Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Теорема Вовчика

Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця України поступається інтелектуальному розвитку россійськомовного мешканця на 20 - 45 відсотків.

   
Re: Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця України поступається інтелектуальному розвитку россійськомовного мешканця на 20 - 45 відсотків.

Обоснуй, пока тебя не расстреляли!)
   
Re: Теорема Вовчика

Обоснуй, пока тебя не расстреляли!)
  :lol:  не могу.. Оно вроде ДА! требует доказательств, но выглядит как аксиома уже 28 лет в подряд))
   
Re: Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця України поступається інтелектуальному розвитку россійськомовного мешканця на 20 - 45 відсотків.

Воно й видно  :D ...   ще ні одної теми толкової від тебе не бачила на  ФУПі ... 
Ну і,  як правило, толкові  мужики бобилями не ходять  ;)
   
Re: Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця України поступається інтелектуальному розвитку россійськомовного мешканця на 20 - 45 відсотків.

Тобто кацапомовний  мешканець Донецька неїпаццо інтелектуальніший наприклад за україномовного мешканця Дніпра?
А якого фуя тоді лугандони кликали до себе Хуйла?
   
Re: Теорема Вовчика

Воно й видно  :D ...   ще ні одної теми толкової від тебе не бачила на  ФУПі ... 
Ну і,  як правило, толкові  мужики бобилями не ходять  ;)
я балованный просто .. люблю только ярких женщин .. конкуренция большая .. иногда не везет .. с кем не бывает))
   
Re: Теорема Вовчика

я балованный просто .. люблю только ярких женщин .. конкуренция большая .. иногда не везет .. с кем не бывает))

Ні, ти просто лузер...
   
Re: Теорема Вовчика

Тобто кацапомовний  мешканець Донецька неїпаццо інтелектуальніший наприклад за україномовного мешканця Дніпра?
А якого фуя тоді лугандони кликали до себе Хуйла?
их заиппал беспредел.. так же как и нас.. Выбран просто защитник их интересов из вне Украины
   
Re: Теорема Вовчика

Вовчик.або ти не зрозумів нічого,або троліш та провокуєш.... Я жив в Росії порядка 10 років,в ріних місцях і в ріний час. КАЦАПИ -ДЕГЕНЕРАТИ. Тупі,озверіли,без мінімальної цівілізованості.
   
Re: Теорема Вовчика

Та шо ти розумієш, Вольтер? Он узкій їзик зробив навіть з Вовчіка генія!  :laugh:
   
Re: Теорема Вовчика

Вовчик.або ти не зрозумів нічого,або троліш та провокуєш.... Я жив в Росії порядка 10 років,в ріних місцях і в ріний час. КАЦАПИ -ДЕГЕНЕРАТИ. Тупі,озверіли,без мінімальної цівілізованості.
Але я ж про НАШИХ) В решті решт Ви доречі теж почали спілкуватися українською мовою і миттєво втратили відстотків 40 свого інтелекту))
   
Re: Теорема Вовчика

дурня
Напевно тоді найрозумніші коцапи з Вологди, Костроми і Алапаєвська?
   
Re: Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця України поступається інтелектуальному розвитку россійськомовного мешканця на 20 - 45 відсотків.
Звучит аналогично известному утверждению комика Задорнова по поводу тупости пиндосов.
Просто у упомянутых групп работают разные системы ценностей и оценок. B-)
   
Re: Теорема Вовчика

Вовчик.або ти не зрозумів нічого,або троліш та провокуєш.... Я жив в Росії порядка 10 років,в ріних місцях і в ріний час. КАЦАПИ -ДЕГЕНЕРАТИ. Тупі,озверіли,без мінімальної цівілізованості.
Пля, вперше згоден з Волькою.... Ще як років з 10 тому по ТБ крутили серіал про Гєну Букіна я думав:"Невже вони такі тупі..."
   
Re: Теорема Вовчика

дурня
Напевно тоді найрозумніші коцапи з Вологди, Костроми і Алапаєвська?
ні.. я виключно про НАШИХ россійськомовних
   
Re: Теорема Вовчика

Але я ж про НАШИХ) В решті решт Ви доречі теж почали спілкуватися українською мовою і миттєво втратили відстотків 40 свого інтелекту))
====================================
Що ти несеш?!!!! Ты у ПеМзі був,дурко? :D  X(
   
Re: Теорема Вовчика

Пля, вперше згоден з Волькою.... Ще як років з 10 тому по ТБ крутили серіал про Гєну Букіна я думав:"Невже вони такі тупі..."
Згоден він)) але ж теорема не стосується мешканців Россії.. Читай уважніше, бо своїм коментуванням тільки підтверджуєш теорему))
   
Re: Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця України поступається інтелектуальному розвитку россійськомовного мешканця на 20 - 45 відсотків.
Вовчик, ты меня пугаешь... :)
   
Re: Теорема Вовчика

Вовчик, ты меня пугаешь... :)
Ну мне обидно, что они такие недолугие какие то.. это когда то кончится или не? йопаж мать
   
Re: Теорема Вовчика

Згоден він)) але ж теорема не стосується мешканців Россії.. Читай уважніше, бо своїм коментуванням тільки підтверджуєш теорему))
Друже, не гарячкуй!) Я згоден з висловом саме про КАЦАПІВ, жителів мордору.
   
Re: Теорема Вовчика

Чого тоді найбільше айтішників в Львові?
   
Re: Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця України поступається інтелектуальному розвитку россійськомовного мешканця на 20 - 45 відсотків.

На первый взгляд звучит как бред. И скорее всего бредом и является.
   
Re: Теорема Вовчика

Чого тоді найбільше айтішників в Львові?
Бо їдуть туди з усієї України... І не тільки айтішники... Там добре, і я туди хочу...
   
Re: Теорема Вовчика

Ну мне обидно, что они такие недолугие какие то.. это когда то кончится или не? йопаж мать

закінчиться в той самй момент, коли самі зможемо дати "по морді" ординцям.
   
Re: Теорема Вовчика

Друже, не гарячкуй!) Я згоден з висловом саме про КАЦАПІВ, жителів мордору.
та то нелюди не варті нашої уваги .. там 47 хромосома робить будь-яке порівняння нас  з ними нікчемним та не вартим розгляду.. Тварини одним словом
   
Re: Теорема Вовчика

Я жив в Росії порядка 10 років,в ріних місцях і в ріний час. КАЦАПИ -ДЕГЕНЕРАТИ. Тупі,озверіли,без мінімальної цівілізованості.
А твій син в кацапії такий самий чи шо? :S
   
Re: Теорема Вовчика

Теорема не доведена.
Висновок:
Вовчик - дзебіл!

Останнє редагування: 8 серпня 2019 16:27:38 від Ламер
   
Re: Теорема Вовчика

Ну, я можу довести, що Вовчик правий. Є одна гнида, яка називала Україну повією і балотувалася на посаду президента України. За цю гниду проголосувало 73% виборців. Серед них, припустимо, 40% російськомовних. Залишається 0,6*73 = 43,8% слаборозвинутих інтелектуально хахлів. Це як раз вкладається в Вовчикові 20-45%. QED.
   
Re: Теорема Вовчика

Забаньте цього інтелектуала
   
Re: Теорема Вовчика

Забаньте цього інтелектуала
це кого??  :rotate: Дядечка Лао, напевно
   
Re: Теорема Вовчика

це кого??  :rotate:
справедливе обурення!
   
Re: Теорема Вовчика

я балованный просто .. люблю только ярких женщин

А они тебя ? :laugh:

   
Re: Теорема Вовчика

А они тебя ? :laugh:
а от за таке -  :dopovid:

:)
   
Re: Теорема Вовчика

А они тебя ? :laugh:
Те, кто помимо яркие еще и умные, то ДА.. однако умных маловато, особенно среди ярких
   
Re: Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця України поступається інтелектуальному розвитку россійськомовного мешканця на 20 - 45 відсотків.
"пиз диш, як зеленський"(це)
   
Re: Теорема Вовчика

Вторая тема, где пишу: Владимир. Вы дятел.

Смайл нужно уже делать этого содержания.
   
Re: Теорема Вовчика


     Теорема трохи по дебільному написана ... (с)
     Не думаю , що  комусь варто братись за її
       доведення......  ;)
   
Re: Теорема Вовчика

ключник-імбіцил не вилазить с свого зажопницка (бо лузер бідний) , а якби проїхався по західній Україні то побачив яка різниця між його "розумною" кацапоговорящою зажмерінковщиною  :K
   
Re: Теорема Вовчика

це теорема Арестовича, яка продовжує давні русифікаторський тренд -  паумневшій хахол становітся русскім

ТС тупий і обмежений  птушник без освіти







Останнє редагування: 8 серпня 2019 19:29:59 від Гонсалес
   
Re: Теорема Вовчика

Щойно бачила "доказ" цієї теореми на дошці ганделика -  кофе разтваримий  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія