Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Запустили в эфир Медведчука. Зачем :S

Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

i дыркач вже свiдчив, i канеёб онищенко свiдчив, i хфирташ свiдчив, зара мудачук свiдчить...
Всiх цiх чездных людей важко перерувати, но iх лего зiбрати до купи, бо iх еднае одiн магнiт, який закликає їх до брехнi.

   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

i дыркач вже свiдчив, i канеёб онищенко свiдчив, i хфирташ свiдчив, зара мудачук свiдчить...
Всiх цiх чездных людей важко перерувати, но iх лего зiбрати до купи, бо iх еднае одiн магнiт, який закликає їх до брехнi.
жванію забули :lol:
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

как ты спросил, так тебе и ответили.

Я з тобою пристойно й без хамства дискутував, але з тебе як завжди полізло.
Залишайся з цим сам
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Запустить этот движ во время войны могли только персонажи с полностью поехавшей кукухой.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S


   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Хєхє, у зелені звьодній час наступив  :laugh:
Насправді - молодці. Адже зачищати електоральне поле під час війни - це вєрняк. І ніхто і не пикне.  (tu)

Маячня.
Гетьманцова готові роздерти прихильники всіх кольорів...
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Я з тобою пристойно й без хамства дискутував, але з тебе як завжди полізло.
Залишайся з цим сам

как только тебе поставили на вид тяготение к политике двойных стандартов,
как только в ответ на пэдро, ты услышал нелицеприятное напоминание о бздюльете, так сразу тебе хамство примерещилось.
И про свое гавно тебе напомнили, лишь только в ответ на не понравившиесе тебе " якісь гівняні аргументи"
Ты в зеркало глянься, будь приветлив, и тебе будут улыбаться.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S
ATF

Все. Я не хочу обговорювати чергову "перемогу" діючої влади. Бо це все медійний шум, в даний момент часу.
Тьху.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

https://twitter.com/view/status/1528640530309165061

Я сказав що на мою думку мусить зробити Порошенко. Поговорити з людьми чесно і на рівних. Сказати повну правду без звичних викрутас і політиканства. Повернути крадене.

Якщо зробить то після цього можна амністувати. Це вже буде на Зеленському.


Хоча дивлячись на поведінку петроботів це по-моему варіант з галузі фантастики.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

жванію забули :lol:

тех свидетелей хуйловских, - легион и маленькая тележка.
Начни всех перечислять заблудиться можно, там и трампоновские 3,14 дерасты кисляки и прочие, которые на голубом глазу вещали что Порох заплатил 400 тысяч для встречи с додиком.
После чего ВВС была вынуждена приносить извинения.

Останнє редагування: 23 травня 2022 15:10:54 від Tyras
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

   
А СБУ не хоче розслідувати, як в Десні в казармах 87 людей угробила одна ракета кацапська ?

Воно навіть не хоче розслідувати як більше 300 людей загинуло піл іловайськом.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Хоча дивлячись на поведінку петроботів це по-моему варіант з галузі фантастики.
Та не переживайте ви за Порошенка. Як казав Андрійович: думайте, де будете ви, а не Ющенко.
І правий же ж був. Так і тут.
 
   
https://twitter.com/view/status/1528702202449219584

Це він про пороха часів президенства?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Воно навіть не хоче розслідувати як більше 300 людей загинуло піл іловайськом.
Сьогодні сотня гине щодня, а вам засліпило.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S


Я сказав що на мою думку мусить зробити Порошенко.
Що мусить зробити Порошенко, це його проблема, а не наша.
А зараз виникає питання до влади.
Хто заважає провести професійне розслідування і довести справу до суду?
Але замість цієї роботи, влада, порушуючи до того ж закони, займається піар-акціями.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Воно навіть не хоче розслідувати як більше 300 людей загинуло піл іловайськом.
не на часі. хіба що наступники.

21 травня 2019 року призначений Начальником Генерального штабу—Головнокомандувачем Збройних сил України, замінивши Віктора Муженка[11]. 31 травня введений до складу Ради національної безпеки і оборони[12]
27 липня 2021 року президент Зеленський звільнив генерал-полковника Хомчака з посади головнокомандувача ЗСУ,[16] і призначив на неї Валерія Залужного[17]. Того ж дня Зеленський призначив Хомчака першим заступником секретаря РНБО,[18] і наступного дня вивів зі складу РНБО.[19]
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

А що, по зомбоящику так і лишився один канал ?  8-:  офуеть....Куди ж подалася вся та кодла телевізійників....ї м же жерти щось треба....

Будьте ласкаві, порадьте мені хоч трохи з тієї купи телевізійників, хоч трохи ефірних новинних каналів з переважно офіційною інфою будь ласка...
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

О как. СМИ. Не надо только подмены понятий. Не СМИ, а единствнный гос. канал. Политику которого во время войны определяет кто?
Так что никакие не "сми", не свисти.
Миллионам людей, без преувеличения, сейчас не до хайпов с смехуюешечками, они ждут новостей из регинов которые им близки и важны, весточек, а не видеть рожу медведчука, врага украины, по телеку целый, б***ь (!!!) день, - это плевок в людей.
Та держи себя в руках. Эта "новость" на каждом сайте. Медведчука допрашивают по этому делу, он дает такие вот показания - шо он ни при чем,действовал по вказивке свыше.
Может правда, а может и брехня. Надо проводить следственные действия - допросить это самое "свыше", провести очную ставку, если надо. проверить все документы и так далее. Обычная рутина, а сектанты как с цепи сорвались.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Будьте ласкаві, порадьте мені хоч трохи з тієї купи телевізійників, хоч трохи ефірних новинних каналів з переважно офіційною інфою будь ласка...
канал еспресо на ютюбі.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

https://twitter.com/view/status/1528678949613883392

мля, слово в слово. Не видел, бывает же так мысли сходятся.
   
Сьогодні сотня гине щодня, а вам засліпило.

Хіба одне виключає інше?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Тролі можуть вгомонитися.  Слова ж Медведчука це не просто слова. Це свідчення дані слідчому на допиті, брехати слідчому це тільки додавати собі строк.  По кожному епізоду буде окрема кримінальна справа. Так що думаю що абсолютно все сказане правда.


Петру Олексійовичу можна порадити одне - бути максимально одвертим, швидко розказати українцям всю правду і  ясна справа повернути ве нажите непосильною працею.

Наш народ не злий, може й вибачить.
в справі підслідній ДБР слідчому СБУ медведчук може давати будь які свідчення, бо всі ті свідчення отримані поза законом і ніякої відповідальності той не несе. до речі і слідчі СБУ не несуть за цей кордебалет ніякої відповідальності.
 У ДБР як раз і залишається одна надія на свідомість прашенки, що той нарешті дасть сам на себе свідчення. бо за довгий час не отримали жодного доказу його злочинної діяльності який можна представити в Суді.  СБУ своїми заявами і кіном фактично хоронить все що пов'язує медведчука і порошенку. нажаль таких очевидних речей засліплені ненавистю до порошенки не хочуть помічати.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Вішайте вже тоді на Порошенка і замах на Шефіра - щоб двічі не вставати  :gigi:

 :lol:  (tu)
Кстаті да ! А то шота затіх наш херой-"цінарехворм"  :D
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

так от вона яка таємна домовленнiсть
обмiняти Порошенко на всiх полонених з Азовсталь !!
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Я сказав що на мою думку мусить зробити Порошенко. Поговорити з людьми чесно і на рівних. Сказати повну правду без звичних викрутас і політиканства. Повернути крадене.

Якщо зробить то після цього можна амністувати. Це вже буде на Зеленському.


Хоча дивлячись на поведінку петроботів це по-моему варіант з галузі фантастики.

а давай ти от чесно,
встанеш перед усiм народом i покаєшся в своiх злочинах ..
слабо?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Я сказав що на мою думку мусить зробити Порошенко. Поговорити з людьми чесно і на рівних. Сказати повну правду без звичних викрутас і політиканства. Повернути крадене.


ПЛЯЯЯЯ! Знов!!! А шо він вкрав?!!! Дубрецало тупориле! Почалося знов! І хто почав? ЗЕ-скот
   
https://twitter.com/view/status/1528692190947561478
прошу модератора ФУП звернути увагу на дописувача Willie , жодної своєї думки він не має, його повідомлення - перепости, мабуть він бот з хверми...
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Хіба одне виключає інше?
це говорить, що при цій владі розслідувань не буде, бо з 24/02 таких пройопів, і значно безалаберніших вже десятки, якщо не за сотню, тільки на цей момент.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

как только тебе поставили на вид тяготение к политике двойных стандартов,
как только в ответ на пэдро, ты услышал нелицеприятное напоминание о бздюльете, так сразу тебе хамство примерещилось.
И про свое гавно тебе напомнили, лишь только в ответ на не понравившиесе тебе " якісь гівняні аргументи"
Ты в зеркало глянься, будь приветлив, и тебе будут улыбаться.

Ти залишився в 2013-му році :(
І таким же безвідповідальним: де я в цій гілці щось писав за пэдро? Я тобі про реакцію Заходу на покази Медведчука писав.
Нафантазують, а потім лізуть з дубиною хамства дискутувати (td)
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

прошу модератора ФУП звернути увагу на дописувача Willie , жодної своєї думки він не має, його повідомлення - перепости, мабуть він бот з хверми...

+
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

прошу модератора ФУП звернути увагу на дописувача Willie , жодної своєї думки він не має, його повідомлення - перепости, мабуть він бот з хверми...

О, кацапський стукачок виліз.  А ти які свої думки тут запостив, бот ?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

У оп вирішили мочити головного суперника на випередження
Цим самим вони знижують свої ж рейтинги.точнвше свого президента...Бо у всіх інших з оп рейтинги 0. Як можна бути такими тупими хз
Ну собсна нічого не змінилось.  І війна їх навіть не спинила
Так
Це сцикунство

Вони мали великі рейтинги, а цїєю війною всередині країни, почнуть втрачати

Дебіли

   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Стеольчик, тут же плюсує висєр  кацапчького ботіка  :D
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Навіщо провокувати удари на себе?


Багато негараздів на фронті. Нехай дякують своїм політичним опонентам, що вони мовчать

Дебіли
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Хрен с ним с петей. Скажи какого х-я по единственному (!) каналу крутят мудачука целый день? Важнее новостей нет?  :X
В якій країні таке неподобство? А то у мене часто увімкнений телемарафон, то вже давно про Мудачука нічого не чула...Пару днів пораділи, що його взяли, потім ще пару днів з Оксаниних звернень покепкували і все. Може ви Прямий дивитеся?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Ayder Muzhdabaev
Ayder Muzhdabaev
2 години тому
коли ти таки надіявся, що медведчук перш за все потрібен для обміну на наших Героїв, а вийшло як до війни
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Кончені хохли

Тільки пряме американське керівництво

Після війни гелікоптер на банкову і всіх вивезти нах
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Всі хто це підтримує - чекайте на те, що ці дебіли будуть переслідувати Залужного

Бо він майбутній президент України
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія