Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як думаєте Зе зробить добре Україні? Зробить страхову медицину? :shuffle:

Ну от так добре буде, Порошенко не зміг ввести страхову, а цей зможе, адже в нього є підтримка молоді.

От всі пенсіонери не матимуть медичної страховки, адже на неї треба час, і помруть щоб було легше молоді. Менше платити всяким Бабусям які будуть вічно топити за Тимошенко якщо не реформа медицини страхова.

Як вигідний молоді Зе, у молоді буде буде робота бо старики поруть через страхову медицину і кошти вивільняться бо не треба буде платити пенсії, один позитив. Ну якщо молодь захоче всерівно виїхати бо мало платять, тоді по завіту Коломойського введуть візи з ЄС.


Мені такий сценарій дуже довподоби. Всіх дармоїдів покарає Зе.  :lol:

======

От як за нього можна не голосувати? За такі обіцянки? :king2:
   
Зелемойский медицина? :laugh: освіта? :lol: соціальні програми? :weep:

1. Приватназад
2. Укртрахнафта - повернеться законним власникам
3. Всі директори держпідприємств будуть затверджуватися зелемойським
4. суди будуть приватними і повернуть все від всіх одному...
5. НКРЕ і решту регуляторів через певні процедури будуть співати нову пісню у тональносмті "ротердамплюс"
.......
далі писати?
   
"Многие поколения обособленной жизни еврейства среди других народов (в этом был изначальный смысл гетто и еврейского кагала как "государства в государстве" - см. книги еврейских авторов: "Антисемитизм в древнем мире" С. Лурье и "Книгу кагала" Я. Брафмана) привели к тому, что мораль "Шулхан аруха" стала частью еврейского национального самосознания даже в его секулярном виде. «Именно в процессе секуляризации родился вполне ре­аль­ный еврей­ский шовинизм... Представление об избранно­сти евреев превратилось... в представление, что евреи будто бы соль земли. С этого момента старая религи­озная концепция избранности перестает быть сущ­ностью иудаизма и становится сущностью еврейства», – утверждала известная еврейская писательница-социолог Х. Арендт (в работе "Антисемитизм" // "Синтаксис". Париж, № 26, 1989)."
   
Злі Ви, він за молодь, щоб була робота і наватаження податкове зменшиться бо зменшиться кількість пенсів.
   
Ги! Перше що він пообіцяв-вигнати Супруніху. Дивно,але мої наміри з ним тут збігаються.... :fuck:
   
саме смішне шо Коломенський нічого нікому не обіцяв....
 і коли його виберуть він зможде робити що захоче, виконувати обіцянки не треба
   
Ну от так добре буде, Порошенко не зміг ввести страхову, а цей зможе, адже в нього є підтримка молоді.

От всі пенсіонери не матимуть медичної страховки, адже на неї треба час, і помруть щоб було легше молоді. Менше платити всяким Бабусям які будуть вічно топити за Тимошенко якщо не реформа медицини страхова.

Як вигідний молоді Зе, у молоді буде буде робота бо старики поруть через страхову медицину і кошти вивільняться бо не треба буде платити пенсії, один позитив. Ну якщо молодь захоче всерівно виїхати бо мало платять, тоді по завіту Коломойського введуть візи з ЄС.


Мені такий сценарій дуже довподоби. Всіх дармоїдів покарає Зе.  :lol:

======

От як за нього можна не голосувати? За такі обіцянки? :king2:
А він знає що це таке- страхова медицина... :gigi:
   
Норм все буде. Супрун під дахом держдепу,  Зеленськмй її залишить
   
Ги! Перше що він пообіцяв-вигнати Супруніху. Дивно,але мої наміри з ним тут збігаються.... :fuck:
Та ні Волька, якраз ти прогуляв, по гугли, він може і обіцяє вигнати Супрун, але зробити більш жорстоку реформу обіцяє, вся медицина буде страхова...

Молоді реально буде менше навантаження як пенси помруть... Хіба ні ? :fool:
   
саме смішне шо Коломенський нічого нікому не обіцяв....
 і коли його виберуть він зможде робити що захоче, виконувати обіцянки не треба
хуйло теж нічого не обіцяв... Просто згадалось, він пишався тим що нікому нічого не обіцяв.
   
Норм все буде. Супрун під дахом держдепу,  Зеленськмй її залишить
Правильно і пенсіонерів таких, як Дідусь стане менше...

за те молодь зажеве, як закриють безвіз, бо треба комусь у Коломойського робити рабом.
   
вибирати без програми дій без  проголошення курсу з конкретними кроками
на керівника держави тільки гарну морду і почуття гумору це відверта дурість
   
вибирати без програми дій без  проголошення курсу з конкретними кроками
на керівника держави тільки гарну морду і почуття гумору це відверта дурість
Чого? Це смішно, от там щури забігають... От забігали.
   
Правильно і пенсіонерів таких, як Дідусь стане менше...

за те молодь зажеве, як закриють безвіз, бо треба комусь у Коломойського робити рабом.
В принципі завдяки рішенню КС є всі підстави закрити безвіз вже вчора.
   
а  чому  свинарчук  з  кумом  не  зробили  страхову  медицину ?
   
Норм все буде. Супрун під дахом держдепу,  Зеленськмй її залишить

держдеп теж не вічний з такими принципами, які там зараз панують. відіслати улю взад на її батьківщину сша можливо в принципі, а відсунути її від керування охороною здоров'я україни - просто необхідно. заради збереження того самого здоров'я українців, а не доходів уліних шефів з фарм і фінанс-індустрії.
   
а  чому  свинарчук  з  кумом  не  зробили  страхову  медицину ?
Ну як вони мали  підграти і щоб це міг пообіцяти Зе і виграти...



Взагалі великий спротив, на місцях реформі іде спротив, це правда, люди не хочуть ніякої реформи і ніде... Побазікати так, а реформи не бажають. Реформу медичну проводять бо немає коштів, і повір якби могли продавити, вони продавили, але у них такої можливості немає. Тому її штовхають обережно...

Але я надіюсь що підтримка Зе і саме велика підтримка дасть картбланш і її проведуть, щоб пенси дали можливість пожити молоді, тим що покинули наш світ передчасно.  :lol:
   
Во-первых, никто их не будет покупать
Во-вторых, вы че будете делать с людьми у которых их нет?Бросать на улице?
А мошенничества сколько будет,мама дорогая. А цену вы как на нее устанавливать будете?Алкаш с 3мя инфарктами,бабулька с остеопорозом и студент 21 года.

Вы долбоебы проголсовавшие за криворожского дурачка даже не догоняете как это тяжело ввести поголовную страховую медицину.Оосбенно в стране как Украина,где до сих пор даже автобусов еще нет в городах,ездят на африканских туктуках бля переделанных из газелей, и не научились парковки в городах устраивать.
   
держдеп теж не вічний з такими принципами, які там зараз панують. відіслати улю взад на її батьківщину сша можливо в принципі, а відсунути її від керування охороною здоров'я україни - просто необхідно. заради збереження того самого здоров'я українців, а не доходів уліних шефів з фарм і фінанс-індустрії.
Ну вижине, але реформу проведе, не половинчасту як вона Боялась, а повністю, щоб пенси зустрілись у кращому світі, так молоді буде легше.
   
Ги! Перше що він пообіцяв-вигнати Супруніху. Дивно,але мої наміри з ним тут збігаються.... :fuck:

- відновить схеми
- дасть зелене світло медичній мафії
- запровадить "страхову медицину" (тобто, ОБОВ'ЯЗКОВИЙ медичний податок, який ти сплачуватимеш державі щомісяця - за себе і за найманих працівників)

   
Во-первых, никто их не будет покупать
Во-вторых, вы че будете делать с людьми у которых их нет?Бросать на улице?
А мошенничества сколько будет,мама дорогая. А цену вы как на нее устанавливать будете?Алкаш с 3мя инфарктами,бабулька с остеопорозом и студент 21 года.

Вы долбоебы проголсовавшие за криворожского дурачка даже не догоняете как это тяжело ввести поголовную страховую медицину.Оосбенно в стране как Украина,где до сих пор даже автобусов еще нет в городах,ездят на африканских туктуках бля переделанных из газелей, и не научились парковки в городах устраивать.
Та не може бути, у нас сама продвинута країна, от реформу очолить пітонщик Люкс, він все організує по пітонськи правильно.
   
Ну як вони мали  підграти і щоб це міг пообіцяти Зе і виграти...



Взагалі великий спротив, на місцях реформі іде спротив, це правда, люди не хочуть ніякої реформи і ніде... Побазікати так, а реформи не бажають. Реформу медичну проводять бо немає коштів, і повір якби могли продавити, вони продавили, але у них такої можливості немає. Тому її штовхають обережно...

Але я надіюсь що підтримка Зе і саме велика підтримка дасть картбланш і її проведуть, щоб пенси дали можливість пожити молоді, тим що покинули наш світ передчасно.  :lol:
  це  відповідь ?  Чіткіше  ставлю  питання  .
Так  чому  Петро Порошенко  не реформував  медицину ?
   
- відновить схеми
- дасть зелене світло медичній мафії
- запровадить "страхову медицину" (тобто, ОБОВ'ЯЗКОВИЙ медичний податок, який ти сплачуватимеш державі щомісяця - за себе і за найманих працівників)
Не злякай Вольтера. йому ще на пенсію, а от Дідуся буде шкода.
   
  це  відповідь ?  Чіткіше  ставлю  питання  .
Так  чому  Петро Порошенко  не реформував  медицину ?
Пост про Те що це зробить Зе. Так але ти помішаний на Порошенку.

Відповідь така, її бояться проводити до кінця, бо іде спротив людей а також з низу обманюють про реальний стан речей. У еліт є воля провести у народа і немає і медики ставлять куча правильних питань. Спротив Самих людей.


Але я буду дуже радий, у Зе великий рейтинг довіри і він зможе протягнути цю реформу до кінця, хіба ти не радий?
   
хіба ти не радий?
а що  мушу  бути ?  Ти просто  сам  написав  шо  петю  треба  накуй 
 
 
   
- відновить схеми
- дасть зелене світло медичній мафії
- запровадить "страхову медицину" (тобто, ОБОВ'ЯЗКОВИЙ медичний податок, який ти сплачуватимеш державі щомісяця - за себе і за найманих працівників)

обов'язковий медичний податок вважаю дуже правильним рішенням - нормальна держава охороняє здоров'я всіх своїх громадян і надає медичні послуги однаково всім, хто них потребує - незалежно від розміру їхнього гаманця.
   
З огляду того які в манюпасів погляди на страхову медицину не дивуюсь з результатів виборів.
На мою думку, тут на форумі потрібна анкета кожного дописувача.
Щоб було видно, що він таксист чи охоронець в супермаркеті і вимагає страхової медицини від Зеленського,бо Порох не зміг.
А в інших гілках перукарі мають писати про проблеми ІТ сфери...
Ще подобається як міські безробітні пишуть про мораторій на землю, а заробітчани про науку...

Анкета допомогла б...
   
а що  мушу  бути ?  Ти просто  сам  написав  шо  петю  треба  накуй 


Взагалі я написав, що першими постраждають від Коломойського і Зе, ті хто рвав попу за Зе.

І так цьому треба радіти, малоросів буде менше...

Про реформу, яку дозволяли кошти провести безболісно провели. Зараз в кабінетах лікарів стоїть прінтери  і мережа і їх підключають до єдиного реєстру на більне нма коштів, щоб провести це безболісно, а волі людей на місцях взагалі немає на реформи, їх доведеться як небирається інфа ломати через коліно... Але на це теж поки, що немає коштів.

Все упирається в кошти.
   
З огляду того які в манюпасів погляди на страхову медицину не дивуюсь з результатів виборів.
На мою думку, тут на форумі потрібна анкета кожного дописувача.
Щоб було видно, що він таксист чи охоронець в супермаркеті і вимагає страхової медицини від Зеленського,бо Порох не зміг.
А в інших гілках перукарі мають писати про проблеми ІТ сфери...
Ще подобається як міські безробітні пишуть про мораторій на землю, а заробітчани про науку...

Анкета допомогла б...
Ти це так сказав наче політики всі шарять у тих областях, які реформують))) Ти глянь, що сталось з доріг від професіоналів, повір мені, будь моя воля, то реформував би так що дороги були б кращі ніж у Німців.

   
- відновить схеми
- дасть зелене світло медичній мафії
- запровадить "страхову медицину" (тобто, ОБОВ'ЯЗКОВИЙ медичний податок, який ти сплачуватимеш державі щомісяця - за себе і за найманих працівників)
========================
А що від нього чеекати,крім гівна? B-)
   
Як думаєте Зе зробить добре Україні?

 Зробить страхову медицину?

  Зробить Русскую Украіну.
   
  Зробить Русскую Украіну.
А хіба це не люди які мають альтернативну обдарованість?
   
Взагалі я написав, що першими постраждають від Коломойського і Зе, ті хто рвав попу за Зе.

І так цьому треба радіти, малоросів буде менше...

Про реформу, яку дозволяли кошти провести безболісно провели. Зараз в кабінетах лікарів стоїть прінтери  і мережа і їх підключають до єдиного реєстру на більне нма коштів, щоб провести це безболісно, а волі людей на місцях взагалі немає на реформи, їх доведеться як небирається інфа ломати через коліно... Але на це теж поки, що немає коштів.

Все упирається в кошти.

знову  ти  кума  свинарчука  вєлікого  рєформатора  пєтра  алєксєєвічя порошенка накуй  послав  .
   
знову  ти  кума  свинарчука  вєлікого  рєформатора  пєтра  алєксєєвічя порошенка накуй  послав  .

А що тобі не подобається? Правда?

Цитата: 1
pravda

у каждого своя правда
вам досталась такая

Вибачай, низи хочуть базікати а не реформи, просто гарно побазікати.... Ти народ розумний який проголосував за Зе в чомусь звинувачуєш?


Повторяти скільки можна, що люди дозволили і на що їх була воля і на що було кошти те реформували, по можливості безболісно.
   
 Не думаю. Щось мені підказує,що ЗЕля проти росту податків на бізнес. B-)
   
Ну от так добре буде, Порошенко не зміг ввести страхову, а цей зможе, адже в нього є підтримка молоді.

От всі пенсіонери не матимуть медичної страховки, адже на неї треба час, і помруть щоб було легше молоді. Менше платити всяким Бабусям які будуть вічно топити за Тимошенко якщо не реформа медицини страхова.

Як вигідний молоді Зе, у молоді буде буде робота бо старики поруть через страхову медицину і кошти вивільняться бо не треба буде платити пенсії, один позитив. Ну якщо молодь захоче всерівно виїхати бо мало платять, тоді по завіту Коломойського введуть візи з ЄС.


Мені такий сценарій дуже довподоби. Всіх дармоїдів покарає Зе.  :lol:

======

От як за нього можна не голосувати? За такі обіцянки? :king2:

Незрозуміла ваша позиція, тому маю 2 питання:
То треба вводити обовязкове страхування, страхову медицину чи ні?
Чому на медстрахівку треба час, чому не можна платити страхові платежі з пенсій?
   
Не думаю. Щось мені підказує,що ЗЕля проти росту податків на бізнес. B-)
Взагалі тут в інших гілках писали що ні за що.
   
А що тобі не подобається? Правда?
зноау  ти петю  послав
   
А хіба це не люди які мають альтернативну обдарованість?

Обдарованість у них дивна - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%C2%AB%D0%97%D0%B0%D1%85%D1%96%D0%B4%C2%BB
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія