Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

12 млн українців в рашці

Re: 12 млн українців в рашці

Немає в Росії 12 млн українців.
Бо українець - це нація, а не етнос. 30 років незалежності, два майдани, війна 14 року, війна сьогоднішня.
Цього досить щоб розвести українців в Україні та тих українців, що все життя прожили за поребриком
   
Re: 12 млн українців в рашці

Не забагато?

може і замало, але від українства там залишилось мало

ше на початках ввх, на початку 2000-их українців, шо претендували на школи, на якісь національні преференції наци кацапські регулярно били безкарно, калічили і вбивали
дивуватися шо їх розчинили в україноненависницьк ому середовищі нема чого, хто не приймав умови міг виїхати
   
Re: 12 млн українців в рашці

і шо ?
я був зареєстрований на цугу із 2012
коли Слава забанили на цугу - я дав йому цей нік у користування. Ярославе - підтвердиш ?
я там написав 200 повідомлень.
місяць тому мене забанили в "такого користувача не існує"

у чому зрада, курва ти францувата ?


непавно так і було в мене там було купа ніків люди давали тролив вату
   
Re: 12 млн українців в рашці

непавно так і було в мене там було купа ніків люди давали тролив вату

Ти може і  тролив після 2014, а бандерівець до 2012 лизав вату  :facepalm1:
   
Re: 12 млн українців в рашці
Tom

З власного досвіду життя 7 років в рашці, а також десятка близьких та далеких родичів в рашці та бєларашці.. найгірші кацапи це окацаплені хохли. може гірші тільки в Ризі.
   
Re: 12 млн українців в рашці

З власного досвіду життя 7 років в рашці, а також десятка близьких та далеких родичів в рашці та бєларашці.. найгірші кацапи це окацаплені хохли. може гірші тільки в Ризі.

А чому так? Це ж не тільки із-за страху? Якби так боялися,  то просто мовчали б і не відсвічували б, а то ж з ініціативами висовуються там...   :S
   
Re: 12 млн українців в рашці

Не годуйте себе ілюзіями, росія перетравлює всіх через денаціоналізацію - люди втрачають національну ідентичність і перетворюються в кацапів. Це стосується не тільки українців, а і німців, бурятів, чеченців і всіх інших.
Дуже мала частка людей може вистояти. Із власного досвіду проживання на кацапщині можу сказати, що з мільйона українців міста незкаплених українців було біля 1000, тобто менше відсотка.
Росія, Америка, Бразилія—всі перетравлюється емігрантів.  Без різниці.  Я завжди кажу, що емігрант — це м’ясо , перегній для країни .
   
Re: 12 млн українців в рашці

У моєї дружини дві сестри.
Обидві вийшли заміж понад сорок років тому.
Одна - за українця з центральної України.
Друга - за кацапа з підмосковних Люберців (куди її послали за направленням після закінчення технікуму).
Одна прожила з чоловіком-прапорщиком по кацапських гарнізонах сорок років.
Друга привезла чоловіка-кацапа в на кіровоградщину 40 років тому.
Тепер, українець з центральної України за поглядами став кацапом.
В кацап з Люберців став проукраїнським.
   
Re: 12 млн українців в рашці
Tom

А чому так? Це ж не тільки із-за страху? Якби так боялися,  то просто мовчали б і не відсвічували б, а то ж з ініціативами висовуються там...   :S

Не знаю.. Може комплекс меншовартості.
Може "потєря родіни" - моя покійна тітка (така собі дівчина з села, яка за майже 50 років життя не змогла навіть нормально навчитися говорити російською, але зробила там таку-сяку кар'єру аж в "лєнінграді") не могла до самої смерті простити Україні незалежність, увесь час з того або бідкалася, або тупо глузувала. Відповідно, діти виросли імпєрцамі.
Може страх. Колишні однокурсники, що понаєхалі в Москву і гризли землю, щоб там зачепитися, і найбільшим страхом було те, що "масква" їх викине
   
Re: 12 млн українців в рашці

Так само, як і оцей козак  https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tTP1TcwrcwuyzBg9OK6sOvCvgvbL2y4sAsAaS0LNA&q=%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D0%BA&oq=%D0%BA%D0%BE%D1%89%D0%B0%D0%BA&aqs=chrome.1.69i57j46i10i19j0i10i19j0i19j46i19j0i19l2j46i19i175i199.2697j0j7&client=tablet-android-samsung-nf-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8, який народився і виріс в Україні,  а тепер є головним радником Хуйла в питаннях знищення своєї Батьківщини  :facepalm:   :X
і не тільки цей
там і Глазьєв, і валька півстакана, і мединський.
   
Re: 12 млн українців в рашці
Ale

А чому так? Це ж не тільки із-за страху? Якби так боялися,  то просто мовчали б і не відсвічували б, а то ж з ініціативами висовуються там...   :S
Щоб показати , що вони тіпу свої, як приїздив з села починав розмовляти російською а через пару років вихвалявся що він городской
   
Re: 12 млн українців в рашці

   
Re: 12 млн українців в рашці

ворога треба знати в обличчя і
мене там забанили в "такого ніку не існує".

Твої виправдання виглядають мілкими. Твоя опонентку права на 100% ( відсотків ). Нік Хохол тобі більше личить.
   
Re: 12 млн українців в рашці
LSD

У нас навіть тут, на форумі, повно зкацаплених хохлів,  які проживають в Україні. Завжди дивують рускоязичниє "украінци". Татарин, чорношкірий може розмовляти українською в Україні а ця особа ні, єму так удобней... А ви кажете...

Останнє редагування: 23 травня 2022 07:51:55 від LSD
   
Re: 12 млн українців в рашці

Немає в Росії 12 млн українців.
Бо українець - це нація, а не етнос. 30 років незалежності, два майдани, війна 14 року, війна сьогоднішня.
Цього досить щоб розвести українців в Україні та тих українців, що все життя прожили за поребриком

 :)  Оскільки незрозуміло що таке "українець" (кожен вкладає в цей термін свій смисл) то і скільки є "українців" також незрозуміло.
   
Re: 12 млн українців в рашці

А реально в рази більше напевно

Якби хоч процентів 10 почали тихий саботаж .
Ну і дехто не тихий .



Мрії мрії

Зомбі бля

а хіба це не бан за провокацію політсрачу? :pleasantr:
   
Re: 12 млн українців в рашці
Ita

а хіба це не бан за провокацію політсрачу? :pleasantr:
Кому саме бан?  :shuffle:
   
Re: 12 млн українців в рашці

У нас навіть тут, на форумі, повно зкацаплених хохлів,  які проживають в Україні. Завжди дивують рускоязичниє "украінци". Татарин, чорношкірий може розмовляти українською в Україні а ця особа ні, єму так удобней... А ви кажете...

Таке явище є масовим навіть в ЗСУ. Російськомовне середовище + освіта.
   
Re: 12 млн українців в рашці

Скільки в кацапії українських школ? Жодної. І це склалося вже давно. Тож де ви бачите українців там, які в сраку 12 мільйонів?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія