Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українці витратили у крамницях Підкарпатського воєводства 454 млн євро

проїдуть як катком по українським баригам. :laugh:
   
Ліки в 3, а деякі позиції в 4 рази в Україні дорожчі, ніж в Польщі. І мова йде про дорогі ліки, не про зеленку і йод. При тому ціни в Польщі беруться повні, без компенсації державою\страховими полякам. І ліки не польського виробництва, а, напр, Байер і ти ди, де відпускна ціна виробника однакова як для поляків, так і для українців.

В три-чотири рази дорожче, Карл! І це не бариги на кінці ланцюжка. Це оптові закупівлі, ліцензування, як там зама Квіташвілі - Павленко призвище? Що фарммафією рулить. І квіташвілі відкликав заяву про відставку - значить плюшки цікавіші ніж небезпека замазатися в корупційному гімні....

Так що поляки на нас піднімуться нехило.

По с\г - нема дотацій від держави, крупні переробні заводи - зашкварені бариги, що закуповують молоко по 2 гр, а толкають в тетрапаку по 20. І нема кооперації на селі між дрібними виробниками - ІМНО ті ж крупні переробники спалять-зруйнують-засудять одразу конкурентів. Або законом задавлять, як дрібні пивоварні...
   
Кава дешевша. Чай. Соуси різні, смачні. Вареники (pierogi). Джеми. Навіть фрукти (ківі, мандаринки, помаранчі - по акціях).
   
Кава дешевша. Чай. Соуси різні, смачні. Вареники (pierogi). Джеми. Навіть фрукти (ківі, мандаринки, помаранчі - по акціях).

Молочка дешевша. Веземо завжди соуси, сир (особливо типу пармезану). Джеми - просто супер. У мене малий вже сміється - тільки додому збирається, я йому цілий список диктую.
   
ricardo, а товари (чи послуги) які виробляєте особисто Ви, чи Ваші близькі, де дешевші?
   
Молочка дешевша.
Вже вище писалось. Я ще Camembert беру - бо тут рука не піднімається при захмарній ціні.
   
Кава дешевша. Чай. Соуси різні, смачні. Вареники (pierogi). Джеми. Навіть фрукти (ківі, мандаринки, помаранчі - по акціях).
кава навіть в Австрії дешевша. я вже кілограм 20-30 в Київ привіз. усіх знайомих забезпечив  :)
   
кава навіть в Австрії дешевша
Воно бач - в Австрії та Польщі боби кавові на деревах ростуть, а у нас мерзнуть. Тому дорожче.
   
Цитата: anri
кава навіть в Австрії дешевша. я вже кілограм 20-30 в Київ привіз. усіх знайомих забезпечив
В Київ усім знайомим привіз? Молодець. А не казав їм - "киянам", шо ну їх нахер (киян тобто) з пляжа, бо десь в Тернопільській області плата за аналогічну роботу рази в 2 менша ніж в києві?
Цитата: ricardo
Воно бач - в Австрії та Польщі боби кавові на деревах ростуть, а у нас мерзнуть. Тому дорожче.
ricardo, а товари (чи послуги) які виробляєте особисто Ви, чи Ваші близькі, де дешевші? В Австрії? в Києві? Тернополі?
   
В Київ усім знайомим привіз? Молодець. А не казав їм - "киянам", шо ну їх нахер (киян тобто) з пляжа, бо десь в Тернопільській області плата за аналогічну роботу рази в 2 менша ніж в києві?
тобто знайомі повинні були брати дорожчі пакети кави невідомої якості, які тільки розфасовані в Україні, бо треба бути патріотами?

до речі. зарплата в тій же Австрії більша. а ціна на купу товарів менша. зате власники сирзаводу замків не будують
   
У меня есть шапочные знакомые из Пшемысла, я ездил туда встречаться с приятелем, а он с ними бизнес делает.
Так вот поляки  мне вкратце описали куда все движется и как оно будет дальше при благоприятных условиях.
Вобщем логистика, терминалы, торговля. Кошельки у них аж чешутся. Вот они там как раз и столбят это направление...

От пункта перехода маршрутки к супермаркетам бегают... Все у них продумано.
   
В ЕС бытовая химия стоит примерно как и у нас, но качество на голову лучше. Потому что не везут с российских заводов.

Плюс брендовые вещи намного дешевле. Особенно во время сейлов
   
Для примера. Пачка макаронных изделий Barilla в супермаркете ЕС стоит 0,7-0,9 евро. В Украине около 60 грн. А за 20-25 грн у нас только МАКФА купить можно.
   
Українці витратили у крамницях Підкарпатського воєводства 454 млн євро

Причому, це тільки враховані ті, хто брав фактури VAT чи TaxFree (де видно, що то покупець з України).
А скільки ще куплено без іменного оформлення.
   
Цитата: anri
тобто знайомі повинні були брати дорожчі пакети кави невідомої якості, які тільки розфасовані в Україні, бо треба бути патріотами?
Ні не повинні. А може і повинні. Мені байдуже до Ваших знайомих. Я лише хотів сказати, що навколо нас все відносне. І кава комусь дорога, і умовні кияни задофіга (порівняно з кимось) заробляють.

Anri, Ви розумна людина, повна сил. Ну чого ВИ допустили до того, що зарплата в якійсь-там Австрії більша ніж в Україні? Негайно починайте тут в Україні платити СВОЇМ робітникам зарплату більшу ніж в Австрії. З Понеділка. ....... а я зрозумів, ви тут ні при чому? це гіпотетичний ХТОСЬ має платити ВАМ таку зарплату? Не Ви Комусь. Ви будете ціни на каву і замки власників сирзаводів моніторити. Ну це простіше звичайно, ніж самому купити сирзавод і переплюнути Австрію по зарплаті.
   
Цитата: ricardo
Воно бач - в Австрії та Польщі боби кавові на деревах ростуть, а у нас мерзнуть. Тому дорожче.
RICARDO? Alezka? ну коли вже Ви будете платити своїм робітникам зарплату більшу ніж в Австрії?
   
RICARDO? Alezka? ну коли вже Ви будете платити своїм робітникам зарплату більшу ніж в Австрії?

У мене нема працівників. А платити >100 грв за український сир зі вкусом пластмаси я не хочу все рівно.
   
RICARDO? Alezka? ну коли вже Ви будете платити своїм робітникам зарплату більшу ніж в Австрії?

Зарплаты устанавливает рынок. Та же Кока Кола или Макдональдс платит разные зарплаты в Швейцарии и Украине.
   
Я якось придивилась -у мене практично весь гардероб польського походження, і ряд продуктів теж постійно звідти тягаю. І це при тому, що я в Києві.

Британськи шмотки кращі за якістю, краще там купувати. А продукти - знайти гарну якість за адекватну ціну можна і у вітчизняного виробника. Дейкі промислові вироби - краще ніж на заході. Так що Польща то добре, але і про власних виробників не забувайте.
   
А продукти - знайти гарну якість за адекватну ціну можна і у вітчизняного виробника.

Наприклад?
   
Ні не повинні. А може і повинні. Мені байдуже до Ваших знайомих. Я лише хотів сказати, що навколо нас все відносне. І кава комусь дорога, і умовні кияни задофіга (порівняно з кимось) заробляють.

Anri, Ви розумна людина, повна сил. Ну чого ВИ допустили до того, що зарплата в якійсь-там Австрії більша ніж в Україні? Негайно починайте тут в Україні платити СВОЇМ робітникам зарплату більшу ніж в Австрії. З Понеділка. ....... а я зрозумів, ви тут ні при чому? це гіпотетичний ХТОСЬ має платити ВАМ таку зарплату? Не Ви Комусь. Ви будете ціни на каву і замки власників сирзаводів моніторити. Ну це простіше звичайно, ніж самому купити сирзавод і переплюнути Австрію по зарплаті.
можете уточнити, чим саме ви незадоволені? що я купив каву дешевше, ніж міг би в Україні, чи що написав про це на форумі, чи що в мене немає найманих працівників, чи може що я виразив сумніви в нормальній кваліфікації українських директорів? :)
   
Наприклад?
житомирські шкарпетки кращі і дешевші ніж ті, що я бачив по європах :)
   
борьба бизнесменов(польша) и решал(украина) за рынок сбыта.. голосуем баблом
   
Британськи шмотки кращі за якістю, краще там купувати.
А шиються як не в Україні, то в Бангладеш. :(
   
А шиються як не в Україні, то в Бангладеш. :(
так,це помилка з тим шиттям в Україні

певно уряд Неньки так і думає :laugh:
   
житомирські шкарпетки

Ото і всьо, мабуть...
   
Может кто-то оказать мне любезность и глянуть сколько в Польше стоит мешок корма для соба "Роял Канин" Большой на 15 кг.
   
Ото і всьо, мабуть...
Ще хліб у них дорогий. Або несмачний. Або і те і інше.
   
Ще хліб у них дорогий. Або несмачний. Або і те і інше.
є хороший. але треба шукати
буде десь 2-3 євро зха кіло
   
Дрейк - 146 зл. по курсу близько 7, доставку можуть зробити наприклад тут.
   
Ще хліб у них дорогий. Або несмачний. Або і те і інше.
хліб як хліб.
з пекарні вечором запах на ціле село,треба йти і о 10 вечора купляти булки,через той запах.
просто залежить де купляти.
а то купиш хліб на автозаправці,і оцінюєш якісь цілої індустрії,хехе
   
Ото і всьо, мабуть...
Ой маю великі сумніви на рахунок житомира. Досить часто наші виробники пишуть на єтикетках одне, а реально виріб може бути зооовсім інший.
   
Ой маю великі сумніви на рахунок житомира. Досить часто наші виробники пишуть на єтикетках одне, а реально виріб може бути зооовсім інший.
зараз дійсно багато підробок під житомир. але нормальні все ще можна знайти
   
хліб як хліб.
з пекарні вечором запах на ціле село,треба йти і о 10 вечора купляти булки,через той запах.
просто залежить де купляти.
а то купиш хліб на автозаправці,і оцінюєш якісь цілої індустрії,хехе
Хліб - це дійсно слабка ланка поляків. Але вони того хліба і не їдять стільки як ми і це дуже правильно. А взагалі мені їх общєпіт не подобається теж. Слабенькі вони у цьому. Хоча харчі в родину купую вже роки три постійно. Улюблений магазин Лідл, рідше Бедрьонка і Кауфланд

Останнє редагування: 7 лютого 2016 22:03:56 від grotesk_vn
   
 чудные эти западенцы то поляков резали и против них воевали, теперь к ним трусы стирать и еду покупать, абы "украинские барыги сдохли" цю країну нічо не врятує  :facepalm:
   
 Вітам  панство ? Як  шє чуєте ? 

 Яйця - від 31 грошей  штука , сосиски - від 6 зл за  кіло ,  хліб - 500гр класичний  від 1.20 злотих . Курс - 6.8 грн за злотовку  .  Тряпки . Кросівки ( кращі того гімна китайського  що в нас ) від 45 злт . І так далі . Коротше - ціни  або як в нас або  дешевше . Але не на все .

 Гонта  передає  всім привіт . Поседіли джішай зо дві години ))) .
   
чудные эти западенцы то поляков резали и против них воевали, теперь к ним трусы стирать и еду покупать, абы "украинские барыги сдохли" цю країну нічо не врятує  :facepalm:
кацапи ,  а чому ви ще 1612  не згадуєте ? То так  само  давно було . Тепер , сцуко , ви сюди  лізете , на Україну ...
   
кацапи ,  а чому ви ще 1612  не згадуєте ? То так  само  давно було . Тепер , сцуко , ви сюди  лізете , на Україну ...
та рускоязичне поперло вже і Польшу для себе аткривать,хехе.
шо не так на родінє їх язика,шо вони туди не їдуть?
   
чудные эти западенцы то поляков резали и против них воевали, теперь к ним трусы стирать и еду покупать, абы "украинские барыги сдохли" цю країну нічо не врятує  :facepalm:

В огороді бузина, а в Києві дядько. Я вперше поїхав в Поляндію ще в 89 році, до друзів в гості. Досить непогані друзі доречі, до сих пір підтримуємо контакти. Ні разу старе не згадували, нам воно не потрібно.

А щодо абы "украинские барыги сдохли" - знов пересмикуєм. Просто закон попиту і пропозиції, гроші йдуть туди де вигідно, навіть капітали за "залізну завісу" прошмигують тікі в путь.
   
Нагадаю . Польща  . Мін соц  допомога - 650 злотих , пенсія мін - 900 злотих , мін зп - 1850 в 2016 .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія