Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єдина умова достойного життя

Єдина умова достойного життя

1. НЕ брати кредити!!!!!
Усе, якщо ти так живеш, то ти живеш за Богом.

Інших критеріїв праведності я не наведу, бо їх немає.

Особисто я ніколи в житті не брав і не збираюсь брати кредит. На усе збираю гроші на депозитах. Так, на одне придбання збирав десь 9 років, але зібрав, придбав не раніше, як міг це зробити.

Зараз вже 4-й раз збираю, 4 депозити, дуже незручно оперувати ними, тому найголовніших для врятування України я вважаю  заборону кредитів взагалі (як явища),  тобто стати християнською моральною державою державою, та збільшити гарантовану суму ФГВ до 500 тис. - 1 млн. грн.
Депозити мають 90% громадян України, і це полегшить їм життя.

Кредити беруть виродки лише, ось наприклад, кредити має Вава Недашковський, який тут пише під ніком Фома Липецкий (бльо, хворий соціопат-шизік, який має роздвоєння особистості), але ж він щкуродер-садист, нелюд. Тобто, нормальні адекватні люди не мають кредитів, лише виблядки роду людського, на кшталт селюка-дегенерата Вави.
   
Re: Єдина умова достойного життя
N88

Ви ніколи не замислювались звідки беруться гроші на відсотки по депозитах?
   
Re: Єдина умова достойного життя

не Паша..
вже якось не цікаво і не прикольно.
давай якусь іншу тему
   
Re: Єдина умова достойного життя

досі не зміг визначитись
купівля десяти проїзних в метро
це депозит кредит чи інвестиція
що в Біблії з цього приводу написано  :S 
   
Re: Єдина умова достойного життя

Це прям пристрасть до юзера))
   
Re: Єдина умова достойного життя

   
Re: Єдина умова достойного життя

Ви ніколи не замислювались звідки беруться гроші на відсотки по депозитах?
А накуя ? )) Що б Павлу виплачувати його 15%,то банк їх дає реально зубожілому манюпасу під 45%. Частина з них ніколи не поверне, але ці ризики уже закладені у % ставку.
   
Re: Єдина умова достойного життя

1. НЕ брати кредити!!!!!
Усе, якщо ти так живеш, то ти живеш за Богом.
:facepalm1:
А ще краще жити без грошей.
   
Re: Єдина умова достойного життя

не Паша..
вже якось не цікаво і не прикольно.
давай якусь іншу тему
Чморити хворе щеня прикольніше за одною темою.
Воно дебільне: може написати лише 3 речі: "Оце економія!", "Сміявсі", "Бугога!"ю Все.

Знущання над шкуродером та соціопатом, виставлення його на весь світ дурником та посміховиськом я не вважаю щось поганим, бо за життя не вдарив жодного котика чи собаки. Ця хвора та йопнута на голову падла закликає їх труїти.
Падла представляє небезпеку для оточуючих.
   
Re: Єдина умова достойного життя

досі не зміг визначитись
купівля десяти проїзних в метро
це депозит кредит чи інвестиція
що в Біблії з цього приводу написано  :S 

Інвестиція в чистому вигляді.
   
Re: Єдина умова достойного життя

Особисто я ніколи в житті не брав і не збираюсь брати кредит.
Павлуш, це трохи не правда. Ти брав позику на ремонт.  Це той самий кредит.

Особисто я узяв декілька кредитів і заробляю на них 1.5% річних
   
Re: Єдина умова достойного життя

Ви ніколи не замислювались звідки беруться гроші на відсотки по депозитах?

не онолітєга це справа замислюватись над тим звідки гроші
 
   
Re: Єдина умова достойного життя

Ви ніколи не замислювались звідки беруться гроші на відсотки по депозитах?
Павлуша кладе гроші у банк. Вони там множаться самі.
   
Re: Єдина умова достойного життя

достойного
гідного
   
Re: Єдина умова достойного життя

Інвестиція в чистому вигляді.

онолітєг  :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: Єдина умова достойного життя

1. НЕ брати кредити!!!!!
Усе, якщо ти так живеш, то ти живеш за Богом.

Інших критеріїв праведності я не наведу, бо їх немає.

Особисто я ніколи в житті не брав і не збираюсь брати кредит. На усе збираю гроші на депозитах. Так, на одне придбання збирав десь 9 років, але зібрав, придбав не раніше, як міг це зробити.

Зараз вже 4-й раз збираю, 4 депозити, дуже незручно оперувати ними, тому найголовніших для врятування України я вважаю  заборону кредитів взагалі (як явища),  тобто стати християнською моральною державою державою, та збільшити гарантовану суму ФГВ до 500 тис. - 1 млн. грн.
Депозити мають 90% громадян України, і це полегшить їм життя.

Кредити беруть виродки лише, ось наприклад, кредити має Вава Недашковський, який тут пише під ніком Фома Липецкий (бльо, хворий соціопат-шизік, який має роздвоєння особистості), але ж він щкуродер-садист, нелюд. Тобто, нормальні адекватні люди не мають кредитів, лише виблядки роду людського, на кшталт селюка-дегенерата Вави.



Если никто не будет брать кредиты,то с чего тебе платить проценты по депозитам?  :laugh:
   
Re: Єдина умова достойного життя

Если никто не будет брать кредиты,то с чего тебе платить проценты по депозитам?  :laugh:
не руйну людині картину світу
   
Re: Єдина умова достойного життя

не руйну людині картину світу

с 15 лет в АйТи,а таких вещей не понимает
   
Re: Єдина умова достойного життя

Павлуш, це трохи не правда. Ти брав позику на ремонт.  Це той самий кредит.

Особисто я узяв декілька кредитів і заробляю на них 1.5% річних

Я брав у родичів та знайомих, колег, не у фінансового закладу, без жодних відсотків.
І це лише через Януковича, який чомусь не вивів танки, коли увесь корінний Київ (кияни на антиукраїнському майдані не стрибали) благав про це.
   
Re: Єдина умова достойного життя

Я брав у родичів та знайомих, колег, не у фінансового закладу, без жодних відсотків.
Це всеодно кредит, лише під 0%.   Я, наприклад, узяв іпотеку під 1.5% що нижче рівня інфляції.  Про банальні речі, що купувати кредиткою ДЕШЕВШЕ ніж дебетовою карткою, я думаю, розповідати 7 колінному оналітегу сенсу нема.

І це лише через Януковича, який чомусь не вивів танки, коли увесь корінний Київ (кияни на антиукраїнському майдані не стрибали) благав про це.
(tu) Отакий наш Павлуша!
   
Re: Єдина умова достойного життя

Брала кредити і зараз є іпотека (не тут) - завжди віддавала і не бачу, в чому проблема, чому б їх не брати :)
   
Re: Єдина умова достойного життя

1. НЕ брати кредити!!!!!
Усе, якщо ти так живеш, то ти живеш за Богом.

Інших критеріїв праведності я не наведу, бо їх немає
І бороду треба чесати в суворо призначену годину. Інакше той бог кредит забере :)
В загалі то релігіозна пропаганда, не цікаво
 
   
Re: Єдина умова достойного життя

Паша , предлагаю вложится в очень привлекательный проект.
Производство.
Экспортный товар.
Нормальные годовые проценты.
Лучше депозита.
Нужно сумма от 1 млн.
   
Re: Єдина умова достойного життя

1. НЕ брати кредити!!!!!
...
Ускореный прогресс и экспансия европейцев произошли во многом благодаря развитию кредитных отношений.
Без кредитов ни одна известная в мире компания не существовала-бы.
Не берут кредитов компании и лица, которым их не дают. Ну и еще религиозные фанатики.
   
Re: Єдина умова достойного життя

Кредиты - оружие наживы еврейских банкиров
   
Re: Єдина умова достойного життя

Кредиты - оружие наживы еврейских банкиров
А нееврейским можно?
   
Re: Єдина умова достойного життя

Павліку, схоже що тебе приваблює сам процес накопичення грошей з процентів..Щомісячн е підплюсовування нових процентів до попередньої суми, потім складання процентів з усіх депозитів..
Інакше ти просто взяв і придбав потрібне тобі з тих грошей, що складають "тіло" депозиту

ПС До речі, я теж жодного разу у житті не брала ніяких кредитів - не можу бути комусь щось винна
   
Re: Єдина умова достойного життя

Я брав у родичів та знайомих, колег, не у фінансового закладу, без жодних відсотків.
І це лише через Януковича, який чомусь не вивів танки, коли увесь корінний Київ (кияни на антиукраїнському майдані не стрибали) благав про це.
Антиукраїнський мітинг був у Маріїнському парку - отам то і справді кияни гидували з'являтися, більше стояли понурі привізні . А кияни лише по всьому у Мар.парку вичищали сміття.
І коли це весь " корінний Київ" благав про танки?
   
Re: Єдина умова достойного життя

Кредиты - оружие наживы еврейских банкиров
А в Совецькому Союзі були кредити?
   
Re: Єдина умова достойного життя

А в Совецькому Союзі були кредити?

Беспроцентная рассрочка была.
На товары.
Даже на кооперативные квартиры: часть суммы сразу вносите, остальное выплачиваете годами.
   
Re: Єдина умова достойного життя

Паша , предлагаю вложится в очень привлекательный проект.
Производство.
Экспортный товар.
Нормальные годовые проценты.
Лучше депозита.
Нужно сумма от 1 млн.

Миллиона чего ?
   
Re: Єдина умова достойного життя

А в Совецькому Союзі були кредити?
Тоді то називалося "растрочка"
А депозити називалися "вклад в Сбєркассу"

Без депозитів нема кредитів, це навіть більшовики розуміли :)
   
Re: Єдина умова достойного життя

Интересно, что сами евреи кредитами пользоваться не любят.
Кредиты - для гоев.
Умный еврей, для того чтобы что-то купит, сначала что-то продаст. И купит за свои. И не будет выплачивать проценты.
   
Re: Єдина умова достойного життя

Будьте всегда кому-нибудь должны. Ваш заимодавец денно и нощно будет молиться о том, чтобы Господь ниспослал вам мирную, долгую и счастливую жизнь. Из боязни, что он не получит с вас долга, он в любом обществе будет говорить о вас только хорошее, будет подыскивать для вас новых кредиторов, чтобы вы могли обернуться и чужой землей засыпать ему яму.
Я вам больше скажу: клянусь святым угодником Баболеном, всю свою жизнь я смотрел на долги как на связующее звено, как на связующую нить между небесами и землей, как на единственную опору человеческого рода, без которой люди давно бы погибли. Быть может, это и есть та великая мировая душа, которая, согласно учению академиков, все на свете оживляет.

   
Re: Єдина умова достойного життя

Интересно, что сами евреи кредитами пользоваться не любят.
Кредиты - для гоев.
Умный еврей, для того чтобы что-то купит, сначала что-то продаст. И купит за свои. И не будет выплачивать проценты.
Они и покупать тоже не очень любят.  Любят сами деньги.
   
Re: Єдина умова достойного життя
Ali

Інших критеріїв праведності я не наведу, бо їх немає.


типо библия бреше ?  :D
   
Re: Єдина умова достойного життя

Брала кредити і зараз є іпотека (не тут) - завжди віддавала і не бачу, в чому проблема, чому б їх не брати :)
двухзначные кредитные ставки в Украине
   
Re: Єдина умова достойного життя

Фінансове праведництво від аналітика!
Павел гроші в банк поклав, і гроші мають там якось рости ( невідомо як, брунькуватися, чи шо?)
   
Re: Єдина умова достойного життя

Фінансове праведництво від аналітика!
Павел гроші в банк поклав, і гроші мають там якось рости ( невідомо як, брунькуватися, чи шо?)
маркарова со смолием говорят "крекс-пекс-фекс" и погашают гос облигации с 17% доходности
   
Re: Єдина умова достойного життя

Це всеодно кредит, лише під 0%.   Я, наприклад, узяв іпотеку під 1.5% що нижче рівня інфляції.  Про банальні речі, що купувати кредиткою ДЕШЕВШЕ ніж дебетовою карткою, я думаю, розповідати 7 колінному оналітегу сенсу нема.
у нас так тож народ дешевыми кредитными средствами в свою пользу распоряжался. брали в 2013 году кредиты по дельтам и приватбанкам, а потом уезжали на пмж в москву.

как раз на осесть стартового капитала хватало   (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія