Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мальцева арестовали

Re: Мальцева арестовали

все правильно. чим активніше пропихають отаких "лібералів", тим активніше проти них виступають
он такой либерал ..как с меня балерина
   
Re: Мальцева арестовали

он такой либерал ..как с меня балерина
Так я кавычки не просто так поставил
   
Re: Мальцева арестовали

в Чехии он вроде бы.
понятно...
сидел пописывал....
потом в чехию..
и на социал..
от еврогеев....
как притисняймый...журн алист..

   
Re: Мальцева арестовали

Арестовали не только Мальцева. Аресты шли по всей стране.

   
Re: Мальцева арестовали

понятно...
сидел пописывал....
потом в чехию..
и на социал..
от еврогеев....
как притисняймый...журн алист..

отжежблин. Бабченко уже кнопу не угодил.
А ты поживи с его в России, напиши с его,
и потом тож сможешь к еврогеям на социал
   
Re: Мальцева арестовали

чомусь на форумi бiльш за все лають не самих антиукраїнських росiян.  Загадка це для мене

 у сашка гарматкина є такий відомий рядок "ах, абмануть миня ни трудна, я сам абманьіваться рад"

це про вас

цей Мальцев - імперець і вже тому ВОРОГ (!!) України за визначенням

а ваша благодушність та непринциповість до таких істот - це прояв ганебної меньшовартості та відсутності почуття власної гідності

щодо Мальцева
воно не змінилося, воно лише перефарбувалося,
але лишається таким самим лайном як і Навальний

різниця між ними лише в тому, що Навальній базікає що Крім - це не бутерброд, а Мальцев каже - що не бутилка пива

https://www.youtube.com/watch?v=mjIPKmp27Bo
Вячеслав Мальцев ; ответ Навальному на КрымНаш

 дивитись з 2,38

там він базікає про мандат ООН на спільне володіння, подвійне громадянство, Крим належить "народу Крима",  "народ Крима" має визначитись тощо

   
Re: Мальцева арестовали

Кинете посилання?

приєднуюсь

   
Re: Мальцева арестовали

благодушність та непринциповість до таких істот

От всей души поддерживаем хуйла, борящегося с истотами, и гневно и рещительно осуждаем Мальцева
   
Re: Мальцева арестовали
Sky

у сашка гарматкина є такий відомий рядок "ах, абмануть миня ни трудна, я сам абманьіваться рад"

це про вас

цей Мальцев - імперець і вже тому ВОРОГ (!!) України за визначенням

а ваша благодушність та непринциповість до таких істот - це прояв ганебної меньшовартості та відсутності почуття власної гідності

щодо Мальцева
воно не змінилося, воно лише перефарбувалося,
але лишається таким самим лайном як і Навальний

різниця між ними лише в тому, що Навальній базікає що Крім - це не бутерброд, а Мальцев каже - що не бутилка пива

https://www.youtube.com/watch?v=mjIPKmp27Bo
Вячеслав Мальцев ; ответ Навальному на КрымНаш

 дивитись з 2,38

там він базікає про мандат ООН на спільне володіння, подвійне громадянство, Крим належить "народу Крима",  "народ Крима" має визначитись тощо

+100
Тільки Навальний все-таки розумний чувак, а цей дєятєль - це просто якийсь тупий набір імперських штампів, та й не харизматичний зовсім.
   
Re: Мальцева арестовали

От всей души поддерживаем хуйла, борящегося с истотами, и гневно и рещительно осуждаем Мальцева

не пересмикуй

я теж вмію гратися в такі іграшки: От всей души поддерживаем Навального, Ходорковского (Кургиняна, Проханова, весь "Комитет 25 января" или как там он теперь называется), критикующих х.ла

подобається?
   
Re: Мальцева арестовали
Sky

А Крим добровільно ніхто не віддасть, будь це навіть самий найліберальніший ліберал, бо віддати Крим - це буде однозначно кінець його полтичній кар'єрі.
   
Re: Мальцева арестовали

Вы будете смеяться, но на Московии так на самолетах возят административных правонарушителей.

В Тверском суде Москвы началось заседание по делу оппозиционера Вячеслава Мальцева. Его обвиняют в неповиновении законному распоряжению сотрудника полиции (статья 19.3 КоАП) . Мальцеву грозит 15 суток ареста.
   
Re: Мальцева арестовали

а цей дєятєль - це просто якийсь тупий набір імперських штампів, та й не харизматичний зовсім.

ви помиляєтесь,

він навчився залучати до своїх міркувань цілком слушні речи,
подекуди навіть прийнятні щодо демократії, прав людини тощо, 

тому може ввести в оману тих, хто ладен заплющити очі і не помічати того, що помічати не хочеться
   
Re: Мальцева арестовали

а ваша благодушність та непринциповість до таких істот - це прояв ганебної меньшовартості та відсутності почуття власної гідності
прямь расчувствовался от такой проникновенной речи)
А в чем моя непринципиальность я не очень понял?
Что Вы вообще знаете о моих принципах?
   
Re: Мальцева арестовали

Замалчивать нарушение прав человека в России это принципиально?
   
Re: Мальцева арестовали

Наши нацики кинули подляну нашей стране, надеюсь ихние кинут ихней. Той же монетой так сказать
   
Re: Мальцева арестовали

А в чем моя непринципиальность я не очень понял?
Что Вы вообще знаете о моих принципах?

я не знаю про ваші принципи нічого, окрім того, що ви пишите на форумі.

але цих дописів достаньо, щоб зробити деяки висновки щодо вас.

принипова відповідальна (!!) людина з почуттям власної гідності (йдеться про громадян України) не напише, що їй  все одно що каже той, кого вона пропонує у союзники(!!!), по Голодомор,
не напише, що  "такой Мальцев весит больше чем сотня диванных крикунов",
не скаже  про моральний релятивизм у позитивному сенсі: "Даже если просто на коньюктуру говорил все-равно это позитивная тенденция",
не заплющуватиме очі на базікання про "братскій нарот", і тим більш на  не такі вже і давні (2013-2014 рік !!) базікання про разшматування України
тощо:


мне нет. Один такой Мальцев весит больше чем сотня диванных крикунов

у нас почему-то многие уверены, что если расеянен не кричит "Слава Україні!" то это обязательно контра пропутинская. Почему-то не допускается мысли, что это нормально мыслить с позиции гражданина своей страны. И, что от таких мыслей и высказываний пользы намного больше тк если чел. станет в Москве фигачить носаками прохожих крича, что они оккупанты и Россия должна сгинуть в ацком пламени то эффект будет прямо противоположным. В лучшем случае психом сочтут. А если еще и "Слава Украине" присовокупит то и нас сочтут такими же. Но вот если пояснять с позиции гражданина России почему гражданам России и нахуй не нужны путлеровские маниакальные планы то оно намного доходчивее имхо. К примеру на мой взгляд намного полезнее для понимания предложить рассеянену сравнить свой доход до нападения в Украину и нынешний, попросить вспомнить сколько он тратил на отдых в украинском Крыму и сравнить с Крымнашем. Подчеркиваю это намного полезнее будет рассказов о том как мы их всех ненавидим.
 Предполагаю, что сейчас мне наццатый раз в этой ветке сунут под нос видео, где Мальцев рассказывает о расчленении Украины. Честно признаюсь, я это видео сегодня вижу впервые и понятия не имею фейк это или правда. Да мне и не интересно это. Тк в сети полно видео, где он утверждает несколько иные вещи. Может фейк, может переосмыслил.  Вот уж действительно пофиг нам должно быть


ну правда значит правда.
И говорит это о том, что людям свойственно  менять мнение. Думающим людям естественно. Даже если просто на коньюктуру говорил все-равно это позитивная тенденция. Ни в коем разе не предлагаю лепить из него героя Украины просто нужно мух от котлет отделять

на примере этого видео видна эволюция сознания и доходчивая агитация против антиукраинской агрессии. О безусловной пользе такой агитации я писал выше

видео не посмотрел тк пишу с работы и чет интернет фиговоскоростной у меня сегодня, видео слабо тянет. Допускаю, что сказал он что-то про Голодомор крамольное. И что? Еще раз говорю, что никто не предлагает ему звание Героя Украины присваивать. Просто он с точки зрения российского гражданина удобоваримо для понимания российским обществом поясняет почему агрессивная хуйло политика вредит им самим, а это полезно и для нас.

там человек два видео выложил. В первом фигурант теоретизирует о расчленении Украины, а на втором уж не столь категоричен и вспомнил о "братском украинском народе". Несомненная эволюция

Щодо Голодомору то мені всеодно, що він казав на цю тему, в мене є своя думка щодо цього

ващет не могу сказать, что доводы оппонентов не возымели на меня никакого действия. Сейчас я уже с меньшим трепетом отношусь к Мальцеву, но все-равно нельзя так. Кацы на ровном месте себе друзей и союзников придумывают там где ими и не пахнет, а мы готовы из друзей и нейтральных врагов сделать.
 И во всем у нас так. Кацы старательно присваивают достижения украинцев и тырят наше культурное наследие, а мы разбрасываемся "волостями кемскими" на пра и на ле.
 

ну, тобто, такий "союзничок" кльовий (чи то навіть друг??) цей Мальцев, потрібно брати (чи то у друзі чи то у союзники), а не "волостями кемскими" розкидатися, так Veni-vidi?

Останнє редагування: 14 квітня 2017 16:26:35 від Witt
   
Re: Мальцева арестовали

Замалчивать нарушение прав человека в России это принципиально?

я так розумію, що це до мене питання?

ну то відповім: вам ніхто не пропонує замовчувати порушення прав людини

можна піднімати питання порушення прав людини за парєбріком в не пропонуючи чи то у друзі чи то у союзники таких як цей Мальцев

йдеться про безвідповідальні базікання про союзників (чи то навіть друзів?), до яких українцям пропонують ставитися прихильно, бо вони, бач, х.ла критикують


 українці вже декілька раз у своїй історії надто дорого заплатили за таку нерозбірливість: Хмельницький шукав созників за поребріком, українська громада на початку 20-го сторіччя втратила пильність та повірила обіцянкам при створенні СРСР

ще потрібно походити по граблях, щоб нарешті вивчити чим закінчується така непринциповість?
   
Re: Мальцева арестовали

Повідомлення занадто довге
   
Re: Мальцева арестовали

я так розумію, що це до мене питання?

ну то відповім: вам ніхто не пропонує замовчувати порушення прав людини

можна піднімати питання порушення прав людини за парєбріком в не пропонуючи чи то у друзі чи то у союзники таких як цей Мальцев

йдеться про безвідповідальні базікання про союзників (чи то навіть друзів?), до яких українцям пропонують ставитися прихильно, бо вони, бач, х.ла критикують


 українці вже декілька раз у своїй історії надто дорого заплатили за таку нерозбірливість: Хмельницький шукав созників за поребріком, українська громада на початку 20-го сторіччя втратила пильність та повірила обіцянкам при створенні СРСР

ще потрібно походити по граблях, щоб нарешті вивчити чим закінчується така непринциповість?

щось ви, дядьку, теє.. Де це я вам друзів пропонував?
   
Re: Мальцева арестовали

только сейчас обратил внимание на акценты расставленные таварисчем в моем творчестве))
Ебануцца :facepalm:  :weep:

Останнє редагування: 14 квітня 2017 16:39:35 від Veni-vidi
   
Re: Мальцева арестовали

щось ви, дядьку, теє.. Де це я вам друзів пропонував?

ващет не могу сказать, что доводы оппонентов не возымели на меня никакого действия. Сейчас я уже с меньшим трепетом отношусь к Мальцеву, но все-равно нельзя так. Кацы на ровном месте себе друзей и союзников придумывают там где ими и не пахнет, а мы готовы из друзей и нейтральных врагов сделать.
 И во всем у нас так. Кацы старательно присваивают достижения украинцев и тырят наше культурное наследие, а мы разбрасываемся "волостями кемскими" на пра и на ле.
 


та, звісно, цвірінькаю собі, не помічаючи що саме цвірінькаю,
а потім, (коли мені хтось підкреслить ЩО САМЕ я цвірінькаю),
то:

только сейчасобратил внимание на акценты выделенные таварисчем в моем творчестве))
Ебануцца :facepalm:  :weep:

ваша, вибачте на слові , "творчість" - безвіповідальне цвірінькання,
як у той папуги, що місків не має ...

відповідальна людина має думати ЩО і НАВІЩО вона пише

Останнє редагування: 14 квітня 2017 18:34:13 від Witt
   
Re: Мальцева арестовали

коли пишете не константу якусь, а свої думки про щось то тре якось це позначати. Наприклад "IMHO" вживати, або "на мою думку"

з цього (мого)  тексту видно, що йдеться про висновки, які накидаються (випливають з) вашим безвідповідальним базіканням

тому, перш ніж давати поради іншим, краще слідкуйте за тим, що і як особисто ви пишите
   
Re: Мальцева арестовали

та, звісно, цвірінькаю собі, не помічаючи що саме цвірінькаю,
а потім, (коли мені хтось підкреслить ЩО САМЕ я цвірінькаю),
то:

ваша, вибачте на слові , "творчість" - безвіповідальне цвірінькання,
як у той папуги, що місків не має ...

відповідальна людина має думати ЩО і НАВІЩО вона пише

это еще проникновеннее чем раньше. Щяс расплачусь
   
Re: Мальцева арестовали

з цього (мого)  тексту видно, що йдеться про висновки, які накидаються (випливають з) вашим безвідповідальним базіканням

тому, перш ніж давати поради іншим, краще слідкуйте за тим, що і як особисто ви пишите

чувак, ты просто туповатый графоман. Не приставай плз
   
Re: Мальцева арестовали

чувак, ты просто туповатый графоман. Не приставай плз
йди до дзеркала, там і побачиш тупого самозакоханого графомана

щодо "не пріставай", то як припиниш просувати у "друзі" лайно ізза парєбріка,  тоді можна і подумати


   
Re: Мальцева арестовали

Мальцева, схоже, хуйло викрали і доля його невідома...

Жена политика Вячеслава Мальцева сообщила об его исчезновении. В рамках интернет-трансляции для подписчиков канала «Артподготовка» она рассказала, что супруг со вчерашнего дня не выходит на связь. Спустя некоторое время в твиттере политика появилось сообщение о том, что Вячеслав Мальцев жив и здоров. Каких-либо подробностей не последовало.
http://echo.msk.ru/news/2009250-echo.html
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія