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

слыш... хочеш посмотреть на мой В3 пассат 90 года с пробегом 500 тис..? могу продемонстрировать и еще проедет не мало...

и сколько человеко-часов в год уходит на подержание его в рабочем состоянии?
не считая запчастей?
   
нет проблем , покупай, уплати пошлины и акцизы и покупай.

кто тебе не даёт, вопрос же стоял иначе : ты веришь что эта машина будет ездить?

ти тупий? гілка саме про те, що чому я маю сплачувати 7-8 тисяч євро поборів при купівлі машини за 2 тисячі євро ...  :suicide2:
питання про буде така машина їздити чи ні задавай на відповідних автомобільних форумах  :X
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

ти тупий? гілка саме про те, що чому я маю сплачувати 7-8 тисяч євро поборів при купівлі машини за 2 тисячі євро ...  :suicide2:
питання про буде така машина їздити чи ні задавай на відповідних автомобільних форумах  :X

нет это ты тупой, если думаешь , что 25 летняя машина с пробегом 300 тыс будет ездить.
ты тупой , если думаешь, что немец тупой и продаст тебе классную тачку за тыщу евро .

вот я и пытаюсь выяснить ты тупой или хитрый?

   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

ну, якщо в людини є мета, то не зразу... але з часом все можливо..хоча особисто я, маючи на руках лише 5-8 шт.  - не купував би авто взагалі... краще утеплити житло \обновити систему опалення

Хех. Як на мене, мета - це яхта, чи підйом на Еверест, або переізд на пмж на Карибські чи Бермудські острови, etc.
А вживане авто - ніфуя не мета, якщо воно не колекційне чи не наледить до обмежених серій. Це звичайна необхідность для сучасноі людини, як продукти, побутова хімія чи туалетний папір. І повинно це коштувати адекватно і на рівні цін у Європі.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Хех. Як на мене, мета - це яхта, чи підйом на Еверест, або переізд на пмж на Карибські чи Бермудські острови, etc.
А вживане авто - ніфуя не мета, якщо воно не колекційне чи не наледить до обмежених серій. Це звичайна необхідность для сучасноі людини, як продукти, побутова хімія чи туалетний папір. І повинно це коштувати адекватно і на рівні цін у Європі.

а бензин тоже должен быть на уровне как в европе? а налог на автомобиль ежегодный тоже как в европе? страховки?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

нет это ты тупой, если думаешь , что 25 летняя машина с пробегом 300 тыс будет ездить.
ты тупой , если думаешь, что немец тупой и продаст тебе классную тачку за тыщу евро .

вот я и пытаюсь выяснить ты тупой или хитрый?

уже написали що їздять наразі 37 річні 600 тисяч - тому заміна 37 річних на 25 річні є значним покращенням життя 600 тисяч українців та їх сімей в середньому це 1.8 мільйона осіб -
що на перевагу 30 тисячам працюючих в так званих національних виробниках є вагомішим
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Я написав мінімум, а скільки там максимум, я не знаю.
В Україні, наскільки мені відомо, автомобільнних звалищ немає і зняттям здохлої машини з реєстрації ніхто собі голову не морочить. У кращому разі більшість розібрали на запчастини, бо повірити в те, що москвич може їздити на рідних деталях 20 років (бо стільки їх уже не випускають) я при всьому своєму оптимізмі не можу.

приедь посмотри ...

в житомирской области самый популярный автомобиль у селян ...

Хоч я те сфотаю что приежжает к примеру в Белую Церковь на рынок с окружных сел ?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

а бензин тоже должен быть на уровне как в европе? а налог на автомобиль ежегодный тоже как в европе? страховки?
бензин наразі ціни близькі до європейських :) особливо якщо перевести їх якість ціна то можливо вийде і дорожче Європейських  :fuck:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

а бензин тоже должен быть на уровне как в европе? а налог на автомобиль ежегодный тоже как в европе? страховки?
Дятел, відповідаю тобі останній раз, бо у відношенні з тобою це Сізіфова праця.
Так от - бензин, страховки по європейським цінам - ноу проблем. Але в комплекті із європерськими доходами, поліцією, прокураторою, судами, медициною і податками.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

приедь посмотри ...

в житомирской области самый популярный автомобиль у селян ...

Хоч я те сфотаю что приежжает к примеру в Белую Церковь на рынок с окружных сел ?

він популярний , тому що може підтримуватись на ходу за невеликий кошт та своїми силами. Теперішні ціни на обслуговування іномарки селянин не потягне . У моєї дружини маленька французька машина , будь який ремонт починається від 5 тис гр
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

він популярний , тому що може підтримуватись на ходу за невеликий кошт та своїми силами. Теперішні ціни на обслуговування іномарки селянин не потягне . У моєї дружини маленька французька машина , будь який ремонт починається від 5 тис гр

певно гальмівні колодки 5000 гривень
заміна мастила 5000 гривень
заміна фільтрів 5000 гривень

аааа у вашої дружини маленьке Bugatti - правда він тепер вроді ВАГ належить
   
певно гальмівні колодки 5000 гривень
заміна мастила 5000 гривень
заміна фільтрів 5000 гривень

аааа у вашої дружини маленьке Bugatti - правда він тепер вроді ВАГ належить

а ходовая - тоже копейки :S
   
нет это ты тупой, если думаешь , что 25 летняя машина с пробегом 300 тыс будет ездить.
ты тупой , если думаешь, что немец тупой и продаст тебе классную тачку за тыщу евро .

вот я и пытаюсь выяснить ты тупой или хитрый?

ти таки єблан ... нахуй, це туди ------------------------------------------------>
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія