Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

Алкофілософ, Ковідшілд в Англії колять аж гуде.
================================
 Та не верю! А ,если колют,то для долбойпов. Колись. Насколько мне известно в Англии колят АстраЗенеку 1222, а это не Ковишилд-ChAdOx1.    Ну может муслимам.... :D  X(   ХЗ?
   
Re: короновірус в Україні

А для украинцев именно это главное.
А я думав головне не захворіти і не здохнути  8-:

Доречі, а де ті паспорти вакцинації в Європі? Їх (поки що) нема.
   
Re: короновірус в Україні

Алкофілософ, Ковідшілд в Англії колять аж гуде.

Чекай, він скоро і сам буде бадяжити Pfizer:)

   
Re: короновірус в Україні

Насколько мне известно
На пляшці оковитої прочитав?
   
Re: короновірус в Україні

Чекай, він скоро і сам буде бадяжити Pfizer:)
Я думал він вже років 10 приймає пфайзер у пілюлях
   
Re: короновірус в Україні

Ще й ліцензію отримає  :gigi:
   
Re: короновірус в Україні

А я думав головне не захворіти і не здохнути  8-:

Доречі, а де ті паспорти вакцинації в Європі? Їх (поки що) нема.
Виртуально уже есть...
И форма утверждена...
И список вакцин есть, который допускается в паспорте..
   
Re: короновірус в Україні

А я думав головне не захворіти і не здохнути  8-:

Доречі, а де ті паспорти вакцинації в Європі? Їх (поки що) нема.
Ой та ладно....
Ок. Про всех не буду говорить. Всем кого я знаю важно - с какой вакциной выпускать будут. Ничем другим колоться не собираются.
   
Re: короновірус в Україні

Всем кого я знаю важно - с какой вакциной выпускать будут.
Знову ж таки, Британія випускає без вакцини. І впускає без. Забудьте за туризм з України.
   
Re: короновірус в Україні

Знову ж таки, Британія випускає без вакцини. І впускає без. Забудьте за туризм з України.
Это вы сейчас о чем и к чему?
В Британию меня не тянет, уж простите...
Мне в Италию и Испанию хочется, а Австрию на лыжи и в Пандорф жене и дочке хочется.
Если с 01.07 паспорт вакцинации запустят , уколемся Пфайзером и надеемся зимой на лыжах покататься в Доломитах .
Вот такие планы.
А хули нам в Британии делать? (пожал плечами) ;)
И хули колоться тем, с чем за пределы неньки не выпустят?! :shuffle:

Останнє редагування: 8 травня 2021 11:45:06 від Камрад
   
Re: короновірус в Україні

Это вы сейчас о чем и к чему?
Я до того що поки що ніфіга не відомо. В Ізраїлі наче півроку була оголошена початкова дія вакцин. Колоти зараз щось щоб виїхати в умовну Барселону - сенсу нуль.
   
Re: короновірус в Україні

Я до того що поки що ніфіга не відомо. В Ізраїлі наче півроку була оголошена початкова дія вакцин. Колоти зараз щось щоб виїхати в умовну Барселону - сенсу нуль.
Но и колоть себе то, что даже потенциально не даёт шансов выехать в Барселону - это даже ещё бОльший нуль..
   
Re: короновірус в Україні

В европейском паспорте вакцинации, среди признаваемых вакцин Ковидшилда  не будет.
А это для меня главное.

ChAdOx1 nCoV-19 буде.
А Ковішилд це і є ChAdOx1 nCoV-19
   
Re: короновірус в Україні

The World Health Organization (WHO) has authorised emergency use listing of Serum Institute of India’s Covishield, paving the way for a global rollout of vaccine supplies through Covax.

Алкофілософ як завжди бреше

він не бреше він долбойоб
   
Re: короновірус в Україні

ChAdOx1 nCoV-19


 Ти сам довбойоп! Хто той Ковішилд ChAdOx1 nCoV-19 допускає до "зеленого паспорту" ?  З ним не пускають. Нікуди. Хто його затвердив?!!! Ти взагалі прочитав,що той охвіціянт англіцький Фомочка навів? Там про  надзвичайні ситуації:"...has authorised emergency use... " В надзвичайних і Супутник-5 дозволено. Коліцця чим хочете,коли вже суцільна жопа. А для пересувань та з доведеною ефективністтю це AZ 1222.  Ти що? Лікарь? Чи охвіціянт,як Фомочка? :D  X(

Останнє редагування: 8 травня 2021 12:01:31 від Wolter
   
Re: короновірус в Україні

И хули колоться тем, с чем за пределы неньки не выпустят?!
Щоб не здохнути? Я думав ідея в цьому.

А якби для в'їзду в Гейропу треба було б дати у ачько? Теж би дали?
   
Re: короновірус в Україні

Для НЕ долбойобів



   
Re: короновірус в Україні
nik


 Ти сам довбойоп! Хто той Ковішилд ChAdOx1 nCoV-19 допускає до "зеленого паспорту" ?  З ним не пускають. Нікуди. Хто його затвердив?!!! Ти взагалі прочитав,що той охвіціянт англіцький Фомочка навів? Там про  надзвичайні ситуації:"...has authorised emergency use... " В надзвичайних і Супутник-5 дозволено. Коліцця чим хочете,коли вже суцільна жопа. А для пересувань та з доведеною ефективністтю це AZ 1222.  Ти що? Лікарь? Чи охвіціянт,як Фомочка? :D  X(

молча налил и выпил
   
Re: короновірус в Україні

Нушотам после Паски уже волна пошла?
Когда все опять закроют?
   
Re: короновірус в Україні

Країни Заходу хочуть і будуть щепитися не векторними, а мРНК-вакцинами

Компанії BioNTech і Pfizer забезпечили глобальний прорив нової технології мРНК, на котру Євросоюз зробив тепер ставку, розчарувавшись у вакцинах AstraZeneca та Johnson&Johnson.

https://www.dw.com/uk/krainy-zakhodu-khochut-i-budut-shchepytysia-ne-vektornymy-a-mrnk-vaktsynamy/a-57435153

Цитувати
Японія і Швейцарія визнають тільки BioNTech/Pfizer і Moderna

Схоже рішення ухвалила й адміністрація США, де вже повністю вакциновані понад 100 мільйонів осіб.
   
Re: короновірус в Україні

що Роберт Кенеді говорить?
а говорить він те, що кожному, хто вакцинується мРНК ---жопа. 

він неправий?

так що робимо висновок що штатам і європі жопа
   
Re: короновірус в Україні

Щоб не здохнути? Я думав ідея в цьому.
не тільки.
а щепитися треба тим що сертифіковано ЄС - для цілей туризму.

я особисто ніякими сіноваками і спутніками і не збираюся вакцинуватися.
тим більше не такий страшинй той ковід як розписують. так, небезпечний, певною мірою.
   
Re: короновірус в Україні

Знову ж таки, Британія випускає без вакцини. І впускає без. Забудьте за туризм з України.
так як впускає і випускає Британія (10денний карантин, бронювати 2 тести за 210фунтів) - то ну його нах такий "туризм" в Британію.
тим більше питання з візами. Хай островитяни самі жують свій фіш-н-чіпс на фоні прохолодних морів. а замків і краєвидів достаьтньо і на Континенті.
   
Re: короновірус в Україні

А я думав головне не захворіти і не здохнути  8-:

Доречі, а де ті паспорти вакцинації в Європі? Їх (поки що) нема.

суд по правах людини заманається європейські уряди штрафувати, якщо по цих паспортах почнуть надавати якісь привілеї.
поки що думають як обійти правові питання.

писи: тест на в'їзд - це одне. мета запобігти поширенню інфекції, якщо людина інфікована і цей тест виявляє саме факт інфікування.
а от "паспорт вакцинації" - це зовсім інше. людина з таким паспортом може бути інфікована і може заражати інших, при цьому сама не захворіє, принаймі у тяжкій формі. але може бути носієм вірусу. тому фактично поширенню віруса такий паспорт не заважає, а вводить обмеження прав людини, яка може бути здоровою, але її не пускають, тому що її не вакцинували. та ще й не по її волі не вакцинували. та ще й не будь-якою вакциною, а тільки обраною. коротше - з правової точки зору тут повний капець.
   
Re: короновірус в Україні

Рассказывали сейчас, в Америке звонят по телефону, спрашивают, куда подойти, и подходят туда, где есть подходящий вид вакцины, никаких электронных подписей для установки каких-то приложений вроде Дии никто не требует.
как же ты заебал
никто от тебя не требует установить дию. можешь просто позвонить семейному врачу и сказать поставьте в очередь
ты такое мудило, что я уже не верю что у тебя умер отец, ты на работе здесь???
   
Re: короновірус в Україні

сорри, не сдержалась, просто этот мудак вылез первым из непрочитанных сообщений.
кстати дия снова раздала по 8000 ФОПам. 27 апреля. ни слова на фупе. видать фопов нема
   
Re: короновірус в Україні

как же ты заебал
никто от тебя не требует установить дию. можешь просто позвонить семейному врачу и сказать поставьте в очередь
ты такое мудило, что я уже не верю что у тебя умер отец, ты на работе здесь???
Записываться можно сколько угодно, но по телеку целый час обсуждали, надо ли еще раз перезаписываться через дию, кто уже записался.
Ты само такое и твоя долбана власть убийц, которая выписывает людей при смерти с больницы за 1 день и которая сейчас не может обеспечить вакцинацию, когда вся Европа уже вакцинировала всю группу риска, а у нас вакцинируют ментов и публичных людей.
   
Re: короновірус в Україні

Тварюки, доиграетесь, встанет народ против вас, мудаков.
   
Re: короновірус в Україні

Записываться можно сколько угодно, но по телеку целый час обсуждали, надо ли еще раз перезаписываться через дию, кто уже записался.
Ты само такое и твоя долбана власть убийц, которая выписывает людей при смерти с больницы за 1 день и которая сейчас не может обеспечить вакцинацию, когда вся Европа уже вакцинировала всю группу риска, а у нас вакцинируют ментов и публичных людей.
хватит киздеть. Уже всех учителей принимающих участие в зно вакцинировали.я понимаю старики часто бывают в маразме, но их дети, сукины дети, позаботились сообщить врачу что их старики хотят вакцину? Вообще заключили договор с семейным врачом?
   
Re: короновірус в Україні

хватит киздеть. Уже всех учителей принимающих участие в зно вакцинировали.я понимаю старики часто бывают в маразме, но их дети, сукины дети, позаботились сообщить врачу что их старики хотят вакцину? Вообще заключили договор с семейным врачом?
Считать умеешь? Сколько вакцин на данный момент завезли? А сколько людей страше 60 лет в стране. А если еще и ментам, публичным людям и молодым учителям львиная доля ушла, то остался гулькин нос. Само такое, говори да не заговаривайся.
   
Re: короновірус в Україні

Считать умеешь? Сколько вакцин на данный момент завезли? А сколько людей страше 60 лет в стране. А если еще и ментам, публичным людям и молодым учителям львиная доля ушла, то остался гулькин нос. Само такое, говори да не заговаривайся.

Та ты сам не заговаривайся.

1 марта я записалась на вакцинирование по программе Дия.
Через 3 недели сделала контрольную запись на вакцинацию в своей поликлинике.

28 апреля в 9-00 мне перезвонили и пригласили уколоться на 15-00 в тот же день.
Укололи меня Астрой Зенекой.

А 5 мая мне снова звонят и предлагают уколоться уже по записи в Дие :weep:

Так что не трынди как Троцкий.

Кто хочет вакцинироваться, тот вакцинируется.

И да, я пенЗионерка 63 лет.

PS.  В тот же день 28 апреля и моего сына привили Астро Зенекой, и тоже по предварительной записи, но правда в Польше.
   
Re: короновірус в Україні

Позвонил мне один мой "правильный" человек и сказал, что если я хочу он даст мне "пароль" и могу со всей семьей ехать вакцинироваться Пфайзером.
Ответил, что пасибо большое, подожду пока в европе паспорт вакцинации утвердят.
Как только можно будет в Европу, сразу побегу вакцинироваться.
Мне ответили "вел кам"  :)
Это я к чему, что в нашей стране все решаемо  ;)
;) вот и я о том же. Тем кто хочет, нет проблем с вакцинированием
   
Re: короновірус в Україні

Считать умеете? Несколько сот тысяч доз на 12 млн пенсионеров. Как может хватить? Моя мама записывалась месяца полтора назад, пока никто никуда не приглашал.
И да, оскорблять никого никто правда не давал, не я начал этот срач здесь.
   
Re: короновірус в Україні

Считать умеете? Несколько сот тысяч доз на 12 млн пенсионеров. Как может хватить? Моя мама записывалась месяца полтора назад, пока никто никуда не приглашал.
И да, оскорблять никого никто правда не давал, не я начал этот срач здесь.

Странно...
А почему меня пенсионерку аж 2 раза приглашали по 2-м спискам?

Еще более странно, что из моих знакомых и друзей ни один не записался на вакцинацию. Ждут пфайфера все.

Ну то хай ждут. Ждуны.
   
Re: короновірус в Україні

Странно...
А почему меня пенсионерку аж 2 раза приглашали по 2-м спискам?
Это, бесписты, пэрэмога...
А по факту, говорит лишь о том, что "там", царит, хаос, бардак и полный трэш...
Потому что, походу, нет единой базы, кого уже ширнули, кого нет и кого нужно...
И тебя укололи, потому что сама проявила инициативу и "засветилась"...
А так, там, всем пофуй...
Никто тебя, особо, информировать и предлагать, не будет...
Масса народа, который, даже понятия не имеет, про дию, или возможность ширнуться, через семейного...
Есть у меня знакомые...
Мужу за 65, жене еще нет...
Зарегились...
Правда не знаю подробностей, через дию, или семейного...
Муж то понятно, попадает в списки...
За его жену, "договорились" на месте...
Укололи корейской астрозэнэкой...
У обоих, дня два-три, побочка была, в виде хренового самочувствия, приступов учащенного сердцебиения и блуждающих болей...
Но вроде бы, всё ок...

   
Re: короновірус в Україні

хватит киздеть. Уже всех учителей принимающих участие в зно вакцинировали.я понимаю старики часто бывают в маразме, но их дети, сукины дети, позаботились сообщить врачу что их старики хотят вакцину? Вообще заключили договор с семейным врачом?

Сімейний лікар не завжди від лікарні/поліклініки.

У мене сімейний лікар ФОП Залупенко. Сумніваюсь, що він причетний до вакцинації:)
   
Re: короновірус в Україні

Сімейний лікар не завжди від лікарні/поліклініки.

У мене сімейний лікар ФОП Залупенко. Сумніваюсь, що він причетний до вакцинації:)
я не в курсе. а вы у него не пробовали спросить?
   
Re: короновірус в Україні

Смертність в Україні перевищила минулорічний рівень майже на 35%

Державна служба статистики оприлюднила дані про демографічну ситуацію в Україні за січень-березень 2021 року. Смертність населення перевищила рівень 2020 року на 16,8%, у тому числі у березні - на 34,4%.

Про це повідомляє Держстат.

Всього з початку року в Україні померло 174 050 осіб. Це на 24 986 смертей більше, ніж за січень-березень 2020 року, коли померло 149 064 осіб. У тому числі в березні померло 64 938 осіб (у березні 2020 року - 48 326 осіб).

   
Re: короновірус в Україні

Провакцинувался китайским Coronovac (Sinovac) вдруге, вчора... Після першої вакцинаціїї все було ОК, після другої була мінімальна побочка - пів доби болі у стегні і загальна загальмованість.. Зараз 26 годин все зникло :)
   
Re: короновірус в Україні

Уже всех учителей принимающих участие в зно вакцинировали.


Так і є... Мене вчора вдруге. Перше ЗНО 1 червня  :-B
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія