Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому ботам так болить Петро?

Чому ботам так болить Петро?

Що за зуд?
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

Ми переживаємо за Україну.
А ботам нічого не болить.
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

потому что это первый по настоящему проукраинский независимый от кремля политик обладающий собственным ресурсом для политческой деятельности

так же как рф уничтожает украину так же она и уничтожает украинскую управленческую/политческую элиту

   
Re: Чому ботам так болить Петро?

Ми переживаємо за Україну.
А ботам нічого не болить.
---------------------------------------------------
Та ні,просто такі як ви нікчеми,а Петро успішний. У вас "усі крадуть". Навіть мені, мілкому підприємцю, одне таке каже,аж труситься: " Ось ти заробляєш,тобто у мене крадеш!" Я йому,дурню, що ж я краду у тебе? А воно: ну я ж стільки не заробляю,тобто ТИ КРАДЕШ У МЕНЕ!"  Ось і ти такий. Зараз в тебе краде ЗЕлень,бо вони такі справжні казнокради.
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

---------------------------------------------------
Та ні,просто такі як ви нікчеми,а Петро успішний. У вас "усі крадуть". Навіть мені, мілкому підприємцю, одне таке каже,аж труситься: " Ось ти заробляєш,тобто у мене крадеш!" Я йому,дурню, що ж я краду у тебе? А воно: ну я ж стільки не заробляю,тобто ТИ КРАДЕШ У МЕНЕ!"  Ось і ти такий.

Привіт ссикун.
Ти чого так боїшся поспорити? Не впевнений у своїх вангуваннях?
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

Що за зуд?

представь, открываешь свой порш, а тебе на сидуху кто-то насрал, ты бы зудел?

не, ну ты крепкий чувак, сказал бы  8-:  свистнул бы бабу Зину, смести говно, поцепил бы вонючку на зеркало и поехал..

но если бы на второй день история повторилась?

опять бабу Зину? ну кого же еще

и на третий, итд?

и шо тебя бы всё устроило, когда тебе срут под нос?
   
Re: Чому ботам так болить Петро?


Re: Чому ботам так болить Петро? Нове
Kievlyanin [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 11:40
IP/Host: ---.31-pool.datagroup.com.ua
потому что это первый по настоящему проукраинский независимый от кремля политик обладающий собственным ресурсом для политческой деятельности

так же как рф уничтожает украину так же она и уничтожает украинскую управленческую/политческую элиту



это тот который жму руку обнимаю :D
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

Привіт ссикун.
Ти чого так боїшся поспорити? Не впевнений у своїх вангуваннях?
===================================
В чому, нікчема ледаща? Паразит. Що твою Бубочку ось-ось проженуть? Я в цьому впевнений. То за Ковід ховаєтеся,то за війну... Але,якщо війни десь до 22-25 лютого не буде,то ЗЕлень почнуть гнати,а якщо трапиться,воно втече само,або його  ЗАКОННО примусять у відставку. Бо ви лайно капітулянське. Ти обісраний "ПРАСТОЙ НАРІД"....ХОЛОП. :fuck:
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

На кого звалювати всі пройоби, у них це вже рефлекторне, мозок зелених загалом не пристосований до більш-менш складних реакцій.
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

представь, открываешь свой порш, а тебе на сидуху кто-то насрал, ты бы зудел?

не, ну ты крепкий чувак, сказал бы  8-:  свистнул бы бабу Зину, смести говно, поцепил бы вонючку на зеркало и поехал..

но если бы на второй день история повторилась?

опять бабу Зину? ну кого же еще

и на третий, итд?

и шо тебя бы всё устроило, когда тебе срут под нос?
так это ты постоянно обосраный ходишь.
Прям беда-печаль.
Так Пороха уже три года нет у власти. Или ты не вкурсе этого?
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

===================================
В чому, нікчема ледаща? Паразит. Що твою Бубочку ось-ось проженуть? Я в цьому впевнений. То за Ковід ховаєтеся,то за війну... Але,якщо війни десь до 22-25 лютого не буде,то ЗЕлень почнуть гнати,а якщо трапиться,воно втече само,або його  ЗАКОННО примусять у відставку. Бо ви лайно капітулянське. Ти обісраний "ПРАСТОЙ НАРІД"....ХОЛОП. :fuck:

Ну то чого ссиш? Давай... На самобан. Чи ти балаболка?

   
Re: Чому ботам так болить Петро?

представь, открываешь свой порш, а тебе на сидуху кто-то насрал, ты бы зудел?
зельмінти з першого місяця серуть в режимі нон-стоп. а ти кажеш, що це повідло і добавки просиш.
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

Та ні,просто такі як ви нікчеми,а Петро успішний.
Саме так, Вольтере!  (tu)
А ще всі ці форумні паразити з цієї ж самої причини заздрять Медведчукові і дружині його Оксані Марченко.
Бо навіть в Оксани є у власності медіа і заводи, а у них нема, Медведчук з Марченко - успішні, а вони -ні.
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

Саме так, Вольтере!  (tu)
А ще всі ці форумні паразити з цієї ж самої причини заздрять Медведчукові і дружині його Оксані Марченко.
Бо навіть в Оксани є у власності медіа і заводи, а у них нема, Медведчук з Марченко - успішні, а вони -ні.

Я ще ахмєтову заздрю. Так обісратися з "родінай" і так викрутитися... Уважуха.
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

Я ще ахмєтову заздрю. Так обісратися з "родінай" і так викрутитися... Уважуха.
а як люто всі вони заздрять надуспішному Бені Коломойському!!!
А Хуйло? Хіба неуспішний?
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

бо якщо петю посадять і потрусять:
на процентів двадцять ринку джинси рухне... а деякі дауни як наприклад уколов - взагалі на вулиці опинятся
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

Всі ці боти мають молитися за Петю денно та нощно. Якщо з ним щось станеться - їм вже ніхто не заплатить. Навіть не подякують.
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

дитячий реваншизм

сприймають вибори як футбольний матч

просрали гру і уже три роки мріють про реванш. сенсом життя зробили повернення сраки петіної на табуретку
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

бо якщо петю посадять і потрусять:
на процентів двадцять ринку джинси рухне... а деякі дауни як наприклад уколов - взагалі на вулиці опинятся
Уколов з голоду не помре.
Пєдохвіли завжди "у ціні".
Знову піде на Юльку працювати, як й Березобздець до речі.
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

   
Re: Чому ботам так болить Петро?

---------------------------------------------------
Та ні,просто такі як ви нікчеми,а Петро успішний. У вас "усі крадуть". Навіть мені, мілкому підприємцю, одне таке каже,аж труситься: " Ось ти заробляєш,тобто у мене крадеш!" Я йому,дурню, що ж я краду у тебе? А воно: ну я ж стільки не заробляю,тобто ТИ КРАДЕШ У МЕНЕ!"  Ось і ти такий. Зараз в тебе краде ЗЕлень,бо вони такі справжні казнокради.

А тепер ти у лічинок синежопих червей що робиш? Відсмоктуєш завзято?


 :gigi:  :lol:  :K
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

Подейкують, що СБУ-95 відкриває нову справу на Порошенка.
За безвіз, котрий він організував для торгівлі людьми і органами.
А ще кажуть, що відкрили нове провадження за фактом підписання Берестейської Унії.
 Зараз готують текст підозри Папі Римському та Патріарху Константинопольсько му.
Король Сигізмунд IIl поки що проходить як свідок.
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

Слав, Волька обсуждать эту тему с биомксором контрпродуктивно

   
Re: Чому ботам так болить Петро?

в 2005-2010 кацапы проводили информационную войну против Украины и 24 часа в сутки атаковали президента Ющенко, и тогда туровские боты Семиноги в три смены были на острие рашистской атаки.
Информационная война никуда н подевалась с началом  рашистской агрессии против Украины после того как Порошенко выиграл в президентских выборах, он стал объектом для ольгинских нападок. Если Ющенко у кремлевской швали был голодоморником, то в обинениях адресуемых Порошенко и сейчас у ваты продолжает полыхать за безвиз, узаконенный администрацией  ФУПа термина томособесия.
   
Re: Чому ботам так болить Петро?

Що за зуд?

Це у русокурей в жопі зудить від Пороха вже сьомий рік.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія