Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

та вони nuзgeць упоротіші порохоботів...

Там політика перетворилася на фан-рухи з відповідною демонізацією протилежної сторони
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Там політика перетворилася на фан-рухи з відповідною демонізацією протилежної сторони

Хочеш сказати, що блокування допомоги Україні респами та висери МТГ про "українських нацистів" це вигадки демократів?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ти коли сука  вже в Україну їдеш в ЗСУ вступать?
Га кацапе?

То ти чекаєш що б я зайняв твоє місце в окопі?
А ти будеш продовжувати срати на тих хто допомагає…

«Німці патріот дають… щиро дякуємо»
«Американці дали патріот, насами, хімарси, снаряди … піпєтачная дапамога»
   
Re: Гарні новини з Конгресу

То ти чекаєш що б я зайняв твоє місце в окопі?
А ти будеш продовжувати срати на тих хто допомагає…

«Німці патріот дають… щиро дякуємо»
«Американці дали патріот, насами, хімарси, снаряди … піпєтачная дапамога»

 :good:

Той же самий довбойоб виступає проти безоплатної допомоги і вимагає, щоб те саме дали в кредит. :suicide2:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

То ти чекаєш що б я зайняв твоє місце в окопі?
А ти будеш продовжувати срати на тих хто допомагає…

«Німці патріот дають… щиро дякуємо»
«Американці дали патріот, насами, хімарси, снаряди … піпєтачная дапамога»
Ні, я чекаю коли ти займеш своє місце в окопі.
Хоча ні не чекаю, бо той окоп буде з кацапської сторони.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

:good:

Той же самий довбойоб виступає проти безоплатної допомоги і вимагає, щоб те саме дали в кредит. :suicide2:
Де цитата про допомогу в кредит, га брехло?
Іди краще дивись , як твого кумира допитують.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ні, я чекаю коли ти займеш своє місце в окопі.
Хоча ні не чекаю, бо той окоп буде з кацапської сторони.

А ти все будеш на дивані…
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А ти все будеш на дивані…
Та краще ніж ти в кацапському окопі.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Та краще ніж ти в кацапському окопі.

Мене в кацапському окопі не буде і не може бути
А твоя дупа з дивана не злізе. Звичайно їй там краще ніж в українському окопі.
В теплі, мʼякенько, ще й срати на тих хто допомагає можна.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
HSM

коли конгрес с збереться :S   коли вони працюють?
Коли канікул нема
А канікули у них завжди
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Мене в кацапському окопі не буде і не може бути
А твоя дупа з дивана не злізе. Звичайно їй там краще ніж в українському окопі.
В теплі, мʼякенько, ще й срати на тих хто допомагає можна.
Не може тебе в окопі бути бо сцикун? Сцикотно навіть з тих кацапських іпеней на фронт бо українці і вбити можуть?
Звісно краще тут на українців гавкати.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Де цитата про допомогу в кредит, га брехло?
Іди краще дивись , як твого кумира допитують.

Ти такий тупий, що навіть не знаєш за що саме ти рвеш дупу.  :fuck:
Довбойоб кацапський, ти тут дрочиш на ленд-ліз - це кредит. :punish:
Ти виступаєш, щоб допомогу, яку надали безоплатно, надали у вигляді кредиту (ленд-ліз). :fool:
Більше допомоги від цього не стане, а навіть менше.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Не може тебе в окопі бути бо сцикун? Сцикотно навіть з тих кацапських іпеней на фронт бо українці і вбити можуть?
Звісно краще тут на українців гавкати.

Я живу в Штатах. Країні яка надала найбільшу допомогу Україні. Мені не потрібно сидіти в окопі.

Ти живеш в Україні, яка веде війну за своє існування.
В окоп захищати свою країну не ідеш. Сидиш на дивані і країну на країну яка найбільше допомагала Україні.

Тобто ти або ждун-кацап або ждун-корисний для кацапів ідіот.

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ти такий тупий, що навіть не знаєш за що саме ти рвеш дупу.  :fuck:
Довбойоб кацапський, ти тут дрочиш на ленд-ліз - це кредит. :punish:
Ти виступаєш, щоб допомогу, яку надали безоплатно, надали у вигляді кредиту (ленд-ліз). :fool:
Більше допомоги від цього не стане, а навіть менше.
Типиздень
Ленд-ліз це не кредит. Це як позичити сусідові сокиру нарубати дров. Нарубає - поверне сокиру.  Мало того - втрачене не підлягає поверненню. 
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я живу в Штатах. Країні яка надала найбільшу допомогу Україні. Мені не потрібно сидіти в окопі.
Ти живеш в Україні, яка веде війну за своє існування.
В окоп захищати свою країну не їдеш. Сидиш на дивані і переш нс країну яка найбільше допомагала Україні.
Не бреши. Не живеш ти в штатах. В тебе лише проксі штатівське. Сидиш десь в кацапських іпенях і гавкаєш на українців.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Дурбицело. Спитай кацапотроля валіка, він навіть публікував фото мого будинку.

А тепер поясни чому ти не ідеш в ЗСУ захищати свою країну.

Хоча можеш знову написати що я живу в кацапських іпенях.
Треба ж якось ухилитись від відповіді на просте питання
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Дурбицело. Спитай кацапотроля валіка, він навіть публікував фото мого будинку.

А тепер поясни чому ти не ідеш в ЗСУ захищати свою країну.

Хоча можеш знову написати що я живу в кацапських іпенях.
Треба ж якось ухилитись від відповіді на просте питання
Хто ти гнида такий, щоб задавати якісь питання?
Кацап, що купив живий аккаунт  і тепер прикидається ковбасником.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Не бреши. Не живеш ти в штатах. В тебе лише проксі штатівське. Сидиш десь в кацапських іпенях і гавкаєш на українців.
ти реально ідіот,редько після мене напевно другий по терміну перебування в США з форуму активних дописувачів. А я з 90 року. і в окоп.якщо ти ПІ-ЕЙЧ(то порахувати зможеш) навіть по ваших законах його не візьмуть....а тебе запросто. тільки від дивану відірвати обісцяні штани важко буде.Але ваші комісари відірвуть..
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Хе-хе, як і очікувалось ждун «ушьол ат атвєта» :lol:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ти реально ідіот,редько після мене напевно другий по терміну перебування в США з форуму активних дописувачів. А я з 90 року. і в окоп.якщо ти ПІ-ЕЙЧ(то порахувати зможеш) навіть по ваших законах його не візьмуть....а тебе запросто. тільки від дивану відірвати обісцяні штани важко буде.Але ваші комісари відірвуть..

Ну треба ждуну якось викрутитись. Ось і крутиться як глист в вигрібній ямі ;o
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ти реально ідіот,редько після мене напевно другий по терміну перебування в США з форуму активних дописувачів. А я з 90 року. і в окоп.якщо ти ПІ-ЕЙЧ(то порахувати зможеш) навіть по ваших законах його не візьмуть....а тебе запросто. тільки від дивану відірвати обісцяні штани важко буде.Але ваші комісари відірвуть..
Нах пройди. Він ментальний кацап. Не українець.
Та й ти таке саме. Бач як за свого вступився.
Де я і що роблю ти не знаєш. Так що стули пельку.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Хе-хе, як і очікувалось ждун «ушьол ат атвєта» :lol:
Я тобі кацапу нічого не повинен доводити.
Приїдеш в Україну - будеш мати право в когось щось питати.
Поки що ти просто троль.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
PAL

«Американці дали патріот, насами, хімарси, снаряди … піпєтачная дапамога»

шошо?
це коли "американці дали патріот"?
американці дозволили третім країнам передати комплекси patriot
але самі так нічого й не надали
   
Re: Гарні новини з Конгресу
N88

А можна цих якодзун нафіг з гілки?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я тобі кацапу нічого не повинен доводити.
Приїдеш в Україну - будеш мати право в когось щось питати.
Поки що ти просто троль.

Мені не треба про тебе нічого доводити.
Ти сам довів що ти ждун який сере на тих хто допомагає.
Гівно а не людина
   
Re: Гарні новини з Конгресу
PAL

Я живу в Штатах. Країні яка надала найбільшу допомогу Україні. Мені не потрібно сидіти в окопі.

просте порівняння
що зробили Штати для захисту України за два роки й що зробили Штати для захисту Ізраїлю за два дні

Озвучиш?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А можна цих якодзун нафіг з гілки?

Заважаємо читати «гарні новини з Конгресу» ;o
Добре, вибачаюсь,  дискусію з ждуном припиняю
   
Re: Гарні новини з Конгресу

просте порівняння
що зробили Штати для захисту України за два роки й що зробили Штати для захисту Ізраїлю за два дні

Озвучиш?

Ти не знаєш що зробили Штати для України? Це ти дійсно не знаєш чи придурюєшся?

Ти не знаєш що Ізраїль це союзник США поза НАТО? Ну це ти точно придурюєшся, бо про це не раз тут писали.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

шошо?
це коли "американці дали патріот"?
американці дозволили третім країнам передати комплекси patriot
але самі так нічого й не надали

США передали більше допомоги ніж будь-яка інша країна в світі, але тут підспівують трампанзівським пропагандонам про "піпєточну" допомогу.
Коли та "піпєточна" допомога припинилась, то весь ЄС  не може її замінити.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
PAL

Ти не знаєш що зробили Штати для України? Це ти дійсно не знаєш чи придурюєшся?
Ти не знаєш що Ізраїль це союзник США поза НАТО? Ну це ти точно придурюєшся, бо про це не раз тут писали.

я знаю
а також я вже знаю, що гої мають з конфіскованих б/в АКСУ збивать мапєди, а от боговибрані навіть самі не мають потреби це робить - за них це роблять інші країни з сучасних літаків та комплексів ППО, витрачаючи на мапєд вартістю 50 тис долярів ракету вартістю 2 млн. Мапєди навіть до кордону не долітають. Й без будь якого побоювання ескалації. Оце я вже знаю.

   
Re: Гарні новини з Конгресу
PAL

США передали більше допомоги ніж будь-яка інша країна в світі, але тут підспівують трампанзівським пропагандонам про "піпєточну" допомогу.
Коли та "піпєточна" допомога припинилась, то весь ЄС  не може її замінити.

Допомога від Штатів припинилася півроку тому. Повністю. Так, нам дуже важко, але наскільки б змінилася ситуація, якби вони ще вислали 30 абрамсів? Вважаєш, стався б перелом на фронті?
Й з ЄС окрема тема, ВПК криком кричить - "дайте замовлення, буде вам зброї навалом", а де замовлення???? Га? Свіжа новина - виявляється тауруси навіть не замовляли, їх не виробляють, а Шольц каже "в нас їх дуже мало, не можемо дать".

   
Re: Гарні новини з Конгресу

14:00:10      Палата зібралася, повернувшись із перерви, продовжуючи законодавчий день 15 квітня.
14:00:27      Сьогоднішню молитву проголосила домашній капелан, капелан Маргарет Грун Кіббен.
14:01:50      Спікер оголосив про затвердження журналу. Відповідно до пункту 1 правила I Журнал затверджується.
14:02:14      КЛЯТВА НА ВІРНІСТЬ – Голова призначив місіс Міллер-Мікс очолити членів у читанні Клятви на вірність прапору.
14:02:34      ОДНОХВИЛИННІ ПРОМОВА - Палата продовжила з однохвилинними промовами.
14:05:05      Спікер оголосив, що в Палаті зараз перерва. Наступне засідання відбувається за умови скликання голови.

як в анекдоті про папугу, коли хозяїн встав в туалет зняв ковдру з клітки.... повернувся накрив знову клітку .... папуга: "їпанутись довгий день"
   
Re: Гарні новини з Конгресу
PAL

14:00:10      Палата зібралася, повернувшись із перерви, продовжуючи законодавчий день 15 квітня.
14:00:27      Сьогоднішню молитву проголосила домашній капелан, капелан Маргарет Грун Кіббен.
14:01:50      Спікер оголосив про затвердження журналу. Відповідно до пункту 1 правила I Журнал затверджується.
14:02:14      КЛЯТВА НА ВІРНІСТЬ – Голова призначив місіс Міллер-Мікс очолити членів у читанні Клятви на вірність прапору.
14:02:34      ОДНОХВИЛИННІ ПРОМОВА - Палата продовжила з однохвилинними промовами.
14:05:05      Спікер оголосив, що в Палаті зараз перерва. Наступне засідання відбувається за умови скликання голови.

як в анекдоті про папугу, коли хозяїн встав в туалет зняв ковдру з клітки.... повернувся накрив знову клітку .... папуга: "їпанутись довгий день"

Наша ВР на цьому фоні прям якись трудоголіки!
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Мені не треба про тебе нічого доводити.
Ти сам довів що ти ждун який сере на тих хто допомагає.
Гівно а не людина
Ой як гарно ти підписався.
Малацца.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

я знаю
а також я вже знаю, що гої мають з конфіскованих б/в АКСУ збивать мапєди, а от боговибрані навіть самі не мають потреби це робить - за них це роблять інші країни з сучасних літаків та комплексів ППО, витрачаючи на мапєд вартістю 50 тис долярів ракету вартістю 2 млн. Мапєди навіть до кордону не долітають. Й без будь якого побоювання ескалації. Оце я вже знаю.

Ці «боговибрані» виборювали право на своє життя в багатьох війнах проти набагато більшого ворога, навіть коли їм не продавали зброю. І виборили як свою незалежність так і статус союзника США.

А що зробили «гоі» (як ти назвав українців)? Роззброїлися, посилали НАТО зі Штатами нах, а тепер крутять носом від допомоги «малавата будєт, піпєтачна» та ще й не задоволені що Штати допомагають своєму союзнику збивати ракети.

Коли тобі сусід допомагає ти теж його обсираєш бо його корєшу Мойші він більше допоміг???
   
Re: Гарні новини з Конгресу

я знаю
а також я вже знаю, що гої мають з конфіскованих б/в АКСУ збивать мапєди, а от боговибрані навіть самі не мають потреби це робить - за них це роблять інші країни з сучасних літаків та комплексів ППО, витрачаючи на мапєд вартістю 50 тис долярів ракету вартістю 2 млн. Мапєди навіть до кордону не долітають. Й без будь якого побоювання ескалації. Оце я вже знаю.
так це правда і щоб так було жиди працювали всім народом не один десяток років. бо на початку штати не були прихильниками ізраїлю в принципі. це совок хотів так свій форпост створити. але вони його кинули як тільки підвернулася можливість і діаспору поставили на вістрі того. та самі пахали не "я і трактор" а реально ЯК трактор виключно за "хліб і воду" а не соціал і ніштяки як в 90 хотіли наші. Тому що "ніколи більше" не було просто фразою а ЖИТТЄВИМ кредо назавжди.тому їх діти і внуки і правнуки їдуть на екскурсії в бухенвальд і освєнців,щоб наочно побачити від чого їх спасають еліти і чому вони,діти,поівинні вчитися ,служити і воювати за батьківщину. А у нас музей голодомору вибивали як зуби боксеру на рингу у раді і нарід ремигав а не прижучив нащадків тих,хто то все творив. ось і різниця тепер-вони в маслі і всі допомагають на раз і наша-з миру по нитці і дозовано. Бо треба спочатку самому показати  і завоювати авторитет а потім і авторитет працюватиме на вас. зараз завойовуємо (ті що на фронті) а другі (на дивані і на форумах) його успішно спускають в унітаз. Бо не дійшло .
   
Re: Гарні новини з Конгресу
PAL

А що зробили «гоі» (як ти назвав українців)? Роззброїлися, посилали НАТО зі Штатами нах, а тепер крутять носом від допомоги «малавата будєт, піпєтачна» та ще й не задоволені що Штати допомагають своєму союзнику збивати ракети.

про "розброїлися" ось не треба, всім відомо, звідки та ініціатива пішла
це перше
друге, мене бісить політика "подвійних стандартів" та відкритої брехні.
Не збираєтеся допомагать? Прямо вийди на трибуну й скажи: ми допомагать НЕ БУДЕМО, самі, як хочете. Як це Трамп зробив - він прямо каже, що допомагать не збирається й інших буде відговорювать.

Але коли ота ната, проти якої кацапи вжже другий рік "воюють" (у своєму телевізорі) при порушенні свого кордону бойовими непілотованими апаратами не просто не робить нічого, а ще й виправдовує агресора, коли ця ната під час прильотів по власній теритоірї ще й нас звинувачує - не здається пану, що тут щось не теє? Що проблема лежить зовсім в іншій площині? Наприклад, відсутності первинних статевих ознак у деяких правителів?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну що ти ще хочеш, якщо Трамп прямо сказав «допомагати не буду»?
Ти це почув? Задоволений? Дочекайся Трампа і бажання здійсниться.

Але Байден сказав що допомога Україні в інтересах безпеки США.
Тільки не питай «чому зупинилась допомога?», бо це вже не раз пояснювалось і Байден нічого не може зробити.
Якщо ти чекаєш допомоги то треба вистояти до виборів.
І якщо Байден виграє то скоріше і Хаус буде у демсів і допомога знову піде.

Я розумію що зараз ЗСУ дуже важко. Але іншого варіанту просто нема.
І заламування рук «а ось боговибраним…» нічого не змінить.
Треба вистояти 6 з гаком місяців
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Реальні nigapacu....
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Добре, що хоч помолились. Гад блесс амеріка!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія