Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як відкрити ФОП-2017 в Україні: детальна інструкція

http://24тв/yak_vidkriti_fop2017_v_ukrayini_detalna_instruktsiya_n805051?f
   
Виглядає так, ніби ФОП на 3-й групі буде отримувати вдвоє більшу пенсію.  :pleasantr:
   
Виглядає так, ніби ФОП на 3-й групі буде отримувати вдвоє більшу пенсію.  :pleasantr:
Зараз :gigi:
   
пенсійні гроші не інвестуються.
тому пенсія не може бути більшою ніж 2х від внесків, навіть якщо 30 років платити

30 років сплачуєш по 700 грн, 15 років отримуєш по 1400 грн

це якщо нічого не платити працівникам пенсофонду за манипулювання грошима 
   
Re: Як відкрити ФОП-2017 в Україні: детальна інструкція
PAL

пенсійні гроші не інвестуються.
тому пенсія не може бути більшою ніж 2х від внесків, навіть якщо 30 років платити

30 років сплачуєш по 700 грн, 15 років отримуєш по 1400 грн

це якщо нічого не платити працівникам пенсофонду за манипулювання грошима

а-я-яй, як негарно так маніпулювати цифрами, "скругляючи" у вигідний для себе бік!
Які-такі 30 та 15? Навіть за законом зараз мінімальний стаж - 35 років має бути! А середня очікувана тривалість життя 69
Тобто у реалі маємо 9 років пенсії проти 35-40 років внесків

"Дє дєньгі, Зін?" (с)
   
Re: Як відкрити ФОП-2017 в Україні: детальна інструкція

пенсійні гроші не інвестуються.
тому пенсія не може бути більшою ніж 2х від внесків, навіть якщо 30 років платити

30 років сплачуєш по 700 грн, 15 років отримуєш по 1400 грн

це якщо нічого не платити працівникам пенсофонду за манипулювання грошима 

Це не можливо.
   
Це що молодий журналюга написав? В цілому наче й правильно, але декілька важливих моментів опущено.
Де загальна система оподаткування? Де згадка про те, що платником єдиного 1-2 груп стаєш з 1 числа наступного місяця?
Набір документів в податкову трохи неповний.
   
Виглядає так, ніби ФОП на 3-й групі буде отримувати вдвоє більшу пенсію.  :pleasantr:
Скажем так, ФОП на 1-й групі отримує половинку пенсійного стажу.
   
короче, никаких фопов, никуя не платить, все в банку складывать и юзать на старости то, что соберешь
   
короче, никаких фопов, никуя не платить, все в банку складывать и юзать на старости то, что соберешь

А як працювати люлям які хочуть мати свій бізнес?
   
фоп 3 гр. с ндс -  3 процента от дохода плюс ндс
   
Re: Як відкрити ФОП-2017 в Україні: детальна інструкція

а-я-яй, як негарно так маніпулювати цифрами, "скругляючи" у вигідний для себе бік!
Які-такі 30 та 15? Навіть за законом зараз мінімальний стаж - 35 років має бути! А середня очікувана тривалість життя 69
Тобто у реалі маємо 9 років пенсії проти 35-40 років внесків

"Дє дєньгі, Зін?" (с)

Так в нас мільойн громадян страше  85 років.
   
Re: Як відкрити ФОП-2017 в Україні: детальна інструкція
PAL

Так в нас мільойн громадян страше  85 років.

дещо менше
   
пенсійні гроші не інвестуються.
тому пенсія не може бути більшою ніж 2х від внесків, навіть якщо 30 років платити

30 років сплачуєш по 700 грн, 15 років отримуєш по 1400 грн

це якщо нічого не платити працівникам пенсофонду за манипулювання грошима 
можна нічого не платити і по старості отримати 1200 грн :K
   
фоп 3 гр. с ндс -  3 процента от дохода плюс ндс

єто если зарегят ндсником,
что в наших условиях возможно только при обороте за предыдущие 12 мес 2 ляма  грн
во всех остальных случаях - анреал
   
а как весело было в конце прошлого года голосовать за бюджет и минималку в 3200
а теперь они инструкции пишут, как легко стать ФОПом
   
Я уже 8 лет ФОП, а даже не знаю, к какой группе я принадлежу. Единственное, что видел - это налоговые декларации ( даже помню сумму в 380 тыс. за 2016 год), и то, только видел, не заполнял, не подавал. Наемный работник я, с отпусками, больничными, социалкой, но ФОП при этом. Это Украина, IT-сфера.
С зп высчитывают  704 грн, так что 2-я или 3-я группа.
   
єто если зарегят ндсником,
что в наших условиях возможно только при обороте за предыдущие 12 мес 2 ляма  грн
во всех остальных случаях - анреал

Не правда. Я зарегистрировался в прошлом году 3 группа с НДС с 1 октября. До этого 4 месяца на 2 группе. Почти превысил миллион. Написал заявление и сходил на приём к руководителю налоговой - у них так принято)). И все))
   
Re: Як відкрити ФОП-2017 в Україні: детальна інструкція
PAL

Я уже 8 лет ФОП, а даже не знаю, к какой группе я принадлежу. Единственное, что видел - это налоговые декларации ( даже помню сумму в 380 тыс. за 2016 год), и то, только видел, не заполнял, не подавал. Наемный работник я, с отпусками, больничными, социалкой, но ФОП при этом. Это Украина, IT-сфера.
С зп высчитывают  704 грн, так что 2-я или 3-я группа.

3я, т.к. IT на 2й нельзя. Это пришли к такому условному компромиссу - 5% налога за легализацию дохода, если больше - становиться выгоднее уходить в тень
   
пенсійні гроші не інвестуються.
тому пенсія не може бути більшою ніж 2х від внесків, навіть якщо 30 років платити

30 років сплачуєш по 700 грн, 15 років отримуєш по 1400 грн

це якщо нічого не платити працівникам пенсофонду за манипулювання грошима 

Я не пам'ятаю скільки платив 20 років назад, але зарплата тоді була набагато менша ніж 700 грн. Мені вийде пенсія в три гривні?
   
Кгм
   
Нормальные герои всегда идут в обход! B-)
   
Re: Як відкрити ФОП-2017 в Україні: детальна інструкція

Панове, трохи подзабув про запвнення декларації ФОП на ЄП 3 група.

Зареєстрований у III кв 2018 року ФОП, перша декларація, в полі 02 "Податковий (зітний) період" - "за три квартали" ?



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія