Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как лучше поехать в Турцию? Самому или через турагентства?

Як так воно дешевше? Дивлюсь на букінгу Rixos Downtown Antalya з 15 чевня на 10 днів 2850 баксів. Плюс переліт пегасусом 450. Це все на двох. У ТА той же готель на ті ж дати - 2610. І да, у пегасуса пересадка в Анкарі. То де ж вигода?

При таких ценах на готели говорить об экономии смешно. Согласен.
   
На какой год моститесь??? Кто вас вывозить будет??
   
Имейте совесть, товарищ! 150 туда-сюда очень хорошая цена. Это с учетом перевозки рюкзаков. То есть полная цена. Какой лоукост обойдется вам дешевле? Никакой. Пегасус - добрые ребята. Да продлит аллах их дни.

Це без рюкзаків. Ціна нормальна, звичайно. І без пересадок. Я про те, що не встиг взяти квитки в дні, коли вони тільки відкрили рейс: можна було взяти за 100 в обидва боки без багажу. А Пегасусом я вже 8 років літаю :) Мені в будь-якому разі цього року поїздка вже не світить (але місяць тому вдалося провікендитися в Стамбулі).
   
Ба! Розігналися. B-)  :facepalm:  Рочків через п'ять  на розвалинах турагенства останього,ви знайдете,може напівспалену путьоФку в Анталію,в розвалиний отель "Різот".... де 5 -зірок означає,що там не буде хоча б сирійськіх біженців,що готують на кострах з паркету якусь бурду. :fuck:
   
На какой год моститесь??? Кто вас вывозить будет??

Дай хоч помріяти  :gigi:
   
Ба! Розігналися. B-)  :facepalm:  Рочків через п'ять  на розвалинах турагенства останього,ви знайдете,може напівспалену путьоФку в Анталію,в розвалиний отель "Різот".... де 5 -зірок означає,що там не буде хоча б сирійськіх біженців,що готують на кострах з паркету якусь бурду. :fuck:

Мій спосіб відпочинку передбачає ходіння "розвалинами", горами та берегами, не дуже часто зустрічаючи людей. Є навіть варіанти, що нікого не зустрінеш. Так що не все так страшно. А готелі теж відновлять свою роботу: можуть робити тестування всім гостям на місці безкоштовно і рекламуватися як ковід-фрі готель :) Я серйозно.
   
Ба! Розігналися. B-)  :facepalm:  Рочків через п'ять  на розвалинах турагенства останього,ви знайдете,може напівспалену путьоФку в Анталію,в розвалиний отель "Різот".... де 5 -зірок означає,що там не буде хоча б сирійськіх біженців,що готують на кострах з паркету якусь бурду. :fuck:

Клас!  X(
   
Це без рюкзаків. Ціна нормальна, звичайно. І без пересадок. Я про те, що не встиг взяти квитки в дні, коли вони тільки відкрили рейс: можна було взяти за 100 в обидва боки без багажу. А Пегасусом я вже 8 років літаю :) Мені в будь-якому разі цього року поїздка вже не світить (але місяць тому вдалося провікендитися в Стамбулі).

У Пегасуса (храни его аллах) цена с багажом 20 кг от цены без багажа на 10 долларов отличается. А на внутренних рейсах 15 кг бесплатно. В этом специфика данного лоукоста.
   
А на внутренних рейсах 15 кг бесплатно.

У них 3 тарифи: без багажу (стартова ціна), з багажем і якийсь просунутий (не пам'ятаю назви). Якщо брати квиток із пересадкою з багажем, то навіть на внутрішніх рейсах дозволено 20 кг. До речі, багаж можна також докупити за бонуси, які нараховує компанія. Якщо відносно часто літаєш, рекомендую зареєструватися в їхній програмі Бол-Бол.
   
що мерзотникі не вдася вам поперти за межи україни сидіть дома насолоджуйтеся райскім містом
а то хочуть вивозить гроші з країни
   
що мерзотникі не вдася вам поперти за межи україни сидіть дома насолоджуйтеся райскім містом
а то хочуть вивозить гроші з країни

да уш. Пичалька у нас.  :laugh:  И вот в чем парадокс - в Турции и 200 долларов в сутки за готель не жалко, а в Лазурном так жаба удавит. Типа, не по чину берут!
   
Давайте устроим диспут. Священную войну. Я говорю - лучше ездить самостоятельно. Дешевле выйдет. Полет на Пегасусе Запорижжа - Анталья 150 американских рублей туда и обратно.
Это сейчас. Но может быть и все 200. Что в общем-то не такая большая разница.
Бунгало с завтраком на двоих в Чиралы 200 лир. Или немного менее 1000 гривен. Кирилоука практически. Но можно еще более удешевить проживание. Почти до нуля. А что у туроператоров?


Воно важко спрогнозувати як тепер буде... Але якщо виходити з того як було до карантину то по моєму однозначно вигідніше пакетник. Туроператор бронював готелі "оптом" по певній ціні яка для туроператора однозначно значно дешевше ніж самостійно цим бавитись. Ясно що туропераор на цьому теж наварював але... Якщо поставити собі за мету зловити норм ціну то цілком реально. У туроператора ціна завжди плаває в залежності від наповненості літаків і готелів. Якщо ми говоримо про масовку звичайно а не про якісь елітні дорогі готелі. Сенс бавитися самому є тоді коли вам нафіг не потрібен ол і відпочинок у вигляді лежання на пляжі з коктелем і вас не цікавить щоб вас "за руку" забрали,відвезли в аеропорт,доставили до готелю і все так само назад .А хочеться наприклад подорожувати країною,харчуватися там де сподобалось і т д.Але це вже зовсім інший формат відпочинку.
   
да уш. Пичалька у нас.  :laugh:  И вот в чем парадокс - в Турции и 200 долларов в сутки за готель не жалко, а в Лазурном так жаба удавит. Типа, не по чину берут!

Как говорят в америке ближайших два года нех шастать по отелям круизам
человечество пересмотрит быстро свои пдохие привычки. потому что это общее общежитие поддастало
и поверь мне  отдыхать больше дома будет гараздо приятней  шикарней и комфортней
все вернуться в палатки на природу  к костру звездным ночам и пошлют нах обжиралова хер знает из чего приготовленное
что лучше еды на костре   и прснуться на берегу моря в палатке ?

и тем более  современная  екипировка походов на высшем уровне
а эти разговоры моя жена некогда не будет спать в палатке из разряда чванства
   
Как говорят в америке ближайших два года нех шастать по отелям круизам
человечество пересмотрит быстро свои пдохие привычки. потому что это общее общежитие поддастало
и поверь мне  отдыхать больше дома будет гараздо приятней  шикарней и комфортней
все вернуться в палатки на природу  к костру звездным ночам и пошлют нах обжиралова хер знает из чего приготовленное
что лучше еды на костре   и прснуться на берегу моря в палатке ?

и тем более  современная  екипировка походов на высшем уровне
а эти разговоры моя жена некогда не будет спать в палатке из разряда чванства

ну может кого и поддостало, а у нас лишь недавно пал железный шенгенский занавес. И трех лет не прошло. Хорошо, что успел воспользоваться этим кратким периодом. Теперь не так обидно. В Турции и Египте был, рыбок и кораллы видел. Жизнь удалась.  :laugh:
   
Яскажу свое мнение лучшее природа палатка на море
худшее воры и хулиганы
еще лучшее компания  тогда нет шансов ворам и хулиганам
туалет у каждого свой  :new_russi:
   
ну может кого и поддостало, а у нас лишь недавно пал железный шенгенский занавес. И трех лет не прошло. Хорошо, что успел воспользоваться этим кратким периодом. Теперь не так обидно. В Турции и Египте был, рыбок и кораллы видел. Жизнь удалась.  :laugh:
Турція Єгипет і до безвізу можна було.
а в Європушку Гер Гауптман тебе впустив? :)
   
И вот в чем парадокс - в Турции и 200 долларов в сутки за готель не жалко, а в Лазурном так жаба удавит. Типа, не по чину берут!
На Мальдівах (та в тій же Туреччині) немало готелів і по $10000/доба. Чи повинна ця ціна бути орієнтиром для койкомєст Гєнічєска чи Очакова? Власники одеських прибережних "куренів" впевнені що саме так і повинно бути.
   
да уш. Пичалька у нас.  :laugh:  И вот в чем парадокс - в Турции и 200 долларов в сутки за готель не жалко, а в Лазурном так жаба удавит. Типа, не по чину берут!
Лазурное! :super:

https://www.booking.com/hotel/ua/oasis-beach-club.ru.html
   
На Мальдівах (та в тій же Туреччині) немало готелів і по $10000/доба. Чи повинна ця ціна бути орієнтиром для койкомєст Гєнічєска чи Очакова? Власники одеських прибережних "куренів" впевнені що саме так і повинно бути.
:acute:
   
варто виправити назву - не как лучше, а как дешевле...

Варто виправити назву - не ЯК, а КОЛИ :)
   
Турція Єгипет і до безвізу можна було.
а в Європушку Гер Гауптман тебе впустив? :)

Турция это улучшенный Крым. Особого смысла не было туда ехать. До 2014 года. Улучшенный, но существенно дороже. Даже если жить под кустами. Просто из за дороги дальней.
 
   
В ближайшие полгода или год украинцам придется учиться путешествовать внутри страны.

Об этом заявил заместитель министра МВД Антон Геращенко, пишет РБК-Украина.

Он отметил, что восстановление международного туризма можно ожидать где-то через полгода или даже год. Именно этот период Европа и весь мир будут закрыты для туризма.

«Даже если пандемия COVID-19 пойдет на спад, то в ближайшие месяцы украинцам не стоит ожидать открытия границ между странами»,– убежден Геращенко.

По словам заместителя министра МВД, для украинских граждан появится возможность открывать для себя по-новому туристическую Украину.
   
що мерзотникі не вдася вам поперти за межи україни сидіть дома насолоджуйтеся райскім містом
а то хочуть вивозить гроші з країни

Кстати, да! Происходящее ныне укрепление гривны и перекрытие выездного туризма как-то наверное связаны.  (tu)
   
Анталія то тільки чартери імхо
и шо?
 туристы летящие  не  через тур. агента -тоже могут воспользоваться чартером...но просто покупать надо не в кассе,а у турика..(правда там могут не продать если идет большой наплыв клиентов с путевками),могут за день или два выкинуть места (если остались и для обычных граждан)..
это первый минус без ТА..
потом такие страны как египед и турция -ехать не с туриком все же считаю и глупо и в конце концов мало выгодно в денежном  эквиваленте и даже в плане безопасности.
   
потом такие страны как египед и турция -ехать не с туриком все же считаю и глупо и в конце концов мало выгодно в денежном  эквиваленте и даже в плане безопасности.

Тут річ у тому, що потрібно від відпочинку. Якщо тупо провалятися на пляжі і не мастити собі голови, тоді через туроператора. Якщо потрібна гнучкість, то краще організовувати відпочинок самому (але це буде дорожче, звичайно). До речі, на маршруті часом зустрічав москалів-бекпекерів, які брали пакетний тур, але в готелі не жили: весь тур обходився дешевше, ніж брати звичайний авіаквиток. Чи наші так роблять, не знаю. Ще раз: варіант відпочинку залежить від того, що любиш.

Щодо безпеки в Єгипті не знаю (чув, що проблемно), але в Туреччині з цим значно краще, ніж в Україні.
   
Пане вуд, для чого ви заспамлюєте гілку цим усім? На фото - Туреччина?
   
Пане вуд, для чого ви заспамлюєте гілку цим усім? На фото - Туреччина?
Маєшь бажання отримати по дупі   :laugh:
чі сам підешь набьєшь сінець  :)
Гілка від мого земляка стрункого сильного і сортивного з Херсона а не з Колоиї
чі тобі не подобаеться  циганський відпочінок
   

Коли ти постишь свої фото я дивлюся і не нявкаю
   

Коли ти постишь свої фото я дивлюся і не нявкаю
Ото стули писок і не нявкай. В цій гілці ти - спамер, який постить недоречну тут херню.
   
Ото стули писок і не нявкай. В цій гілці ти - спамер, який постить недоречну тут херню.

а можє тебе тіліпає від заздрість?
і ти жалкуєшь що не маєшь такої як у мене  бричкі
будиночка на колесах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія