Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

А когда ты спишь Серень?

З 21.00-21.30 до 4.30-4.50, у середньому, кролік  (tu)
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

Ставка лаборанта буде = мінімальна зарплата + 10 грн. Її ніхто не краде. Просто ніхто не буде працювати на неї.

Повно вакансій - всього вакансій 4 ставки.  :weep: Бажаючих нема.   Хочете побачити в Києві Чергу на 2600 на руки??? :) 

Розумію що ніхто не буде.
Але що завадить директору оформити на неї свою чи свого когось з родичів. Бабусю. І отримувати гроші, але лаборанта ніякого не буде а буде сергій св який буде за доплату за кабінет робити цю роботу.
Раджу подивитися графік відпусток. Там багато цікавого побачите. Хоча може ваш директор і виключення.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

догляд за кабинэтом - 400 грн
кандидат наук - 800 грн

 :weep:

490 і 820, Кролік. 

Нажаль, село Козин так далеко від науки, аби воно знало хоч якись вчених з Києва  :-B 
   
З 21.00-21.30 до 4.30-4.50, у середньому, кролік  (tu)

странно, шо- то не верю я тебе ...
   
   
Серень, а можешь фоток нам наделать, того кабинета?
   
490 і 820, Кролік. 

Нажаль, село Козин так далеко від науки, аби воно знало хоч якись вчених з Києва  :-B 

Серень, вторые третьи разряды в украинской экономике нет смысла считать, это ни о чем
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
Bmx

Показати зображення...
А який у вас стаж? Чому за це не платять?
Чи це входить у надбавку педагогам (1600 грн.)?

   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

А який у вас стаж? Чому за це не платять?
Чи це входить у надбавку педагогам (1600 грн.)?

Педагогічний стаж в мене 2,7 роки.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

А який у вас стаж? Чому за це не платять?
Чи це входить у надбавку педагогам (1600 грн.)?

У нього педстаж нуль.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

странно, шо- то не верю я тебе ...

Ну приезжай в гости к 4.00, поедем вместе на работу  (tu)

Сделаешь фоторепортаж  :-B
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

Педагогічний стаж в мене 2,7 роки.

Ч тоді помилився. Але все рівно Надбавки за стаж йдуть з 3? 5?....
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

У нього педстаж нуль.

+10% буде з нового року
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Ч тоді помилився. Але все рівно Надбавки за стаж йдуть з 3? 5?....

З 3 років 10%, з 10 років -20%
   
Серенька, а тебя ученики как педагога уважают? 
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

До речі. А якщо кандидат то чи враховують якусь там класність чи категорію як воно там. ? Чи кандидат і все тут?
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Серенька, а тебя ученики как педагога уважают? 

То спитай їх :)
   
Показати зображення...
Цікаво, а навіщо ховати номер школи, якщо за запитом "Шевченко Сергій Валерійович" вчитель фізики перший лінк веде на сайт школи?  :facepalm1:
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Шевченко Сергій Валерійович

Шоб менше дурних запитань було  :-B 
   
Шоб менше дурних запитань було  :-B 
Та які можуть бути питання  :facepalm: Я б вже сидів тихенько, поки школота не почала гуглити форуми :facepalm:  Насправді все дуже сумно, кандидат викладає закон ньютона  :facepalm:
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Та які можуть бути питання  :facepalm: Я б вже сидів тихенько, поки школота не почала гуглити форуми :facepalm:  Насправді все дуже сумно, кандидат викладає закон ньютона  :facepalm:

Не тількі (до речі, їх три. Сформулюйте третій). Силу Ампера та правило свердлика. Тепловий баланс... іт.і. :-B Особисто мені приємно. А диплом висить у кабінеті :)

Значно більше користі суспільству, ніж від сидіння в НАНУ без фактичної роботи ...



   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Насправді все дуже сумно, кандидат викладає закон ньютона  :facepalm:

Ты ебанулся? Во всём мире учоные со степенями преподают и в школах в том числе.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

Правило свердлика? Це перед стипендією.
А після неї правило правої руки, згоді лівої.
Хто їх пам'ятає.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Правило свердлика? Це перед стипендією.
А після неї правило правої руки, згоді лівої.
Хто їх пам'ятає.

Правило свердлика/правої руки - то до напрямку вектору магнітної індукцї навколо провідника із струмом.

Правило правої руки - то до визначення полюсів котушки із струмом.

Правило лівої руки - то до визначення напрямку сили Ампера (діє на порвідник із струмом у магнітному полі).

Будь яка притомна людина, що хоче розуміти, чому працює електродвигун, має то знати ...
   
Ты ебанулся? Во всём мире учоные со степенями преподают и в школах в том числе.
Особисто я був би радий, щоб мені в школі викладав Сергій СВ бо явно він шарить. Фігово в тому, що він викладає в звичайній школі.  В усьому світі phd не викладають в secondary school.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.
RSP

Ще є така жартівлива версія.
Правило правої руки. Студент правою рукою закриває ціну і їжу купляє по назві. Це після стипендії зразу.
Через деякий час правило лівої. Закриває назву їжі і купляє по ціні. Перед стипендією правило свердлика - зайшов в їдальню покрутився і вийшов.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Не тількі (до речі, їх три. Сформулюйте третій). Силу Ампера та правило свердлика. Тепловий баланс... іт.і. :-B Особисто мені приємно. А диплом висить у кабінеті :)

Значно більше користі суспільству, ніж від сидіння в НАНУ без фактичної роботи ...

А в КУ/КПІ або в фізмат школи пробували?
   
Не тількі (до речі, їх три. Сформулюйте третій). Силу Ампера та правило свердлика. Тепловий баланс... іт.і. :-B Особисто мені приємно. А диплом висить у кабінеті :)

Значно більше користі суспільству, ніж від сидіння в НАНУ без фактичної роботи ...

Вот это правильно Серенька, наконец- то делом занялся
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

в КУ/КПІ

Є проблема. Пробував. Минулого учбового року. Сумно.

У вишах платять набагато менше (в два рази за те саме навантаження)- зарплатню у 16-18 роках підвищували лише у ЗСШ .



   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Ще є така жартівлива версія.
Правило правої руки. Студент правою рукою закриває ціну і їжу купляє по назві. Це після стипендії зразу.
Через деякий час правило лівої. Закриває назву їжі і купляє по ціні. Перед стипендією правило свердлика - зайшов в їдальню покрутився і вийшов.

Так, ще є про триразове харчування (понеділок, середа, п"ятниця). Але я серьозно. Ви спитали про реальну зарплату - я відповів.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Є проблема. Пробував. Минулого учбового року. Сумно.

У вишах платять набагато менше (в два рази за те саме навантаження)- зарплатню у 16-18 роках підвищували лише у ЗСШ .

Дивно. Якщо не помиляюсь, pavelv писав, що його батько викладач КУ отримує близько 30т.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

странно, шо- то не верю я тебе ...

 :-B

   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Дивно. Якщо не помиляюсь, pavelv писав, що його батько викладач КУ отримує близько 30т.

КУ то є окрема стаття. КУ не подпорядкован МОН та має ОКРЕМЕ бюджетне фінансування.

Окремий рядок у бюджеті. Давно вже. Я про КУ не кажу.
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

У вишах платять набагато менше (в два рази за те саме навантаження)- зарплатню у 16-18 роках підвищували лише у ЗСШ .

Звичайно, менше, бо куди ж тим преподам вишів та іншим "учьоним" до якості шкільних вчителів. Бо зі школи виходять поголівно сучасно і глибоко освічені діти, а їх потім у вишах псують  :D
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Тому що цукерки у п"ятницю я роздав дітям назад :)  :-B

   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Яке село напиши, позвоню поцікавлюсь...?

Та нічого цей бот безсоромний не напише . Хіба щось у стилі медведєва - мало працюєте , тупі, міняйте роботу і т.д.

Останнє редагування: 10 жовтня 2018 21:55:13 від boduk333
   
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Та нічого цей бот безсоромний не напише . Хіба щось у стилі медведєва - мало працюєте , тупі, міняйте роботу і т.д.

Щаз. Вы же живёте ни себе, ни людя. Любого зачморите
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Показати зображення...

Могу, Максим Юрьевич, еще 50 гривен прислать. С 8 тыс. не жалко. Как там, голодающим кролям Козина. Или просто можно прислать капусты. Или билет на 43 автобус. В один конец...  :weep:

Кролики они такие потешные  :-B 
   
Re: А яка зарплата зараз у вчителів, цікаво.

Могу, Максим Юрьевич, еще 50 гривен прислать. С 8 тыс. не жалко. Как там, голодающим кролям Козина. Или просто можно прислать капусты. Или билет на 43 автобус. В один конец...  :weep:

Кролики они такие потешные  :-B 

Сообщение 1.40 ночи.

Не зря я тебе не верю, пистапол Бебифокс  :rotate:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія