Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гребенщиков передал Украине 12 миллионов евро

Коли Михайло Козирєв спитав у БГ, чи є в нього таке, що він просинається і щоранку бажає, щоб одна людина здохла (тобто хуйло), а той почав щось говорити, що війни тривають постійно, і якщо якесь африканське плем'я знищило 50000 сусідів, то це однаково погано тощо. Такі дитячі відмазки виглядали не дуже

Думаю, что не стоит называть отмазками позицию человека, который сделал гораздо больше, чем Вы и я.

Он имеет право на свою точку зрения. И не нам его судить.
   
Re: Гребенщиков передал Украине 12 миллионов евро

Думаю, что не стоит называть отмазками позицию человека, который сделал гораздо больше, чем Вы и я.

Он имеет право на свою точку зрения. И не нам его судить.
+

тем более у него в рф скорее всего остались родственники
   
+

тем более у него в рф скорее всего остались родственники

Да он вроде даже не уехал
   
Гребень всегда был воплощением совести... В стране бессовестного быдла... Без его песен я никогда не мог жить и не смогу. Спасибо ему.



"изловчусь под конец и стрельну последней пулей
Выбью падаль с небес, может станет посветлей"
   
Гребень всегда был воплощением совести... В стране бессовестного быдла... Без его песен я никогда не мог жить и не смогу. Спасибо ему.

https://youtu.be/K1v6uS78lfY
"изловчусь под конец и стрельну последней пулей
Выбью падаль с небес, может станет посветлей"

Поражен, не думал что Вы и БГ на одной стороне.

Но спасибо
   
Поражен, не думал что Вы и БГ на одной стороне.

Но спасибо

С юношества... Только БГ... Мне гости в 90х только его возили... Забавно, что меня его Электрический Пёс навсегда зацепил..." долгая память - хуже чем сифилис, особенно в узком кругу"  :)
   
С юношества... Только БГ... Мне гости в 90х только его возили... Забавно, что меня его Электрический Пёс навсегда зацепил..." долгая память - хуже чем сифилис, особенно в узком кругу"  :)

 :-B
   
   
Думаю, что не стоит называть отмазками позицию человека, который сделал гораздо больше, чем Вы и я.

Он имеет право на свою точку зрения. И не нам его судить.
Звісно, зробив. Я його слухаю і слідкую за творчістю ось уже 36 років. Але хотілося почути більшого, як-от наприклад, був їхній концерт у грудні 2013 в МЦКМ, де в залах поруч спали майданівці. І БГ побажав нам, щоб все вийшло, що українці задумали.
Мені було прикро, що наприклад, страшенно цікавий АукцИон виявився ватним, але до БГ жодних претензій не було ніколи. За великим рахунком, немає й зараз, просто він був ніби втіленням совісті, тому й ставлення інше.
А, вже й You know me написав про совість)
   
С юношества... Только БГ... Мне гости в 90х только его возили... Забавно, что меня его Электрический Пёс навсегда зацепил..." долгая память - хуже чем сифилис, особенно в узком кругу"  :)
"С той стороны зеркального стекла", можна сказати, уособлює для мене його творчість. І весь побудований далі в цьому напрямку символізм. "Пес", "25 к 10", "когда ты уйдешь" тощо - це все ж описи їхньої тусовки - дуже талановиті й цікаві.
В мене є знайомі, які не могли пробачити БГ "Русский альбом")) сказали, що він вже не той, і нема чого далі слухати, це вже не рок, а хтозна що. А мені там деяка поезія була так само влучною, як і "С той стороны.."
   
В мене є знайомі, які не могли пробачити БГ "Русский альбом")

Мой любимый..  :D
   
"а все равно нас грели только волки да вороны и благославили нас до чистой звезды"

"а ему все смешно, а в кулаке кокаин"

"а кони понесли, да все прочь от тебя"

   
Там ще "Ласточка": "жизнь канет, как камень - в небе круги" - дуже-дуже точно! І "Никита Рязанский": "научи нас видеть Тебя за каждой бедой"...
   
Там ще "Ласточка": "жизнь канет, как камень - в небе круги" - дуже-дуже точно! І "Никита Рязанский": "научи нас видеть Тебя за каждой бедой"...

 Да, именно..  За каждой бедой.... Строил город и ему не хватило гвоздя...
   
БГ бореться сам з собою.
Бо його філософське Я вважає,що "війни - це норма, скільки їх було, і скільки ще буде, це в людській природі ..."
А емоційне сприйняття змушує казати слова про "фашизм, ганьбу, психічні аномалії у керівників..."
А разом все це не викликає у БГ жодних протирічь
Бо медитація
   
да.. АукцЫон - это было больно...

но х.з ними.. переболело.
   
Re: Гребенщиков передал Украине 12 миллионов евро

Знаю цю людину  персонально, ше з конца 1980 начала 1990. Зустричалися в Майами постийно до десь 2011. Шось пишло нэ так.
Розумний хлоп, хороший собеседник, ну и пошарится по всяким «Solid Gold” «Diamond Dolls” etc
   
полностью с БГ согласна, просто именно то, что я все это время и думала (тетка ужасно ведет интервью  (td) )

   
Погані рускіє тягнуть нас в поганий рускій мір, а харошіє рускіє ( XP) тягнуть нас в харошій рускій мір

Маркером ХР є не питання чий крим, вони вже знають як правильно відповідати.

Їх треба запитувати таке   - На скільки частин повинна розпастися РФ?   Вони зразу починають вити що РФ повинна залишитися, тільки вона вже буде хорошою, без хуйло  і тд.

Ні, РФ  повинна розпастися і зникнути.
   
Гражданство решил купит
   
Ну і що?!, :S
Ну дав свій гонорар за ОДИН концерт.
Зате зразу у русофілів з"явився ще один "харошій ускій".
Отак побільше інфи про "харошіх ускіх", то далі можливо й санкції деякі для раші відмінять.
Ну, щоб "харошіє ускіє" не страждали, нє?..

П. С. А взагалі, як вкурвлює оцей комплекс меншвартості: ви тільки подивіться САМ ускій авторитет кинув копійку на підтримку нас, маленьких українців.
фе(((
   
Ну і що?!, :S
Ну дав свій гонорар за ОДИН концерт.
Зате зразу у русофілів з"явився ще один "харошій ускій".
Отак побільше інфи про "харошіх ускіх", то далі можливо й санкції деякі для раші відмінять.
Ну, щоб "харошіє ускіє" не страждали, нє?..

П. С. А взагалі, як вкурвлює оцей комплекс меншвартості: ви тільки подивіться САМ ускій авторитет кинув копійку на підтримку нас, маленьких українців.
фе(((
Маячня .Немає таких гонорарів за один концерт .Це пожертви ,гонорар там не захмарний .
   
Re: Гребенщиков передал Украине 12 миллионов евро

Ну і що?!, :S
Ну дав свій гонорар за ОДИН концерт.
Зате зразу у русофілів з"явився ще один "харошій ускій".
Отак побільше інфи про "харошіх ускіх", то далі можливо й санкції деякі для раші відмінять.
Ну, щоб "харошіє ускіє" не страждали, нє?..

П. С. А взагалі, як вкурвлює оцей комплекс меншвартості: ви тільки подивіться САМ ускій авторитет кинув копійку на підтримку нас, маленьких українців.
фе(((

Да, позорище, конечно, несусветное...
   
Гражданство решил купит
не думаю, что у БГ есть такая цель :)
   
Ну і що?!, :S
Ну дав свій гонорар за ОДИН концерт.
Зате зразу у русофілів з"явився ще один "харошій ускій".
Отак побільше інфи про "харошіх ускіх", то далі можливо й санкції деякі для раші відмінять.
Ну, щоб "харошіє ускіє" не страждали, нє?..

П. С. А взагалі, як вкурвлює оцей комплекс меншвартості: ви тільки подивіться САМ ускій авторитет кинув копійку на підтримку нас, маленьких українців.
фе(((
то все выдумали журналисты, хз зачем. узбагойтесь
   
Він говорив, що вже давно живе у Лондоні, весь час записує щось на студії. Говорив, що вони намагаються досягти найкращого можливого у світі звуку)
   
Re: Гребенщиков передал Украине 12 миллионов евро Нове

Сам дурак

https://youtu.be/liH9W3WI4eU
https://youtu.be/ME5Zlh7UH_o
і це далеко не все, послухай як небудь Neil Young - Heart of gold
і ще трохи про "руський" рок
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhEMbVScNnTPl2EscmGm2yQ9MZZt6pqgi

Останнє редагування: 12 червня 2022 20:10:03 від gryanik
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія