Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Слухав Гончаренка по НВ, то еазав, що демобилізацію треба, бо солдати не раби.
Проте, нмд, проблема в тому, що замінити ніким. Мобілізувати багато вже не можуть.
Але що я буду писати коли сам добровольцем не іду.
Гончаренко сам не хоче замінити хоч одного солдата?)
   
Гончаренко сам не хоче замінити хоч одного солдата?)
Звідки брати заміну він не говорив.
   
Звідки брати заміну він не говорив.
Це зрозуміло)
   
Заєпали. Мільйон співаків, гендерних радників, спікерів в армії жруть бюджет, а міняти на фронті людей нема ким...
   
Заєпали. Мільйон співаків, гендерних радників, спікерів в армії жруть бюджет, а міняти на фронті людей нема ким...
І циркачі  X(
   
Слухав Гончаренка по НВ, то казав, що демобилізацію треба, бо солдати не раби.
Проте, нмд, проблема в тому, що замінити ніким. Мобілізувати багато вже не можуть.
Але що я буду писати коли сам добровольцем не іду.
Проблема в тому, що влада боїться їх повернення, з них можуть спитати.
В тилу 700 тисяч військових, як це ніким.
   
Нам потрібно не всіх на фронт а біля 250 тисяч

Якщо Вам потрібно, то чому б вам не піти?
   
Заєпали. Мільйон співаків, гендерних радників, спікерів в армії жруть бюджет, а міняти на фронті людей нема ким...

помічників помічника депатута
нах ті помічники, якщо й депутати ніхєра не роблять?
   
а як вони збираються штрафувати?
ну, штраф в Дію прийде
можуть стягнути через банк
а є повно таких, що шукають на чекушку щодня
воєнкомат вони відкрито посилають, грошей у них немає, майна - також
але ж вони також підлягають
а є такі, що не користуються картками навіть
от як вони продумували цей процес?
мені просто цікаво
   
А які родітєлі можуть бути у чурки? Батько чурка та мати чорнильниця - що тут знати?)
«Барській сапог») ти шо - барін? Ти - баран, дитя гір) які угрози? Я тебе сідєльца тапкою прибʼю)
Такщо пий пиво - єби кіз, це єдиний твій девіз)

Козлодоев Анальный, тапкой с гуманитарки ты прибьешь только своего вечнолежачего червяка.
Ты трахнул несовершеннолетнюю соску-чернильницу с дискотеки и тебя отмудохали чурки. У вас там в Броварах оторванные осетины-абхазы по чурбацкой линии рулят.
Совал свою ксиву чурканам под нос и орал, что всех их посадишь. Но пресс бабла у чурок перевесил твоё положение, а больше за посадку чурок ты отстегивать пожлобился.

Потом ты затаил злобу на чурок и переквалифицировалс я в расистского фюрерка але-гарха виртуально. А по жизни ты ничтожество, и чурок с сидельцами сцышься после опыта общения с ними.
   
а як вони збираються штрафувати?
ну, штраф в Дію прийде
можуть стягнути через банк
а є повно таких, що шукають на чекушку щодня
воєнкомат вони відкрито посилають, грошей у них немає, майна - також
але ж вони також підлягають
а є такі, що не користуються картками навіть
от як вони продумували цей процес?
мені просто цікаво

ніяк.
Колеги-адвокати кажуть що закон сере на конституцію майже по всіх пунктах
І що це твір явно спецом робився щоб ввести правовий хаос.
   
а як вони збираються штрафувати?
ну, штраф в Дію прийде
можуть стягнути через банк
а є повно таких, що шукають на чекушку щодня
воєнкомат вони відкрито посилають, грошей у них немає, майна - також
але ж вони також підлягають
а є такі, що не користуються картками навіть
от як вони продумували цей процес?
мені просто цікаво

та повесят, типо должники банков, и до часа ч, когда должнику нарушителю мобилизации что надо будет - работа, продажа чего, покупка большая через банк - вообщем где то засветится с деньгами и тут штраф всплывет
   
Проблема в тому, що влада боїться їх повернення, з них можуть спитати.
В тилу 700 тисяч військових, як це ніким.

Що влада боїться - це правильно, вони СЦЮТЬ
   
та повесят, типо должники банков, и до часа ч, когда должнику нарушителю мобилизации что надо будет - работа, продажа чего, покупка большая через банк - вообщем где то засветится с деньгами и тут штраф всплывет

Тут колега трошки не про те.
Це тим кому "а у нас на водку не хватаеть" - де воно з грошима світитеметься ?
   
ніяк.
Колеги-адвокати кажуть що закон сере на конституцію майже по всіх пунктах
І що це твір явно спецом робився щоб ввести правовий хаос.

возможно и так, но надо будет судится и не факт что победишь, нафиг судье какой то ухилятн..
а тцк кашник выпишет -что это у тебя на пляже нет военного билета в плавках, выписал штраф и пошел себе, а ты разьепуйся
   
Тут колега трошки не про те.
Це тим кому "а у нас на водку не хватаеть" - де воно з грошима світитеметься ?
а... этих я знаю лично.. долгов как вшей, по банках, по судебным делам и пох - нет ничего..
но таких мало ж. конченых алкашей нариков
   
Дані про сотні тисяч можливих ухилянтів є в базах поліції, їх вже перевіряють, – Клименко.  :S

а возможно и не ухилянты?
а в базе уже?
   
Слухав Гончаренка по НВ, то казав, що демобилізацію треба, бо солдати не раби.
Проте, нмд, проблема в тому, що замінити ніким. Мобілізувати багато вже не можуть.
Але що я буду писати коли сам добровольцем не іду.

Солдати були майже рабами.
   
Сотні тисяч ухилянтів?
З цим нічого не можна зробити.
   
Дані про сотні тисяч можливих ухилянтів є в базах поліції, їх вже перевіряють, – Клименко.  :S

а возможно и не ухилянты?
а в базе уже?
Можливо всі чоловіки 18-60, які не з'являлися до ТЦК з 24.02.22. Впіймають, а вже потім вирішуватимуть ухилянт, чи мав законну причину не з'являтися.
   
возможно и так, но надо будет судится и не факт что победишь, нафиг судье какой то ухилятн..
а тцк кашник выпишет -что это у тебя на пляже нет военного билета в плавках, выписал штраф и пошел себе, а ты разьепуйся

Ну ці всі норми діють тільки на час особливого стану
А нема того стану - і гуляй вася.
   
Проблема в тому, що влада боїться їх повернення
Як собі хочете, панове, а це теж не останній аргумент.
Вкинути в суспільство одномоментно пару сотень тисяч людей в такому психо-емоційному стані - можуть бути всякі ефекти і афекти.
Ну ок, не боїться, а побоюється.
   
Дані про сотні тисяч можливих ухилянтів є в базах поліції, їх вже перевіряють, – Клименко.  :S

а возможно и не ухилянты?
а в базе уже?

 :lol:  :lol:

"на думку" - оце вже видає тупезне залякування.
Затягли до бази Армор ? А є рішення адмінсуду про внесення ? Туди мєнти взагалі вносять тільки те, що їм підсудно по КПК
І що значить "перевіряють" ?
Згідно якого закону ?

Туфта це все і беззаконня. Кловани розвалили країну.
   
Туфта це все і беззаконня.
А чи подобалось вам шоу з РНБО перед війною?
   
Якщо Вам потрібно, то чому б вам не піти?
А вам?)
   
Сотні тисяч ухилянтів?
З цим нічого не можна зробити.
В СРСР в перші місяці другої світової ухилянтів було більше, як і полонених - і нічо)
   
А чи подобалось вам шоу з РНБО перед війною?
Мені все не подобається з 2010 року десь так
   
а що таке "ухилянт?" хтось може пояснити юридичне значення цього терміну?
   
а що таке "ухилянт?" хтось може пояснити юридичне значення цього терміну?
той хто не з’явився у військомат з 24.02.2024
   
всі ним залюбки оперують. але що це є, ніхто не пояснює
   
добре. чи є десь норма закону, яка дозвляє називати таких людей ухилянтами чи взагалі якось? 
   
добре. чи є десь норма закону, яка дозвляє називати таких людей ухилянтами чи взагалі якось?

Ухиляєшся, якщо не прийшов по повістці
Але якщо тобі її законно вручили і ти розписався
Так в законі, по ідеї
Я в армію так йшов
Прийшла повістка десь за місяць з'явитися на таку то дату і час
То 97 р
Але тоді вже було можна відкосити
Куплялись довідки
Я виховувався серед старших пацанів і косити не можна було)
   
добре. чи є десь норма закону, яка дозвляє називати таких людей ухилянтами чи взагалі якось? 

Ніяка це не норма.
Новояз місцевий
І нічим воно не підтверджується.

Людина, що ухиляється від військової служби - це людина, що засуджена по ст.336 ККУ
Все інше - то криві язики наших клованів при владі.
   
добре. чи є десь норма закону, яка дозвляє називати таких людей ухилянтами чи взагалі якось? 

Згідно з чинним законодавством, ухилянт — це той військовозобов'язаний, який підпадає під Кримінальний кодекс України. Це та категорія громадян, які отримали бойові повістки на відправку, але не з'явилися до Територіального центру комплектування, або відділу, у визначений в повістці в час
   
в мене є цкавіше питання - чи є десь норма закону, яка забороняє будь-якому громадянину України виїзджати за кордон? і якщо є, то як така норма корелюєтьтся зі Статтею 33 Конституції України?
   
Ухиляєшся, якщо не прийшов по повістці
Але якщо тобі її законно вручили і ти розписався
Так в законі, по ідеї
Я в армію так йшов
Прийшла повістка десь за місяць з'явитися на таку то дату і час
То 97 р
Але тоді вже було можна відкосити
Куплялись довідки
Я виховувався серед старших пацанів і косити не можна було)

Є 2 види повісток,
Перші - то на звірку даних та ВЛК. Там адмінвідповідальніс ть суть їх - порушення правил військового обліку .
Другі - мобілізаційні . Там вже карна відповідальність і тут вже тільки ухилення від військової служби

Я в юності й ті й ті отримував і одслужив.
   
Згідно з чинним законодавством, ухилянт — це той військовозобов'язаний, який підпадає під Кримінальний кодекс України. Це та категорія громадян, які отримали бойові повістки на відправку, але не з'явилися до Територіального центру комплектування, або відділу, у визначений в повістці в час

Вина якого ДОВЕДЕНА СУДОМ
а не триндінням краснопикого начальника ТЦК
   
в мене є цкавіше питання - чи є десь норма закону, яка забороняє будь-якому громадянину України виїзджати за кордон? і якщо є, то як така норма корелюєтьтся зі Статтею 33 Конституції України?

Закону - ні.
Є хитрий механізм постанов Кабміну. Воно-то наче по закону, проте є в цьому рішенні купа дірок
   
Є 2 види повісток,
Перші - то на звірку даних та ВЛК. Там адмінвідповідальніс ть суть їх - порушення правил військового обліку .
Другі - мобілізаційні . Там вже карна відповідальність і тут вже тільки ухилення від військової служби

Я в юності й ті й ті отримував і одслужив.

Ну на медкомісію також була у иене
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 10 гостей
 
Повна версія